چراغ بیرون رفتن در لبنان اقتصاد کشور به فروپاشی مالی تسریع

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

معترضان در بیروت گذشتن از تماشای درگیری با پلیس زیر در ژوئن 12. برای ماه هزاران نفر از مردم شده است اعتراض دولت لبنان را از دست داده و کشور را از بحران اقتصادی است.

بیروت — اکثر نقاط لبنان در حال دریافت بیش از دو یا سه ساعت برق در روز است. ورودی پرواز در فرودگاه بیروت به حال برای سقط جنین یک فرود این ماه چون چراغ بر روی باند فرودگاه به بیرون رفت. سیگنال ترافیک در پایتخت را متوقف اضافه کردن به تراکم در بیروت در حال حاضر هرج و مرج در خیابان ها.

این یکی از آخرین نشانه های یک انفجار اقتصادی است که تسریع در هشدار دهنده سرعت در لبنان به عنوان دولت خود را از بانک و شهروندان آن اجرا از ارز خارجی به طور همزمان.

سقوط نتیجه چندین دهه سوء مدیریت اقتصادی و فساد و ولخرجی. امید برای نجات در حال محو شدن به عنوان کشور حاکم بلخ در این نوع از اصلاحات و موشکافی خارج که باز کردن کمک های بین المللی. مذاکرات با صندوق بین المللی پول برای تضمین 10 میلیارد دلار وام متوقف شده است.

شناخته شده به عنوان یک واحه از رفاه و ثبات نسبی در طول دهه گذشته از میانه آشفتگی لبنان نزولی به فقر و ناامیدی و به طور بالقوه هرج و مرج است. اقتصاددانان در حال حاضر پیش بینی ونزوئلا به سبک فروپاشی حاد کمبود ضروری محصولات و خدمات فراری تورم و افزایش بی قانونی در یک کشور در قلب در حال حاضر ناپایدار منطقه است.

در لبنان از دست داده است بیش از 60 درصد از ارزش خود را فقط در ماه گذشته و 80 درصد از ارزش خود را از ماه اکتبر. قیمت سر به فلک کشیده و کالاهای ناپدید می شود.

نان به یک جزء اصلی از لبنان رژیم غذایی در تامین کوتاه مدت از آنجا که دولت نمی تواند صندوق واردات گندم است. داروهای ضروری در حال ناپدید شدن از داروخانه ها. بیمارستان ها در حال آماده کردن کارکنان از آنجا که دولت پرداخت نمی شود آن بخش و لغو اعمال جراحی چرا که آنها لازم نیست که برق و یا سوخت به کار ژنراتور.

به تازگی مردم فقیر در حال گرفتن به Facebook برای ارائه به تجارت آیتم های خانگی برای شیر. جرم و جنایت در حال افزایش است. در یکی کثیرالانتشار تصویری, یک مرد با پوشیدن یک coronavirus ماسک و دارای حق اعمال یک تپانچه نگه می دارد تا یک داروخانه و خواسته است که داروساز دست بیش از پوشک.

“لبنان است که دیگر در آستانه سقوط است. اقتصاد لبنان سقوط کرده است” گفت: Fawaz Gerges استاد روابط بین الملل در دانشکده اقتصاد لندن. “لبنان مدل تاسیس پس از پایان جنگ داخلی در سال 1990 شکست خورده است. این یک خانه شیشه ای و آن را در هم شکسته فراتر از هر گونه امیدی به بازگشت.”

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

خانواده ها به طور فزاینده ای متکی بر مواد غذایی توزیع پس از ارزش پوند لبنان کاهش یافت.

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

برخی از سازمان هایی که توزیع مواد غذایی به لبنان اصلی احزاب سیاسی.

پیامدهای نگران کننده است, او گفت:. لبنان را اشغال منحصر به فرد شکننده موقعیت به عنوان یک کشور در حالت جنگ با یکی از همسایگان خود (اسرائیل) واقع در کنار درب به یک جنگ دیگر (سوریه) و در تیررس جنگ بین ایالات متحده و ایران.

این کشور در گذشته در خدمت به عنوان یک میدان نبرد منطقه ای و بین المللی رقابت از جمله در کشور را 15 سال جنگ داخلی و در سال 2006 زمانی که اسرائیل جنگیدند مختصری جنگ با حزب الله ایران که در حال حاضر نقش مهمی در سیاست لبنان. این منطقه در لبه دوباره ایران و حماس مرموز انفجار در حساس سایت های داخل ایران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دو برابر را در یک طیف وسیعی از تحریم ها علیه ایران و حزب الله و سوریه.

