‘غیر ممکن است در حال حاضر اتفاق افتاده است’: آنچه Coronavirus به ما آموزش می تواند در مورد امید

بلایای شروع ناگهانی و واقعا هرگز پایان. آینده نمی خواهد در مهم راه بود هیچ چیز به مانند گذشته و حتی سالهای اخیر از یک یا دو ماه پیش. اقتصاد ما اولویت های ما ادراک ما نخواهد بود آنچه را که آنها در آغاز این سال است. خاص هستند شگفت انگیز: شرکت هایی مانند جنرال الکتریک و فورد تجهیز نشدن به پنکه, تقلا برای دنده محافظ بار-شلوغ خیابان های شهر در حال تبدیل شدن آرام و خالی اقتصاد در سقوط آزاد. چیزهایی که قرار بود غیر قابل توقف را متوقف کرده و چیزهایی که تصور می شود غیر ممکن است – گسترش حقوق کارگران و مزایای آزادی زندانیان در حال حرکت چند تریلیون دلار در اطراف ما – در حال حاضر اتفاق افتاده است.

کلمه “بحران” به معنی در واژه های پزشکی تقاطع بیمار می رسد به نقطه که در آن او خواهد شد یا جاده را برای بهبود و یا به مرگ. کلمه “اضطراری” می آید از “ظهور” و یا “ظهور”, به عنوان اگر شما خارج از آشنا و به فوریت نیاز به تغییر جهت. کلمه “فاجعه” می آید از یک ریشه و به معنی ناگهانی واژگون شده است.

ما به یک چهارراه ما پدید آمده از آنچه که ما فرض نرمال بود همه چیز را به طور ناگهانی لغو شد. یکی از وظایف اصلی ما در حال حاضر — به ویژه کسانی از ما که نه بیمار و نه خط مقدم کارگران و برخورد با دیگر اقتصادی یا مشکلات مسکن است – برای درک این لحظه آنچه در آن ممکن است نیاز به از ما و آنچه در آن ممکن است ممکن است.

یک فاجعه (که در اصل به معنای “بد ستاره دار” و یا “تحت بد star”) تغییرات جهان و دیدگاه ما از آن است. تمرکز ما شیفت و آنچه مهم شیفت. چه ضعیف است معافیت های جدید تحت فشار چیست و قوی نگه می دارد و آنچه را که پنهان ظهور است. تغییر نه تنها ممکن است ما در حال جاروب دور با آن. ما خودمان را تغییر دهید به عنوان اولویت های ما تغییر به عنوان تشدید آگاهی از مرگ باعث می شود ما از خواب بیدار به زندگی خود ما و preciousness از زندگی است. حتی تعریف ما از “ما” ممکن است تغییر به عنوان ما جدا از همکلاسی ها و یا همکاران به اشتراک گذاری این واقعیت جدید با غریبه ها. احساس ما از خود می آید به طور کلی از جهان اطراف ما و در حال حاضر ما در حال پیدا کردن یکی دیگر از نسخه ای که ما که هستیم.

به عنوان همه گیر طرح میتوانست به زندگی ما مردم در اطراف من نگران است که آنها با داشتن مشکل با تمرکز و مولد بودن. آن بود من مشکوک چرا که همه ما انجام دیگر کار مهم است. هنگامی که شما در دوره نقاهت بعد از بیماری باردار و یا جوان و تحت یک جهش رشد شما در حال کار در همه زمان ها به ویژه هنگامی که آن را به نظر می رسد شما در حال انجام چیزی. بدن شما در حال رشد است و شفا و ساخت تبدیل و رنجبر در زیر آستانه آگاهی. به عنوان ما در تلاش برای یادگیری علم و آمار این معضل وحشتناک ما روان انجام شد چیزی معادل آن. ما تنظیم به عمیق اجتماعی و اقتصادی تغییرات مطالعه درس بلایای طبیعی آموزش, تجهیز خودمان را برای یک پیش بینی نشده جهان است.


اولین درس یک فاجعه می آموزد این است که همه چیز متصل است. در واقع حوادث من در بر داشت در حالی که زندگی از طریق یک رسانه به اندازه یک (1989 زمین لرزه در منطقه خلیج سان فرانسیسکو) و بعد از آن نوشتن در مورد آنهایی که عمده (از جمله 9/11, طوفان کاترینا و 2011 Tōhoku زلزله و فوکوشیما, فاجعه هسته ای در ژاپن) در حال سقوط دوره در آن اتصالات. در لحظات بسیار زیاد تغییر ما دیدن با وضوح سیستم سیاسی – اقتصادی و اجتماعی و زیست محیطی – که در آن ما در حال غوطه ور به عنوان آنها را تغییر دهید در اطراف ما. ما چه قوی چه ضعیف و چه فاسد و چه چیزی مهم و چه چیزی نیست.

من اغلب فکر می کنم این بار که شبیه به بهار و گرم شدن: آن را به عنوان اگر بسته یخ را شکسته است تا آب شروع به جریان دوباره و قایق می توانید حرکت را از طریق مکان هایی که آنها می تواند در طول زمستان است. یخ ترتیب از روابط قدرت است که ما وضعیت موجود – به نظر می رسد با ثبات و کسانی که از آن بهره مند شوند اغلب اصرار دارند که آن را تغییرناپذیر است. سپس آن تغییرات سریع و به طرز چشمگیری که می تواند هیجان انگیز, وحشتناک, و یا هر دو.

Flooding in New Orleans after Hurricane Katrina in September 2005.

جاری شدن سیل در نیواورلئان پس از طوفان کاترینا در سپتامبر 2005. عکس: جاستین سالیوان/گتی ایماژ

کسانی که بیشترین سود از خرد وضع موجود اغلب بیشتر متمرکز بر حفظ یا برقراری مجدد آن از حفاظت از زندگی بشر – که ما را دیدم که کر ما محافظه کاران و شرکت های بزرگ بالا سگ اصرار داشت که به خاطر بازار سهام هر کس تا به حال برای رفتن به محل کار که حاصل مرگ و میر خواهد بود یک قیمت قابل قبول برای پرداخت. در یک بحران قدرتمند اغلب سعی می کنید برای به دست گرفتن قدرت بیشتر – به عنوان آنها در این دور با مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری به دنبال تعلیق قانون اساسی حقوق و ثروتمند به دنبال بیشتر ثروت: دو سناتور جمهوریخواه زیر آتش هستند به اتهام استفاده از اطلاعات در داخل در مورد آینده همه گیر برای کسب سود در بازار سهام (اگر چه هر دو را تکذیب کرد تخلف).

فاجعه دانشمندان با استفاده از اصطلاح “نخبگان وحشت” برای توصیف راه است که نخبگان واکنش نشان می دهند زمانی که آنها فرض کنیم که مردم عادی رفتار بد. زمانی که نخبگان توصیف “وحشت” و “غارت” در خیابان اینها معمولا misnomers برای مردم عادی انجام آنچه آنها نیاز به انجام به زنده ماندن و یا برای مراقبت از دیگران است. گاهی اوقات آن را عاقلانه به حرکت به سرعت از خطر; گاهی اوقات این نوع دوستانه به جمع آوری منابع به اشتراک بگذارید.

از جمله نخبگان اغلب اولویت سود و ملک بر زندگی انسان و جامعه است. در این روز پس از یک زلزله سان فرانسیسکو در 18 آوریل سال 1906 ارتش ایالات متحده swarmed در سراسر شهرستان متقاعد شده است که مردم عادی بودند یک تهدید و یک منبع اختلال است. شهردار صادر “شلیک برای کشتن” اعلام در برابر غارتگران و سربازان اعتقاد آنها به منظور بازگرداندن. آنچه که آنها در واقع انجام شد تنظیم متخصص firebreaks است که به کمک گسترش آتش سوزی را از طریق شهرستان و تیراندازی و یا ضرب و شتم شهروندان که سرپیچی از دستورات (گاهی اوقات کسانی که دستور بودند و اجازه دهید به آتش رایت کردن خانه های خود و محلات). نود و نه سال بعد در پس از طوفان کاترینا در نیواورلئان پلیس و سفید اوباش بود همین: تیراندازی افراد به نام دفاع از ملک و قدرت خود را. محلی و ایالتی و فدرال دولت اصرار بر درمان یک رشته عمدتا فقیر عمدتا سیاه و جمعیت به عنوان دشمنان خطرناک را شامل می شود و کنترل به جای قربانیان یک فاجعه به کمک.

رسانه های جریان اصلی تبانی در نگرانی در مورد غارت پس از کاترینا. سهام انبوه کالاهای تولید شده در شرکت فروشگاه های زنجیره ای به نظر می رسید به توجه بیشتر نسبت به افرادی که نیاز به غذا و آب تمیز یا مادربزرگ سمت چپ چسبیده به سقف. نزدیک به 1500 نفر در اثر یک فاجعه است که تا به حال بیشتر به کار با دولت با آب و هوای بد. The US Army Corps of Engineers’ levees شکست خورده بود; شهر تا به حال هیچ تخلیه قصد دارد برای فقرا و رئیس جمهور جورج بوش دولت موفق به تحویل سریع و موثر تسکین. همان حساب دیفرانسیل و انتگرال است که اتفاق می افتد در حال حاضر. یک عضو از برزیل مخالفان گفت: از برزیل راست گرا که گرایش جمهور Jair Bolsonaro: “او نشان دهنده ترین منحرف منافع اقتصادی که نمی تواند مراقبت کمتر در مورد زندگی مردم است. آنها نگران حفظ سودآوری خود را.” (Bolsonaro ادعا می کند او در تلاش است برای محافظت از کارگران و اقتصاد است.)

میلیاردر مبلغ که صاحب هنر و صنایع دستی زنجیره سرگرمی لابی ادعا هدایت الهی در نگه داشتن کارگران در شغل خود را هنگامی که کسب و کار بودند ، (این شرکت در حال حاضر بسته به تمام فروشگاه های آن است.) در Uline شرکت متعلق به میلیاردر تهمت حامیان ریچارد و لیز Uihlein یادداشت فرستاده شده به کارگران ویسکانسین گفت: “لطفا نگویید همسالان خود را در مورد علائم و نشانه & مفروضات خود را. با انجام این کار شما باعث وحشت غیر ضروری در اتاق.” میلیاردر بنیانگذار و رئیس پردازش حقوق و دستمزد شرکت Paychex تام Golisano گفت: “خسارت نگه داشتن اقتصاد بسته به آن است که می تواند بدتر از از دست دادن چند بیشتر مردم است.” (Golisano است پس گفت: نظرات خود را تحریف شد و عذر خواهی کرد.)

در طول تاریخ همواره وجود داشته است تیتان صنعت که باارزش مرده چیزی است که سود بیش از موجودات زنده که با پرداخت رشوه به منظور عمل بدون مانع کار کودکان به مرگ و یا قرار دادن کارگران در معرض خطر مرگبار در کارگاههای و معادن زغال سنگ. نیز وجود دارد کسانی که فشرده با سوخت فسیلی استخراج و سوزاندن با وجود آنچه که آنها می دانستند و یا حاضر به دانستن در مورد تغییر آب و هوا. یکی از اولیه استفاده از ثروت همواره به خرید راه خود را از سرنوشت مشترک و یا حداقل در آن آمده است با اعتقاد به این که شما می توانید جدا از جامعه. و در حالی که ثروتمندان اغلب محافظه کارانه محافظه کاران بیشتر چین با غنی هر چه وضعیت اقتصادی خود را.

این ایده که همه چیز متصل است توهین به محافظه کاران که گرامی ماچو هر-مرد-برای-خود frontier فانتزی. تغییر آب و هوا بوده است توهین به آنها را – این علم است که می گوید: آنچه می آید از ما ماشین ها و دودکش ها اشکال سرنوشت جهان در دراز مدت تاثیر می گذارد و محصولات سطح دریا آتش سوزی جنگل ها و خیلی بیشتر. اگر همه چیز متصل است و سپس عواقب هر انتخاب و عمل می کنند و کلمه باید مورد بررسی قرار گیرد که ما آن را به عنوان عشق در عمل و آنها را به عنوان برخورد بر آزادی مطلق و آزادی بودن یک کلمه دیگر به صورت کاملا بدون محدودیت در تعقیب منافع خود. در نهایت بخش قابل توجهی از محافظه کاران و شرکت های بزرگ رهبران توجه به علم به عنوان یک دلخوری است که آنها می تواند امتناع از به رسمیت شناختن. برخی اصرار دارند آنها می توانید انتخاب کنید هر آنچه در قوانین و حقایق آنها می خواهند به عنوان اینکه این بیش از حد هستند فقط رایگان-بازار کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید و یا بازسازی با توجه به هوی و هوس. “این محرومیت از علم و تفکر انتقادی در میان مذهبی ultraconservatives در حال حاضر ثابت شده واکنش آمریکا به کروناویروس بحران” نوشت: این روزنامه نگار کاترین استوارت در نیویورک تایمز.

