گواتمالا جنگل: جنگل های سرسبز, ویرانه های تولیدی صنعتی مایان فولاد و مواد مخدر جت پر از کوکائین

LAGUNA DEL TIGRE پارک ملی گواتمالا — موقت airstrips در حال قطعه قطعه به جنگل تسویه ها حک شده از بلوط و کف دست به اندازه کافی گسترده به زمین جت پر از کوکائین است.

هواپیما وارد در وسط شب را چراغ هدایت هواپیماهای بدون سرنشین ناپایدار تحت وزن از مواد مخدر. آنها فرود بیش از ویرانه های تولیدی صنعتی مایان فولاد بیش از اردوگاه های جگوار محققان و ornithologists بر غیر قانونی مهاجران و دامداران.

این موش و گربه بازی بین ایالات متحده و رهبران آمریکای لاتین تجارت مواد مخدر منتقل شده به این وحشی کشش از گواتمالا یکی از نامهربان ترین مناظر در نیمکره غربی است. جت می تواند بیش از 100 میلیون دلار ارزش کوکائین به تقبل قایق از آب عبور سریع از جنگل از طریق مکزیک و ایالات متحده است.

بیش از 50 سال از آمریکا, جنگ مواد مخدر یک حقیقت غالب: زمانی که یک مسیر قاچاق بسته پدیدار به جای آن است.

چندی پیش کارتل نقل مکان کرد و بیشتر مواد مخدر در زیردریایی ها و قایق های ماهیگیری از طریق اقیانوس آرام است. U. s. Coast Guard عروق تنگ شده که مسیر. کوکائین پر هواپيما پس از پرواز به طور عمده به مکزیک و هندوراس تا کسانی که در کشورهای توسعه یافته هوایی ممنوعیت تیم است.

اما گواتمالا مرز شمالی باقی مانده است زمین بدون انسان یک رزرو حیات وحش تبدیل شده است که یک جنایتکار زمین بازی. این جدیدترین مسیر اجرا می شود از طریق بزرگترین جنگل انبوه در آمریکای مرکزی یک گستره اندازه دلاور که زمانی مهد تمدن تولیدی صنعتی مایان فولاد.

Narcotraffickers در حال سوختن airstrips به جنگل در Laguna del Tigre پارک ملی گواتمالا به زمین هواپیما از جنوب امریکا حمل کوکائین محدود برای ایالات متحده است.

ایالات متحده

اطلس

اقیانوس

خلیج

مکزیک

اقیانوس آرام

Laguna del Tigre

پارک ملی

منابع: نقشه و Google Earth

Meghan کلی برای واشنگتن پست

Narcotraffickers در حال سوختن airstrips به جنگل در Laguna del Tigre پارک ملی گواتمالا به زمین هواپیما از جنوب امریکا حمل کوکائین محدود برای ایالات متحده است.

ایالات متحده

خلیج

مکزیک

اطلس

اقیانوس

اقیانوس آرام

Laguna del Tigre

پارک ملی

منابع: نقشه و Google Earth

Meghan کلی برای واشنگتن پست

Narcotraffickers در حال سوختن airstrips به جنگل در Laguna del Tigre پارک ملی گواتمالا به زمین هواپیما از جنوب امریکا حمل کوکائین محدود برای ایالات متحده است.

Laguna del Tigre

پارک ملی

ایالات متحده

خلیج

مکزیک

اقیانوس آرام

Meghan کلی برای واشنگتن پست

منابع: نقشه و Google Earth

Narcotraffickers در حال سوختن airstrips به جنگل در Laguna del Tigre پارک ملی گواتمالا به زمین هواپیما از جنوب امریکا حمل کوکائین محدود برای ایالات متحده است.

