عاشقانه از جنایتکاران و مجرمین: هتل چلسی را نگه می دارد در نگه داشتن در
فوریه 11, 1980

امروز خواهد شد
به عنوان جریان هوا
که veer و مرگ
به من بگویید که چگونه روح می شود
مانند شعله های آتش از درد و رنج
و اکستازی
سپس کرایه
به عنوان انجام بادها کرایه

ادگار لی کارشناسی ارشد’s شعر چاپ شده است در پررنگ کج روی های تبلیغاتی بروشور هتل چلسی. آن است که در آن آمده است. هتل چلسی به فروش می رساند یک داستان عاشقانه.

برخی از هنرمندان شناخته شده به عنوان مقدار برای آنها چگونه زندگی می کردند و یا کشته شده اند که برای چه آنها ایجاد شده است. آنها هستند که زندگی در خانه های شیشه ای و پرتاب سنگ از داخل است. نام آنها سیگنال و ما می توانید آنها را, اما ما می دانیم که بهترین آنها به عنوان اسطوره. آن است که یک کاتولیک مفهوم بخشی از سنت که دیدم دانته فرود طریق نه محافل ساخته فرانسوا Villon یک ضد قهرمان به نام هالیوود بابل مونرو یک شهید Jagger, لوسیفر. این رمان از این هنرمند در غرب و هتل چلسی به خوبی ممکن است آخرین رمانتیک.

برنجی پلاک در ورودی آن در 222 غرب خیابان 23 اعلام یک بار حضور توماس ولف دیلن توماس برندان Behan. استنلی بارد چلسی را به مدیر می گویند از روی علاقه است که هر سه را شاد فحاش صحنه در لابی هنگام بازگشت از یک مست. “برندان Behan همسر,” او می گوید: “به نظر می رسید قادر به کودکان. اما در حالی که آنها ماندن در اینجا او باردار شد. آن را بسیار خلاق گیرد.”

ناهار برهنه, دست آخر هفتهو 2001: A Space Odyssey نوشته شده بود در چلسی. بنابراین بسیاری از ضرب و شتم شعر. استوارت Cloete انتخاب آن برای نهایی بمب پناهگاه در خود رمان, انفجار. اندی وارهول ساخته چلسی دختران وجود دارد. این زن که به ضرب گلوله او والری Solanas بنیانگذار تفاله (جامعه برای برش تا مردان) زندگی می کردند وجود دارد در حالی که او تیراندازی شد. بنابراین Viva که superstatted در فیلم. سنگ گلدار وجود دارد و پانک متلاشی میشود.

زمانی که Alfius Cole است که 102 (و نقاش) نقل مکان کرد و در حدود 50 سال پیش در این هتل در حال حاضر در مرحله دوم از فرایند معماری parthenogenesis است که تنها در حال حاضر مراحل پایانی: پس از آن برگزار می شود “مربوط به بارون” آپارتمان. امروز همه اما تعداد بسیار کمی از این هتل 400 واحد در حال بازده استودیو و یک اتاق خواب.

در سال 1883 که هوبرت Pirsson & Co. اتمام ساخت و ساز “چلسی آپارتمان” اولین بار در شهرستان duplexes ارائه شد برای نیازهای خود را برای اولین بار سرنشینان یک گروه از ثروتمندان و هنرمندان است که با تشکیل اولین بار در شهرستان تعاونی. این duplexes شد و در طبقات بالا از 11 طبقه ساختمان و سطوح فوقانی بودند studios که در آن بهترین-هنرمندان تاسیس می تواند لذت بردن از بدون مانع انداز غروب و صبح زود شمال نور است. برای یک زمان کوتاه چلسی بود که روی بلندترین ساختمان شهر.

توسط 1906, حمایت کرده بود کاهش یافته و با آن ضیافت-بلیط سفارش پرتره (وارهول کتاب از کوپن است, بعد از همه, یک پدیده نسبتا اخیر). Arcadia داد راه را برای دموکراسی اما Arcadian بقایای باقی می ماند. چلسی را به طبقه پایین تر اجاره برای بیشتر قسمت ها به گذرا. و به عنوان حرکت مردم در آنها در انتظار فرصتهای شغلی در رده بالاتر. در داخل ساختمان ستون فقرات استادانه درست شده مارپیچی از برنج کدر.

از مراحل کتابخانه در سراسر 23rd Street چلسی بافندگی به تمرکز. “ویکتوریا گوتیک” “آزاد ملکه آن” از “منظره Secessionist” آن گسترده lumbering قرمز-آجر کرگدن. هرمی اتاق زیر شیروانی برج شیروانی و دودکش ها جای شب بسر بردن بیش از بالکن مانند می شه دزد بارون. چلسی اولین ساختمان برای دریافت نقطه عطفی وضعیت هر دو در معماری زمینه و برای “آن زمان ارتباط با دنیای ادبی نیویورک.” آن است که چیز نادر یک iconoclastic نهاد.

•••

ویرژیل تامسون که 83 و در آنجا زندگی می کردند پس از سال 1940 تا به اعتبار یک گنجینه ملی و ریاست در یک نیمه از یکی از اصل دهم-طبقه آپارتمان — بیش از گارد قدیمی. بسیاری از آمریکایی اعضای جدید گارد را انتخاب چلسی از galloping نوستالژی — هتل یک مخزن برای حساسیت دهه گذشته است. جیم پاسترناک که در اواسط سی سالگی باعث می شود فیلم ها و تدریس در مدرسه جدید. او به چلسی در اوایل دهه 70 زمانی که ازدواج او بود ، “در طول دو هفته اول من اینجا بود من سقوط در عشق با پنج و عرض سه هفته تا به حال امور با همه پنج. آن را کاملا یک مکان وحشی پس از آن. یک ’60s احساس شد و هنوز هم شایع است.” چلسی شده است به عنوان یک توقف کردن نقطه بین المللی غیرمتعارف آهن زیرزمینی; اروپایی ها گله به آن و استفاده از آن به عنوان یک هتل. چند ساده گردشگران آمریکایی ثبت شده است.

نه گارد قدیمی و نه جدید ادعا می کند هر گونه علاقه و یا مسئولیت گذرا کاست. به اکثر آنها نجس. به معنای واقعی کلمه یک گذرا خواهد بود هر کسی که باقی می ماند در این هتل به صورت مختصر نانامی به بازی. در واقع یک گذرا کسی است که شده است با توجه به زمینه توسط کسانی که به آن داده اند به هر یک از دیگر. آن است که اغلب گذرا است که باعث می شود اخبار. جیم پاسترناک آپارتمان به طور مستقیم در بالای یکی به اشتراک گذاشته شده توسط سید ویشس و نانسی Spungen و او خانه شب او فوت کرد. “من فقط می دانم چرا که یک افسر پلیس آمد و از من خواست سوال بعدی صبح,” او می گوید. “من نمی توانستم به او چیزی بگوید. دیواره های بسیار ضخیم در اینجا و هیچ کس من می دانستم که آنها را می دانستند.”

زمانی که مستاجران فعلی در حال ذکر استنلی بارد نوبت محتاط. زمانی که unpleasantries ذکر شده او خاموش می شود. در غیر این صورت او گفتگو سرند شده است حکایت. او با چلسی — پدرش زد آن را قبل از او — و و دارای عطر و بوی وسواس.

اگر چه بارد اختصاص داده شده است به اسطوره چلسی او را در نظر گرفته پنی عاقلانه در توجه خود را به ساختمان خود را. تقریبا همه شکایت در مورد گچ کاری و یا لوله کشی و یا گرما و یا امنیتی. یکی دیرین مستاجر می گوید بارد گاهی اوقات اجاره اتاق “به افرادی که ممکن است بهتر است در بیمارستان” در عین حال او شناخته شده است به چشم پوشیدن از اجاره برای ماه ها در پایان به افرادی که در آنها او ایمان یا برای کسی که با او به عنوان یک نقطه نرم. او عقیده است که نبض فرهنگ ضربان سریعترین دور از جریان اصلی — تعهد او به چلسی سنت به عنوان چراغ به حاشیه.