حاکمان ما نشان داد تمایل کمی به تشخیص شوم امکانات همه گیر در ایالات متحده, انگلستان, برزیل و بسیاری از کشورهای دیگر. آنها شکست خورده در خود مهم و انکار است که شکست خواهد بود تمرکز اصلی برای آنها. و در حالی که آن را ممکن است اجتناب ناپذیر که همه گیر خواهد شد در نتیجه سقوط اقتصادی آن را نیز تبدیل به یک فرصت برای اقتدارگرا قدرت منازعه در فیلیپین, مجارستان, اسرائیل و آمریکا – یک یادآوری است که بزرگترین مشکلات هنوز هم سیاسی هستند و بنابراین راه حل های خود را.


هنگامی که یک طوفان فروکش هوا تمیز شسته از هر چه ذرات شده است مخدوش کردن این نمایش و شما اغلب می توانید دورتر و بیشتر به شدت از هر زمان دیگر. در زمانی که این طوفان تخلیه ممکن است ما به عنوان افرادی که جان سالم به یک بیماری جدی یا تصادف ببینید که در آن ما شد و که در آن ما باید در یک نور جدید. ما ممکن است احساس رایگان به دنبال تغییر در راه است که به نظر می رسید غیر ممکن است در حالی که یخ از وضعیت موجود قفل شده بود. ما ممکن است عمیقا متفاوت حس خودمان ما و جوامع ما در سیستم های تولید و آینده ما.

برای بسیاری از ما در جهان توسعه یافته چه چیزی تغییر کرده است اکثر بلافاصله فضایی. ما باید در خانه مانده کسانی از ما که از خانه و دور از تماس با دیگران است. ما خارج از مدارس و محل کار, همایش, تعطیلات, ورزشگاه, کارهای, احزاب, میله, باشگاه کلیساها و مساجد و کنیسه ها از اشتغال و شلوغی زندگی روزمره است. فیلسوف-عارف سیمون ویل یک بار نوشت: به دور از دوستان: “اجازه دهید ما این فاصله است که به طور کامل بافته شده با دوستی از کسانی که عاشق یکدیگر هستند و از هم جدا نیست.” ما خارج از هر یک از دیگر برای محافظت از هر یک از دیگر. و مردم را در بر داشت راه برای کمک به آسیب پذیر با وجود نیاز به باقی می ماند جسمی دور.

دوست من رناتو Redentor Constantino یک آب و هوا مبارز به من نوشت از فیلیپین و گفت: “ما امروز شاهد به روزانه نمایش عشق است که به ما یادآوری می کنند از بسیاری از دلایل که چرا انسان ها جان سالم به در این مدت. ما برخورد حماسه اعمال شجاعت و تابعیت هر روز در محله ما و در سایر شهرستانها و کشورهای موارد که زمزمه به ما که غارتگری از چند خواهد شد و در نهایت با غلبه بر سپاه از مردم لجوج که حاضر وکیل ناامیدی و خشونت و بی تفاوتی و غرور که به اصطلاح رهبران به نظر می رسد خیلی مشتاق امروزه به ماشه.”

هنگامی که ما دیگر در تلاش برای جدا کردن خودمان از زنجیره ای از گسترش بیماری من تعجب می کنم اگر ما را به تجدید نظر در چگونه ما در ارتباط بودند چگونه ما نقل مکان کرد و در مورد و چگونه محصولات ما تکیه می کنند در مورد نقل مکان کرد. شاید ما قدر مستقیم و چهره به چهره و تماس بیشتر. شاید اروپایی ها که آواز هم از بالکن یا تحسین با هم برای پزشکی خود کارگران و آمریکایی ها که بیرون آمد به آواز خواندن و رقص در حومه بلوک های مختلف را داشته باشد احساس تعلق. شاید ما را به پیدا کردن یک جدید احترام به کارگران که در تولید مواد غذایی ما و کسانی که آن را به جدول است.

