قدرت یکبار مصرف زمان

در مقاله ای به نام “Coronavirus نیاز به پاسخ جمعی” توسط پروفسور دیوید هاروی, من زده بود به موقع بودن استدلال خود ، هاروی به نقل از کارل مارکس یک دسته اما من قصد دارم به سادگی تفسیر. مارکس ادعا کرد که هر پروژه بزرگ برای تغییر جهان را برای اولین بار نیاز به یک تغییر و تحول از خود چیزی است که من فکر می کنم در مورد تمام وقت در عمل شفا. این منفجر جدا یکی از مفاهیم preconceived در مورد مارکسیست فکر می کردم که فقط باید فکر می کنم در چارچوب جمعی. اما محوری اصلی هاروی مقاله این است که چگونه بسیج طریق اقدام جمعی را در دستیابی به آزادی فردی.

مارکس ادعا می کند در میان بسیاری از چیزهای دیگر که ثروت یک جامعه است که اندازه گیری در بخش های یکبار مصرف چقدر وقت آزاد داریم. چه مطلوب تر شش ساعت کار در روز و یا یک دوازده ساعت کار در روز ؟ در شش ساعت در روز کار ما زمان کافی برای ایجاد و به فکر می کنم به احساس به عشق بود. اگر نیازهای ما را برآورده توسط دستگاه سرمایه بیشتر کارآمد و ما را محدود می کند سهم ما از آن پس ما باید زمان بیشتری برای انجام کارهایی که می خواهیم انجام دهد. مشکل این است که مدیران دستگاه را کج و توازن قدرت و توزیع ثروت به طور چشمگیری بیش از چهل سال گذشته ایجاد یک بارگذاری مبارزه طبقاتی. کارگران باید در اصل تنزل به صرف ابزار برای ماشین و در بسیاری از موارد به پربارتر از شاید لازم است. این اتحاد چپ اتاق کوچک برای, خلاقیت برای زندگی, ما, دندان, می تواند بسیاری از ما وقت و انرژی تولید درآمد کمتر رضایت بخش دستمزد بنابراین پایتخت کلاس می توانید لذت بردن از میوه از کار ما در قالب بیش از حد. و از آنجا که سرمایه class صاحب همه اختراع ثبت شده و حقوق مالکیت فکری و کپی رایت و سیستم به شدت محدودیت ما طبقه کارگر را به دنبال خود ما حالت های تولید. برای یک دقیقه فرفره اقتصاد ممکن است احساس مانند یک راه گریز است که به سرعت غصب شده توسط سرمایه کلاس به نفع آنها و حتی بیشتر.

ما در حال حاضر در یک وضعیت منحصر به فرد که در آن بسیاری از ما دسترسی یکبار مصرف در زمان. ما با بچه های ما, ما حیوانات پخت غذا خوردن با هم خواندن و نوشتن و پخت ایجاد همه چیز بازی است و شاید مهمتر از همه یادگیری می شود با خودمان با طیف کاملی از آنچه که مستلزم. اما معلوم است که به سمت بالا به 30 میلیون نفر را از دست داده اند شغل از دست رفته بیمه و پس انداز از دست رفته اگر شده است هر گونه از دست دادن برای شروع با. ما شهروندان که خوب نئولیبرالی افراد از شرکت های بزرگ دولتی که در حال حاضر خودمان را پیدا کنید در یک سردرگمی و متوجه چیزی اشتباه وجود دارد با تصویر بزرگتر. ما استفاده می شود به سرزنش خودمان پدر و مادر ما و یا خداوند متعال برای ما مشکلات اما در حال حاضر آسمان جدا کرده است و انگشتان اشاره به منبع واضح از این آزار دهنده چیزی داری. در عین حال آن است که واقعا آسان است ؟ که ایجاد سرمایه داری ؟ برخی از قدرتمند مستقل نیروهای تاریک روشن فکران ؟ این سیستم از تولید باعث شد در مغز انسان است. که سخت به بلع قرص برای کسانی از ما که احساس می کنید که انگشتان اشاره است که مسیر رستگاری اما چه می شود اگر ما می تواند معکوس که در آن قدرت ، اگر چه ما به طور ناگهانی در آغوش ما فردی و جمعی قدرت به جای کنار رفتن آن وحی به شرکت پایتخت ماشین ؟ در این لحظه آن را قطعا به نظر می رسد مانند ما یک فرصت منحصر به فرد برای دیدن واضح تر چگونه سیستم فعلی است که شکست ما.