لابی یک reliquary از دههی 50 و اوایل دهه 60. برداشت اول این است که از چراغ روشن و الگو دیوار-به-دیوار-وینیل نشسته gargoyled نیمکت چوبی, کروم بیشتر وینیل تاری از Everyman اکسپرسیونیسم انتزاعی یک خط تیره از پاپ و Sputnik حلق آویز از سقف. نقاشی های پوشش دیوار مانند آسان-به-مناسب قطعه از یک پازل بزرگ. آنها شبیه نسخه های خسته از آنچه که ما آمده اند به دانستن به عنوان شاهکار و رنگ به نظر می رسد به توصیف آن زمان: آنها نارنجی و آبی و سبز و زرد رنگ و روغن و اکریلیک نمادهای و آنها آویزان مانند نوشتن بر روی دیوار. در سال 1956 برنارد Shapshack یک مجسمه ساز در محل اقامت اعلام لابی “این لوحه از مردم است.”

این یک لابی و بدون انسجام. هیچ هیلتون کرامر هیچ کلمنت گرینبرگ تا به حال بررسی آن است. قطعا هیچ خواهر Parrish تا کنون تزئین آن است.

•••

چلسی — “واحه” “پایین اعماق Brigadoon,” “واقعا خنده دار hotel” — یک دخمه پرپیچ و خم از خود-ارجاعی محیط. طبقه بالا بهار جنگل های شخصی iconographics.

•••

در ظهر استلا Waitzkin ساخت چای. او زندگی می کردند در چلسی برای حدود 10 سال است که یک هیپی یک مادر بزرگ و یک هنرمند. او در یک آپارتمان یک خوابه است که او چه می کند. او باعث می شود کتاب است. کتاب از ماسه سنگ و شیشه و رزین پخته شده در کوره اغلب encrusted با عروسک سر و یا نقش برجسته از پارتنون یا چیزهایی undefinable. کتاب ها همه جا هستند. “چه شما ببینید,” او می گوید: “فقط نوک کوه یخ است. من نگه داشتن یک اتاق دیگر در اینجا به فروشگاه کتاب های بیشتر و من برای نگه داشتن بسیاری در کشور که در آن من را بیشتر از من پخت.” به عنوان او صحبت می کند دو گربه به نظر می رسد و ناپدید می شوند در میان پشته و سپس مکث و مطرح مانند bookends. او امتیاز در تضعیف قفسه کتاب. “شما می توانید تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد در صورتی که دیوار داد ؟ گچ کاری در اینجا این است که یک چیزی که من می خواهم مردم بدانند در مورد چلسی.”

“من فکر می کردم در حال حرکت به ایرلند مناسبت” می گوید: ایزابلا گاردنر “اما من هرگز می تواند زندگی می کنند در هر نقطه دیگری در نیویورک است.” ایزابلا گاردنر شد, یک بازیگر شاعر شد و پس از ازدواج به یک شاعر آلن تیت. او همچنین نگه می دارد “یکی دیگر از اتاق” در چلسی “را به کار در هر چند من هرگز از آن استفاده کنید. من معمولا به این کشور به کار MacDowell. آن را دشوار است به کار در اینجا پیدا کنم… وجود دارد حواس او را پرت شهرستان شما را در درک…” ایزابلا گاردنر مو بلند, منی, همجنس باز و قرمز و از آن در داخل و خارج از topknot. او حرکت می کند و در کمی بی دست و پا توالی در بلند نازک, کلت ،

“همه چیز من نیاز است که به راحتی در دسترس در اینجا. من می دانم که دقیقا همان جایی که برای رفتن به کفش من cobbled. من می دانم که تمام bellmen و من می توانید دریافت خدمات ویژه. من دوستان خوبی در اینجا. من اینجا زندگی می کردند و در آنجا… اوه… اوایل 60s… من در سفر یک معامله بزرگ و سپس… و من پدر شما می دانید که در اینجا زندگی می کردند بیش از حد در حالی که برای… در آپارتمان خود ، او می دانست که تمام مردم سنگ و سپس… جنیس جاپلین و همه… من فقط می دانستم که آنها را دید. امروزه من لازم نیست که هر چیزی در همه به گذرا ترافیک.” او متوقف می شود و برای بار دوم و به نظر می رسد هدفمند نگران: “و من معنی ترافیک در هر معنی واقعی کلمه.”