اگر چه ماندن سخت است, شاید ما خواهد بود و تمایلی به از سرگیری ما عجله در مورد چیزی از سکون در حال حاضر بر ما خواهد با ما بماند. ما ممکن است تجدید نظر عقل از داشتن بسیاری از ما حیاتی ترین مسائل دارو و تجهیزات پزشکی – ساخته شده در قاره های دیگر. ما همچنین ممکن است تجدید نظر متزلزل فقط در زمان زنجیره تامین. من اغلب فکر می کردم که موج خصوصیسازی است که مشخص می شود ما نئولیبرالی سن شروع با خصوصی سازی قلب انسان خروج از یک حس مشترک و سرنوشت اجتماعی و اوراق قرضه. آن است که به توان امیدوار بود که این تجربه مشترک از فاجعه خواهد معکوس روند. یک آگاهی جدید از چگونه هر یک از ما متعلق به کل بستگی دارد و ممکن است تقویت مورد معنی دار اقدام آب و هوا, همانطور که ما یاد بگیرند که ناگهانی و تغییر عمیق است که ممکن است پس از همه.

“گرفتن و هزینه های ما ذخیره کردن زباله قدرت ما” وردزورث نوشت: کمی بیش از 200 سال پیش است. شاید این خواهد بود که لحظه ای است که ما می دانیم که وجود دارد این است که به اندازه کافی غذا و لباس و سرپناه و بهداشت و درمان و آموزش و پرورش برای همه – و که دسترسی به این چیزها نباید بستگی دارد که چه کار انجام می دهید و این که آیا شما در کسب پول به اندازه کافی. شاید همه گیر است و همچنین این مورد برای کسانی که نمی شد در حال حاضر متقاعد شده, برای, جهانی, بهداشت و درمان و اساسی درآمد. پس از فاجعه تغییر آگاهی و اولویت های نیروهای قدرتمند.

‘It helped bring on the revolution’ … damage from the earthquake that struck Managua in Nicaragua in 1972.

“این کمک را در انقلاب” … آسیب را از زلزله که زده ماناگوآ در نیکاراگوئه در سال 1972 است. عکس: AP

دوازده سال پیش من مصاحبه نیکاراگوئه شاعر و Sandinista انقلابی Giocondo Belli برای من کتاب فاجعه بهشت ساخته شده است در جهنم. آنچه او به من گفت در مورد پس از سال 1972 زلزله در ماناگوآ – که با وجود دیکتاتوری را سرکوب آن را کمک کرد در انقلاب شد فراموش نشدنی است. او گفت: “شما تا به حال یک حس از آنچه مهم بود. و مردم متوجه باشند که چه شد مهم بود آزادی و قادر به تصمیم گیری در زندگی خود و آژانس است. دو روز بعد از آن شما تا به حال این مستبد اعمال مقررات منع رفت و آمد اعمال حکومت نظامی. حس ظلم و ستم در بالای فاجعه بود واقعا غیر قابل تحمل. و هنگامی که شما متوجه شده بود که زندگی خود را می توان با تصمیم یک شب از زمین تصمیم گیری به لرزش [شما فکر می کنید]: ‘پس چه ؟ من می خواهم به زندگی می کنند یک زندگی خوب و من می خواهم به خطر زندگی من, چون من همچنین می توانید از دست دادن زندگی من در یک شب.” شما متوجه است که زندگی را به زندگی خوب یا زندگی ارزش نیست. این یک تحول عمیق است که می گیرد در طول فجایع.”

من پیدا کرده اند و بیش از بیش که نزدیکی مرگ و میر در به اشتراک گذاشته فاجعه باعث می شود بسیاری از مردم بیشتر به فوریت زنده کمتر متصل به چیزهای کوچک در زندگی و متعهد به آنهایی که بزرگ اغلب از جمله جامعه مدنی یا مشترک.


من بیشتر نوشته شده حدود 20 قرن بلایای اما یک قیاس کمی بیشتر به عقب به ذهن می آید: مرگ سیاه که از بین برود یک سوم از جمعیت اروپا و در انگلستان بعد منجر به جنبش های دهقانی علیه جنگ و مالیات و دستمزد کلاه که رسما نقض اما با این حال منجر به حقوق و آزادی ها برای دهقانان و کارگران. در اورژانس مصوبات در آمریکا در ماه مارس بسیاری از کارگران به دست اورد جدید بیمار-ترک حقوق. بسیاری از چیزهایی که ما مطمئن بودند غیر ممکن است – مسکن بی خانمان برای مثال باید به تصویب می آیند در بعضی از نقاط.

ایرلند ملى بیمارستان های آن چیزی است که “به ما گفته بودند هرگز اتفاق می افتد و هرگز نمی تواند اتفاق می افتد” یک ایرلندی روزنامه نگار اظهار نظر. کانادا با چهار ماه از پایه درآمد برای کسانی که شغل خود را از دست. آلمان را بیشتر از آن. پرتغال تصمیم به درمان مهاجران و پناهجویان به عنوان شهروندان در طول بیماری همه گیر. در ما دیده قدرتمند کارگری اضطراب و نتایج. کارگران در تمام غذاهای Instacart و آمازون اعتراض کرده اند در اینکه مجبور به کار در شرایط نا امن در طول بیماری همه گیر. (تمام مواد غذایی است پس از ارائه کارگرانی که تست مثبت دو هفته در پرداخت کامل; Instacart می گوید: از آن ساخته شده است که تغییرات برای حفاظت از کارگران و خریداران در حالی که آمازون گفته است که “انعام” در ایمنی.) برخی از کارگران به دست آورده اند جدید حقوق و افزایش, از جمله تقریبا نیمی از یک میلیون Kroger فروشگاه خواروبار کارگران در حالی که 15 وکلای دولت-به طور کلی گفته آمازون به گسترش آن پرداخت مرخصی استعلاجی. این ویژگی را روشن چگونه ممکن است به تغییر ترتیبات مالی در همه جوامع ما.

The English peasants’ revolt of 1381.

انگلیسی دهقانان’ شورش 1381. عکس: تصویری مطبوعات با مسئولیت محدود/Alamy

اما اغلب مهم ترین عواقب ناشی از بلایای طبیعی هستند و نه فوری و یا مستقیم. 2008 فروپاشی مالی منجر به 2011 را اشغال وال استریت قیام که درخواست جدید حساب با نابرابری اقتصادی و موشکافی تاثیر انسان از استثمار, وام مسکن, وام های دانشجویی, برای سود-دانشکده بهداشت-بیمه سیستم و بیشتر است که به نوبه خود در تقویت پروفیل های الیزابت وارن و برنی ساندرز که ایده ها کمک کرده اند جلو و حزب دموکرات به چپ نسبت به سیاست است که ما عادلانه تر و بیشتر برابر است. مکالمات هم زده با اشغال و جنبش ها در سراسر جهان تحریک بیشتر نقادانه از قدرت حاکم و خواسته های بیشتری برای عدالت اقتصادی. تغییرات در حوزه عمومی سرچشمه درون فردی, اما همچنین تغییرات در جهان بر احساس ما از خود ما اولویت و ما حس ممکن است.

ما تنها در مراحل اولیه از این فاجعه و ما نیز در سکون. مانند این است که آتش بس کریسمس 1914 زمانی که زبان آلمانی و انگلیسی و سربازان متوقف مبارزه برای یک روز اسلحه بدارد و سربازان مخلوط آزادانه. جنگ به خودی خود متوقف شد. یک راه وجود دارد که ما گرفتن و خرج شده است و یک نوع جنگ در برابر زمین است. پس از وقوع Covid-19 کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت. گزارش ها می گویند هوا بالاتر از لس آنجلس پکن و دهلی نو است که به طور معجزه آسایی تمیز…. پارک ها همه بر روی ما بسته به بازدید کنندگان است که ممکن است اثرات مفید آن در حیات وحش است. در آخرین تعطیلی دولت از 2018-2019 فیل مهر و موم در نقطه ریس ملی ساحل دریا فقط در شمال سان فرانسیسکو در زمان بیش از یک ساحل جدید و در حال حاضر آن را خود برای مدت خود را در فصل جفت گیری و تولد در زمین.