قبل از این بحران بسیاری از 30 میلیون نفر در حال حاضر بیکار شد و به احتمال زیاد کار ناتمام و مشاغل به کار گرفته شده توسط شرکت های که در آن یک تعداد انگشت شماری از مردم خواستار شد عکس و, ما, نیست, یکی از آنها است. بنابراین تعداد کمی از ما نمی شد اختصاص داده شده به بسیاری از آن آزادی است که یکبار مصرف زمان برای انجام آنچه ما می خواستیم به دلیل آن را فقط امکان پذیر عمدتا به دلیل اساسی بقا. ما خسته بودند تاکید کرد و اغلب افسرده. بسیاری از مردم من را تحت درمان در تمرین پرداخته اند با اضطراب و گاهی شدید است که احساس بیماری همه گیر در جمعیت. چهل درصد از ما زندگی می کردند به چک چک و بسیاری از ما کار کرده و بیش از یک شغل برای تغذیه خانواده های ما. این نئولیبرالی رویای آمریکایی چیست ؟ چرا نمی خواهیم به دنبال توده رهایی از بیگانه کار می کنند که ما محروم از ما لذت های ساده? این یک لحظه در نظر گرفتن یک رابطه متفاوت به زندگی ساخته شده ممکن است از طریق آگاهی از این مشکل پس از آن یک هدف روشن به تغییر مشکل باز می شود که ما به راه از فرد tranformation. از وجود آن ممکن است نیاز به سازمان جمعی و اقدام به ایجاد یک جامعه جدید است که با این نسخهها کار برای همه مردم است. اگر ما می تواند مقابله با قفل کردن قرنطینه و پناه در, چرا در ماشین که به معنای واقعی کلمه ما را می کشد و گاه زیست کره در همان زمان ؟ ایجاد چیزی کاملا متفاوت است ؟ چه نگه داشتن ما را از عمل ؟ کدام راه است, وزش باد اینجا ؟ شرکت های بزرگ دولتی را به انجام هر کاری آن را می توانید به ما به بلع قرص به نام وضعیت موجود پس از آن می توانید همچنان به خوردن و مصرف بدون سه ماهه. آماده برای gaslighting کمپین تبلیغات که مطمئنا در آینده مانند یک سونامی است. اما آنچه در این همچنین بدان معنی است که ما باید یک مقدار مشخصی از قدرت است که می توان متوجه شد که در این لحظه. آنها به شدت نیاز ما دندان های آب و برق به باور ما ضروری است برای نگه داشتن ماشین whirring همراه در تمام شکوه آن است. آنها به ما نیاز به باور آنها می دانند که چه چیزی برای ما. آیا می خواهید به بازگشت به این بنده/استاد ارتباط است ؟ ما در حال حاضر یک اهرم های خاص است که ما را تجربه نکرده در طول عمر ما. عدم تعادل قدرت تغییر و آن را ممکن است ما برای مصرف اگر ما تصمیم به اندازه کافی به اندازه کافی است.

