مغولی رونی دزد و fightback

در یک هوای سرد, تاریک, مغولی صبح یک نوجوان برگ خانواده اش چادر و سر به مدرسه از طریق ضخیم دود هوا می باشد.

این 06:00 و 20-درجه (4F). مدرسه 107 در لبه پایتخت Ulaanbaatar باز نمی برای دو ساعت. اما Ochiroo Batbold دارای یک کلید.

14-year-old اجازه می دهد تا خود را به ورزشگاه تبدیل چراغ و برای کار به تنهایی.

او ضربات توپ را در برابر یک دیوار. او شیوه به نوبه خود پس از به نوبه خود. او اجرا می شود و جهش و عرق و بیت به بیت – او را بهبود می بخشد.

به عنوان ساعت نزدیک 08:00 او را تغییر می شود و برگ و آغاز عادی درس. اما در کلاس درس او در مورد فوتبال.

او می خواهد به یک بازیکن. او می خواهد به حرکت در خارج از کشور. و او می خواهد نام خود را در چراغ – و یا حداقل در پشت پیراهن خود را.

بطرز شگفت انگیزی را ارائه می دهند در می آید و زودتر از او از خواب. اما عرضه و رویا – آن چیزی است که به نظر می رسد.

Ochiroo Batbold پنج ساله بود که خانواده اش نقل مکان کرد و از Tov استان به Ulaanbaatar. ولایتی مغولستانی آن رایج سفر – وجود فرصت های بیشتر در پایتخت.

مانند بسیاری از تازه واردان خانواده نقل مکان به یک ger منطقه که در آن دور چادر نشستن در میان ساختمان های آجر و ملات. در زمستان دودکش دود خواهد چوک انجماد هوا.

فوتبال است نه اصلی ورزش در مغولستان. آب و هوای مناسب در محیط داخلی بازی ها, بنابراین بسیاری از پسران کشتی و بسکتبال بازی کند.

اما به عنوان یک نوجوان Ochiroo بازی فیفا بر روی پلی استیشن. او با دوستان خود معرفی او به منچستر یونایتد و او قلاب شد.

او می خواست به مانند وین رونی بنابراین او شروع به تمرین با توپ. و وقتی زمستان آمد او صحبت کرد و به مدرسه خود را سرپرست کردم کلید و به ورزشگاه رفت و هر روز صبح.

سپس دو سال بعد از او شروع به بازی – او عضو یک تیم است. و در همان زمان یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد.

زمانی که تاجر Enkhjin Batsumber رشد در مغولستان بسکتبال اصلی بود ، “برای ما این بود که مایکل جردن شیکاگو بولز” 37 ساله می گوید.

“اما من یک از طرفداران فوتبال به دلیل پدر او یک چلسی فن. نسل او به شدت تحت تاثیر اتحاد جماهیر شوروی است.”

انکی بود که پرشور در مورد مغولی فوتبال اما نا امید. وجود دارد هیچ شانس برای بازیکنان جوان او فکر و طرفداران ترجیح داده به تماشای لیگ برتر.

“واقعا هیچ کس علاقه مند بود,” او می گوید.

بنابراین در سال 2013 او خود را تیم – Bayangol FC. او نیاز به کمک بنابراین او تماس Paul Watson – انگلیسی است که تا به حال نوشته شده از یک کتاب در مورد مربیگری در آسیا و اقیانوسیه یکی دیگر از فوتبال پاسگاه.

“او می دانست که من دیوانه به اندازه کافی به را چیزی شبیه به آن روی می گوید:” پل.

بعد از پل پرواز به مغولستان در اکتبر 2013, باشگاه امتحان برای بازیکنان جدید است. محاکمات فیلم برداری شد برای مغولی نشان می دهد تلویزیون – تیم رویایی.

یکی از آن بازیکنان بود Ochiroo. او با استعداد ترین اما انکی و پل دوست نگرش خود را. یک روز صبح آنها را به مدرسه 107 برای دیدن اگر او واقعا قطار در 06:00.

“ما را از طریق دود غلیظ از طریق تپه های انجماد سرد می گوید:” انکی. “و او وجود دارد – به تنهایی در سالن بدنسازی تمرین در مقابل دیوار پریدن از روی صندلی. من هرگز آن را فراموش نکنید.”

تصمیم خود را ساخته شده است. Ochiroo سن 16 بود در این تیم و در نشان می دهد.

Bayangol موفق بودند. آنها به پایان رسید دوم در مبارکه لیگ و سپس با انتقال به رسمی مغولی سیستم.

پس از برنده شدن در مسابقات قهرمانی آماتور آنها در ردیف دوم در سال 2015 و ترویج بودند به مغولی لیگ برتر است. اما در جشن شام نه همه خوشحال بود.

“Ochiroo بود غیر منتظره خارج” به یاد پل. “و زمانی که او در جلب اعتماد ما است.”

مبتنی بر عامل نزدیک شدن به حال Ochiroo در Facebook, ارائه یک محاکمه با عمده ما تیم لس آنجلس گلکسی. عامل گفت که او نیاز به یک هزینه $6,000 (سپس £3,800) که نوجوان پرداخت کرده بود.

او گفت: “عامل رفته بود آرام اما او نمی دانم که چرا می گوید:” پل. “اما ما می دانستیم که خیلی از این است.”

زمانی که “عامل” نزدیک Ochiroo نوجوان می خواستم بپرسم پل مشاوره.

