سناتور. الیزابت وارن می گوید: او یک سرمایه داری که می خواهد به بازار کار بهتر است. سناتور. برنی ساندرز می گوید: او یک دموکرات سوسیالیستی است. اما برنامه های خود را می نویسد جسی جکسون بسیار شبیه هستند. ماریو تاما/گتی ایماژ

پس از نوادا قفقاز برنی ساندرز در حال حاضر فرمانداران دموکرات انتخابات ریاست جمهوری.

در کارولینای جنوبی بعدی اولیه و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است که مورد علاقه رو با پشتیبانی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان. اما ساندرز را به دولت با شتاب داشتن برنده رای مردمی در هر یک از سه نفر اول مسابقات.

از همه مهمتر در نوادا ساندرز نشان داد که وسعت رو به رشد خود را ائتلاف: او رهبری این زمینه در میان مردان و زنان در میان سفید پوستان و لاتین تبارها در میان اتحادیه خانوار و غیر اتحادیه خانوار در میان رای دهندگان در همه سنین به جز کسانی که بیش از 65 در میان دموکرات ها که نام خود را لیبرال میانه رو و محافظه کاران است.

به همان اندازه مهم است ساندرز و الیزابت وارن ارائه داده اند آمریکایی ها یک مسیر جدید به نامزد دیگری. هر دو نام برای یک نسخه مدرن از چه فرانکلین D. روزولت اقتصادی لایحه حقوق: مدیکر برای همه, کمک درسی-عمومی آموزش و پرورش, جهانی, روز, مراقبت, سبز جدید برای مقابله با تولید شغل در حالی که پرداختن به تغییرات آب و هوا. هر دو خواهد مالیات ثروتمندان و شرکت های بزرگ را حیاتی عمومی سرمایه گذاری مشترک.

نامزدهای دیگر — به خصوص بایدن ctq پیت Buttigieg و مایک بلومبرگ — باید در تمسخر این ایده ها به عنوان بیش از حد رادیکال بیش از حد جسورانه بیش از حد پر هزینه بیش از حد بلند پروازانه. آنها را بیشتر ادامه این سیاست وجود داشته است که قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مختل کشور است. مشکل با آن است که آن را ارائه نمی دهد امید زیادی برای بسیاری از آمریکایی ها.

ساندرز خود را یک “دموکراتیک سوسیالیستی است.” وارن اشیاء به آن برچسب و می گوید او برای ساخت بازار کار. اما این تفاوت در برچسب های در ماده است. برنامه های خود را قابل ملاحظه ای مشابه است. جهت آنها را تنظیم شده است.

برخی از در حال حاضر شروع به ترساندن مردم در مورد برچسب “دموکراتیک سوسیالیستی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن رنگ آن را به عنوان ونزوئلا یا کوبا. مایک بلومبرگ به نام ساندرز (و احتمالا وارن) نظرات مالیات بر ثروت “کمونیست.” رای دهندگان در حال رفتن به شنیدن خیلی بیشتر از این مزخرف اگر ساندرز در ادامه به ساخت شتاب و یا وارن آتش.

در اینجا این واقعیت است. کلمه های مهم در “سوسیالیسم دموکراتیک” آیا سوسیالیسم آن را دموکراتیک است. ساندرز نیست صحبت کردن در مورد ساخت امریکا به کوبا و یا ونزوئلا; او صحبت کردن در مورد گسترش حداقل تضمین های اجتماعی مانند کسانی که ارائه شده در بسیاری از دیگر پیشرفته صنعتی متحده با استناد به دانمارک یا سوئد. این کشورها باید مراقبت های بهداشتی جهانی در کاهش هزینه, پرداخت, خانواده, ترک, تضمین پرداخت تعطیلات بالاتر حداقل دستمزد بیشتر سخاوتمندانه عمومی برنامه های بازنشستگی. آنها همچنین پر جنب و جوش و اقتصاد رقابتی کاهش نابرابری کمتر و فقر و بالاتر امید به زندگی.

