بزرگ دادن (و این فیلم ساخته شده است که آن را بدتر)

“درد و ترس از درد و ترس برای من زنده یا مرده دیگر” زندگی و ماجراهای Nicholas Nickleby ; ماجراهای الیور تویست / توسط چارلز دیکنز ; با پنجاه و نه تصاویر توسط F. بارنارد [برای اول کار] ; با بیست و هشت تصاویر توسط J. ماهانی [برای دومین کار می کنند]. – لندن : چپمن و هال [1875]

این آخرین در یک سری در سیاره انسان است. دیگر پست اینجا هستید:

پست 1 – در افسانه ها و سوء تفاهم ها در فیلم

پست 2 – در جایی که ما در در سال 2020 با آب و هوا و تمیز کردن فن آوری


اما هیچ واقعی وجود دارد پایان دادن به مناجات از چیزهایی است که تهدید به از خط خارج تلاش برای uncouple زندگی انسان از سوزاندن سوخت های فسیلی است. در حالی که آن را حداقل ساده است. سبیل-twirling بالا-hatted سوخت های فسیلی execs در حال اجرا comically شوم astroturfing برای ترساندن ما را به نفرت جایگزین شد هنجار.

امروز تماس است که از داخل خانه. شما می توانید بگویید که چیزی بد اتفاق می افتد به دلیل وجود تعداد زیادی از اطلاعات غلط و فریب پرواز در اطراف و کل بسیاری از مردم در تلاش هستند به بهانه ای آن را به عنوان قابل قبول است.

نهفته است در حال یک نگاه اجمالی از احساس; نشانگر سطح برخی از عمیق تر احساسات شکل گرفتن و خواستار به تغذیه می شود. از آن بدتر در هفته گذشته و ما نیاز به کشف کردن که چرا. پس لطفا به من بپیوندید و ما را در رسیدن به انتهای آن است.

گاوها در حال بازگشت به دریا

چند هفته پشت ادعاهای دروغین از جهان طبیعی شفا با توجه به COVID-19 مستندات گسترش virally. قوها است که همیشه حاضر در ونیز شد دروغ قاب به عنوان ‘بازگشت’. خاک ته نشینی در کف پنجره کانال ها (به جای شلاق قایق) ارائه شد به عنوان “آلودگی کمتر’. زوج با این الگوهای رفتاری یک توضیح ساده از احساس آن نهفته بودند سوخت و پرکن -: ‘طبیعت شفا است. انسان ها به ویروس کرونا است درمان!’. شکر خدا آن شد به طور گسترده ای مسخره الگوی رفتاری الهام بخش خود را در قالب شوخی:

در موازی با ادعای بازگشت حیات وحش و طبیعت ‘شفا’, همه گیر شده است تبلیغ به عنوان درمان برای مشکل آب و هوا.

همانطور که من نوشت: این بد تشخیص های اشتباه مشکلات تغییر آب و هوا و آلودگی است. Coronavirus منجر به کاهش در تولید گازهای گلخانه ای اما اتصال بین وجود انسان و سوخت های فسیلی را باید شکسته نشده است. برای شکستن این زنجیره نیاز به مقادیر زیادی از کار سخت و فداکاری و تلاش و اقدام جمعی است.

آخرین داده ها نشان می دهد که پیش بینی کاهش در تولید گازهای گلخانه ای است به احتمال زیاد بزرگترین تا کنون – اما هنوز هم به شدت ناکافی. افت تا کنون در کربن تولید گازهای گلخانه ای کوچک است که آن را بلافاصله گیرند در تنوع طبیعی در آن جوی سطح آن پیش بینی می شود کوچک برای کل سال. خوانش جوی غلظت CO₂ در مانوالوا رصدخانه فقط آمار بالاترین ارزش تا کنون ثبت شده است.

طبیعت شفا است.

