آخرین روند در میان ثروتمند آمریکایی مسافران است ؟ خرید یکی دیگر از کشور تابعیت.

برای نسل های آمریکا گذرنامه فراهم شده که دارندگان آن امتیاز از بدون هیچ زحمتی رایگان سفر در سراسر بسیاری از نقاط جهان. که تغییر کرده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس. در حالی که مرزهای شروع به بازگشایی به مسافرت های بین المللی برخی از کشورهای ماندن بسته به آمریکایی ها به دلیل جاری coronavirus شیوع stateside.

این محدودیت های مسافرتی در حال تولید یک روند رو به رشد در میان برخی از ثروتمندان آمریکایی: خرید یک پاسپورت دوم.

“این محدودیت تحرک ساخته شده است که بیشتر مردم آگاه … مزایای داشتن بیش از یک گذرنامه گفت:” آرماند Arton رئیس جمهور مالی شرکت Arton Capital که دارای تخصص در تابعیت از طریق سرمایه گذاری.

شرکت تعریف تابعیت از طریق سرمایه گذاری به عنوان “روند اخذ تابعیت دوم و گذرنامه با سرمایه گذاری در اقتصاد کشور میزبان است.” این سرمایه گذاری می تواند در قالب املاک و مستغلات و اوراق قرضه و یا انواع کسب و کار جدید سرمایه گذاری.

Arton می گوید شرکت او دیده می شود 30 تا 40 درصد افزایش سال به تاریخ تقاضا برای خدمات است که کمک به مشتریان به دست آوردن تابعیت یک دولت مستقل از طریق به معنای مالی است. برچسب قیمت برای این خدمات متفاوت اعم از 100.000 دلار برای برخی از کارائیب گزینه ها به بیش از 2 میلیون دلار برای آنهایی که در اروپا.

قبل از coronavirus این طرح عمدتا اعتراض به آمریکایی ها برای مقاصد مالیاتی, Arton می گوید. اما اواسط همه گیر انگیزه منتقل کرده اند. برخی از Arton Capital آمریکایی مشتریان در مخلوط ملیت روابط که در آن زوج ها از هم جدا شده اند به دلیل همه گیر ممنوعیت سفر. دیگران نگران تاثیر سیاست آمریکا در گذرنامه خود را جهانی ایستاده است.

“ما تا به حال آمریکایی ها تماس با ما و گفت:” من نمی توانم باور است که آمریکایی فوق العاده گذرنامه می توانید به عنوان بسیاری از کشورها آن را به عنوان استفاده می شود به قبل از. چه می توانم انجام دهم؟’ “Arton می گوید. “این مورد هرگز برای ما قبل از.”

در حال حاضر ایالات متحده گذرنامه که یک بار احساس مانند یک هدیه برای مسافران ممکن است احساس مانند یک بار. Arton جدید مشتریان می ترسند که اگر همه گیر حمل برای یک سال دیگر یا دو آنها خواهد بود خود را به دام افتاده گذرنامه آمریکایی به طوری که آنها در حال دنبال, دوم, گذرنامه از کشور با سرمایه گذاری مهاجرت برنامه های.

این مفهوم است که حدود 35 سال, Arton می گوید. امروز وجود دارد حدود 25 کشور از جمله پرتغال دومینیکا و انگلستان است که ارائه انواع اقامت یا تابعیت از طریق سرمایه گذاری برنامه به عنوان یک منبع درآمد.

ایالات متحده اولیه بود متشکریم از برنامه است. در سال 1990 دولت ایجاد EB-5 سرمایه گذار مهاجر ویزا برنامه که دریافت کرده است نزدیک به 80,000 متقاضیان پس از. اما Arton می گوید علاقه به برنامه مهاجرت سرمایه گذاری به شدت کاهش یافته به دلیل اخیر افزایش هزینه این برنامه تا روند تصویب و دولت ایالات متحده نوسان قوانین مهاجرت.

با توجه به برنج Blewer, مدیر روابط عمومی, از Henley & Partners, یک شرکت است که با این نسخهها کار با کشورها و افراد در تابعیت از طریق سرمایه گذاری, برنامه سرمایه گذاری مهاجرت “است که راه را برای کشورهای مستقل به افزایش بدهی-سرمایه و همچنین به درایو بیشتر سرمایه گذاری مستقیم خارجی و ترکیب این برنامه با دیگر مناطق سیاست — واقعا افزایش سرمایه گذاری در صنایع خاص.”

Blewer می گوید که در حالی که Henley & Partners دیده است علاقه به سرمایه گذاری مهاجرت افزایش به طور پیوسته برای بیش از 15 سال همه گیر آورده قابل توجه سربازان ارتش در اصل تعامل. در مقایسه با همان دوره در سال 2019 ژانویه تا آوریل سال 2020 منجر به 49 درصد افزایش برای شرکت در علاقه به طور کلی در تابعیت از طریق سرمایه گذاری و 22 درصد افزایش در بهره در ادامه با روند درخواست.

برنامه ماه طول می کشد و اگر نه سال به روند و آن را شامل یک تحقیق کامل در یک فرد خصوصی و زندگی مالی.

“یکی از چیزهایی که ما باید برای توضیح به مشتریان است این را طولانی تر از شما فکر می کنید می گوید:” Blewer. “این است هاردکور, بررسی یک انسان است.”

Henley & Partners اجرا می شود خصوصی و عمومی چک پس زمینه در متقاضیان به دنبال پرچم قرمز. با توجه به آنچه آنها پیدا مشاوران تصمیم خواهد گرفت که آیا برای کار با مشتری است.

در مواردی آنها ممکن است پیدا کردن اطلاعات متهم در طول تحقیقات و مشاوره با ما تماس بگیرید به مشتری می گویند: “‘هرگز راه رفتن را از طریق درب ما دوباره. ما در حال سوختن تمام این فایل ها.’ نه هر کس می کند که, است که برای من یک موضوع را با این صنعت می گوید:” Blewer. “ما که از آنجا که ما در مورد مراقبت از شهرت ما. ما که چون ما می خواهیم به اطراف برای 20 سال آینده.”

مدیریت شهرت بالا از ذهن برای کشور میزبان ، نستور آلفرد اجرایی این سنت لوسیا تابعیت از طریق سرمایه گذاری واحد می گوید که بخشی از دلیل سنت لوسیا برنامه شدید بررسی است به رعایت ارزش از کشور گذرنامه. آن را در سنت لوسیا بهترین بهره را به ماندن در ایستاده خوب با 146 کشور اجازه می دهد که سنت لوسین دارندگان گذرنامه سفر بدون ویزا.

بنابراین تاخیر زمان بین درخواست و دریافت پاسپورت دوم — به همین دلیل است که این رویکرد را حل نمی کند هر گونه فوری مشکلات سفر برای کسانی که در ایالات متحده است.

“مهم نیست که اگر شما را تبدیل به یک سنت لوسین شهروند یا مالت شهروند; آنها در حال رفتن به شما اجازه می در آنجا که شما بوده ام در فلوریدا برای شش ماه گذشته می گوید:” Blewer.

“وقتی که می آید به این عجیب و غریب دوره کوتاه مدت که ما در خود تابعیت و گذرنامه خود را مهم نیست تا آنجا که به شما شده است برای چند ماه گذشته است.”

ادامه مطلب:

این بیماری همه گیر من نوشیدن از طریق سوغات شراب من جمع آوری کرده ام پس من 14

نه کمپینگ نوع ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد آلن … سفر.

چگونه به یک مسافت طولانی سفر با قطار در طول همه گیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر