NHL حرکت های شمالی خود را برای راه اندازی مجدد تغییر به کانادا به عنوان ایالات متحده در مبارزه با بیماری همه گیر

“من نمی دانم چه بیشتر کیفرخواست شما نیاز به از ایالات متحده آمریکا در پاسخ به این ویروس از NHL چیدن آن جن و عقب نشینی به کانادا” گفت: Zach Binney متخصص اپیدمیولوژی در آکسفورد کالج دانشگاه اموری. “این یک تصمیم گیری هوشمند. که بسیار تصمیم گیری هوشمند.”

NHL منحصر به فرد است در طرح خود برای از سرگیری بازی با آن 24-راه اندازی تیم به صحنه در دو hub شهرستانها. 12 شرکت کننده در کنفرانس شرق تیم بازی خواهد کرد در تورنتو و 12 شرکت کننده در کنفرانس غرب تیم را از رقابت در ادمونتون که در آن کنفرانس فینال و جام استنلی نهایی را نیز می گیرد.

از جمعه تورنتو گزارش شده بود 14,777 تایید موارد با 1,117 مرگ و میر پس از رمان coronavirus همه گیر آغاز شد; ادمونتون گزارش شده بود 1,202 موارد و 19 مرگ و میر. کانادا به عنوان یک کل گزارش شده بود 106,882 موارد و 8,748 مرگ و میر.

“در هر دو شهرستانها روند هنوز هم کم و پایین هستند بسیار کم در مقایسه با ایالات متحده گفت:” دیانا زاکرمن رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی اتاق فکر مرکز ملی تحقیقات بهداشتی. زاکرمن همچنین با اشاره به این که تورنتو دارای ماسک مورد نیاز برای فضاهای عمومی.

NHL معاون کمیسر لایحه دالی سیتی گفت: “یک تست مثبت نباید تعطیل مسابقات” اما شیوع زور می تواند همه چیز را تغییر دهید.

لیگ نیز در نظر گرفته لاس وگاس و ونکوور به عنوان hub شهرستانها قبل از تعویض دنده; coronavirus موارد سر به فلک کشید در لاس وگاس و ونکوور تصمیم گرفتند از در حال اجرا. شهرهای دیگر تحت دیر بررسی شد و لس آنجلس و شیکاگو و دالاس.

روزانه coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده افزایش یافته است در این هفته پس از چند ماه کاهش است. سایر رشته های ورزشی خود را اعلام کرده اند بازگشت-به-بازی, برنامه, اما در حال حاضر آمار موانع.

MLS شد و برای اولین بار در مقیاس بزرگ ایالات متحده, تیم, ورزش برای از سرگیری پس از همه گیر شروع شد اما این دو تیم در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی خارج اورلاندو پس از FC Dallas و Nashville SC بودند مجبور به عقب نشینی به دلیل شیوع ویروس. در همان محل NBA است که در مراحل اولیه راه اندازی مجدد آن فصل جولای 30 با 22 تیم و بازیکنان و اعضای کادر نمی توانید وارد کنید و یا مجددا در لیگ حباب بدون جداسازی.

وجود دارد تعدادی از اقدامات احتیاطی در محل برای کسانی که درگیر در NHL تلاش است. زمانی که تیم خود را رسیدن به مرکز شهر لیگ را تست همه تلقی می شود “باشگاه پرسنل” روزانه. بازیکنان و مربیان و کارکنان را تحت درجه حرارت روزانه چک و علامت غربالگری. لیگ نیز تست خواهد شد افرادی که ممکن است مستقیم یا غیر مستقیم در تماس با تیم — هایی مانند هتل کارگران در هر روز.

یک بازیکن باید خود جدا اگر او تست مثبت است. برای یک بازیکن است که بدون علامت وجود دارد دو راه برای خروج از انزوا: او باید تست منفی یا صرف 10 روز در انزوا. اگر او هنوز هم بدون علامت پس از آن او می تواند بازگشت به یخ. یک بازیکن است که علامتی چهره استانداردهای مختلف: او باید تست منفی دو بار و یا نشان نمی دهد علائم برای بیش از 72 ساعت پس از جداسازی از حداقل 10 روز است.

“روزانه تست ممکن است به نظر می رسد بیش از حد, اما تا آنجا که من می توانم بگویم آن هیچ آسیبی” زاکرمن گفت.