IEA Emish
پیش بینی افت در سال 2020 تولید گازهای گلخانه ای. منبع – IEA
و پیش بینی تاثیر بر CO2 اتمسفر غلظت کربن مختصر. “قیاس است پر کردن یک حمام از یک ضربه بزنید. اگر شیر نشان دهنده تولید گازهای گلخانه ای CO2 و سطح آب در داخل است غلظت CO2 در حالی که ما باید کمی تبدیل شیر به پایین به طور موقت آب است که هنوز هم جریان به داخل و بنابراین سطح است که هنوز هم در حال افزایش است. به سرعت تغییر آب و هوا, شیر نیاز به تبدیل حق – و به طور دائم”

این بهانه که coronavirus به منزله موثر اقدام آب و هوا استفاده می شود به خدمات منحصر به فرد در جهان بینی: ‘انسان حضور چیزی است که آسیب رساندن به سیاره محیط زیست’. این مردم که باعث آسیب و بنابراین مردم بودن قفل در خانه های خود را باید قاب به عنوان ‘شفا’.

‘ما در حال ویروس” است که به معنای واقعی کلمه. یک ویروس نمی تواند تغییر راه خود را و یا تغییر مصرف آن است. آن را نمی تواند کشف کردن یک راه بهتر برای زندگی است. این یک مخرب دستگاه. این یک پیام از ناامیدی قاب در زبان امید.

هیچ چیز در حال رفتن به محل کار

یک مستند جدید منتشر شده توسط Michael Moore, Jeff گیبس و Ozzie Zehner سیاره انسان شیارهای منظمی را به قبل از تقاضای موجود برای محتوا است که با استفاده از اطلاعات غلط به قاب بشریت به عنوان یک ویروس.

بخشی از دلیل آن را در خدمت این هدف خوبی است که تراکم دروغ است باور نکردنی. هر برخورد دوباره به ارمغان می آورد یک کشف جدید است. این هدیه ای است که نگه می دارد گرفتن.

پس از من منتشر شده اولین پست من در این مناجات از اشتباهات جدید پدید آمده تا حدودی در اینجا تحت پوشش. در بیشتر مصاحبه های فیلمسازان botch اساسی انرژی ریاضی حتی بدتر از این فیلم است. یک صحنه که در آن ادعا خورشیدی علاقه مندان به ‘جعلی’ انرژی خورشیدی برای یک جشنواره شد معلوم ظاهرا فیلم برداری در سال 2005 (دو سال قبل از انتشار از آی فون اپل). دیگری بزرگتر رویداد ارائه شده به عنوان دروغ powered by نزدیک زمینه انرژی خورشیدی بود که در سال 2015 (مور می گوید آن را “سال گذشته’) و خورشیدی که زمینه تنها تا کنون به بازار عرضه شده توسط برگزارکنندگان به عنوان تأمین کوچک در نزدیکی غرفه.

یکی از مصاحبه شونده ریچارد یورک که تحقیقات نشان می دهد انرژیهای تجدید پذیر نمی جابجایی سوخت های فسیلی بود در این فیلم برجسته است پس گفته است که “بیش از یک دهه گذشته وجود داشته است بیشتر تلاش های جدی”. فیلمسازان تا به حال پاک شده تاریخ 2012 کاغذ از گرافیک بر روی صفحه نمایش. یکی دیگر از مصاحبه شونده ریچارد Heinberg نشان داد مصاحبه اش رخ داده است در سال 2009 به 11 سال قبل از انتشار این فیلم.

فریب در فیلم ساخت نسبت به یک ادعا در مورد انرژی های تجدید پذیر: آنها از لحاظ فنی ناتوان از کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. آنها شمع در بالای موجود در خروجی به جای برش رو به پایین آنها را تشویق بیش از مصرف و سوخت های فسیلی مورد نیاز برای ساخت آنها به مراتب بیشتر از هر چیزی که آنها می تواند جابجایی.

این همه اشتباه است. دهه گذشته ثابت کرده است که انرژیهای تجدید پذیر می تواند کشتن زغال سنگ و به طور فزاینده گاز بیش از حد. 2019 شد و در واقع اولین سال است که منابع کم کربن را تولید زغال سنگ:

IEA mix
‘کم کربن’ = باد خورشیدی, آبی, اتمی دیگر. منبع IEA

آن است که صاف و ساده و از آن سخت تر خواهد شد. انرژیهای تجدید پذیر رو به صرفه و ارزان, اما آنها نیاز به یکپارچه به شبکه در حجم بزرگ است. آنها نیاز به تحقق توانایی های بالقوه خود از دموکراسی و توزیع. از همه مهمتر کسانی که ساخت آن با چالش سلتنج به جوامع مناظر طبیعی مناطق و شهرستانها با حداکثر احترام و حداقل تاثیر است. در بالای همه که هر مگاوات ساعت است که یک مشت خونین مبارزه با پاچه قدرتمند امتیازهای.