به جای توجه به این لحظه به عنوان صرفا یک وضعیت اضطراری و بحران ما می توانید بپرسید از آن به عنوان یک فرصت. در حال حاضر ما شاهد شفقت بازی کردن. ما در حال تغذیه, مردم, مسکن, مردم, درمان این بیمار, زنگ, زنگ و کوبیدن گلدان در 7pm هر شب. ما مراقبت از یکدیگر در بسیاری از راه های خلاق. ما در حال تبدیل شدن به همان اندازه به دولت برای رهبری ما مسئول سرنوشت ما با دوخت ماسک پیدا کردن راه های جدید و خلاق برای اتصال بدانند چگونه به کار از طریق این تنهایی و با هم. و حتی دستگاه است که مصرف سرب ما تا حدودی با شناسایی آنچه مهم است شاید برای دلجویی از ما, اما شاید به دلیل قدرت ما در تعداد. اگر چه این امکان وجود دارد که فراتر از این بیماری همه گیر این اورژانس ما نیاز به مراقبت گرفته می شود از طریق همان نوع فردی و جمعی عمل ؟ اگر ما متوجه ما تنها نیاز به کار شش ساعت در روز که قابل ملاحظه ای کاهش سطح استرس ما? آیا شما متوجه چگونه با صدای بلند به پرندگان در حال آواز خواندن با بهره گیری از یک کاهش چشمگیر آلودگی هوا? شما می توانید حس یک ظهور آزادی خود را در طول این قابل تامل است. این شروع می شود با آزادی که به ما می دهد این فرصت را به چشم ما باز با قصد به آنچه که واقعا ممکن است.

اجازه دهید من توصیف آنچه که من فکر می کنم در حال truisms و شما لازم نیست که به توافق برسند اما من از شما دعوت به رفتن همراه با من برای یک لحظه. بنابراین اگر همه زبان ساخته شده است و بنابراین ما ایجاد همه ما داستان, سپس آن را نمی کند به دنبال آن است که واقعیت این است نرم و قابل انعطاف? اگر ما واقعا نشستن و فکر می کنم در مورد آن زمانی که ما تجربه چیزی و سپس ایجاد یک داستان در مورد که تجربه این نوع از قدرت متوجه شدم. این اساسی رهایی. این یک آرمانی pipedream. دکتر ویکتور فرانکل تجربه مشابه ظهور و تجلی عیسی در حالی که زندانی در اردوگاه های کار اجباری در طول جنگ جهانی دوم و در مورد آن نوشت در کار یاد “انسان در جستجوی معنی”. نکته این است که ما می توانیم جدا ما بند ناف به دستگاه و سپس خوش آمدید ما احساسات ما شادی ما و منافع ما و مهارت های ذاتی – و نه در خدمات به دستگاه اما به افتخار افراد منحصر به فرد ما واقعا هستند. ما پس از آن می تواند تغییر الگوهای آموخته در مغز ما داستان که باید محروم ما از قدرت ما و باز کردن مسیر برای اقدام جمعی به اساسا تغییر چگونه ما حرکت را از طریق جهان. شاید آن را با اساسی جهانی درآمد. شاید آن را به شدت کاهش مصرف است. شاید با کم کردن سرعت و به خودمان و جهان طبیعی ، ما شده اند gaslit و propagandized برای مدت طولانی در مورد چگونه ما قرار است به زندگی می کنند ممکن است احساس خارجی به ما اما شاید ما در نهایت آواز خواندن با صدای بلند مانند پرندگان جشن آزادی. این توقف ما در حال تجربه ممکن است ما چنگال در جاده ها است. وجود دارد بسیاری از ناشناختهها اما ما ممکن است خوشبخت تر از ما متوجه است.

اعتراف میکنم من تا به حال افکار تاریک در چند هفته گذشته. و من شنیده ام از دوستان که در حال مبارزه. همسایگان فوت کرده اند. قلب من اغلب احساس می کند مانند آن را ترکیدن. و حتی اگر من سپاسگزار برای داشتن یک سقف بالای سر من مواد غذایی در یخچال و یک قابلمه برای شاش در این مورد برای بسیاری از دیگران است. هنگامی که شما خودتان را نا امید وجود دارد قطعا مردم وجود دارد احساس بیشتر. هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید عزادار غمگین برای همه آن. هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید در حال سقوط در, شاید در نگاه عمیق تر بله در جایی که شما هستند بلکه در کل جهان است. همانطور که برای بیم آن را دلچسب سلام و با تشکر از آن برای ارسال هر پیام آن نیاز به ارسال.

