تصویر توسط آقای ماهی

الیگارشی با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا بایدن برنده خواهد شد دوباره. ما را از دست بدهند. الیگارشی ساخته شده است آن را کاملا روشن باید برنی ساندرز به طور معجزه آسایی تبدیل شدن به نامزد حزب دموکرات آنها پیوستن به نیروهای با جمهوری خواهان برای درهم شکستن او. مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد اگر ساندرز بود نامزد فورا از بین بردن و توسط حزب دموکرات نخبگان از شیاطین و گرایش به ظلم و ستم. ساندرز خواهد بود قرمز-کرم — به عنوان او وحشیانه جمعه در نیویورک تایمز “به عنوان برنی ساندرز تحت فشار قرار دادند برای روابط نزدیک تر اتحاد جماهیر شوروی کشف فرصت” — و تبدیل به یک شکل از تمسخر و استهزا. الیگارشی موعظه خطبه حداقل بدتر به ما که تلاش آنها برای رم یک هیلاری کلینتون و یا یک بایدن ما گلوی اما چشم پوشی از آن برای خود. آنها ترجیح می دهند بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آنها می تواند زندگی می کنند با هم.

تنها یک چیز مهم به الیگارشی. آن است که نه دموکراسی. آن حقیقت نیست. آن است که رضایت از حکومت. آن است که نابرابری درآمد. آن است که نظارت دولت است. آن است که جنگ بی پایان. آن است که نه شغل. آن است که آب و هوا. این تقدم از شرکت های بزرگ قدرت — که خاموش ما دموکراسی و چپ ترین طبقه کارگر در بدبختی و ادامه داد: افزایش و تحکیم ثروت خود را. آن است که غیر ممکن است کار در درون نظام برای شکستن هژمونی قدرت گروه سالارانه یا موسسه معنی دار اصلاحات. تغییر واقعی تغییر خواهد تنها آمده توسط پایدار نافرمانی های مدنی و جمعی بسیج به عنوان با جلیقه های زرد جنبش در فرانسه و بریتانیا بر اساس انقراض شورش. دیگر ما فریب انتخاباتی مضحک تر disempowered ما تبدیل خواهد شد.

من در خیابان با معترضان در فیلادلفیا در خارج مناسب به نام Wells Fargo مرکز در طول سال 2016 دموکراتیک کنوانسیون زمانی که صدها نفر از ساندرز نمایندگان راه می رفت و از سالن خارج شدند. “به من نشان بده آنچه دموکراسی به نظر می رسد!” آنها شعار می دادند برگزاری برنی نشانه های بالای سر خود را به عنوان آنها ریخت و از خروجی. “این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد!”

ساندرز’ بزرگترین اشتباه تاکتیکی بود نه پیوستن به آنها را. او متمایل قبل از توانا محراب از شرکت های بزرگ دولت است. او به شدت در تلاش برای دفع شورش با هواداران خود و نمایندگان در آستانه کنوانسیون با ارسال پیام های تکراری در نام خود را — بسیاری از آنها را نوشته شده توسط اعضای کلینتون در مبارزات انتخاباتی — به احترام مختل نمی نامزدی روند و حمایت کلینتون. ساندرز بود و وظیفه شناس سگ ژرمن شپرد, تلاش برای گله خود ناراضی حامیان به آغوش کلینتون در مبارزات انتخاباتی. در لحظه ای خود را از ارتداد او معرفی یک حرکت به نامزد کلینتون نمایندگان خود را ترک کرده بودند صدها نفر از کنوانسیون صندلی های خالی.

پس از سال 2016 کنوانسیون ساندرز برگزار شد تظاهرات — جمعیت pitifully کوچک در مقایسه با آنچه که او تا به حال کشیده شده که او به عنوان یک شورشی در کلینتون به نمایندگی. از بازگشت او به مجلس سنا به وفاداری خط تا پشت سر رهبر اقلیت سنا چاک شومر که قدرت می آید از توانایی های خود را به قیف ده ها میلیون دلار در شرکت های بزرگ و وال استریت پول به مسح دموکراتیک نامزدها. ساندرز حاضر به حمایت از طرح دعوی در دادگاه علیه کمیته ملی حزب دموکرات برای تقلب در انتخابات مقدماتی حزب در برابر او. او تایید دموکراتیک داوطلبانی که حمایت از نئولیبرالی اقتصادی و مواضع سیاسی او ادعا می کند به مخالفت. ساندرز که در تماس خود را مستقل caucused به عنوان یک دموکرات است. حزب دموکرات تعیین تکالیف خود را در سنا است. شومر ارائه شده را به ساندرز رئیس کمیته بودجه سنا اگر دموکرات ها برنده کنترل سنا. ساندرز شد یک حزب apparatchik.

