همه گیر آسیب دیده شده درخواست تجدید نظر, تحصیل در ایالات متحده برای برخی از دانشجویان بین المللی

“این فقط یک سوال: آیا من اعتماد دولت ؟” او گفت:. “من فکر نمی کنم آنها باید بهترین منافع از دانشجویان بین المللی در قلب خود را.”

چنین نگرانی بیش از مراقبت های بهداشتی و مهاجرت و ویزا وضعیت رانندگان پشت رود, رها در ثبت نام در میان دانشجویان بین المللی در ایالات متحده موسسات و زده اند یک ضربه به جایگاه ایالات متحده به عنوان یک آرزو مقصد برای مطالعه در خارج از کشور با توجه به داده های اولیه جمع آوری شده توسط سازمان های جهانی در بخش آموزش و پرورش.

کالج و دانشگاه در ایالات متحده به مدت طولانی متکی و پرورش افزایش شهرت در میان دانش آموزان از سراسر جهان است. اما coronavirus همه گیر انداخته است که مدل به سوال, در حالی که کشورها از جمله کانادا و بریتانیا همچنان برای به دست آوردن مزیت رقابتی است.

“از همه اصلی انگلیسی زبان مقصد ایالات متحده آمریکا تا کنون به نظر می رسد سخت ترین ضربه” گفت: Thijs van Vugt مدیر تجزیه و تحلیل ترافیک برای Studyportals, یک سرویس است که کمک می کند تا دانشگاه ها استخدام در سطح جهان است.

رویاهای معوق

در ماه های پس از رئیس جمهور تهمت و تحمیل ممنوعیت سفر و stoked عدم قطعیت از طریق شلاق زدن ویزای دانشجویی تغییر سیاست به عنوان coronavirus مورد اعداد ادامه داد: به سنبله.

آن است که هنوز هم بیش از حد به زودی برای تعیین این بیماری همه گیر را کامل تاثیر به مدارس و آموزش و پرورش مشاوران تمایل به جمع ثبت نام داده ها را برای سال آینده در پاییز و یا در پایان سال است. چه شواهد کمی در دسترس است, اما, امتیاز به نصب روند: تعداد ثبت نام بین المللی در مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در ایالات متحده آمریکا کاهش پیدا کرد و این مسیر تنظیم شده است به steepen. (توسط برخی از اقدامات تعدادی از دانشجویان خارج از کشور در ایالات متحده افزایش یافته و در سال گذشته حتی به عنوان ثبت نام کاهش یافته و به دلیل مشارکت در کار کارشناسی ارشد برنامه.)

“این یک بازار جهانی برای دانشجویان بین المللی و ایالات متحده در حال از دست دادن رقابت گفت:” براد فرانس وورس, معاون رئیس جمهور, جهانی, نامزدی برای شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است.

پس مارس, Studyportals به دنبال یک 45 درصد کاهش علاقه به تحصیل در ایالات متحده در میان کاربران سایت سال-در-سال — بزرگترین شیب پس از سال 2017 این شرکت اولین داده های موجود در van Vugt گفت. پنج کشورهای انگلیسی زبان توسط تعدادی از دانشجویان خارجی — ایالات متحده آمریکا, انگلستان, کانادا, استرالیا و نیوزیلند — همه شاهد کاهش تقاضا در ماه مارس, اما دیگران تا حد زیادی منعکس.

آن است که غیر ممکن است برای مشخص کردن نقش covid-19 van Vugt گفت: اما همه گیر شده بود “تاثیر.”

IDP آموزش یک آموزش بین المللی شرکت متخصص در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, استرالیا, نیوزیلند, کانادا و ایرلند در ماه های آوریل و ژوئن نظرسنجی از دانشجویان بین المللی در بر داشت اکثریت هنوز هم می خواستم به ادامه دوره های خود را در خارج از کشور. اما ایالات متحده در آخرین رتبه بندی در میان انگلیسی زبان رقبا برای درک رفاه دانشجویان بین المللی و نشان داد که بالاترین نرخ از دانش آموزان امید به تسلیم.