اما واقعیت این است که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار سخت را فراموش نمی کند نگاهی دور از واقعیت است که از ده سال گذشته ثابت کرد که این دستگاه انجام آنچه در آن می گوید در خدا لعنت جعبه.

آنها فیلمسازان شکایت دارند که مواد معدنی و معدن ردپای برای چیزهایی مانند وسایل نقلیه الکتریکی غیر صفر است. این درست است از هر تولید شی, بنابراین استدلال آنها این است که به سادگی این دشمنی از هر تکنولوژی از هر نوع و مقیاس و مالکیت برای هر جزء از اقدام آب و هوا. جامعه متعلق به باد ؟ مجاز نیست. خورشیدی پشت بام ؟ آن را ساخته شده از کوارتز بنابراین هیچ. کم درآمد قبض برق از طریق کاهش به صورت محلی متعلق به باتری ؟ نه فرصتی; لیتیوم استخراج, توسط, لاغر, کودکان و نوجوانان. آیا شما نمی بینید که مونتاژ?

بارها تکرار شده و گله فیلمسازان استناد است “این داستان است که تغییر آب و هوا به همراه فن آوری سبز برابر است با نجات داده شد. آن را درست داستان”. اما هیچ یک از گفتن این داستان. آنها shadowboxing خود تصور تقلید مسخره امیز از محیط زیست.

تنها توضیح برای این عجیب و غریب faux-استدلال است که باد و انرژی خورشیدی شدند برجسته در اوایل 2010s. برق این میوه که آویزان پایین ترین در لیست آب و هوا اقدامات و باد و انرژی خورشیدی شات جلوتر از رقبا در اطراف 2005 – 2010.

هر کس دیگری نقل مکان کرد. انواع ابزار فرم بخش عمده ای از برنامه های از تقریبا هر کس در این فضا است. آژانس بین المللی انرژی را ‘توسعه پایدار سناریو’ میسازد یکی از پتانسیل ترکیبی از اقدامات به ما را که در آن ما در اینجا نیاز:

WEO
کاهش مصرف بخش عمده ای از اقدام آب و هوا حتی در مدل های نسبتا محافظه کار سازمان هایی مانند آژانس بین المللی انرژی. آن است که نه تنها طرح و آن را دارای معایب خاص خود است اما نشان می دهد که هیچ یک پیشنهاد یک تکنولوژی تنها رویکرد است.

آب و هوا-راه حل-ضربه زدن-هر-دیگر-در-به-صورت یک عادت بد است که محصولات زراعی اطراف آب و هوا غرور. مردم کلاچ مورد نظر خود را از چیزی با این شدت که آنها درک دیگران به عنوان دشمنان فقط به عنوان بد اخلاق به عنوان سوخت های فسیلی است. در این مورد فیلمسازان نمی تواند مدافع برای کاهش مصرف نیز بدون حمایت مصرف تبر به ماشین آلات. اما ویروسی دریافت به این فیلم نشان می دهد چیزی به مراتب عمیق تر و به مراتب مهم تر از تکه تکه دعوا بین نوار رنگی در جدول فوق. اطلاعات غلط تغذیه در چیزی بزرگ.

تصویر بزرگ بد است بیش از حد

واکنش های بسیاری برای مقابله با این اسطوره استدلال من می خواهم از دست رفته گسترده تر پیام فیلم است. این درست است. من متمرکز شد در دود و نه آتش.

planetof
‘همیشه’

این ‘تصویر بزرگتر” از این فیلم به نظر می رسید مانند جکسون پولاک نقاشی. وجود دارد اشاره از رشد مصرف و جمعیت اما هیچ وضوح واقعی یا بینش. آن را به نظر می رسد که پیام اصلی; به طوری که آن ابهام به معنای آن جلب حمایت از محیط زیست, حفاظت از, آنارشیست, ضد سرمایه داران طرفدار سرمایهداران ضد growthers نرم افزار-growthers, آب و هوا و منکران سوخت های فسیلی طرفداران هسته ای طرفداران و پراکندگی edgelords نگران آنها می خواهم از دست.