وجود دارد یکی دیگر از قیاس که به ذهن می آید. وقتی کاترپیلار وارد آن chrysalis آن حل خود را کاملا به معنای واقعی کلمه به مایع است. در این دولت چه بود کاترپیلار و خواهد بود یک پروانه است و نه یکی و نه دیگر آن را یک نوع زندگی سوپ. در این زندگی سوپ ها سلول قابل تصور است که تسریع انتقال آن به بالدار بلوغ. ممکن است بهترین در میان ما, ترین, رویایی ترین را شامل می شود سلول قابل تصور – در حال حاضر ما در سوپ. نتیجه بلایای طبیعی است foreordained. این یک جنگ است که می گیرد در حالی که چیزهایی که یخ زده بودند جامد و قفل شده اند را باز و مایع کامل از بهترین و بدترین احتمالات. ما هر دو becalmed و در حالت تغییر عمیق.

اما این نیز یک بار از عمق برای کسانی که به صرف زمان بیشتری را در خانه و زمان بیشتری را به تنهایی بیرون دنبال پیش بینی نشده در این جهان است. ما اغلب تقسیم احساسات خوب و بد, شاد و غمگین, اما من فکر می کنم آنها می توانند به طور مساوی تقسیم می شود و کم عمق و پیگیری از آنچه که قرار بود به شادی است که اغلب یک پرواز از عمق از خود داخلی زندگی و درد و رنج در اطراف ما – و نه شاد بودن اغلب به عنوان یک شکست است. اما معنی و همچنین درد در غم و ماتم و غم و احساسات متولد همدلی و همبستگی. اگر شما غمگین و وحشت زده آن را نشانه آن است که شما مراقبت است که شما متصل هستند در روح. اگر شما در حال غرق – آن طاقت فرسا است و آن را در دهه مطالعه و تحلیل بحث و تفکر به درک چرا و چگونه 2020 به طور ناگهانی در زمان ما همه به باتلاقی سرزمین های جدید است.

هفت سال پیش Patrisse Cullors نوشت: مرتب کردن بر اساس بیانیه ماموریت برای زندگی موضوع: “ارائه امید و الهام بخش به صورت جمعی اقدام به ساخت قدرت جمعی برای رسیدن به جمعی تغییر و تحول است. ریشه در غم و اندوه و خشم اما اشاره کرد به سمت چشم انداز و رویاهای.” زیبا آن است نه تنها به دلیل آن امیدوار است نه تنها به این دلیل که پس از آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده تنظیم و را دگرگون کند اما به دلیل آن اذعان دارد که امید می تواند همزیستی با دشواری و درد و رنج. غم و اندوه در اعماق و خشم می سوزد که در بالا هستند و نه ناسازگار با امید از آنجا که ما در حال پیچیده موجودات از آنجا که امید است خوش بینی که همه چیز خوب خواهد بود بدون در نظر گرفتن.

امیدوارم که به ما ارائه می دهد وضوح که در میان عدم قطعیت در پیش رو وجود خواهد داشت درگیری ارزش پیوستن و احتمال برنده شدن برخی از آنها. و یکی از چیزهایی که خطرناک ترین به این امید گذشت را به باور که همه چیز خوب بود قبل از اینکه فاجعه ای رخ داد که همه ما باید انجام دهید این است که بازگشت به همه چیز به عنوان آنها بودند. زندگی عادی قبل از همه گیر شد و در حال حاضر یک فاجعه از ناامیدی و محرومیت بیش از حد بسیاری از انسان محیط زیست و آب و هوا فاجعه وقاحت از نابرابری. آن است که بیش از حد به زودی به می دانم که چه خواهد شد از این اورژانس, اما نه بیش از حد به زودی برای شروع به دنبال شانس برای کمک به تصمیم گیری آن است. آن است که به اعتقاد من آنچه که بسیاری از ما در حال آماده سازی برای انجام.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>