Preppy قتل: کسی که در دادگاه?

که در محاکمه ؟ اتاق-Levin, پرونده قتل
اکتبر 27, 1987

در روز جنیفر لوین درگذشت کارآگاه جان Lafferty گفت: یک حکایت از خوب و بد به بعد به اتهام او قتل است. رابرت اتاق نشسته در یک اتاق در پارک مرکزی حوزه “کمک” به کارآگاهان پس از او شده است می خواهم یکی از آخرین افراد دیده می شود با لوین در Dorrian قرمز دست شب قبل از. Lafferty در نظر نمی او مظنون است. اتاق آنقدر “صمیمی” “داغ” “راحت است.”

در واقع Lafferty بعدها آن را بر خود بگویید اتاق که لوین بود نمی گم اما مرده است. Lafferty نمی توانست شناخته شده است که اتاق در حال تماشا پلیس پیدا لوین بدن که آن روز صبح. اتاق هنوز ساعت به دور از پذیرش هر چیزی را به عنوان او قرار داده و سر خود را به عقب به سقف نگاه کرد و گفت: “آه ، چگونه او می میرند؟”

او در حال حاضر دو رابرتز خواهد شد که به نظر می رسد در دادگاه — این پسر خوب و پاتولوژیک دروغگو. قربانی شرایط می گوید وکیل خود. یک قاتل می گوید: دادستان. این باعث می شود داستان Lafferty گفت او افسانه ای است که به قرمز دست نام خود را — به تمثيل از انواع: یک بار وجود دارد یک ایرلندی شاه با دو پسر یکی خوب و یکی بد. را انتخاب کنید که موفقیت او پادشاه خواسته فرزندان خود را به مسابقه را از یک قایق به ساحل; هر کس لمس برای اولین بار آن را برنده خواهد بود. بد پسر سریع تر شنا کرد و به نظر می رسید برخی به لمس ، پس پسر خوب قطع دست خود و پرتاب آن را در ساحل.

آن شب در حوزه اتاقهای شروع به گفتن داستان لوین مرگ که خواهد گرفتن منافع هرزه از یک شهر است. عنوان پست جوشانده آن را بعدا در یکی از عناوین کلاسیک خود را: “سکس وحشی کشته جنی.” اتاق های گفت که جنیفر لوین صدمه دیده بود, او در طول رابطه جنسی خشن — برخورد او اصرار داشت پس از مرگ او به طور تصادفی خود را خفه. به عنوان دادگاه گستراند اما دو داستان گفته خواهد شد. وکیل مدافع جک Litman خواهد شد در حال حاضر اتاق های نسخه یک داستان در مورد رابطه جنسی. دادستان لیندا Fairstein بگویید یک داستان در مورد خشونت.

محاکمه نمی معمولا اند که پری میسون لحظه ای که در آن داستان واقعی نشت خود به خود از برخی بدبخت در شهادت ایستاده است. محاکمات را کمتر به کشف از با اجبار. در مقابل رابرت چمبرز, تعقیب و دفاع را تفسیر همان شواهد به معنی دو چیز کاملا متفاوت را مشخص سکوت مدیران — اتاق و لوین — در راه کاملا متفاوت. محاکمه یک ماده از رقابت روایات گذشته ما سنت شفاهی. با منصفه ممنوع یادداشت دادگاه برداشت بسیار مهم هستند و باور می شود مهم تر از حقیقت است. که وکیل خواهد بود که بیشتر فوتی و فوری قصه? برای آنها را به دقت انتخاب مخاطبان از منصفه تعلیق آن شیء ،

البته یک داستان مانند اتاق را نمی کشد محل در خلاء است. در تلاش برای فروش آن Litman است مشتاق کمک از فرهنگ و تعصبات — تبعیض ستیزی و ترس از تمایلات جنسی زن. که subtext سیاسی ساخته شده است که مردم v. رابرت چمبرز به بیش از یک مورد اتهام قتل. اتاق و لوین تا به حال رابطه جنسی قبل از شب 25. و حتی در حال حاضر زنانی که می خواهید رابطه جنسی هنوز کمی شک دارم “درخواست برای آن است.” درک است که یک زن از نظر جنسی فعال ترجمه را به راحتی به این نتیجه رسید که او از نظر جنسی تهاجمی است. اتاق/Litman داستان این است که یک “دختر بد” که می شود آنچه که او سزاوار و یک انسان درمانده خود را دفاع از خود voraciousness.