ساندرز ظاهرا معتقد بودند که اگر او متملق به اندازه کافی به حزب دموکرات نخبگان آنها به او فرصت می دهد در سال 2020 شانس آنها او را تکذیب کردند در سال 2016. سیاست من گمان می کنم او خواهد استدلال می کنند که در مورد سازش و عملی است. این درست است. اما بازی سیاست در یک سیستم است که نه دموکراتیک است که در مورد همدستی در جدول کلمات متقاطع. ساندرز بد تعبیر کردن حزب دموکرات رهبری باتلاق موجودات از شرکت های بزرگ دولت است. او بد تعبیر کردن حزب دموکرات است که در یک شرکت سراب. پایه آن می تواند در انتخاب preapproved نامزدها و عمل به عنوان غرفه در تظاهرات و در طراحی حزب کنوانسیون. حزب دموکرات رای دهندگان باید صفر نفوذ در سیاست حزب یا حزب سیاست. ساندرز’ ساده لوحی و شاید عدم سیاسی, شجاعت, سوار دور ترین خود را متعهد جوان, هواداران است. این پیروان را ببخشند و او را برای خود خیانت. آنها را انتخاب و به نوبه خود برای رای دادن در این شماره به او نیاز دارد در مقدماتی. آنها حق دارند. او در اشتباه است. ما نیاز به سرنگونی نظام جلب رضایت آن.

ساندرز مجروح شده است. الیگارشی خود را برای کشتن. آنها خواهد شد و این موضوع او را به همان ترور شخصیت کمک درباریان در شرکت های بزرگ مطبوعات بود که کارگردانی در حوزه هنری والاس در سال 1948 و جورج مک گاورن در سال 1972 تنها دو مترقی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که موفق به طور جدی تهدید حاکم پس از فرانکلین دلانو روزولت. این feckless لیبرال کلاس به راحتی وحشت زده در حال حاضر رها Sanders, castigating هواداران خود را با تهوع خود عدالت و دفاع از بایدن به عنوان یک سیاسی نجات دهنده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن در حال منفور ارقام doddering به سن با شناختی ساقط و هیچ اخلاقی هسته. است تهمت خطرناک تر از بایدن? بله. است مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر بی منطق و مطلب نادرست است ؟ بله. است مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از یک تهدید برای جامعه باز? بله. است بایدن راه حل است ؟ هیچ.

بایدن نشان دهنده پیر نئولیبرالی سفارش. او تجسم خیانت توسط حزب دموکرات از کار مردان و زنان است که موجب نفرت عمیق از نخبگان حاکم در سراسر طیف سیاسی. او یک هدیه است که یک عوام فریب و هنرمند باهم مانند تهمت که حداقل می داند که این نخبگان منفور هستند. بایدن نمی تواند موجه پیشنهاد تغییر دهید. او می تواند تنها به ارائه بیشتر از همان. و بسیاری از آمریکایی ها نمی خواهند بیشتر از همان. این کشور بزرگترین رای گیری-سن بلوک 100 میلیون به علاوه شهروندان که از بی تفاوتی و یا نفرت نیست, رای خواهد یک بار دیگر در خانه بمانند. این روحیه از رای دهندگان است که با طراحی. از آن خواهد شد و من انتظار دارم به تهمت همکاری.