زاکرمن اضافه شده است که روزانه تست است تنها به عنوان خوب به عنوان دقت آزمون و سرعت که در آن نتایج ارائه شده است. NHL همکاری با شرکت های ساختمانی در هر مرکز شهرستان در امید حصول اطمینان از فرایند آزمایش می رود هموار.

اردوگاه های آموزشی و سفر از این تیم ها در شهرستانها به مرکز شهرستانها در اواخر این ماه به نظر می رسد خطرناکترین نقاط NHL طرح کارشناسان بهداشت گفت.

“حساس ترین قسمت یک حباب است هر کس به آن مثلا و من مطمئن هستم این است که رفتن به حتی بیشتر مهم چالش از آنجا که آنها در حال رفتن به کانادا و آنها نمی خواهند به واردات عفونت از ایالات متحده,” Binney گفت.

اردوگاه های آموزشی را باز جمعه و تیم را در سفر به شهرهای توپی جولای 26.

در اردوگاه آموزشی بازیکن را نمی خواهد نیاز به خود منزوی و دور از میدان یخ بازی. در عوض بازیکنان و پرسنل باشگاه باید همچنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است باید به جلوگیری از غیر ضروری تعامل با nonfamily اعضا و نباید صرف اجتماعی با هم در تماس نزدیک.

NHL باشگاه را تست بازیکنان و پرسنل باشگاه هر روز دیگر در اردوگاه های آموزشی و نتایج باید در عرض 24 ساعت. افرادی که نتایج را دریافت نکرده است که در آن زمان اجازه داده نخواهد شد در تیم تمرین امکانات. هر تیم نیز مورد نیاز به ادامه به ثبت علائم و انجام حرارت چک به صورت روزانه. شروع هفت روز قبل از سفر تیم به این توپی شهرستانها لیگ است “به شدت توصیه می شود” که اعضای خانواده خود را محدود قرار گرفتن در معرض nonfamily اعضا به عنوان آنجا که ممکن است و ماندن در خانه برای کاهش قرار گرفتن در معرض بالقوه.

محدودیت های سفت و زمانی که تیم می رسند در مرکز شهرستانها از طریق هواپیماهای چارتر. در طول پنج روز افراد “ممکن است در انجام دادن کار ضروری توابع و شرکت در تعاملات اجتماعی تنها با افراد خود را از باشگاه سفر و در غیر این صورت باید در باقی می ماند مربوطه خود را در اتاق هتل” با توجه به این لیگ دستورالعمل.

اما این قوانین به نظر می رسد به درخواست تنها به انجام. تیم بعد از شرکت در یک نمایشگاه بازی بین جولای 28 و 30 جولای قبل از بازی رسما رزومه Aug. 1. تیم را به اشتراک بگذارید هتل در مرکز شهر است.

“بزرگترین ترس من این است که فقط آنچه که ما دیدم با لیگ برتر فوتبال” Binney گفت.

FC Dallas و Nashville SC به نظر می رسد برای اضافه کردن coronavirus موارد فقط قبل از سفر و تیم های’ تست مثبت رسید زمانی که آنها رسیده فلوریدا. آنها تا به حال به خارج از مسابقات را وادار لیگ برای تغییر برنامه.

Binney گفت که او می خواهم برای دیدن NHL یک دوره طولانی تر از انزوا هنگامی که تیم می رسند و در مرکز شهر است. اما برخی از زمان در انزوا — همراه با آزمایش روزانه برای بیش از فقط بازیکنان و مربیان — فراهم می کند یک “بهتر از هیچ” رویکرد.

“این نوع از حداقل” زاکرمن اضافه شده است.

Binney گفت: NHL قصد دارد به انجام سه چیز که مهم هستند برای آوردن هر ورزش به عقب در طول همه گیر: اول, آن است که تمرکز آن تیم و sequestering آنها. بعد از آن برنامه های مکرر روزانه تست برای طیف وسیعی از مردم است. آن است که در تلاش برای بازی در ایالات متحده است.

“بین این سه چیز آره من شروع به فکر می کنم NHL احتمالا بهترین شات,” او گفت:. “اما نگرانی عمده من در حال رفتن به گرفتن همه در [توپی شهرستانها] مثلا.”

جزئیات بیشتر در NHL:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de