قدرت یک کلمه خنده دار. در به دنبال آن ریشهشناسی من کشف آن را مشتق از کلمه فرانسوی povoir معنای “قادر” در حال تحول به “توانایی عمل و یا فراموش” و پس از آن قدرت و قدرت ممکن است تسلط سیادت و سلطه. آنچه که من فکر می کنم ما همه متوجه می شوند از طریق این رمان Coronavirus بیماری همه گیر — به معنای واقعی کلمه ترجمه به عنوان “جدید تاجگذاری برای همه” توسط چارلز آیزنشتاین در مقاله درخشان “تاج” – که خود ما روان حاکمیت. ما شده اند به سرمایه برای مدت طولانی این ایده که ما می توانیم در آغوش خود ما حاکمیت چیزی را در نظر بگیرید در حالی که با استفاده از ما یکبار مصرف ،

من با پایان این ارائه یک شعر را که خواندم به من و پشت سر هم قلب من باز در درزهای. آجا مونه صدا برای تلفن های موبایل مانند آزادی برای من. شاید من نمی خواهد که کشف او اگر عمر تا به حال بسیار کند شده است. برای من که هستم.

Untitled شعر آجا مونه
من شروع 2020 پریدن هفت امواج
برای Yemaya در ساحل ایپانما
چهار گل غوطه ور دست در نماز
آنها برای زنده ماندن نیست undertow
من در کل نشان می دهد آتش بازی
در حالی که من عاشق چشمان خود را بسته
بی تاب من با شادی
گرسنگی بیش از مبارزه با
لطفا می تواند ما را در حال حاضر بی معنی
و ترک امریکا که در آن ،
کل روستا در قفسه سینه من خسته از گریه اجازه می دهد تا سازماندهی قلب جامعه است.
im toothing اعتصاب نشانه هایی از اشعار من به عنوان ما صحبت می کنند.
شاید من خوب نیست انقلابی
من هدایت, عشق, من می خواهم به آن است.
من می خواهم به مىکردند ،
من می خواهم به عرق و تعفن از عشق.
من می خواهم برای ذخیره کردن و نمی دانم که در آن
روز آغاز می شود و یا به پایان می رسد.
برگزار می شود در خود من اسلحه دیگر
از دو هفته تعطیلات.
من می خواهم به یک شعر که هرگز با این نسخهها کار
می کند که طنین انداز با هر کسی.
به شعر شما می توانید به اشتراک گذاری
بنابراین زنده آن است.
من sashayed به سال جدید iboga heckling رگهای من
مجموعه در حال نترس و triggerless
همه وحی و استراحت شانه.
من گرفتار یک تب در باهیا یا جد به من گفت: بشین.
نوشتن از آن زمان به نوشتن. گرفتن این اشعار قبل از ناله و شکایت کردن در مورد چگونه
ما جواب نداد.
در این سال بود که تعهد به فلوریدا آب. پاک کننده.
کمی من می دانم تمام جهان خواهد بود شستشو بیش از حد.
هر کس در حال اجرا شیر آب
خون در دست خود را.
نمی تونم چهره خودمان در یکی دیگر.
چشم انداز به سراغ من آمد و در مصر و در هیچ جا وجود دارد برای یک دروغ برای پنهان کردن.
من خدا را دیدم فرار از دین مانند یک نسیم
هر غروب دانلود جدید
چه احساس 50 ساعت در روز
و یا گفتگو با یک فلزی scarub که معنی نداشت تا آن را انجام داد.
من می توانم ببینم آغاز و پایان.
آن نبود تا آنجا که آن را یک انفجار بزرگ بیشتر شبیه به یک عطسه
زمین تکان دادن ما مثل یک بد سرد است.
بسیار تحت عنوان متقاعد زندگی ما ارزش چیزی بیش از در حال حاضر.
هیچ یک از ما بیش از حد خوب به رنج می برند.
میامی به من آموخت که هنر کشتن
یک پشه
روز دیگر من کاشته بستر گیاهان شفا. عشق من مرا دو پروانه او در بر داشت خود را در پیاده روی بال های شکسته آویزان از نوک انگشتان
آنها نشسته btwn رزماری و آویشن ناتوان از پرواز
همه بال بال زدن و ممکن است
به عشق.
ترس روح من نمی خواهد اجازه دهید در.
cradling یک استعاره
سال است که هنوز بیش از

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>