Laguna del Tigre

پارک ملی

ایالات متحده

خلیج

مکزیک

اقیانوس آرام

Meghan کلی برای واشنگتن پست

منابع: نقشه و Google Earth

گواتمالا نیروهای امنیتی در سال گذشته 50 رها جت مواد مخدر در کشور است. ده ها تن بیشتر فرود آمد و سپس پرواز به دور, مقامات می گویند که. نود درصد از کوکائین در حال حاضر مصرف در ایالات متحده گذر طریق گواتمالا.

Coronavirus همه گیر شده مخلوط تاثیر قاچاق مواد مخدر در آمریکا. افزایش دشواری حرکت محصول در سراسر قفل شده-پایین مرز سقوط قیمت برگ کوکا در آمریکای جنوبی است. اما تشنج کوکائین در ایالات متحده شده اند تا حد زیادی ،

در این undefended کشش از گواتمالا, مقامات می گویند این هواپیما را نگه داشته به آینده. نرم و صاف کردن دوقلو turboprop داشت در یک پاکسازی در جنگل در ماه ژوئن 21. سوخته باقی مانده از یک جت ظاهرا آتش توسط قاچاقچیان پس از مواد مخدر شد و حذف شد ژوئن 19. یکی دیگر از سقوط در جنوب Laguna del Tigre پارک ملی در ماه آوریل پراکندگی هزاران پوند کوکائین در محکم پیچیده شده آجر در سراسر برس.

در ماه های اخیر پارک ویران شده است توسط بیش از یک دوجین مقیاس بزرگ آتش سوزی بسیاری از مجموعه توسط قاچاقچیان مواد مخدر که در حال سوختن بودند از جنگل به ساخت “غیرقانونی نوار فرود برای حمل و نقل مواد مخدر” رئیس جمهور Alejandro Giammattei گفت: در یک آدرس به ملت این بهار. یک تیم از آتش نشانان دستگیر شد در پارک این ماه توسط یک گروه از مردان مسلح.

اما حتی به عنوان گواتمالا مقامات اذعان تحول این زمین محافظت به قاچاق مواد مخدر راهرو آن نیروهای امنیتی می گویند که آنها در حال outmatched با مراتب بهتر منابع کارتل. در یک پرواز بیش از Laguna del Tigre در اوایل سال جاری یک روزنامه نگار واشنگتن پست شمارش بیش از یک دوجین نوار فرود در سراسر پارک و چندین جت نشسته بر روی آنها.

گواتمالا سربازان ایستاده بر یک به طور غیر قانونی ادعا کرد بسیاری در شرق پارک. ارتش گشت در برابر مهاجران غیر قانونی و دامداران که مقامات می گویند مرتبط narcotrafficking.
سربازان سفر در پشت یک وانت. (عکس ها توسط دانیل Volpe برای واشنگتن پست)

بالا: گواتمالا سربازان ایستاده بر یک به طور غیر قانونی ادعا کرد بسیاری در شرق پارک. ارتش گشت در برابر مهاجران غیر قانونی و دامداران که مقامات می گویند مرتبط narcotrafficking. پایین: سربازان سفر در پشت یک وانت. (عکس ها توسط دانیل Volpe برای واشنگتن پست)

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک صنعت است که به اندازه کافی پول برای رها میلیون دلار هواپیما در جنگل” گواتمالا ارتش سرهنگ Juan de la Paz گفت. “منابع خود را نامحدود و نامتناهی و ما فقط تلاش برای نگه داشتن.”

بسیاری از جت های آمده از ونزوئلا است. بین سال 2012 تا سال 2017 جریان کوکائین از طریق کشور افزایش 57 درصد به دولت ایالات متحده را تثبیت counterdrug پایگاه داده; وزارت دادگستری در این سال به اتهام رئیس جمهور نیکولاس مادورو با narcoterrorism. هنوز هم بیشتر از کوکائین از کلمبیا و اکوادور.