این تنش های فرقه ای که سوخت جنگ داخلی در حال افزایش بیش از حد این کشور به رهبران سیاسی خود را همراه با پیروان تجارت سرزنش برای این بحران است.

سیاستمداران امروز کشیده شده از همان فرقه ای سلسله که مبارزه و جنگ و پس از آن تبدیل شبه نظامیان خود را به احزاب سیاسی. آنها عبارتند از رهبران مسیحی و سنی و شیعه و دروزی جوامع که در زمان مواضع دولت و خرید سهام در بانک ها است که پس از آن وام پول به صورت رسمی پروژه های انجام شده توسط شرکت های متعلق به مقامات و یا دوستان خود و یا بستگان. نخبگان بودند غنی در هزینه فقیر و پایه از زمان فروپاشی گذاشته شد.

هیچ کس پیش بینی یک جنگ دیگر به زودی Gerges گفت. اما انتظارات از تعمیق اجتماعی و ناآرامی های سیاسی است که خطر یک درگیری گسترده تر و شاید در قرعه کشی قدرت های منطقه ای به عنوان اتفاق افتاده در سال های اخیر در سوریه و لیبی و یمن و لبنان در گذشته است.

“این است که به طور متوسط شما نمی کوچک-کشور سقوط” گفت: Mike آذر یک بیروت-بر اساس تحلیلگر مالی.

از 6.8 میلیون نفر در کشور 1 در 5 یک پناهنده بسیاری از آنها از سوریه به لبنان بالاترین سرانه جمعیت پناهنده در جهان, با توجه به سازمان ملل و بانک جهانی ارقام است. آنها خواهد بود که سخت ترین ضربه به قیمت افزایش می یابد فراتر از خود را به معنی ناچیز و به عنوان کار در بخش غیررسمی آنها تکیه بر خشک گفت: Nicolas اوبرلین معاون مدیر منطقه ای سازمان ملل را برنامه جهانی غذا.

صدها نفر از هزاران نفر از لبنان در حال حاضر انتظار می رود برای پیوستن به آنها را در فقر و او گفت:. برنامه جهانی غذا در حال حاضر تغذیه 750,000 پناهندگان سوری در لبنان. در حال حاضر برای اولین بار پس از سال 2006 در جنگ با اسرائیل این سازمان در نظر دارد برای شروع توزیع غذا به گرسنه لبنان با انتظار رسیدن به یک معادل تعداد تا پایان سال است.

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

ابراهیم و Suhad Kahud و دو بچه بودند اخراج از خانه های قبلی به دلیل آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت اجاره. خانواده به فروش می رسد تمام مبلمان خود را به پرداخت اجاره خود را و بیشتر زندگی کردن کمک های مالی.

لبنان خود را می تواند تبدیل به پناهندگان به عنوان کسانی که با توانایی به انجام این کار به دنبال فرار از کشور گفت: ناصر سعیدی سابق لبنان وزیر اقتصاد که در حال حاضر یک مشاور مالی در دبی. “می تواند وجود داشته باشد عظیم پناهندگان بحران,” او گفت:. “این است آنچه در لبنان و سایر نقاط جهان می خواهید ؟ آیا آنها می خواهند یکی دیگر شکست خورده دولت در مدیترانه?”

هنوز هیچ نشانه آن است که جهان آماده است به گام برای کمک به. شش ماه از مذاکرات میان دولت و صندوق بین المللی پول که به یک بن بست متوقف شده توسط استدلال در میان اعضای لبنان هیئتی بیش چقدر پول از دست داده است و نحوه توزیع این ضرر و زیان با توجه به سه نفر آشنا با مذاکرات.

“آن شده است واقعا دشوار است” Kristalina Georgieva صندوق بین المللی پول مدیر عامل به خبرنگاران گفت: در اواخر ماه گذشته. “هسته اصلی این موضوع این است که آیا می تواند وجود داشته باشد وحدت هدف در کشور است.”

لبنان متحدان غربی از مدتها پیش روشن ساخته است که آنها را کمک خواهد کرد تا زمانی که دولت متعهد به اصلاحات فاسد و پف کرده در بخش عمومی. یک 11 میلیارد دلار بسته از وام و سرمایه گذاری شده است و این پیشنهاد پس از 2018 — در شرایطی که دولت در انجام برخی تغییرات محدود. آن نیست.

ثروتمند کشورهای عربی خلیج فارس که انباشت اشیاء بدست آمده در کمک به بازسازی پس از جنگ 2006 باید گفت که نمی خواهد ارائه هر گونه کمک بیشتر به یک کشور که در آن حزب الله, حمایت ایران یک نیروی غالب.