ایزابلا گاردنر آپارتمان هاله ای از تداوم. او دارای یک شیشه سر او درب جلو و تا به حال رنگ و محروم کردن از چوب ماهون گچ — “به عنوان ویرژیل می گوید:” هتل ها تمایل به رنگ بیش از همه چیز با رنگ بژ.’ “او یک بیت از یک متصدی: “در طول خاموشی از سال 1977 به عنوان من راه من به لابی من تا به حال یک شمع در یک دست و یک دستمال در طرف دیگر و من جلا من راه را به پایین. در زمان های دیگر من شده است وسوسه به رفتن در آن را با یک قوطی رنگ اسپری.”

میلدرد بیکر, یک دوست از هر دو استلا Waitzkin و ایزابلا گاردنر زندگی می کردند در چلسی برای 40 سال. او سریع است. او راست می ایستد. Striding از طریق لابی خواستار سلام به میز او یک رقاصه فیلد مارشال. در حال حاضر بازنشسته شد مدیر موزه نیوآرک و مورد استفاده قرار گیرد به تقسیم او هفته بین چلسی و یک خانه در نیوجرسی. هنگامی که او به شوهرش (که کار را برای FDR را تسکین دولت) در هتل در طول جنگ جهانی دوم او را “آمده است در برای پیدا کردن ملوانان cavorting در لابی. انگلیسی تجاری ملوانان نگه داشته غذاخوری رفتن اینجا. و برخی از سازمان های خیریه کاتولیک نگه داشته و فضایی نیز برای پناه پناهندگان. حوزه مدیریت این آقای بارد پدر و آقای ناخالص عزیز و آقای Krauss — او یک فرشته به ما — همه مجارستانی تبار. آنها در اینجا مشغول به کار در دوران رکود و قادر به خرید آن را از Knott, هتل شرکت برای $50,000 پایین که آنها با اقتباس از یک بانک در خیابان. آنها همچنین در بسیاری از مجارستان پناهندگان پس از قیام در سال 1956.”

میلدرد بیکر خاموش دیوار خرس بسیاری از, انتزاعی, مناظر و بسیاری از محاط عکس. او به عنوان بهانه ای خودش را به آماده شدن برای یک سفر او را به دریای سرخ او اشاره می کند که این تصاویر هستند که ماده از اموال خود را.

•••

پلیس ترافیک در خیابان هشتم: “چلسی خوب است برای یک زن و برای یک زن و شوهر از شب شاید اگر شما مراقب باشید.” بیشتر غرب نسبت نهم یک پیشخدمت در یک رستوران چینی: “چلسی است و نه خوب. شما بهتر خواهد بود در تعطیلات مسافرخانه در 58 خیابان.”

شرق هتل ستاد اسباب بازی و اخبار کسب و کار — در طول سال, ارواح, از, تولد و سال جدید. رو به آن “Y” و یک شعبه کتابخانه. به غرب لندن تراس حجیم Tudorish آپارتمان پیچیده و به سمت رودخانه یک Alphaville بزرگراه کامیون و شام. وجود دارد یک سوسو زدن از چرخ Olde انگلستان در آقای Spats — که در آن خورش و یک نوشیدنی سفت کمک به روشن راه را به نیوجرسی. اما شب ضربات سخت بر خیابان 23.

به عنوان بازگشت به چلسی از تاریکی است مانند رفتن به یک خوابگاه پس از اواخر شب. همیشه وجود دارد کسی که آنجا نشسته به تماشای شما. و حتی اگر آن را 4 صبح و کسی تکان از انرژی به اندازه کافی باقی مانده است به بلند کردن سر و چشم است که به دنبال شما: آیا شما یک گذرا? آیا شما کسی است ؟ آیا شما برای یک ضربه ؟

سوزان از سان فرانسیسکو است که در نوار ال Quijote — که به چلسی چه پولو سالن به بورلی هیلز. او شده است در تمرین اسپانیایی با خوزه متصدی بار و آن را نگه می دارد گرفتن بهتر است به عنوان او می نوشد: “من نمی توانم صحبت می کنند یک کلمه اسپانیایی, اما فقط به من گوش بده برو. هنگامی که شما می خواهید برای برقراری ارتباط به زبان است و هیچ مانع است.” او مستقل در شهر برای کنفرانس. رئیس او در پلازا. “آیا شما می دانید که دیلن توماس استفاده می شود به نوشیدن حق در اینجا ؟ به اعتراف این محل مقدار زیادی از تاریخ است.” پلاک در هتل ورودی می خواند: “اختصاص داده شده به حافظه از دیلن توماس که زندگی و زحمت کشیده گذشته در چلسی هتل و از اینجا میره بیرون به مرگ است.”