“کلمبیا و ونزوئلا قاچاق مواد مخدر سازمان ها اغلب شریک با مکزیک کارتل به صورت قابل توجهی کوکائین حمل و نقل گفت:” مایکل میلر سخنگوی ایالات متحده آمریکا آژانس مبارزه با مواد مخدر. “کوکائین حمل و نقل است که اغلب به مقصد گواتمالا.”

پنتاگون فرستاده نیروی دریایی و گارد ساحلی و کشتی به جزایر کارائیب در این سال در آن بزرگترین استقرار برای مقابله با تجارت مواد مخدر وجود دارد. اما دادستان کل William P. بار اذعان کرده است: “ما فشار منجر به تلاش برای یک مسیر هوایی از مرکزی امریکا است.”

که مسیر هوا ثابت شده است مشکل تر است برای جلوگیری از. اجرای در گواتمالا گوشه های از راه دور است که تقریبا وجود ندارد و دسترسی به مکزیک متخلخل مرز جنوبی بدون مانع است.

“گواتمالا قاچاق گروه کنترل یک آرایه وسیعی از مخفی airstrips و می توانید آنها را تنظیم و یا تغییر مسیر فرود به عنوان مورد نیاز” میلر گفت. “به نظر نمی رسد که یک کارتل کنترل یک فرودگاه.”

ایالات متحده نگران تهدید هوایی قاچاق اهدا شش هلیکوپتر به گواتمالا “هوا ممنوعیت ناوگان” در سال 2013. تا سال 2016 آنها مبتنی با توجه به تعمیر و نگهداری ضعیف وزارت امور بازرس کل گزارش شده است. که در سمت چپ گواتمالا بدون توانایی خود را برای مقابله با مواد مخدر جت حتی زمانی که ایالات متحده آنها را ردیابی.

15 ، 000 مایل مربع بخش Petén محافظت شده توسط یک تیپ از 1200 سربازان با پشتیبانی هوایی De La Paz گفت. زمان سربازان ادای کسی را در اوردن از طریق جنگل هواپیما را ترک کرده اند و یا نابود شده اند.

“این کار غیر ممکن است” گفت: یک سرباز که مجاز به صحبت با روزنامه نگاران. “ما از شنیدن این هواپیما پرواز می کنند و ما فقط بگو آنجا می رود یکی دیگر.'”

در یک مورد نادر در ماه ژانویه در روستای لاس کروسس درست در جنوب پارک گواتمالا سربازان موفق به مقابله با قاچاقچیان در حالی که آنها هنوز هم تخلیه داروهای خود را. یک پنالتی گرفت. این قاچاقچیان به حال هفت دستگاه خودرو و بیش از یک دوجین تفنگ de la Paz گفت. آنها در نهایت توپ رو به سمت مکزیک.

هیچ کس دستگیر شد. اما این حادثه ارائه گواتمالا نیروهای نادر به عمل. سربازان با احتیاط با نزدیک شدن هواپیما یک Hawker Siddeley 125 به بازار عرضه شده به عنوان یک “midsized کسب و کار جت.” آن بکر با سبز و آبی راه راه در زیر بال خود را.

نیروهای پله صعود در بر داشت و از 1700 به صورت جداگانه پیچیده کیلو — تقریبا 3,700 پوند — از کوکائین خالص. آن خواهد بود به ارزش حدود 160 میلیون دلار در ایالات متحده است.

گواتمالا نظامی بازیابی یک جت با 1,700 کیلو مواد مخدر در Laguna del Tigre پارک ملی در ماه ژانویه است. (گواتمالا نظامی)
از 1700 کیلو کوکائین ضبط از یک جت مواد مخدر در Laguna del Tigre پارک ملی در ماه ژانویه است شناسه توسط مقامات گواتمالا. (گواتمالا وزارت دادگستری)

بالا: گواتمالا نظامی بازیابی مواد مخدر جت با 1,700 کیلو مواد مخدر در Laguna del Tigre پارک ملی در ماه ژانویه سال 2020 است. (گواتمالا نظامی) پایین: از 1700 کیلو کوکائین ضبط از یک جت مواد مخدر در Laguna del Tigre پارک ملی در ماه ژانویه است شناسه توسط مقامات گواتمالا. (گواتمالا وزارت دادگستری)

هواپیما وارد نیمه شب

یک نیروی مشترک از 30 سرباز و پلیس و پارک رنجرز مجموعه یک روز صبح در ماه فوریه به گشت زنی در حومه روستا به نام La Florida.