رای گیری برای بایدن شما تایید تحقیر زنان شجاع مانند آنیتا هیل که مواجه معتادان است. رای شما برای معماران از جنگ های بی پایان در خاورمیانه است. شما رای برای دولت آپارتاید در اسرائیل است. رای شما برای عمده فروشی نظارت عمومی توسط دولت و سازمان های اطلاعاتی و لغو تشریفات و جسم. رای شما برای برنامه های ریاضت اقتصادی از جمله تخریب رفاه و کاهش امنیت اجتماعی است. رای شما برای نفتا, رایگان, تجارت, تخفیف, صنعتی کاهش دستمزدها و از دست دادن صدها هزار نفر از مشاغل تولیدی و offshoring از مشاغل به underpaid کارگران که زحمت در کارگاههای در چین یا ویتنام. شما رای برای حمله به آموزش و پرورش عمومی و انتقال وجوه فدرال را برای سود و مسیحی منشور مدارس. شما رای برای دو برابر شدن جمعیت زندان ما را سه برابر و quadrupling از جملات و گسترش جنایات meriting مجازات اعدام. شما برای رای دادن پلیس نظامی که اسلحه را از مردم فقیر از رنگ با مصونیت از مجازات. شما رای در برابر سبز معامله جدید و اصلاحات مهاجرت. رای شما برای محدود کردن حق زن برای سقط جنین و حقوق باروری. رای شما برای تفکیک عمومی-سیستم مدرسه که در آن ثروتمند دریافت فرصت های آموزشی و مردم فقیر از رنگ ها را تکذیب کرد یک فرصت است. شما رای تنبیهی سطح بدهی های دانشجویی و ناتوانی خودتان را از بدهی از طریق ورشکستگی. شما برای رای دادن deregulating صنعت بانکداری و لغو Glass-Steagall. شما در این انتخابات برای سود بیمه و شرکت های دارویی و در برابر جهانی مراقبت های بهداشتی. رای شما برای نفخ دفاع از بودجه. رای شما برای استفاده از فضای مجاز: نامحدود سالارانه و شرکت های بزرگ پول برای خرید ما انتخابات است. رای شما برای یک سیاستمدار که در طول زمان خود را در سنا abjectly در خدمت منافع MBNA بزرگترین مستقل شرکت کارت اعتباری مستقر در دلاور, که, نیز بایدن پسر شکارچی.

وجود دارد هیچ توجهی به تفاوتهای سیاسی بین دموکرات ها و جمهوری خواهان. ما فقط توهم دموکراسی مشارکتی. دموکرات ها و لیبرال مدافعان اتخاذ تحمل مواضع در مورد مسائل مربوط به نژاد, مذهب, مهاجرت زنان از حقوق و هویت جنسی و تظاهر این سیاست است. جناح راست با استفاده از کسانی که در حاشیه جامعه به عنوان سپر بلا. فرهنگ جنگ ماسک واقعیت است. هر دو طرف در حال کامل همکاران در پیکر بندی دوباره از جامعه آمریکا به یک شکل neofeudalism. این فقط بستگی دارد که چگونه شما آن را می خواهم تا لباس پوشیدن.

“توسط پرورش یک توهم در میان ناتوان کلاس” است که آن می تواند منافع خود را در اولویت قرار, حزب دموکرات “کاهش خارش و در نتیجه تعریف سبک یک حزب اپوزیسیون در وارونه توتالیتر سیستم سیاسی” فیلسوف شلدون Wolin می نویسد.

دموکرات ها را یک بار دیگر ارائه دهد تا حداقل-بدترین جایگزین در حالی که در واقعیت انجام کم و یا هیچ چیز برای خنثی کردن به سوی شرکت های بزرگ توتالیتاریسم. آنچه می خواهد و سزاوار دوباره نادیده گرفته می شود و برای چه شرکت های بزرگ لابی تقاضا است. اگر ما پاسخ نمی دهند به زودی اجتماعی و اقتصادی فاجعه است که بازدید شده است در بسیاری از مردم ما خواهد بود قادر به خنثی کردن افزایش شرکت استبداد و فاشیسم مسیحی.

ما نیاز به سامان دادن کسانی که تحت فشار قرار دادند کنار بازگشت به جامعه به درمان پاره اوراق قرضه اجتماعی به کارگران و عزت و توانمندسازی و حمایت می کند. ما نیاز به یک سیستم مراقبت های بهداشتی جهانی به خصوص که ما در هر بشکه نسبت به جهانی همه گیر. ما نیاز به برنامه هایی که ارائه اشتغال پایدار با دستمزد کار حفاظت و حقوق بازنشستگی. ما باید کیفیت آموزش عمومی برای همه آمریکایی ها است. ما نیاز به بازسازی زیرساخت های ما و پایان دادن به هدر دادن منابع ما در جنگ است. ما نیاز به توقف تجارت غارت و تنظیم وال استریت و شرکت های بزرگ. ما نیاز به پاسخ رادیکال و اقدامات فوری برای جلوگیری از انتشار کربن و ذخیره خود را از ecocide و انقراض. ما نمی نیاز به یک “پانچ و جودی” نشان می دهد بین تهمت و بایدن. اما که همراه با شرکت های بزرگ استبداد چیزی است که ما به نظر می رسد بخت برای دریافت, مگر اینکه ما را به خیابان ها و پارگی خانه را.

© 2020 Truthdig

کریس هجز است Truthdig, مقاله نویس, یک برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار نیویورک تایمز نویسنده پرفروش استاد در این دانشکده رشته های ارائه شده به نیوجرسی دولت زندانیان توسط راتگرز… جزئیات بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de