آن است که یک ظرف غذا وجود دارد اما تکه های وجود دارد برای همه به اندازه کافی با کم استانداردهای تغذیه ،

پس از برخی از زمان فکر می کنم من تصویر بزرگ در نهایت حل و فصل شود. این مناجات از حملات در عملیات – باد خورشیدی و کار سخت از گروه محیط زیست – در حال ساخت به سمت یک نتیجه روشن است. آن را در مورد سرمایه داری و یا مصرف. فیلم پیام اصلی این است که ما تهاجمی سلول های پرورش و به سرعت در حال برنامه ریزی برای از بین بردن. ما در حال ویروس. این سیاره دارای یک مورد بد از انسان است.

“ما مثل سوسک سیاره” یکی vox-pop موضوع می گوید کارگردان در این فیلم باز ثانیه است. “نه اینکه قضاوت یا تلاش برای بازی با خدا, اما ما باید برای مقابله با رشد جمعیت” ضد مزرعه باد از معترضان اعلام کرد. “بدون دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس از عمده مرگ خاموش در جامعه وجود دارد هیچ عطف بازگشت” شناس استیون چرچیل می افزاید: بعد از آن.

رشد جمعیت در حال حاضر در این فیلم برای خدمت به این گسترده تر روایت است. یکی گرافیک را نشان می دهد آنچه که احتمالا ‘هوا’ تیراندازی تا 60 یا 70 میلیارد نفر در عرض چند سال. درست مثل رشد نمایی از یک ویروس; چیزی است که ما می دانیم که بیش از حد به خوبی این سال است.

به جز سازمان ملل پیش بینی کرد رشد جمعیت رو به کاهش است و اوج در 11 میلیارد دلار در پایان قرن. دوباره اطلاعات غلط در خدمت به غذا احساس با شبه علمی به اندازه کافی اطلاعات به جرقه احساسات اما هیچ جا در نزدیکی به اندازه کافی ویژگی به اطلاع بیننده.

Moore Popn Chart
این ‘طرح’ در فیلم…………
2019-Revision-–-World-Population-Growth-1700-2100-772x550
………..و ایالات کشور, پیش بینی نشان میدهد جمعیت جهان را درست کردن.

فیلم بسته با مدیر روایت: “ما باید بپذیریم که ما حضور انسان در حال حاضر به مراتب فراتر از پایداری و تمام است که در آن پیداست…ما باید در قبول آن را دی اکسید کربن مولکول است که از بین بردن سیاره ما هستیم”. انسان ها به ویروس.

که آیا آن را هوشمندانه تنظیم وقت و یا شانس محض پیام این فیلم روابط کاملا با نرم افزار-همه گیر ضد انسانی و الگوهای رفتاری. فیلمسازان آن را می دانم بیش از حد.

“واقعیت این است که در روز حیوانات در حال آمدن به عقب و آسمان آبی هستند به ما می گوید که ما را مجبور به ساخت یک میلیون مایل مربع از پانل های خورشیدی و یا خرید یک عدد بیانتها و معتنی برقی ماشین” مدیر و گفتگو کرد. “مادر طبیعت به ما فرستاده به زمان ما-از اتاق در حال حاضر و ما قرار است به صرف این زمان فکر کردن در مورد چگونه ما را خراب کرد همه چیز خیلی بد” تهیه کننده اجرایی مایکل مور گفت. طبیعت مادر مطمئن است یک نسل کشی راه از ارسال پیام. ایمیل بهتر شده اند.

اکثر ظالمانه تولید کننده Ozzie Zehner گفت: در همان مصاحبه که “این مختصر ویروس دوره در یک هفته انجام داده است بیش از جنبش زیست محیطی انجام شده در 30 سال برای کاهش مصرف”. به عنوان ما آن را مزخرف. ما هنوز در حال پمپاژ گازهای گلخانه ای به آسمان.

دوباره جنبش زیست محیطی کشته نشده بیش از 250000 نفر در فضایی از ماه و باعث بیکاری گسترده و درد و رنج. من فرض سخت ‘آیا نسل کشی’ استانداردهای جریان اصلی جنبش زیست محیطی خواهد بود یک چیز این بچه ها تغییر خواهد کرد زمانی که آنها را بیش از.