آیا لبنان قدرتمند نخبگان سیاسی هرگز رضایت به نوع اصلاحات که باز کردن کمک های بین المللی است که شاید بزرگترین سوال در حال حاضر. آنها رئیس بهره مند از این سیستم که ورشکست کشور است و به طور گسترده ای مشکوک که خیلی از پول های گم شده زخم در جیب خود یا در خارج از کشور حساب های بانکی گفت: Dan قزی یک بیروت-بر اساس تحلیلگر مالی.

Coronavirus همه گیر است منجر به رکود اقتصادی در اقتصاد است علت سوراخ بزرگ پدید آمده است که در اواخر سال گذشته در این کشور منابع مالی قزی گفت. لبنان تولید تقریبا هیچ است و با اتکا برای سال در جریان دلار از تعداد قابل ملاحظه ای از لبنان به کار در خارج از کشور.

کسانی که دلار سوخت ترتیب که قزی و دیگر تحلیلگران می گویند به مبلغ یک طرح پونزی که تحت آن بانک ها ارائه شده نرخ بهره بالا به فریب دلار سپرده و سپس پول قرض داده به دولت — تا زمانی که سپرده زد.

مقدار متناوب در حال حاضر از دست رفته از سیستم بانکی — شاید به اندازه 100 میلیارد دلار با توجه به آمار دولت.

سه چهارم از سپرده در سیستم بانکی بودند را گرانتر در دلار ایالات متحده و بسیاری از عادی لبنان ممکن است از دست اکثر یا تمام پس انداز خود را گفت: Jad Chaaban یک اقتصاددان در دانشگاه آمریکایی بیروت.

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

پلیس ضد شورش چهره معترضان در مرکز بیروت در ژوئن 6.

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

معترضان سوزاندن لاستیک در امتداد یک بزرگراه منتهی به مرکزی بیروت.

نخبگان در حال حاضر teaming تا برای مقاومت در برابر اقدامات پیشنهاد شده توسط دولت است که باز کردن درب برای کمک به, اما همچنین تضعیف سیستم که از آنها بهره مند است. حدود 1 درصد از جمعیت کنترل بیش از 80 درصد از این کشور سپرده و ثروتمند هستند و تمایلی به لقاء هر پیشنهادی که تحمیل یک مدل موی بر دارایی های خود را.

تحلیلگر مالی هانری Chaoul گفت: یکی اندازه گیری است که به فوریت مورد نیاز و مورد نیاز خواهد بود به عنوان بخشی از هر صندوق بین المللی پول معامله یک سرمایه-قانون کنترل برای جلوگیری از پرواز از پول از کشور است. در عین حال سیاستمداران در حال مقاومت در برابر این قانون در میان نشانه آن است که ثروتمند همچنان به تغییر دارایی های دریایی با توجه به Chaoul که استعفا ماه گذشته به عنوان یک مشاور به لبنان صندوق بین المللی پول تیم مذاکره کننده با استناد به این دولت پا کشیدن. مردم عادی و در عین حال محدود توسط بانک های خود را در چه مقدار از آنها می تواند برداشت.

یکی دیگر از نمونه صندوق بین المللی پول مورد نیاز تایید شده توسط دولت از برنامه های بازیابی است که به صورت حسابرسی قانونی از بانک مرکزی حساب به تعیین که در آن پول گم شده رفته است. سیاستمداران باید خودداری کردند که در آن بیش از حد با توجه به افراد آشنا با این مذاکرات.

ممیزی که نشان داد که در آن پول رفت و احتمالا دلالت های سیاسی گفت: Simon Neaime, یک استاد اقتصاد در دانشگاه آمریکایی بیروت.

“خدا می داند که در آن ما می رویم و چه اتفاقی خواهد افتاد اما من از ترس بدترین,” او گفت:. “ما می رویم برای فروپاشی کامل از همه چیز و هیچ وجود دارد برای کسانی که در قدرت برای رفع این وضعیت چرا که آنها همدست هستند.”

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

یک گدا خواب در یک پیاده رو در همرا خیابان اصلی تجاری شاهراه در بیروت در مقابل یک مغازه که بسته شد به دلیل بحران اقتصادی است.

لبنان ارز جدید برای شیرجه رفتن و هیچ پایانی در چشم

لبنان در حال نومید بیش از وعده غذایی بعدی خود را به عنوان بحران اقتصادی بدتر

از جان گذشته, خاورمیانه, زنان متوسل به فروش طلا خود را به عنوان همه گیر اتومبیل در

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de