از دست دادن شهریه

ایالات متحده می تواند 25 درصد افت بین المللی ثبت نام در سال 2020 توسط یک تخمین با توجه به راشل, بانک, یک مدیر ارشد در انجمن مربیان بین المللی (NAFSA). که شبح اتحاد چپ موسسات آمریکا نگران از دست دادن درآمد در کنار بیشتر لبخند کاهش شهرت خود را در خارج از کشور.

افت بین المللی ثبت نام در پاییز سال 2020 می تواند هزینه مدارس 3 میلیارد دلار ارتباط پیدا کردم. (شورای آمریکایی در آموزش و پرورش برآورد شده در ماه آوریل است که کالج ها و دانشگاه ها می تواند از دست دادن دلار به 23 میلیارد دلار از کاهش ثبت نام در میان تمام دانش آموزان است.) دانشجویان بین المللی در دانشگاههای ایالات متحده آمریکا در 2018-2019 سال تحصیلی کمک حدود 41 میلیارد دلار و نزدیک به یک و نیم میلیون شغل با توجه به NAFSA. اکثر دانشجویان بین المللی برای پرداخت هزینه های خود را از خارج از کشور کمک های مالی به جای دنبال حمایت از میزبان موسسات.

بیشترین سهم از دانشجویان بین المللی در ایالات متحده از چین و هند هر دو کشور است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را هدف قرار داده و با مهاجرت و ویزا محدودیت.

“ما همچنان به جلو سیاست های است که آن را سخت تر برای دانشجویان بین المللی به اینجا می آیند سخت تر برای دانشمندان بین المللی به ماندن و کمک گفت:” بانک ها.

در همین حال بریتانیا و کانادا و نیوزیلند و استرالیا به دست آورده اند یک لبه. در سال 2019 کانادا ثبت شده سال دوم خود را از رشد دو رقمی در دانشجویان بین المللی در حال افزایش به مقام سوم پشت سر ایالات متحده و استرالیا با توجه به مهاجرت به کانادا عضویت در خبرنامه.

از ماه مارس کانادا و انگلستان پیشنهاد یا اجرا سیاست های آن را آسان تر برای دانشجویان بین المللی برای هر دو آمده و باقی بماند. کانادا معاف دانشجویان با ویزای معتبر از محدودیت های مسافرتی که بر اکثر اتباع خارجی و کاهش موانع برای دانش آموزان خود را به نگه دارید ویزا و کار با توجه به آن خدمات مهاجرت. برخی از دانشگاه ها در انگلستان در حال حاضر در مواجهه با تغییرات به دلیل مبارزه با تروریسم در اروپا در حال بررسی گزینه اجاره پرواز برای دانشجویان خارج از کشور.

دوم افکار

Ozlem Akkurt, 30, از ترکیه و زنجان به ترتیب در دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار در پاییز. اما پس از هفته ها عدم اطمینان او به احتمال زیاد به تاخیر مانند Taneja و بسیاری دیگر از دانش آموزان را در موقعیت خود. “با روند ویزا و covid-19 همه با هم من فقط متوجه شدم که زمان ایده آل برای آمدن به ایالات متحده در حال حاضر,” او گفت:.

Akkurt هنوز قادر به تهیه ویزا به دلیل coronavirus مربوط به سفارت آمریکا و کنسولگری تعطیل. در علاوه بر این به کوتاه مدت موانع بنا در پاسخ به همه گیر او به تماشای نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک بارومتر.

“من احساس می کنم مثل آن است که رفتن به آمریکا و دیگر به عقب بر گردیم به حالت عادی از بقیه جهان و من فقط نمی خواهم به گیر وجود دارد,” او گفت:. “من لازم نیست که هر چیزی در برابر ایالات متحده آن را فقط در یک وضعیت واقعا بد اجتماعی, سیاسی در هر راه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de