این نسخه از برنامه نیز پخش حق را به ضد سامی کلیشه. تصور کنید که این داستان بیش از رفتن به راحتی با اتاق های یک یهودی و لوین بالا سمت شرق کاتولیک ، این تصادفی نیست که Litman درگیر کلیسای کاتولیک در اتاق را دفاع از سمت راست شروع به گرفتن وثیقه نرم افزار حروف از یک کشیش و اسقف اعظم نیوآرک و سپس تنظیم برای اتاق زندگی در یک سمت غرب بالا کشیش بخش هنگامی که او را به قید وثیقه. این همه فید به تصویر Litman می خواهد: رابرت چمبرز سابق پسر محراب در حالی که جنیفر لوین است که در بیماریهای عصبی دیگر است. با وجود این مزیت از شواهد فیزیکی Fairstein باید کار خود را قطع ،

هر کسی به اتهام قتل خوبی را به استخدام جک Litman. در 13 سال به عنوان یک وکیل مدافع Litman دهکدهای از دست داد تنها یک بار در یک پرونده قتل. برای هر کس دیگری رو به قتل rap او را بدست و یا تبرئه اخراج و یا محکومیت در کاهش هزینه است. Litman برنده دفاع از تبرئه برای مثال برای برانکس پلیس کوین Durkin, که به ضرب گلوله کشته و دو غیر مسلح هیسپانیک مردان در یک بار پس از Durkin گفت: — آنها ادعا می شود FALN عضو و یکی به نظر می رسید برای رسیدن به یک تفنگ. Litman همچنین دسته یک مقدار زیادی از جرم یقه سفید. سال گذشته ایالت نیویورک کانون وکلای او را به نام خود برجسته کیفری پزشک.

در حال حاضر 44 سال Litman کار خود را آغاز کرد در منهتن دفتر دادستان منطقه در سال 1968. او از دست داده و تنها یک مورد در حالی که کار وجود دارد و برخی از مشخصات بالا محکومیت یک در برابر سیاه مبارز H. رپ براون در برابر “rogue پلیس” ویلیام فیلیپس. با وجود موفقیت این کار از دادستان نیست درخواست تجدید نظر به Litman. او وجود دارد به دادگاه با تجربه. او یک بار گفت مصاحبه به همین دلیل او ترجیح دفاع. “وجود دارد هیچ مقایسه ای در راه شما احساس می کنید زمانی که شما یک تبرئه به عنوان مخالف به راه شما احساس می کنید زمانی که شما اعتقاد راسخ به عنوان دادستان…. حتی اگر آن کسی که سزاوار محکومیت شما نمی توانید احساس از مجموع احساسات و رضایت است. من استفاده می شود به تنها تحمل بیشترین رشوه خوار, فاحش قاتلان و من احساس کردم این بود که یک کار خوب انجام می شود اما نبود آن یکسان است. به عنوان یک وکیل مدافع من است که همان رضایت حتی اگر من می دانم که آنها در حال killers.”

لیندا Fairstein از سوی دیگر برخوردار دادستان نقش رئیس منهتن D. A. s جنایات جنسی دادستان واحد از سال 1976 او معمولا دستگیره موارد تجاوز به عنف. او همچنین معاون رئیس دادگاه بخش. این ظرفیت که در آن او شده است اختصاص داده شده به این — او اولین قتل در حال حاضر در نظر گرفتن همان “سرزنش قربانی” به نوبه خود مشترک به موارد تجاوز به عنف قبل از سپر قوانین به اثر رفت (برای محدود کردن وکیل مدافع استفاده از یک قربانی تاریخچه جنسی). “مواردی که من روی آنها برای بسیاری از زندگی حرفه ای من بوده است devastatingly پس از سانحه جنایات” Fairstein می گوید: “به خصوص تمام جرائم جنسی. اکثر قربانیان به سیستم عدالت کیفری در آن منطقه انتظار کمک کرد.”

Fairstein, 40, عالی دادگاه رکورد خود را. او را از دست داده و تنها دو بار در حالی که واحد نظارت است 80 درصد اعتقاد رای دادن. در سال 1986 او موضوع 20/20 بخش با عنوان “زن متجاوزان ترس است.” او شروع به کار برای دادستان منطقه منهتن در سال 1972; یکی از افرادی که آموزش دیده او بود جک Litman. “من چیزهای زیادی یاد گرفتم از او,” او می گوید. “او واقعا یکی از بهترین و درخشان ترین در اینجا. او اغلب به من مشاوره در موارد و من لذت بردم از تماشای او در دادگاه.”