•••

هنرمند به عنوان حکیم هنرمند به عنوان معتاد هنرمند به عنوان آلباتروس هنرمند به عنوان بسته. همه آنها زندگی می کنند در چلسی.

•••

“آپارتمان من هر چیزی هزینه نمی کند مانند آنچه در آن مانند به نظر می رسد می گوید:” ویرژیل تامسون “و نقاشی های من هستند توسط مردم من می دانم. من هرگز تصاویر اطراف توسط مردم من نمی دانم. این نوع متعلق در موزه.” شواهد آن است که او می دانست که Florine Stettheimer و مارسل دوشان و نه به خوبی. آقای تامسون مورد علاقه نقاشی, اما, است که توسط یک هنرمند کمتر شناخته شده مسیحی Berard. آن است که از یک saltimbanque. “این حرکت در اطراف بوم. یک تصویر خوب نباید بیش از حد گیر وجود دارد.” او همچنین دوست دارد یک مجسمه که به نظر می رسد مانند یک گل ساخته شده از سفت قهوه ای کیسه های کاغذی. آن است که حدود پنج فوت ارتفاع مانند آقای تامسون و آن مخفف آن پیچ خورده ایستاده در ورودی به اتاق نشیمن. “روند که این ساخته شده است که همان فرایند استفاده می شود به شیب نوزادان’ کفش. شما می دانید زمانی که آنها bronzed به عنوان سوغاتی.”

او مبهم در مورد چلسی را مدیریت. “آنها باید به شما حداقل خدمات و انجام می دهند. تمام خدمات هتل در همه جا economized و به صورت مختصر. آن را آسان به تخت. یک مرد جوان می آید به کار برای من در صبح و او طول می کشد سمت راست من را به سمت چپ و poof آن را انجام داده است. من نمی لول خوردن مقدار در رختخواب. که نشانه ای از سن. جوان تمایل به از بین بردن تخت خود را هر شب.”

“مردم من از آنچه شريك در اینجا عمدتا افراد مسن و یا دیگران آموزش کلاسیک به موسیقی.” اما او به خاطر جنیس جاپلین که او “خواهد nod به شیوه ای دوستانه در آسانسور. او تا به حال فوق العاده کثیف ، بهترین کثیف آوازی تن من تا کنون شنیده ام.”

برخی از سرریز از ویرژیل تامسون مجموعه هنر را می توان در Gerald Busby آپارتمان. یکجور کلاه پوستی است نگهبان به کوچکتر نسبی از کیسه های کاغذی, گل و به چندین نقاشی های یک هنرمند آقای تامسون به عنوان توصیف “فرانسوی کمی جنایی من استفاده می شود به می دانم.” آقای تامسون مجزا صورت گرد به نظر می رسد در پیش زمینه از یکی از آنها. جرالد یکجور کلاه پوستی است که در اواخر خود را و آموزش کلاسیک در موسیقی است. “سهم من از تولد با برامس” او می گوید.

“اولین کار من در نیویورک (پس از خروج از تگزاس) به عنوان نوازنده ارگ به جماعت Methodist الکلی. من نوشت: این نمره برای رابرت آلتمن را در فیلم سه زنو آلتمن به من داد یک بخش کوچک بخشی از مشروبات الکلی باپتیست وزیر در یک عروسی. این نوع از چیزی که اتفاق می افتد به شما هنگامی که شما از جنوب.” لباس های شسته شده می آید از طریق درب. یک housepainter برگ ، جان Cheever تماس به بحث در مورد رابرت آلتمن. یک دوست می رسد آنها در حال رفتن به یک غربالگری.

“سرگرم کننده است در اینجا زندگی می کنند. هر چه جدید در این شهرستان می تواند دیر یا زود اینجا بود. همیشه وجود دارد تمام انواع شایعات پرواز دور در اینجا. من شنیده ام یک بار در مورد قادر بودن به منظور مخدر از طریق سرویس اتاق اما من سعی کردم هرگز آن طوری که من هیچ ایده ای در مورد هر حقیقت به آن است.”