توسط ساعت 8 صبح آن تقریبا 100 درجه است. مردان نقل مکان کرد به آرامی از طریق علف های بلند. آنها به دنبال قاچاقچیان — آنها نمی باید تجهیزات و یا قیمومیت. ماموریت خود را به گرفتن غیر قانونی دامداران.

اما آنها می دانستند که خط بین غیر قانونی دام داری و تجارت مواد مخدر بود و تار. غیرقانونی airstrips ساخته شده در کنار مزارع عظیم حک شده به جنگل. مواد مخدر سود اغلب متمرکز از طریق خرید گاو به فروش می رسد در سراسر مرز در مکزیک است.

“این narcos استفاده از fincas برای توجیه حضور خود” de la Paz گفت.

واحد شده بود گشت برای کمتر از یک ساعت زمانی که آنها را دیدم یک مرد در یک پیراهن سبز سوار بر اسب, سوار بر یک مسیر باریک در جنگل. نزدیکترین غیرقانونی فرودگاه بود فقط چند مایل دور.

“آیا شما می بینید که مرد ؟” یک سرباز گفت.

“او در زمان خاموش” گفت: یکی دیگر از.

یک سرباز تلاش برای گرفتن یک عکس با گوشی خود را, اما این مرد به زودی از نظر ناپدید شد.

“ما ارسال گزارش به وزارت دادگستری” یک رنجر گفت.

پرسید که آیا او فکر کرد که این گزارش را بی درنگ هر گونه اقدام رنجر خندید.

“نه یک فرصت است.”

در مورد یک بار در هفته سربازان و تفنگداران گفت: آنها شنیده هواپیماهای بدون سرنشین پرواز بیش از جنگل خود را پایه. پس از آن اغلب در نیمه های شب به هواپیما وارد شده است.

برخی به نظر می رسد تقریبا جدید است. گواتمالا مقامات می گویند خلبانان در حال پرداخت به دلار 500.000 در هر پرواز — دستمزد که به نظر می رسد به گرفتن خطر به حساب آورد. De la Paz گفت گواتمالا نیروهای سال گذشته بهبود بدن از 10 خلبانان کشته در تصادفات. یکی سقوط کرد و به گریز خودرو در انتظار آینده به فرودگاه.

گاو چراندن موقت فرودگاه در پارک.
گواتمالا مقامات می گویند narcotraffickers شستن مواد مخدر سود از طریق فروش گاو مطرح شده در این پارک است. (عکس ها توسط دانیل Volpe برای واشنگتن پست)

بالا: گاو چراندن موقت فرودگاه در پارک. پایین: گواتمالا مقامات می گویند narcotraffickers شستن مواد مخدر سود از طریق فروش گاو مطرح شده در این پارک است. (عکس ها توسط دانیل Volpe برای واشنگتن پست)

در فلرس پایتخت Petén ایالات متحده شروع به کمک گواتمالا محیطی دادگاه. آن را به معنای به دنبال دامداران و از بین بردن زمین های حفاظت شده به چراندن گاو و شکارچیان که قاچاق حیات وحش در زیست کره. اما مقامات به سرعت به این درک رسیدم که محیط زیست, جنایت در Laguna del Tigre بودند به طور جدایی ناپذیری به قاچاق مواد مخدر است.

قاضی Karla هرناندز به گروگان برگزار شد به مدت سه روز در سال 2018 است. او اختصاص داده شده دو محافظان.