Litman کاهش یافته است به مصاحبه برای این مقاله من گفتن در تلفن که در مورد پرونده او فقط می گویند آنچه که در رکورد های عمومی که در مورد خودش به اندازه کافی نوشته شده است در حال حاضر. Fairstein صحبت با من است اما برای پاسخ به هر گونه سوال در هیات داوران انتخاب شواهد شاهدان و یا تاکتیک های جک Litman. هر کارت Fairstein در نظر دارد به بازی او آشکار نشده آنها را به رسانه ها; در حالی که Litman را میخ سرپهن کوچک شده است برای استفاده از رسانه ها در زمانی که او می تواند و به تعطیل کردن آنها را زمانی که آنها نمی او خدمت می کنند. پس از تولید بسیاری از داستان های احساسی در مورد این مورد Litman استدلال در ماه مه گذشته که مطبوعات باید محروم از سرکوب جلسات — از آنجا که آنها تا به حال منتشر شده داستان های احساسی.

زمان رابرت اتاق های پدید آمده از پارک مرکزی در حوزه دستبند او شده است وجود دارد برای حدود 11 ساعت است. جک Litman صرف ماه تابستان امسال در تلاش برای از بین بردن کسانی که 11 ساعت, افشای آنها را مانند فیلم به نور خورشید در این امید که آنها ناپدید می شوند به عرصه ناروا شواهد. گفت: پیش از محاکمه سرکوب شنوایی. از ماه مه تا اواسط ماه جولای او و Fairstein با دقت tediously دوباره ایجاد شود و وقت مجلس را صرف کرده بود با پلیس در اوت 26, 1986.

Litman بود دلیل خوبی برای سعی کنید پاک کردن آنچه که او می تواند با توجه به کارآگاهان مشتری خود را به آنها گفته بود سه داستان مختلف در مورد شب جنیفر لوین درگذشت: که او می خواهم به سمت چپ Dorrian را به تنهایی به خانه رفته و خود را گربه تا به حال او را خراشیده; که او می خواهم به سمت چپ Dorrian با جنیفر لوین اما جدا از او در خیابان 86 پس از آنها استدلال کرد و او تا به حال او را خراشیده; که او می خواهم به سمت چپ با جنیفر لوین برای پارک مرکزی که در آن رابطه جنسی خشن/مرگ تصادفی رخ داده است. کارآگاهان قرار دادن او در آخرین نسخه به نوشتن و مجلس تصریح کرد آن را در نوار ویدئویی.

در طول جلسات Litman دو کاملا متفاوت استدلال. اگر قضاوت بد خریدم هر دو آنها او را محو هر کلمه اتاق بود گفت: در این حوزه. اول Litman ادعا کرد که مشتری خود را به حال شده است به طور غیر قانونی برگزار می شود که در نتیجه دهان او/نوشته شده و ضبط اظهارات نمی تواند بستری به عنوان شواهد. سپس Litman استدلال کرد که او خود را هرگز دریافت “رسمی و واقعی توجه کنید” مثلا که داستان در مورد خیابان 86 یا سخنان مانند “چگونه او می میرند؟” — بنابراین هیچ یک از است که می تواند پذیرفته شود یا نه.

Fairstein داشت که اتاق های وارد شده در حوزه خانه دانستن دقیقا همان جایی که جنیفر لوین بود که او در نظر گرفته شده برای فریب پلیس و که او می تواند به نام یک وکیل و یا پدر و مادر خود را در هر زمان. دادستان معتقد است که آنها تا به حال با توجه به دفاع مناسب توجه کنید که از یک نظر مانند “چگونه او می میرند ؟” آیا واجد شرایط به عنوان یک “بیانیه جدید.”