بعدها در مصاحبه ای در مور پادکست مدیر می گوید: “اگر این تمدن بلغزد و سقوط از هم جدا در راه ما می خواهیم همه چیز را با ما….گرسنه مردم را وحشتناک همه چیز”. وجود دارد بسیاری از مردم گرسنه در جهان و آنها را انجام می دهند وحشتناک همه چیز. این باطل مانند فیلم خود به خود خدمات این دیدگاه که انسان تنها می تواند در یک حالت خالص نابودی است. ما هیچ آژانس. ما virus.

مور است که به شدت ضد سرمایه داری. در راه همان یک پنل خورشیدی ساخته شده از سوخت های فسیلی غیر قابل قبول است این فیلم معتقد است سازمان محیط زیست است که با شرکای یک شرکت غیر قابل قبول است بیش از حد. اما خود ضد سرمایه داری استدلال به هیچ وجه نزدیک به عنوان مراقب باشید که مثلا کسی مثل نائومی کلاین (که شخصا سعی کردم به صحبت مور از انتشار فیلم). کلاین ایجاد یک تصویر دقیق از انسان-زندگی-غنی سازی جایگزین در نقد سرمایه داری و greenwashing; این فیلم می رود به طول های بزرگ برای جلوگیری از انجام آن است.

روشن است که آنها در حال تلاش سخت برای جلوگیری از هر گونه جزئیات در مورد آنچه که یک تکنولوژی-رایگان سرمایهداری-رایگان آب و هوا طرح خواهد بود. من فکر می کنم که عمدی.

جزئیات و یا شواهدی در مورد راه حل آب و هوا خواهد باید neutralised احساسات آنها تصرف ، اگر سازندگان تا به حال چشم انداز این فیلم را شکست مواجه. حضور یک مسیر برای خروج از بحران را اجازه داده اند برای امکان بشر سازمان.

پس از انتشار این فیلم از فیلمسازان را مبهم پیشنهاد مجموعه ای از مترقی سیاست های اجتماعی (‘رایگان مهد کودک’) و ایده های مانند ‘کاشت 1 میلیارد درختان” یا ” تقاضا بهتر قرن 21 اتوبوس و قطار!’ (تولید بدون معدن و یا سوخت های فسیلی به نحوی؟). با وجود فرصت هایی را برای وضع یک طرح هیچ کدام وجود دارد فراتر از تصادفی platitudes.

و به نوعی هیچ یک را ذکر دیگر بزرگ غیر فن آوری آب و هوا راه حل: نگه داشتن سوخت های فسیلی در لعنت زمین و وادار کردن شرکت ها برای پرداخت طلب بخشایش; احتمالا به این دلیل که انجام این کار باعث می شود خود را در یوتیوب آمار nosedive به عنوان منکران چپ در droves.

کوکتل از اطلاعات غلط و ناامیدی و ضد انسانی عجیب و غریب بودن در این فیلم را تقویت کرده است پدیده ای که در حال افزایش بود و قبل از طاعون. آن شمع به احساسات است که بریدن در نقطه آتش سوزی, اما در حال حاضر به نظر می رسد ساختمان را به یک فاجعه تمام عیار. آن است که بد جناح چپ دوقلو از تغییر آب و هوا انکار در تولد از هم جدا و مطرح در مترقی خانواده: doomism.

Franzen افزایش

حضور مردم باعث ایجاد آب و هوا آسیب برساند زیرا کسانی که مردم دنیا به یک قفس ایجاد شده توسط سوخت های فسیلی میباشد.

مدیران در این شرکت ها خوشحال برای دیدن سرزنش انباشته بر روی انسان به جای خود میزکار شانه. گیلاس در بالا برای آنها مطمئنا باید خود را از دیدن نوزادان – ضد باد و انرژی خورشیدی اسطوره های ایجاد شده توسط خود را به روابط عمومی ادارات در اوایل 2010s – استفاده می شود به سمت این هدف است. جهانی سر و صدا جشن از هر انکار تغییرات آب و هوایی در جهان در این مستند به روشنی تایید این.