بعید به نظر می رسد. سرویس اتاق است که عملا وجود ندارد هر چند ایزابلا گاردنر می گوید: “یکی می توانید ترتیبات با bellmen.” دیگر شایعات در حال مبتنی است. در اکتبر سال 1974 نیویورک تایمز مقاله ای زد که اعلام کرد که “دو مرد مسلح برگزار شد ده نفر مرد و پنج زن گروگان برای بیش از دو ساعت در چلسی هتل.” جیم پاسترناک: “آنها دالالن بزرگ دیدن در کلاه سفید که به یک شناور تلخه بازی در چلسی در شب شنبه. ظاهرا دو نفر دیگر از دالالن آمد بیش از ملکه را به دردسر:” ویرژیل تامسون: “من و زندگی در کانزاس سیتی و پاریس که در مراکز بزرگ از گناه و فساد بنابراین من نه شوکه شده و بسیار سرگرم زمان پیش بینی فروش و یا قمار. شما می دانید من در سن پیشرفته من که علاقه مند در باند موی چتری, اما آنها فراموش کرده اند آنها را در اطراف.”

شایعات دیگر نگرانی آتش سوزی در چلسی که متعددی وجود داشته است. پاسترناک می گوید: “یکی از بزرگ دو سال پیش آغاز شده بود خشمگین زنی که آتش به او عاشق شلوار. او در آنها در زمان اما یکی دیگر از مرد جوان — من اعتقاد دارم که او تا به حال یک قلب ضعیف — درگذشت از دود.”

“من می توانم شنیدن میز منشی و پیشخدمت تپش از پله ها بالا” William S. Burroughs نوشت: در ناهار برهنه “من در زمان سلف سرویس آسانسور پایین راه می رفت از طریق خالی لابی به خیابان. این یک هندی زیبا روز تابستان… من تا به حال به سهام تا در آشغال سریع… من در زمان تاکسی به میدان واشنگتن کردم و راه می رفت در امتداد خیابان 4 تا من خال خال نیک در گوشه ای. شما همیشه می توانید نقطه فروشنده.”

جیم پاسترناک: “ما بیشتر باید جنایات شور و شوق در اینجا. Viva در روز هنگامی که من برای اولین بار اینجا اومده بود برخی از دیدنی عاشقان نزاع. یک روز صبح در حالی که نشسته در میز کار من نگاه کرد و متوجه یک دوچرخه گذشته پرواز پنجره من. من حدس می زنم او نمی تواند او را پرتاب از پنجره به بیرون, تا, دوچرخه, بهترین چیز بعدی. مردم نیز بسیار علاقه حیوانات خود را در اینجا. در آتش در حالی که پشت همه جمع شده بودند و در لابی با حیوانات خانگی خود را. آن را مانند یک خانواده ریونیون. تعداد کمی از مردم در واقع اعتراف به داشتن برداشت حیوانات خود را قبل از عزیزان خود را.”

جورج Kleinsinger نوشت که موزیکال مورچه و Mehitabelدر مورد عشق بین یک سوسک و یک متحد گربه یک گربه به نام Mehitabel. “من مرداب بیت دوم من همسر عزیز کیت و سپس آن را به اشتباه از گاز گرفتن من و من تا به حال برای خلاص شدن از آن.” گل, درختان, لاک پشت, قناری parakeets فنچ آکواریوم یک انکوباتور و “خانواده هسته ای از ringnecked کبوترها (از جمله تخم مرغ) که عاشق یکدیگر بسیار” باقی می ماند. یک کودک سیاه-پیانو و ماشین آلات نوار را تا چه باقی می ماند از استودیو.

“من نقل مکان کرد و به چلسی 20 سال پیش عزیز یکی برای فرار از نیویورک و لانگ آیلند. حومه! من ترک چلسی تنها زمانی که من به سنت توماس. من, عشق, عشق, عشق استوایی است. من عشق به رابطه جنسی چند بار در طول روز است. من عشق را دوست دارم.”