در اکتبر 16, قضاوت هوارد بل حکومت به سرکوب چیزی که مجلس گفته بود. این نوار ویدئویی می باشد ویرایش و حذف این عبارات از بی اعتقادی ساخته شده توسط دستیار دادستان منطقه Stephen Saracco که بازجویی و گاز ،

در این جلسه و پیش از محاکمه مانور آغاز شد که در مدت کوتاهی پس از رابرت چمبرز بازداشت در سال گذشته جک Litman همواره ارائه تصویری از یک مرد جوان قربانی در هر نوبت: حمله جنیفر لوین فریب توسط کارآگاهان محروم از حقوق اساسی حتی مجبور آشنایی به شرکت در منازل به قصد سرقت. دوباره و دوباره در طول شهادت از کارآگاه درگیر Litman bristled با خشم است که اتاق در حال صرف ساعت های بسیاری را در یک اتاق کوچک بدون حضور وکیل و که پدرش اجازه داده نشده است به صحبت کردن با او تا زمانی که یکی در صبح و بعد از ورود در شش. زمان Litman خلاصه در اوت 10, اتاق های تا به حال تبدیل شدن به یک متهم “مانع از شهادت.” آن Litman البته که “مانع” او.

Litman نیاز به اتاق های این قربانی شخصیت به منظور فروش خود, داستان, سکس از کون, verging در حمله. لیندا Fairstein را توسعه کاملا متفاوت تصویر در دادگاه: که از یک مبارزه خشونت آمیز است که در آن قربانی واقعی درگذشت. او مشخصه اتاق به عنوان “مزمن دزد پاتولوژیک دروغگو و بسیار مشکل مرد جوان با گسترده جنایی تاریخ است.”

در زمان دستگیری او در ماه اوت سال 1986 اتاق تا به حال یک وکیل پیت Putzel (حفظ برای او توسط مادرش) چرا که او می خواهم تبدیل به یک مظنون در یک رشته از شرق فوقانی جانبی منازل به قصد سرقت. که بهار او حدود پنج هفته در یک کلینیک توانبخشی مواد مخدر در مینه سوتا; مشکل این بود کوکائین است. اما به عنوان کارآگاه مایکل McEntee شهادت در طول جلسات “این دانش مشترک در سراسر Dorrian نوار است که اگر چه رابرت چمبرز شده بود از طریق توانبخشی او هنوز کاملا به شدت با استفاده از کوکائین است.” در اکتبر سال 1985 و دوباره در مارس سال 1986 یک کلیسای ساینتولوژی کارگاه را رد کرد و مجلس به عنوان یک عضو برای “شکست برای دیدار با کلیسا استانداردهای شخصیت و رفتار.” پس از قتل محاکمه او به صورت دزدی محاکمه.

اتاق را حساب لوین مرگ همیشه صدا مضحک به من. به عنوان او مربوط به آن را به کارآگاه McEntee از دستگیری افسر لوین “من مجنون” زمانی که او گفت که او فکر او فقط به عنوان یک دوست; او زانو زد و در مقابل او خراشیده صورت او تف بر او و بیت انگشتان خود را تا او شروع به پریدن کرد و او تحت فشار قرار دادند به دور او رفت به ادرار کردن در بوته و به او گفت هنگامی که او بازگشت “شما می خواهم نگاه cuter, بسته کردگی”; او محدود دست های خود را با زیر شلواری او را تحت فشار قرار دادند پایین مجبور شلوار خود را پایین در اطراف زانو های خود را نشسته بر روی صورت خود را و شروع به بازی با او; straddled او (رو به پای او ضربه دیک خود را با چوب و فشرده توپ خود را; او گریه کرد و عبور هل دهنده فریاد زد: “هر چیزی اشتباه است?”; لوین گفت: “Shhh,” و او را یک بار هل دهنده گذشت و سپس cackled و حفر انگشتان خود را به قفسه سینه خود را و دوباره فشرده توپ خود را تا زمانی که او مجبور شد با پیامدهای مهلک به او را متوقف کند. او حرف خود را بر شانه راست. به عنوان Litman گفت: دادگاه در طول تفهیم اتهام در ماه اوت گذشته 28: “او [اتاق] گفت:” بیایید متوقف شود.’ او گفت: “هیچ!’ و هنگامی که او خودداری کرد و او تکیه بالا کشیده و او را به عقب باعث ضربه مهلک.”

اما اتاق را تغییر برخی از جزئیات در این حساب زمانی که او صحبت می کرد با دیگر کارآگاه. به کارآگاه مارتین Gill او گفت: برای اولین بار است که لوین بود ٬ تا به حال او را و بعد از آن که او می خواهم او را در آغوش گرفت و او را بر روی زمین. به ستوان جان دویل مجلس گفت که او در نهایت می خواهم برداشت لوین با گردن کشیده و او را به عنوان او ایستاده بود و سپس او کاهش یافته است. هیچ چیزی در مورد یک تلنگر بر روی شانه. در یک نیمکت کنفرانس برگزار شد از گوش رس قرار داده اما در ثبت Litman شکایت کرده است که این اولین بار بود که او شنیده ام که نسخه و بنابراین باید آن را سرکوب کرد. او گفت: قاضی بل در استدلال نهایی این ماه اوت به عنوان سرکوب جلسه به پایان رسید که این تفاوت ها خواهد بود “هسته دادستان منطقه است.”

