آخرین امرسون دانشگاه, نظرسنجی برای دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری در نیوهمپشایر منتشر شد در اوایل امروز و دیروز و یکی از اولین نشان داد سناتور برنی ساندرز با یک فرمانده سرب در 32%, 19 امتیاز جلوتر از بایدن و وارن بودند که هر دو در 13 درصد.

ساندرز آگهی با نه تنها رای دهندگان جوان (40% به وارن 15%) بلکه با رای دهندگان و سالمندان (23% به بایدن 18%). ساندرز نیز منجر ایدئولوژیک دسته از رای دهندگان: بسیار لیبرال تا حدودی لیبرال متوسط و همچنین به عنوان محافظه کار اولیه رای دهندگان.

اگر این سناریو درست نگه می دارد تا اولیه روز اولیه قوانین آن را نگه دارید که نامزد دریافت که کمتر از 15 درصد اولیه رای نخواهد بود اختصاص داده شده به هر نماینده را فعال ساندرز به خالص تمام 24 از دولت متعهد نمایندگان – اگر نه کس دیگری می شود بیش از 15٪.

نتیجه مطلوب به عنوان شرح داده شده در بالا می تواند فعال ساندرز خود را برای حمل آیووا حرکت به نوادا و کارولینای جنوبی است. آن را نیز کمک ساندرز تحکیم و گسترش موقعیت خود را در “مترقی لین” از حزب vis-à-vis سناتور الیزابت وارن. وارن حامیان تمایل به سفید و در مجموع شکست در نیوهمپشایر او را تجدید ماندن در مسابقه داده می شود که پایه مطابقت ندارد با بعدی متحده در اصلی.

ضعیف نشان دادن توسط بایدن در آیووا (تخمین زده می شود او در حال آمدن است 4th) حمل به نیوهمپشایر به شدت کاهش شانس خود را از برنده شدن در نوادا (که در آن او گره خورده است با Sanders) و کارولینای جنوبی (که در آن ساندرز 5 امتیاز پشت سر) و ساندرز قریب الوقوع حزب سوسیالیست در سراسر کشور.

پیت Buttigieg عدم خالص هر نماینده در نیوهمپشایر خواهد crush چشم انداز خود را از بازمانده دموکراتیک اولیه پیش رو که در آن او در انتخابات بعدی به صفر با رای دهندگان از رنگ – رکوع به بایدن و بلومبرگ.

اما یک آیووا پیروزی (نتایج نیست به طور کامل خارج نشده است – تنها 71 درصد گزارش حوزه) برای Buttigieg می تواند در سوق دادن او به بیش از 15% در نیوهمپشایر. امرسون نظرسنجی از روز بعد نگه داشته برنی در 32%پیت 17% (+5 با توجه به زودرس پیروزی اعلامیه در آیووا – ممکن است ناپدید می شوند اگر ساندرز snatches پیروزی در آن دولت) بایدن همان 13 درصد و وارن -2% در 11٪.

اگر Klobuchar, یانگ, بنت, پاتریک و Steyer موفق به خالص هر نماینده در همه در نیوهمپشایر آنها ممکن است قبل از ترک نوادا یا سه شنبه. آن را حتی ممکن است نزدیک کردن مسیر رو به جلو برای دیگر نامزد اصلی.

Blowout پیروزی در نیوهمپشایر است فقط آنچه را که ساندرز کمپین نیاز به افزایش شانس خود را در ایالات متحده آن است که در عین حال پیشرو در, و یا در فاصله قابل توجه از پیشرو – نوادا, کارولینای جنوبی, تگزاس, فلوریدا, Michigan. اگر ساندرز کمپین باعث می شود بیشتر از آن روز می زنیم تا به نیوهمپشایر – در مجموع پیروزی در دسترس است.

                                                           

نویسنده یک محقق دکترا در مدرن و معاصر تاریخ در مرکز مطالعات تاریخی دانشگاه جواهر لعل نهرو هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im