زمانی که دوست خود را برندان Behan درگذشت او تشکیل یک مرثیه است که شامل قرار دادن از Behan آواز. “بله بله عزیز من ثبت برندان حق در اینجا. پس از یک بیت از نوشیدن عزیز Brendan در اینجا خواهد آمد و آواز خواندن, آواز خواندن, آواز خواندن. همه که نوشیدن و آواز خواندن او با مته سوراخ بزرگ واقعا. من نوشیدن بیش از حد بیش از حد عزیز اما ایرلندی ها و یهودیان مشترک زیادی دارند. اما من یک الکلی… چون من یهودی.”

“دختر من سمت چپ من شب گذشته برای رفتن به استرالیا و من از آنها بدم میاید به تنهایی عزیز یک و یک شخص از طبقه پایین آمد اینجا و به من پیشنهاد دختر خود را به مدت یک ساعت برای $50. آنها نیاز به 50 دلار اما من احساس وحشتناک. در عوض من به او گفتم که آنها می تواند هر دو شب را در طبقه — آنها تا به حال اجرا از پول شما می بینید و تا به حال هیچ جایی برای اقامت. بنابراین تمام شب بیدار شدم و به پهلو پتو در اطراف آنها. من می ترسم آنها را گرفتن سرد است.”

•••

همین Quixotes از گچ و همین Quixotes از فولاد و چوب حک شده Panzas پلاستیک Dulcineas مردم نوار ال Quijote. دیوار رو به رو نوار تاریک دیواری از صحنه های از سروانتس. درب آشپزخانه است canopied سه بعدی با cut-outs دیزنی-رنگی. در دسترس از هر دو خیابان و لابی ال Quijote برخورد زمین از احساسات: Grand بانوان از چلسی در banquettes, دستکش آماده بر روی کتانی سفید ممکن است به عنوان به راحتی می توان در Schrafft است.

•••

یکی woozie Dulcinea پوشیدن چندین زیور آلات کریسمس, فرانسوی, نام, جکی بافت به لابی با سوپ در یک قهوه از ظرف. “من باید از دست سگ من. Mon chien. او بسیار زیبا بود. که در آن من است chien? من نمی توانم پیدا کردن heeeem.” او در یکی از هر نوع تصویر عجیب نیمکت و slurps برای یک لحظه. دو همجنس نوجوان پسر راه رفتن در. آنها به نظر می رسد ، جکی نقاط آنها shrieks و پرت gartered پا بیش از نزدیکترین هر نوع تصویر عجیب و singsongs “ما putanas ما putanas, پسران, چگونه شما می خواهم که ما putanas.” دو اسکن هر یک از دیگر و hotfoot آن از لابی.

جیم پاسترناک: “این بسیار آسان برای رانش و تمام whacked در چلسی.” سال قبل از آخرین هنر جوان مورخ آیا بیش از دریافت whacked ، یکی دیگر از مستاجر می گوید: “لطفا در را بگو که من هستم, اما من می دانستم که او هنگامی که او برای اولین بار به چلسی. او مستقیم به عنوان یک هیئت مدیره. او لباس پوشیدن و مانند یک حسابدار — سه تکه-لباس تمام بیت. اما پس از آن او به طور کامل تغییر. او عینک چرم تمام وقت و هرگز تا به حال هیچ پول. و هنگامی که او نمی تواند از پرداخت اجاره بها و او می خواهم خواب در لابی و یا اگر او را شنیده خالی اتاق او می خواهم صعود به آن از یکی از بالکن. گفتم استنلی [برد] که او عضو در یک بیمارستان و یا حداقل با خانواده اش. شاید اگر او تا به حال شده است با لگد از اینجا او رفته اند به برادر خود در بروکلین. من بسیار علاقه مند بود از او. او کسی خاص است. یک روز صبح من باز پنجره من برای بررسی آب و هوا و زمانی که من نگاه کردن من او را دیدم دروغ بعدی را به مغز خود را در جان پناه درست در زیر من. همه من می توانم به خودم بود ‘چرا چشمان من به دیدن این چرا!’ “

Gert شیف استاد تاریخ هنر در دانشگاه نیویورک و موسسه هنرهای زیبا نقل مکان کرد به دور از چلسی در مورد آن زمان. او تا به حال زندگی می کردند وجود دارد برای 13 سال “من تا به حال به اندازه کافی بود. من آن را دوست دارم وجود دارد اما من تا به حال به اندازه کافی از پانک و معتادان. درست است که مردم همیشه پیدا کردن چیزی برای grouse در مورد. در ’60s آنها groused در مورد ‘حمله هیپی.’ آنهایی که مسن تر دریافت می شه در مورد تازه واردان اما این دسته به نظر می رسد به خصوص کثیف.”

یک مرد حدود 30 در لابی در لباس خواب. او شده است وجود دارد برای بیش از نیم ساعت صحبت کردن با یک بچه گربه ولگرد. او بریتانیایی است. “شما می دانید من واقعا پایین آمد در اینجا چون من از سیگار, اما شما نمی توانید این را به عنوان یک غیر منتظره ای دوست داشتنی بچه گربه ؟ زن سبک و جلف من خیلی دوست دارم شما را از خانه با من اما من فقط نمی تواند. من در حال حاضر یک زن سبک و جلف و زن سبک و جلف من نمی خواهم دیگر بچه گربه ها بسیار است. این هتل واقعا فوق العاده شما می دانید. هر روز صبح من بیدار با صدای آقای Kleinsinger را birdies.”

آنگوس والاس نیز انگلیسی است “مرتب کردن بر اساس یک کارآفرین آوانگارد.” او دیگر زندگی در چلسی اما مردم واقعا ترک — تبدیل شدن آنها به فارغ التحصیلان. “من رفتم به Summerhill به عنوان یک کودک و فکر می کنم من خیلی تغییر توسط آن شما می دانید. چلسی من را به یاد بسیاری از Summerhill. مرتب کردن بر اساس همان آزادی است. همان حس بیدار شدن از خواب در صبح دانستن است که شما باید برای ساختن زندگی خود و این که هیچ کس نمی تواند آن را برای شما انجام. چمباتمه تئاتر — من مدیریت آنها — به چلسی زمانی که آنها برای اولین بار وارد نیویورک. در واقع برای بهتر یا بدتر — من فکر می کنم چلسی خود را به آنها اولین تصویر واضح از نیویورک آمریکا واقعا. آنها تا به حال یک بز با آنها برای یکی از نقش خود و بچه ها و همه و آنها مجاز به نگه داشتن خود را بز افسار بر روی سقف. این تابستان بود البته. اما به هر حال من در چلسی زمانی که من واقعا پایین بوده است ، هیچ پول در همه. و استنلی برد بود فوق العاده خوب در مورد آن است. او واقعا بسیار بیمار و فشار نمی کند در تمام. من می دانستم که کسی در چلسی — او یک طراح مد بسیار مشهور و دوست خوب من وقتی که من در آنجا زندگی می کردند; نام او چارلز جیمز. و من قرار است او تا به حال آمد ، حالا که او مرده من فرض کنید وجود دارد آسیبی ذکر است که من باور نمی کنم او به پرداخت اجاره برای هر چیزی مانند دوازده سال است.”

“فقیر چارلی جیمز می گوید:” میلدرد بیکر. “او واقعا به تنهایی من می ترسم در آن زمان او درگذشت. مرد فقیر مبارزه با همه.” “فقیر چارلی می گوید:” ریچارد برنشتاین تجاری هنرمند است که نگه می دارد یک استودیو در چلسی “بود hustled تمام عمر خود را. و در حال حاضر برخی از افرادی که hustled او را در حال قرار دادن یک پلاک به افتخار او. من بیمار هستم عاشقانه از چلسی. آنها همیشه در حال ساخت قهرمانان خیلی غمگین موارد است.”

Susan Sontag یک بار نوشت که “مدرن آگاهی هنرمند (جایگزین سنت) است که نمونه مبتلا به.” و در واقع چلسی می کند فروش و نه مرضی عاشقانه. اما این امر می تواند ناعادلانه را محکم ارسال کردن. ما نیاز به چلسی. آن را برای شورشی های عاشقانه, دمدمی مزاجی در همه ما است. برندان Behan قرار داده و آن را بیشتر به سادگی: “وجود فضای بیشتر در هتل چلسی نسبت به کل جزیره استاتن.” ■

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im