در 2018, هرناندز محکوم Lester Ovidio Gallegos Mayorga به چهار سال زندان برای غیر قانونی گاو چرا در Laguna del Tigre. سال آینده پلیس از متهم او را با حمل و نقل 70 کیلو کوکائین از طریق پارک در یک وانت.

موارد دیگر را در معرض پیوند بین قاچاق مواد مخدر و تاثیر گذار خانواده ها است.

یک مزرعه در Laguna del Tigre بود و ثبت نام به Waldemar Lorenzana شناخته شده گیرنده از قراردادهای دولتی حتی به عنوان او یکی از بزرگترین کشور قاچاق کوکائین سازمان. استرداد به ایالات متحده در سال 2014 او در نهایت محکوم به قاچاق مواد مخدر و محکوم به اعدام در این سال به 23 سال در زندان فدرال.

مقامات ایالات متحده گفت: Lorenzana سازمان مشغول به کار با قاچاقچیان در کلمبیا و مکزیک به حمل و نقل کوکائین توسط قایق و هواپیما به ال سالوادور و گواتمالا برای توزیع در ایالات متحده است. وزارت دادگستری گفت: Lorenzana تا به حال “قابل توجه روابط” به کارتل سینالوآ یک بار به رهبری Joaquín “ال Chapo” Guzmán.

ده ها تن از airstrips شناسایی شده توسط گواتمالا نظامی باقی می ماند فعال سوخت سوء ظن از اوراق مشارکت و یا مشارکت در قاچاق. در برخی موارد نظامی خودداری کرده است برای از بین بردن airstrips تا زمانی که آن را دریافت دینامیت از گواتمالا وزارت دادگستری.

“گواتمالا نیروهای معلول 16 مشکوک مخفی فرودگاه در سال 2019 هر چند بسیاری از بازگشت به عملیاتی استفاده در روز و یا هفته” وزارت امور خارجه آمریکا گزارش داد این سال است. DEA نشان داده است که کنترل ترافیک هوایی خریداری شده و با قاچاقچیان مواد مخدر.

“این یک ترکیب رسمی فساد و فقدان ظرفیت نهادی” گفت: استفان مک فارلند, یک, سفیر سابق آمریکا به گواتمالا. “وجود دارد پول بیشتری به انجام, اما وجود دارد نه سیاسی خواهد شد.”

به عنوان سفیر از سال 2008 تا 2011, او گفت:, او گذشت هوش در قاچاق مواد مخدر اهداف به گواتمالا نیروهای امنیتی.

“در حالی که آنها ساخته شده برخی از تشنج قابل توجهی آنها را اغلب به عقب می آیند و می گویند ما می خواستیم اما ما نمی سوخت. یا ” ما نمی تواند رسیدن به پایگاه نیروی دریایی فرمانده به دریافت مجوز.’

“وجود دارد هرگز یک پاسخ خوب.”

موقت فرودگاه دیده می شود از یک هواپیما کوچک.

رها بشکه سوخت زنگ همراه یک فرودگاه.

پلیس و سربازان تخریب یک فرودگاه که توسط narcotraffickers. (عکس ها توسط دانیل Volpe برای واشنگتن پست)

بالا: موقت فرودگاه دیده می شود از یک هواپیما کوچک. پایین سمت چپ: رها بشکه سوخت زنگ همراه یک فرودگاه. پایین سمت راست: پلیس و سربازان تخریب یک فرودگاه که توسط narcotraffickers. (عکس ها توسط دانیل Volpe برای واشنگتن پست)

تقاضا برای کوکائین ‘برگ یک دنباله از محیط زیست خرابه’

دو هزار سال قبل از Laguna del Tigre آمد و تحت کنترل قاچاقچیان مواد مخدر آن را مهد تمدن تولیدی صنعتی مایان فولاد به یک شبکه جاده ای است که مرتبط با صدها نفر از تولیدی صنعتی مایان فولاد شهر باستانی جنگل شهری است.