ساندرز است که به دنبال یک پرطرفدار حکم از رای دهندگان به حرکت در این مسیر است.

هنگامی که شما فکر می کنم دموکراتیک سوسیالیسم به یاد داشته باشید برنامه هایی که جمهوری خواهان و محافظه کاران و لابی شرکت های بزرگ محکوم به سوسیالیستی زمانی که آنها برای اولین بار در نظر گرفته شود: امنیت اجتماعی و مدیکر, پزشکی محیط زیست و حمایت از مصرف کنندگان مقررات بانکی برای حمایت از مصرف کنندگان.

اداره هوانوردی فدرال که مدیریت کشور ما حمل و نقل هوایی داخلی و بین المللی آب, برنامه دولت. غذا و دارو است که تضمین می کند که مواد مخدر امن است برنامه دولت. حداقل دستمزد و مواد غذایی تمبر مسکن عمومی همه می تواند در نظر گرفته دموکراتیک سوسیالیستی برنامه های.

مشکل ما این است که ما بیش از حد سوسیالیسم برای ثروتمندان و قدرتمند — یارانه برای شرکت های خارج از زندان کارت رایگان برای کج بانکداران معافیت های مالیاتی برای ثروتمندان است که برگ های آنها را پرداخت نرخ مالیات پایین تر از خود, دبیر انحصار قدرت برای شرکت های بزرگ است که اجازه می دهد تا آنها را برای گول زدن مشتریان و بیشتر.

و ما کمی بیش از حد امنیتی مشترک دموکراتیک سوسیالیسم برای مردم کار: مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی یک دستمزد زندگی می کنند تضمین پرداخت تعطیلات و مرخصی های خانوادگی, جهانی, مهد کودک, مقرون به صرفه, کالج, بسیج عمومی برای مقابله با خطر تغییر آب و هوا.

وقتی که من برای ریاست جمهوری من نیست, با استفاده از, برچسب, اگر چه برخی از تلاش برای لکه دار کردن من به عنوان یک سوسیالیست و یا کمونیست اما من فکر نمی کنم این برچسب باعث می شود تفاوت. سوال این است که یکی از جهت نام-تماس از برنامه نیست ذکراست.

و در این دکتر مارتین لوتر کینگ — اغلب آغشته به عنوان یک “قرمز” و یا یک کمونیست بود و بسیار روشن است. در سال 1966 او به جلب اعتماد کارکنان خود را:

“شما نمی توانید بحث در مورد حل مشکل اقتصادی از Negro بدون صحبت کردن در مورد میلیاردها دلار است. شما نمی توانید بحث در مورد پایان دادن به محله های فقیرنشین بدون گفتن سود باید از محله های فقیرنشین. شما واقعا دستکاری و گرفتن بر روی زمین خطرناک از آنجا که شما در حال خراب با قوم پس از آن. شما در حال خراب با کاپیتان صنعت. در حال حاضر این به این معنی است که ما تاسیسات در دشوار است چرا که آن را واقعا بدان معنی است که ما می گویند که چیزی اشتباه است با سرمایه داری. باید وجود داشته باشد و توزیع بهتر ثروت و شاید امریکا باید حرکت به سوی یک سوسیالیسم دموکراتیک بود.”

پس کنار fearmongering و قرمز-طعمه; نگاهی به جای آن در این ماده است. هیچ سوالی وجود دارد ما نیاز به بزرگ تغییر ساختاری به عنوان الیزابت وارن آن را قرار می دهد. ما نیاز به یک توزیع بهتر ثروت و حفاظت بیشتر از حقوق اولیه انسانی مانند حق مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی به عنوان ساندرز استدلال می کند.

تماس با آن سرمایه داری با وجدان دموکراتیک سوسیالیسم تماس با آن لیموناد. این ماده نه این برچسب که می شمارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im