“اما راه این بچه ها کار آنها به این بازیکن نه به هر کسی – به ویژه خود را در باشگاه می گوید:” پل. “اگر به شما بگویم که باشگاه آنها می گویند آنها به شما متوقف شود می روم.”

بنابراین Ochiroo بود فریب خوردن. حتی بدتر خانواده اش – چه کسی پول قرض خود را با استفاده از ger به عنوان وثیقه رو از دست دادن خانه خود را. “در واقع می گوید:” انکی “آنها همه چیز را در خط.”

پنج سال در Ochiroo می گوید: “ناامیدی” او را منجر به سقوط برای کلاهبرداری است.

“من می خواستم به این باور هر کسی که می تواند به من کمک کند” او می گوید: از طریق انکی ترجمه. “این یک تصمیم مبتنی بر احساسات.”

پس از گفتن پل در رستوران آنها می خواهند به انگلیسی ، “او در اشک ما گفتن تمام جزئیات می گوید:” پل. “این بسیار وحشتناک است.”

هنگامی که scammer کردم او پول او را متوقف پاسخ به Ochiroo. اما پس از نوجوان گفت: یک بازیکن دیگر می خواستم یک دادگاه در لس آنجلس – و آماده به پرداخت – scammer پاسخ داد.

پل به نام او. Scammer پاسخ داده شد اما cagey. پل رو یک لا نشانی که او را به پلیس گزارش, اما هیچ چیز اتفاق افتاده است.

در پول رفته بود.

  • جعلی پیشاهنگی بهره برداری از رویاهای در نیجریه
  • مغولستان مشکل آلودگی

Ochiroo بود که اول بازیکن به فریب خوردن توسط عامل جعلی. بی شماری وجود دارد و بازیکنان, اتحادیه اروپا, Fifpro, است که اغلب در مورد آن هشدار داد.

اما هیچ دلداری به Ochiroo – و یا خانواده خود را. “این یک ضربه بزرگ” او می گوید. “به نظر می رسید غیر واقعی است.”

اگر چه دنباله سرد بود پل مشخص شد به Ochiroo پول خود را به عقب.

“او یکی از آن کودکان و نوجوانان – شما نمی تواند کمک کند اما عشق او می گوید:” پل. “اما هنگامی که شما در یک باشگاه مثل مال شما احساس می کنید بسیار مسئول آنها [بازیکنان].”

پل راه اندازی یک جمع آوری کمک درخواست جامعه فوتبال برای پوشش مغولی را “تغییر زندگی” ضرر و زیان است. فوتبال در جامعه پاسخ داد و ذره ذره پول در آمد.

پس از لندن ایونینگ استاندارد پوشش و پل به نظر می رسد در TalkSport را Hawksbee و Jacobs نشان می دهد کل رسیده بود – با کمک از مغولستان را Manchester United supporters’ club.

Ochrioo خانه بود را نجات داد. اما با وجود آن که فریب نوجوان در نظر گرفته تا فوتبال. پس چه اتفاقی افتاد ؟

“پس از کلاهبرداری, من از دست همه باور می گوید:” Ochiroo. “اما پس از جمع آوری کمک های مردمی و نظرات از افرادی که کمک کرده – آن را به من باور من است.”

با ایمان خود را ترمیم Ochiroo برای Bayangol در سال 2016 مغولی لیگ برتر – اما این تیم تنزل شد.

و هنگامی که Bayangol آمد پنجم در ردیف دوم در سال 2017 و پس از آن منحل ارشد خود را تیم – به نظر می رسید مانند Ochiroo را حرفه ای کند بود متوقف شد.

اما پس از از دست رفته 2018 فصل را به دلیل مصدومیت Ochrioo امضا برای UB – شهر جدید تیم ثروتمند و یکی از پنج یا شش مغولی باشگاه های که بازیکنان خود را پرداخت.

در سال 2019 آنها قهرمانان از مغولستان – با Ochiroo ظاهر شدن پنج بار. دو هفته پیش او با بازی در مغولی سوپر جام. هنگامی که virus اجازه می دهد تا UB شهرستان را در تابه-AFC Asian Cup.

آن را نمی ممکن است به لیگ برتر است; این ممکن است منچستر یونایتد. اما Ochiroo نام در بازگشت از بارسلونا پیراهن.

“این در واقع باور نکردنی زمانی که شما فکر می کنم در مورد آن می گوید:” پل.

“این هیچ شاهکار متوسط برای بازی بهترین تیم در هر کشور است. و شما نمی توانید تصور کنید که بدتر سناریو برای توسعه از لگد زدن به توپ در اطراف خود را در یک سرد ،

“وجود دارد واقعا الهام بخش پیام نه تنها برای بچه ها که بوده ام, فریب, اما برای هر کسی که در حال رشد با فرصت کمی و کمی در مسیر واضح.

“این ممکن دیزنی, Manchester United نسخه. اما آن را بسیار ویژه برای بازی بهترین تیم در کشور خود هستند.”

Ochiroo – که شناخته شده است به عنوان Wazza پس از وین رونی – هنوز هم در آرزوی بازی در خارج از کشور و از کشور خود. بسیاری از چیزها تغییر کرده اند پس کسانی که انفرادی جلسات در مدرسه 107 – اما جاه طلبی همان است.

“من می خواهم برای تشکر از هر کسی که کمک کرد من در طول راه” او می گوید. “من همه چیز را من می توانم به شما اجازه پایین و بهترین من انجام خواهد داد تا پایان.”

و با او سر کردن برای آموزش حرفه ای و یک قهرمان و یک فوتبالیست چه کسی نمی خواهد از دست دادن به یک دزد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de