“این بود که در شهر نیویورک در زمان عیسی مسیح گفت:” Roan McNab این گواتمالا مدیر برنامه برای نیویورک-بر اساس حفاظت از حیات وحش در جامعه به عنوان او پرواز بر فراز جنگل. در زیر او بود میردر حوضه که در آن باستان شناسان کشف نشانه هایی از یکی از پیچیده ترین و قبل از تمدن مدرن. هرم دارای عقاید در جنگل بزرگتر از هرم مصر جیزه.

با ایالات متحده بودجه McNab و سازمان او کار کرده اند برای سال برای حفاظت از پارک و حیات وحش خود را. یک زیست شناس مطالعات پارک جگوار جمعیت. یکی دیگر از incubates تخم مرغ از افتتاح scarlet macaw. یکی دیگر کمک می کند تا قطار پارک رنجرز.

کسانی که رنجرز باید متمرکز بر حفظ یکی 143,000 هکتار دستگاه از این پارک حدود یک ششم از کل آن منطقه است چرا که آنها نمی باید از این منابع برای محافظت بیشتر. سازمان های جنایی را با خاک یکسان بسیاری از زمین خارج آن منطقه است. در سال گذشته McNab گفت: انسان ساخته شده آتش سوزی باید از طریق دستگاه تقریبا دو برابر اندازه, District of Columbia.

“تقاضا برای کوکائین در نیمکره شمالی برگ یک دنباله از خرابه در سراسر آمریکا” McNab گفت. “زیست محیطی ویرانی Laguna del Tigre فقط یک نمونه است. در جنوب دورتر دیگر Mesoamerican مناطق حفاظت شده به صورت چالش های مشابه.”

ایالات متحده-بودجه Rainforest Alliance ارائه می دهد حقوقی جنگل امتیازات به جوامع فقط در شرق Laguna del Tigre. که در تلاش است در نظر گرفته شده در بخش برای محدود کردن جنبش از قاچاقچیان مواد مخدر در سال 2015 گواتمالا نیروهای امنیتی تخریب چندین غیرقانونی نوار فرود در منطقه تحت فشار از سوی ایالات متحده است.

در نزدیکی El Mirador, یک قوی تولیدی صنعتی مایان فولاد خراب کردن عمیق در جنگل باستان شناس ریچارد هانسن استخدام 28 خصوصی نگهبانان مسلح به دفع کردن قاچاقچیان. بسیاری از بودجه خود را از اهدا کنندگان خصوصی از جمله بازیگران مل گیبسون و مورگان فریمن. سنسور. James M. Inhofe (R-Okla.), تام Udall (D-N. M.) و James E. Risch (R-آیداهو) معرفی یک لایحه در سال گذشته که اختصاص 72 میلیون دلار به صندوق “پژوهش های باستان شناسی اجرای قانون و گردشگری پایدار” در اطراف خرابه.

هانسن پیش بینی قطار پر از گردشگران سیم پیچ از طریق جنگل به سایت از راه دور.

“ما باید به پیشدستی کردن narcos,” او گفت:.

تجارت مواد مخدر تا به حال مخرب زیست محیطی تاثیر یک پدیده علمی مجله لقب “narco-جنگل زدایی.” Laguna del Tigre دهکدهای از دست داده و بیش از یک پنجم از آن درخت پوشش از سال 2000.

به ندرت ایالات متحده-بودجه اياد کار خیلی خطرناکی به برخی از قدرتمند ترین در جهان را متوقف کند.

غیر مسلح پارک رنجرز در Laguna del Tigre می آیند چهره به چهره با آنها به طور منظم. یک گروه 30 نفری از مردان وارد بر اسب در یکی از تفنگداران’ اردوگاه در ماه گذشته و دستور داد آنها را به متوقف گشت McNab گفت. رنجرز ربوده شده و مورد ضرب و شتم. هفته گذشته مردان مسلح carjacked یک پارک رنجر دولت نقلیه و سمت چپ آن را به آتش کشیدند برس.