اما شواهد دیگر ممکن است قوی تر است. رابرت چمبرز — در شش پا چهار و 220 پوند — تا به حال شده است ظاهرا بسته کردگی تحت فشار قرار دادند پایین و straddled توسط یک زن بود که پنج فوت و هشت وزن 120. داستان خود را حساب نمی کند برای برخی از شواهد فیزیکی. گزارش اولیه در هر دو بار و پست گفت لوین داشت با سینه بند او پیچیده شده دور گردن او. این بار به نقل از پلیس کاپیتان هارولد Wischerth: “لباس های خود را ژولیده و برخی تحت فشار قرار دادند به قسمت بالای بدن خود را.” در ابتدا پلیس فکر کرد که او می شده است, تجاوز جنسی. آنها همچنین فکر می کردم با توجه به موقعیت بدن خود را که او می خواهم کشیده وجود دارد و ریخته. دادگاه مقالات ثبت در رکورد های عمومی اشاره به علائم گزش در لوین صورت و شانه, صورت, کبودی خراش و contusions در بدن پایین تر مناطق و بلورهای فلزی از اتاق دیده بان تعبیه شده در خراش در گردن و چانه.

همانطور که برای اتاق صدمات انگشتان دست خود را به حال شده است به شدت گاز گرفته و او دشوار بود به اثر انگشت. دادستان خواهد ادعا می کنند که جنیفر لوین مبارزه برای زندگی خود را.

دفاع شروع به توسعه اتاق های آن طرف داستان در رسانه ها در پاییز گذشته بنحوی که لوین خارج از کنترل تمایلات جنسی منجر به مرگ او. در ماه نوامبر گذشته Litman ثبت حرکت به اخراج کیفرخواست قرار دادن در ثبت عمومی اتاق شکایت به کارآگاهان که “او را از داشتن راه او با من است.” (“اتاق: من مورد تجاوز قرار گرفت” جزئیات متعاقب آن تیتر در این پست.)

بعد Litman شارژ که لوین به حال نگهداری می شود یک “فیلم خاطرات” به رکورد او “گره خورده و تهاجمی فعالیت جنسی… با بسیاری از دوستداران.” در شکرگزاری حوا Litman خدمت یک حکم در لوین خانواده برای به دست آوردن این کتاب است. او آموخته بود از آن او ادعا کرد از لیندا Fairstein — ادعای او با عصبانیت رد کرده به عنوان “عجیب و ظالمانه است.” که در آن نقطه او تا به حال حتی دیده می شود خاطرات.

و نه البته تا به حال جک Litman. اما با این ادعا که چنین رسمی وجود او تقویت جنسی-زن جسور تصویر او نیاز دارد برای دفاع از خود. زمان قاضی خواندن خاطرات دو ماه بعد و حکومت است که آن را حاوی هیچ اطلاعات مربوطه “انجمن خاطرات” تا به حال تبدیل شدن به یک عبارت ناشدنی مرتبط در ذهن با جنیفر لوین.

لیندا Fairstein صحبت کرده است به بیش از 100 جوان مردم می دانستند که لوین و اصرار “که از نظر جنسی تهاجمی مسائل اشتباه است.” از طریق این مصاحبه Fairstein مونتاژ متفاوت کامپوزیت تصویر: “پر جنب و جوش, گرم, سرگرم کننده دوست” با “یک میزبان از دوستان وفادار…. او به لحاظ اجتماعی بسیار خروجی اما مطلقا هیچ مدرکی برای او بودن جنسی تهاجمی است.”

