اگر شما می توانید آن را شما می توانید آن را انجام دهید” یک نقل قول معروف منسوب به والت دیزنی و یا یکی از کارکنان خود را.

همانطور که من نوشت: در کتاب جهان است که شما رویای آناین مفهوم نیز بیان شده توسط بومی shamans در سراسر جهان است.

یکی از تم ها در کتاب جدید من لمس جگوار: تبدیل ترس به اقدام برای تغییر زندگی خود و جهان است که برداشت ما در قالب واقعیت است. وجود ادیان و فرهنگها و کشورها و شرکت های بزرگ و غیره. تا زمانی که مردم درک این ایده از این قبول ارزش های خاصی که تعریف رفتار حمایت از این ایده و پس از آن اقدامات برای آشکار آن است. هنگامی که به اندازه کافی از ما قبول یک ادراک یا تدوین آن را به قانون آن را تغییر واقعیت است.

عضو و در یکی از مذاکرات در اعتراض به این گفته “رویای یک زندانی برای آزادی های اولیه لزوما به حقیقت می پیوندند.”

“اینجا جایی است که اقدامات در آمده است” من پاسخ داد. “زندانی شروع می شود اما پس از آن به مجموعه ای در حرکت اقداماتی که به منظور تسهیل در اوایل انتشار (به عنوان مثال درک راه برای متقاعد کردن مقامات که او باید آزاد شود ‘به صورت رفتار خوب” یا درک روش برای به دست آوردن شواهد جدید از بی گناهی خود را). اما شما جمع آوری یک نکته مهم” من ادامه داد. “رویای تغییر نمی کند واقعیت; بلکه آن را الهام بخش دریمر به انجام کارهایی است که تغییر واقعیت است. زمانی که ما لمس جگوار ” ما مقابله با ترس های ما – موانع که ما متقاعد شده است که ما نمی توانیم تغییر و استفاده از آنها به انرژی و توانمند ما را برای اقدامات است که به تغییر واقعیت است.”

تاریخ به ما اطلاع داد که هر رویداد مهم که تغییر جوامع انسانی هر انقلاب آغاز شده و با تغییر در ادراک – یک رویا برای انجام کارهای متفاوت است. از رویا تا به حال به دنبال اقدامات است. زمانی که مقاومت رخ داده است, به عنوان آن را تقریبا همیشه آن را هم زده و آب میوه از انقلابیون سعی کنید سخت تر به اتخاذ استراتژی های جدید برای خلاق تر.

همه ما می دانیم که ما در حال زندگی در زمان مهم در تاریخ بشر است. راه ما از زندگی – واقعیت ما ایجاد شده در اطراف مواد, موفقیت کوتاه مدت سود و منافع شخصی در هزینه از مشترک خوب هستند و در نتیجه تغییر آب و هوا, گونه, انقراض, و بسیاری دیگر از حوادث فاجعه بار است که ما پایمال کردن هر زمان که ما از شنیدن و یا خواندن آخرین اخبار.

مردم که مدافع و عمل به ایجاد تغییر هستند امروز انقلابیون. ما یک آگاهی انقلاب است. به عنوان انتظار می رود, ما در حال ملاقات مقاومت قوی. نخبگان سیاسی و اقتصادی در حال مبارزه و تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن حوادث فاجعه بار دفاع از مخرب وضع موجود. تاریخچه پشتیبانی از تلاش های ما. این به ما می گوید که واکنش های خود را باید به ما قدرت هم بزنید ما آب را به سعی کنید سخت تر اتخاذ استراتژی های جدید خلاق تر – و می دانم که ما در حال برنده شدن است.

همانطور که ما وارد این سال جدید و می گویند خوب خداحافظی به 20 ساله اجازه دهید به یاد داشته باشید که برداشت قالب واقعیت است. بیایید متعهد به حرکت از برداشت که تاکید می کند در کوتاه مدت مادی سود به آنهایی که افتخار یک محیط زیست پایدار, معنوی انجام, اجتماعی فقط با حضور انسان در این سیاره شگفت انگیز که خانه ما است. آگاهی انقلاب در حال افزایش است به سطوح جدید است.

جان پرکینز یکی از بنیانگذاران و عضو هیات مدیره رویای تغییر & The Pachamama Alliance, غیر انتفاعی اختصاص داده شده به ایجاد یک جهان نسل های آینده می خواهد به ارث می برند و نویسنده نیویورک تایمز پرفروش اعترافات اقتصادی هیتمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im