آنها در حال جشن doomism: چتر فلسفه است که فراهم می کند امداد رسانی به مملو صنایع کاملا امیدوار است که ما نمی خواهد متوجه است که فرار از چنگال خود را راحت تر از ما فکر می کنم. این ادعا که وجود دارد هیچ نقطه ای به اقدام در تغییر آب و هوا. آن را خیلی دیر است. انسان تغییر هستند و یا آسمان در حال حاضر در حال غرق یا هر دو. ما باید حل و فصل در پشت پا زدن و شروع بزرگ دادن.

آن را دریافت یک افزایش در سال 2019 زمانی که نویسنده جاناتان Franzen کرد که “آب و هوا آخرالزمان در حال آمدن است. به آماده شدن برای آن ما نیاز به اعتراف است که ما نمی تواند جلوگیری از آن”. این هم به خود جلب کرد و در همان استعارههای که سیاره انسان می کند مانند ایجاد معیار است که شامل استفاده از فن آوری است. آن نیز استفاده می شود اطلاعات غلط به غلط ما شانس پیدا کردن یک راه از هر چند حداقل Franzen بود ناخواسته خنده دار در مورد آن: “به عنوان یک غیر دانشمند من خود من نوع مدل سازی. من اجرا های مختلف سناریوهای آینده از طریق مغز من”.

Rouse Visiting Artist Lecture: Jonathan Franzen, “So Do We Just Give Up on Nature?”
مغز مدلسازی

Franzen مانند مدیر سیاره انسان ها, جف گیبس است حفاظت از منابع طبیعی یک نقطه از یک دوره زمانی که آب و هوا نمی تسلط بر محیط زیست جنبش است. آنها دلخور موضوع متورم است برای پر کردن هر فضا. “من heartened خود را برای دیدن گنجاندن تنوع زیستی” گفت: گیبس در مصاحبه با انقراض شورش بنیانگذاران کلر فارل زور زدن فکر نمی کنم بیش از حد سخت در مورد مفاهیم فن آوری از گروه شبکه صفر تا سال 2025 هدف است.

آن را سخت به احساس مانند آنها ترجیح می دهم اگر ما داد تا روی این مشکل کار می کرد و در بیشتر ‘محلی’ تلاش های حفاظت به جای. آن است که یک نجیب نگرانی, اما به دلیل آن را باید اتفاق می افتد در محرومیت از همه چیز دیگر آن ترجمه را به یک مخرب نفرت برای انرژی های تجدید پذیر و نیاز به مبالغه آن اثرات زیست محیطی.

“هر تجدید پذیر-انرژی مگا پروژه از بین می برد که در یک اکوسیستم زندگی—”سبز” انرژی و توسعه در حال حاضر اتفاق می افتد در کنیا پارک ملی غول پروژه های برق آبی در برزیل, ساخت و ساز از مزارع خورشیدی در فضاهای باز و نه در حل و فصل مناطق—کارائی انعطاف پذیری طبیعی جهان در حال حاضر مبارزه برای زندگی خود” نوشت Franzen. آن را نیز ممکن است شده اند droning روایت در سیاره انسان است.

شما می توانید ببینید که چرا کسانی که irked توسط آب و هوا را برجسته plagiarise عمیقا از انکار آب و هوا; هر دو اساسا کار نسبت به هل دادن این موضوع به بی ربطی. هر دو doomism و کره زمین به اشتراک گذاری یک خروشد نفرت از انرژی های تجدید پذیر: چشم انداز تلاش و انسانی خواهد شد و در نتیجه هر گونه اقدام واقعی است که به شدت غیر قابل قبول است حمله به درایو به تسلیم.

بزرگ دادن تا تساوی در فریب برای ایجاد یک ضخامت خفگی مه درماندگی است. آن را کپی و رب ها و سس الگوهای رفتاری نشات گرفته از بخش روابط عمومی شرکت کربن تیتان. این پیش بینی بشریت را رشد باطل و پرورش شدید. این فریم coronavirus به عنوان ما به خوبی سزاوار مجازات است. آن را می سازد یک بستر مزخرف را برای رسیدن به نتیجه: فراموش نکنید که در مورد تغییر آب و هوا و بازگشت به نگرانی در مورد حیاط خلوت خود را به جای.

هیچ بدتر از زمان برای سوزاندن یک سوراخ در این پارچه

سیاره انسان یک عمل تخریب می آید که در یک لحظه حساس. در اواخر سال 2019 در جنبش آب و هوا بود چیدن بخار. جوانان آب و هوا اعتصاب جنبش به سرعت در حال گسترش و رشد به اوج خود رسید و در تاریخ بزرگترین تا کنون آب و هوا پیمایی. گرتا Thunberg را پاره ساده بود: تکنولوژی پایداری و بهره وری و ‘امید’ همه کافی platitudes مگر اینکه آنها زوج با عمل.

“در حال حاضر ما تقریبا در پایان بحث من و این جایی است که مردم معمولا شروع به صحبت کردن در مورد امید, پانل های خورشیدی, انرژی باد, دایره اقتصاد و غیره اما من قصد ندارم برای انجام این کار است” او می گفت: در یک سال 2018 صحبت کنید. “چیزی که ما نیاز داریم بیشتر از امید اکشن است. هنگامی که ما شروع به عمل می کنند و امید است در همه جا. بنابراین به جای به دنبال امید برای عمل است. پس از آن و تنها پس از آن امیدواریم که خواهد آمد”.

به عنوان این فراخوان برای عمل به آرامی شروع به نفوذ به شرکت های بزرگ و نظام سیاسی است که تا به حال با خیال راحت نادیده گرفته و اقدام برای مدتی طولانی یک بیماری همه گیر آمار جهان است. آن را به شدت کاهش می یابد و منافع عمومی را در آب و هوا, اما, روند بهبودی می تواند تبدیل به یک مجرا برای سیستمیک و تغییر عمیق به شدت مورد نیاز است. آب و هوا حملات, استرالیا و کالیفرنیا آب و هوا-تشدید bushfires و در حال حاضر قریب به اتفاق وحشتناک جهانی تنظیم مجدد از coronavirus باید تمام این شدید ترین زمان در تاریخ اقدام برای آب و هوا.

Michael Moore, Jeff گیبس و Ozzie Zehner به وجود آمد در این لحظه به پایونیر یک جناح چپ ضد جنبش تجدید پذیر با پوشش ضخیمی از شین از ناامیدی. آنها در حال تلاش برای تکرار محیط زیست را مخالفت با هسته ای اما بدون چرنوبیل یا فوکوشیما را به تکیه بر روی آنها مجبور به reheat دهه پیر الگوهای رفتاری به جای.

Thunberg پیام از اقدام تنها زمانی کار می کند که زوج با آژانس. ما باید بدانند که ما هیچ سرنوشت. ما محکوم است و ما نمی مخرب حداقل نه به طور پیش فرض. حضور ما سمی نیست و قلب ما سیاه و سفید نیست. ما نه سوسک یا یک ویروس. چه خوب است Thunberg درخواست برای اقدام در زمانی که بسیاری در حال جشن گرفتن استفاده از اطلاعات غلط به گسترش ناتوانی?

ما قادر به پیدا کردن یک راه از پیچ های فسیلی-سوخت قفس ما به دنیا آمده اند و بدون تکیه تنها بر روی یک راه حل است. میلیون ها نفر از هوشمند و شجاع مردم در این مورد و هر روز آنها را مجبور به اعتصاب تعادل بین رسیدن به اهداف و حفظ اصول. این قلب زخم فداکاری هستند چیزهای بی اهمیت برای مردم ساخته شده است که سیاره انسان است.

ما می توانید با قرار دادن خون و عرق و اشک به تعمیر سیستم های شکسته آورده است که در مورد زمین شناسی این تهدید جهانی, تعمیر ما ارتباط با ما خانه تنها و عمیقا غنی سازی زندگی انسان در همان زمان. آن است که شبه جدی جبری مزخرف می گویند ما نمی توانیم.

چالش بسیار پیچیده مربوط به اتحاد بین بسیاری از دشمنان طبیعی که تنها با انسجام و تحمل و محبت می تواند به حفظ یک پاسخ. افرادی که این فیلم را کاهش نارنجک در وسط یک ائتلاف شکننده در بدترین زمان ممکن و آنها بشاش با غرور بی اعتنا به قتل عام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de