حداقل 12,000 مردم زندگی می کنند به طور غیر قانونی در پارک. بسیاری از آنها آواره در این کشور جنگ داخلی. دیگران آمدند و در جستجوی زمین نادر در یک کشور که در آن مقادیر زیادی از اموال در حال کنترل شده توسط یک گروه کوچک نخبگان سیاسی و اقتصادی.

بازی کودکان در پسو Caballo جامعه است.

مدرسه حیاط در پسو Caballo.

یک معلم Rony DuVon, 38, است که یک رهبر غیر رسمی Lagunita ایجاد کرد. (عکس ها توسط دانیل Volpe برای واشنگتن پست)

بالا: بازی کودکان در پسو Caballo جامعه است. پایین سمت چپ: مدرسه حیاط در پسو Caballo. پایین سمت راست: یک معلم Rony DuVon, 38, است که یک رهبر غیر رسمی Lagunita ایجاد کرد. (عکس ها توسط دانیل Volpe برای واشنگتن پست)

اما بسیاری به پایان رسید تا کار غیر قانونی مزارع گاو ثروتمند مالکان بسیاری از آنها مرتبط با تجارت مواد مخدر. اسکان غیررسمی در داخل پارک شده اند به شهرهای کوچک با مدارس و درمانگاه ها و فروشگاه های راحتی. بسیاری از آنها نزدیک به قاچاق airstrips. اما ساکنان اصرار دارند که آنها فقیر هستند farmhands نه قاچاقچیان.

“ما دیدن هواپیما پرواز بیش از, اما ما نمی دانیم که آنها متعلق به” گفت: Rony DuVon, 38, یک معلم در حل و فصل Lagunita. “ما اینجا هستیم زیرا ما معتقدیم که به عنوان Guatemalans ما حق زندگی و مزرعه در اینجا و آن را اياد که در برابر حقوق ما است.”

رنجرز باید دیدگاه های مختلف. آنها می گویند Lagunita است یک دندانه در ماشین آلات از پارک جنایی شبکه.

McNab گفت: قاچاقچیان باید “قابل توجه اقتصادی و سرکوبگر قابلیت.”

“وجود ندارد و دولت و جامعه مدنی حمایت این منطقه فقیر بی زمین باید چند گزینه را برای حمایت از قدرت های فعال در پارک,” او گفت:.

گواتمالا مقامات می گویند که آنها در حال گرفتن یکی دیگر از هلیکوپتر ناوگان تا و در حال اجرا است. رئیس جمهور این است که شفاعت برای خارجی کمک در قرار دادن از آتش سوزی. McNab گروه در تلاش است برای حفظ بخشی از ذخیره که دست نخورده باقی مانده است.

McNab فکر می کند اغلب در مورد تولیدی صنعتی مایان فولاد امپراتوری. سقوط آن در بخشی به دلیل آن را بیش از حد جنگل منابع. اما پس از آن سقوط جنگل به آرامی به زندگی بازگشت.

“شاید چیزی که اتفاق می افتد در اینجا دوباره” McNab گفت. “جنگل بازگشت به زندگی پس از انسان مجبور به ترک.”

گواتمالا سربازان بازی فوتبال در طول خرابی در Guayacan اردوگاه در Laguna del Tigre پارک ملی. (Daniele Volpe برای واشنگتن پست)

گواتمالا سربازان بازی فوتبال در طول خرابی در Guayacan اردوگاه در Laguna del Tigre پارک ملی. (Daniele Volpe برای واشنگتن پست)

ویرایش عکس توسط چوپان زن کلمن. کپی ویرایش توسط رایان رومانو. طراحی و توسعه توسط تایلر Remmel.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de