اما با آن سکس و خشونت و preppy محیط مورد رسانه ها و Litman تا به حال هیچ مشکل در انتشار نسخه خود را از واقعیت است. اتاق برانگیختن “خشن” داستان عملا فرهنگ عامه در حال حاضر. آن را به نظر می رسد به عنوان یک داده برای مثال ممکن است موضوع Mademoiselle که در آن یک ماده به نام “رابطه جنسی خشن واقعی می شود” اعلام کرد: “شایع مورد خارج از کنترل شهوت از دوره [تاکید از ماست] توسط رابرت چمبرز/Jennifer Levin, پرونده قتل. که افراطی نتیجه مسلما نادر اما یک مشکل با اسباب بازی است که آنها گاهی اوقات می تواند منجر به تشدید تدریجی…”

Litman تاکتیک ها در این مورد اکو چه او در سال 1978 با به اصطلاح “ییل قتل است.” مشتری ریچارد هرین تا به حال بستری چکش بانی حلقه گل به مرگ به عنوان او در خانه پدر و مادرش. او می خواست برای پایان دادن به رابطه او با هرین نتیجه باعث او Litman استدلال “شدید عاطفی اختلال.” دکتر ویلارد Gaylin روانپزشک و روانکاو و تحليل Litman درخشان اعدام دفاع در کتاب خود به قتل بانی گارلند: “برای محافظت از ریچارد بانی باید به نحوی آلوده بود. طبیعی seductiveness دیده خواهد شد به عنوان جنسی به دام افتادن و مادر آگاهی از محدودیت های رابطه خود را برچسب دار خیانت. شخصیت او خواهد بود — به آرامی — impugned. برای از بین بردن ریچارد مجرمیت دفاع باید در پیدا کردن کسی که برای به اشتراک گذاشتن احساس گناه. بانی به نحوی باید سهم مسئولیت خود مرگ است. بانی هم در دادگاه بود.” هیئت داوران در بر داشت ریچارد هرین را از اتهام قتل است. او به اعدام محکوم شده در کاهش اتهام قتل نفس.

“من می خواهم به فکر می کنم که من باهوش تر از بسیاری از دادستان من رو” Litman گفت Gaylin. “من استدلال هستند و بنابراین رفتن به صدا و معقول تر. صداقت من است بزرگ و کلیدی است. من در سراسر خیلی صمیمی است.”

هر روز صبح در طول این تابستان جلسات دوربین خدمه خواهد صبر کنید در پشت خطوط پلیس گاهی اوقات برای ساعت ها خود را برای 10 ثانیه’ فیلم Preppy ذبح مشکوک. آنها ضبط هر روز کت و کراوات از اتاق بود که همیشه در سکوت و بدون تحت تاثیر قرار دهد. جک Litman به او داده بود کار حمل برخی از ضخامت سه حلقه کلاسور و کتاب قانون مجازات. اتاق به حال باریک پایین از آنجایی که من برای اولین بار او را دیده در ژانویه هر چند او هنوز هم به ویژه بزرگ ، (وزن خود را در زمان لوین مرگ موظف است به آمده تا در دادگاه.) و در طول تابستان او باقی مانده رنگ پریده حتی خمیری.

در داخل دادگاه او یادداشت بر روی یک پد قانونی در شهادت. گاهی اوقات او بدقت نظاره گر به بیش از شانه چپ خود را به ببینید که چه کسی در خارج وجود دارد. رسانه ها پر شده از یک زن و شوهر از ردیف. خانواده از جنیفر لوین پر از دیگری است. کسانی که لحظات مهم در گزارش هر دو اخبار و پست — وقتی آقای لوین خیره اتاق های پایین بازداشته من. من هرگز دیده می شود Preppy سرخ.

Fairstein و Litman گاهی گفتگو بی سر و صدا congenially انتظار برای قاضی می رسند. هنگامی که جلسه آغاز شده آنها استدلال می کنند و یا سوزن و یا حمله.

وجود دارد و گاه به گاه مزاح لحظات در این گریم رسیدگی است. یک روز Litman فشرده یک کارآگاه به یاد زمانی که او می خواهم برای اولین بار ملاقات لیندا Fairstein. آن را به حال شده است در ماه اوت گذشته 28 یا آن را 29? کارآگاه مثبت بود او می خواهم او را ملاقات 29 — تاریخ Litman ادعا کرد که Fairstein شده بود به خارج از شهر. “بنابراین شما به یاد داشته باشید ملاقات با یک فرد وجود ندارد که نماینده خودش را به لیندا Fairstein از او پرسید: sarcastically. Fairstein کردم و اعتراض. به کلمه “وجود ندارد.”

داغ مورد را غرق سرد یکنواختی به عنوان هر یک از وکیل برداشت در دیگر شاهد احساس کوله ترک به منظور باز کردن سوراخ. اینها برخی از Litman سوالات مختلف افسران نامیده می شود توسط دادستان: “که در آن شما پارک ماشین شما؟” “چگونه بسیاری از کارآگاهان در مورد کار در ساعت 10 صبح?” “آقای اتاق لباس شد چگونه؟” در اینجا برخی مطرح شده توسط Fairstein به اتاق پدر, مهم ترین شاهد دفاع: “آیا شما هر گونه گفتگو با کسی که همراهی شما را به دیگر ساختمان؟” “چگونه بسیاری از مردم در آن اتاق؟” “آنها لباس شخصی?” هر یک از وکیل و تلاش برای تضعیف اعتبار از سوی دیگر شاهدان. هر نتیجه جلسات با یادآوری میکند که دیگر شاهد دروغ گفته بود.

اما آنها بسیار سبک های مختلف. Fairstein است روشمند و مستقیم در حالی که Litman عاطفی است نه فقط percolating با ظاهری خشم اما تلاش برای بیدار کردن احساسات در شهود و در مخاطبان خود. این را نگه می دارد او را مرکز توجه در دادگاه. چون Fairstein سرد است و Litman مجادله و او در زمان مانند یک underdog مبارزه با قلدر. این ساخته شده است به نظر می رسد هر دو بیشتر دلسوز و معقول تر. و آن را هرگز Litman هر چیزی. او هرگز به پایین پرتاب شده و یا مرعوب. Litman دقیق تر بود از Fairstein بسیار دقیق تر از او نیاز به. به یک کارآگاه که رفته بودم به اتاق آپارتمان برای مثال او در توصیف این راهرو ساختمان — صندوق پستی اینجا buzzers وجود دارد. آن را کاملا غیر ضروری است اما در این میان صحنه سازی آن ایجاد یک تصور: “من حقایق است.” و که در آن Fairstein را طعنه آمیز با یک شاهد Litman را نشان می دهد آشکار تحقیر.

زمانی که او صلیب-بررسی دستگیری افسر, مایکل McEntee, Litman ضمنی که او تا به حال موفق به یادگیری و حتی ساده ترین روش در آکادمی پلیس. این است McEntee اولین قتل در مورد او اعتراف کرد کمی sheepishly که او هرگز قبل از استفاده خاص میراندا-هشدارهای فرم او می خواهم تا به حال اتاق های اولیه. با موهن پیروزی Litman اشاره کرد که McEntee در واقع قرار نبود برای خواسته اند برای حروف اما برای “بله” یا “نه” یا “من نمی فهمم” در جاهای خالی زیر پرسش معروف. (“شما حق سکوت. آیا شما را در درک؟” و غیره.) تحقیر مردم یکی دیگر از قلاب عاطفی. آن می تواند موجب خشم است.

یا تضعیف اعتماد به نفس. کارآگاه Lafferty شد یک حرف مفت زن garrulous در شهادت ایستاده که در آن دیگران شده بود و نسبتا مختصر و مفید. پاسخ به سوالات از توماس Kendris, Fairstein دستیار کارآگاه خود را فلفلی حکایات با “بنابراین من به او می گوید من می گوید….” اما به عنوان Litman شروع به پرس و جو او را در آنچه که او انجام نداده در طول تحقیقات خود را — دلالت dereliction — Lafferty شد monosyllabic.

Litman سپس اعلام کرد به Lafferty: “هنگامی که به شما گفته آقای چمبرز که جنیفر لوین مرده بود و او با قرار دادن دست خود را به سر او و گفت: “اوه نه” و شروع به گریه کرد.”

کارآگاه گفت: اتاق قرار داده و سر خود را به عقب به سقف نگاه کرد و گفت: “آه ، چگونه او می میرند؟”

“شما به یاد داشته باشید گفت: قبل از اینکه به آقای Kendris, ‘چگونه می تواند او بمیرد؟’ “Litman خواستار نگاه کردن در خود حقوقی پد.

Lafferty نگاه مبهوت و متعجب و متحیر. “نه” او گفت:.

“اما البته آنچه به شما گفت: به آقای Kendris قبل از حقیقت؟” Litman smirked.

“اگر من misspoke…” شروع Lafferty که در حال حاضر به نظر می رسید مطمئن از خود است. Litman سپس در ادامه به چیزی مهم تر: “رابرت چمبرز با توجه به شما گفت: چیزی در مورد یک مورد که در آن شما او گواه است” (مجلس گفته بود Lafferty که او یک شخصیت “شاهد” در تحقیق از کسانی که در شرق فوقانی جانبی منازل به قصد سرقت.) “آیا این یک واقعیت است که دلیل او با اشاره به مورد دیگر این است که او یک مظنون دیگر در مورد؟” (No.) “است که او تا به حال یک وکیل?” (No.)

Litman تاکتیک ها موفق به زیرخاک در اوردن هر چیزی. اما با هر پلیسی که شهادت برای محاکمه او به این مرکزی مشاجره — که اتاق شده بود محروم از دسترسی به وکیل و به پدر و مادر خود را. که در Litman را از طرز سخن گفتن شد زندگی آرکه تایپ — پدر و مادر است. به هر کارآگاه او را همواره قرار داده و به نوعی از این سوال: “آیا شما می بینید ؟ آیا شما از شنیدن وجود دارد می خواهم یک تماس تلفنی از مادر؟” به هر کارآگاه او اعمال اخلاقی وزن یک حزب زخمی شدند. آیا پلیس باید علت احتمالی بازداشت مشتری ما در یک اتاق در طول 11 ساعت دوره? او با موفقیت در جلب توجه و دور از کسی که هزینه های آن 11 ساعت در سردخانه. خشم زنگ زد به طور چشمگیری از صدای او. او را به سرعت با یک سفت شانه راه رفتن و سپس توقف و کاهش صدای خود را به ارائه یک خط مانند “اجازه دهید یک چیز راست آقای کارآگاه.”

Litman ایجاد یک دفاع از نسبتا ایده های ساده که اغلب تکرار شده است. او نمی نگرانی خود را با ساخت یک استدلال منطقی و هرگز است. در هرین دادگاه برای مثال ریچارد هرین گفت: او می خواهم احساس “هیچ احساسی” هنگامی که او را کشته بانی گارلند و در عین حال Litman بود و هنوز هم قادر به متقاعد کردن هیئت منصفه که هرین تا به حال احساس شدید عاطفی اختلال.” چگونه او آن را انجام دهیم ؟ Litman گفت: “من تا به حال یک گروه بسیار خوب منصفه. هیئت منصفه بودند که واقعا به خواستند بدانند که چرا یک فرد را به انجام این نوع از چیزی که…” داستان خود را تا به حال به شکل همه شهادت و قتل خود را به پاسخ به این سوال است. او مستقیم به قلب است نه ذهن از آن منصفه. او می خواهم ایجاد فوق العاده ای همدردی برای مشتری خود را. Litman خواندن نامه های عاشقانه هرین نوشته بود به زن او خواهد چکش به مرگ و از آنجا که او بعدها آن را توصیف کرد “من تا به حال مردم گریه در دادگاه.”

لیندا Fairstein است که کمتر در تئاتر در سبک و به عنوان دادستان او کمتر جایی برای “خلاقیت است.” او خرس بار اثبات است. در طول جلسات او موفق تر از Litman, اما در متد کشف کلید شهادت.

دفاع تا به حال به نام اتاق پدر و مادر (که از هم جدا هستند); وکیل خود در سرقت رپ پیت Putzel; و یک افسر Diomede از پارک مرکزی حوزه. اتاق Sr. که تا به حال صبر کردم در Diomede را در شب 26th تنها شاهد دفاع که ارائه هر چیزی مضر — هر چند Litman تولید Diomede توسط احضاریه چشمگیر شکوفا یک بعد از ظهر.

در فیلیس اتاق Litman تا به حال یک وکیل مدافع رویایی — زندگی پارادایم از بی گناهی. مادر, خصوصی, وظیفه, پرستار, پیش بینی هوا از شکنندگی به عنوان او صحبت می کرد بی سر و صدا و در یک قابل توجه brogue خطاب به دادستان به عنوان “مادام Fairstein” و پسرش وکیل به عنوان “آقا.” در هر دو روز از شهادت او, او را شکست ایجاد سرفصل. Fairstein اما به نظر می رسید بی اعتقاد برخی از اظهارات — مانند اخبار که مادر “به سختی متوجه” خراش در پسر او ، اما Fairstein مراقب بود که با مادر است. به او حمله شد, حمله به فرشته رحمت مجسم.

در کنار پدر به شهادت چیزی بود که شمارش. اتاق های ارشد گفت Litman که او رفته بود به پارک مرکزی حوزه در 6 برای دیدن پسرش و “به مطمئن شوید که او را دیدم او وکیل است.” با توجه به هر دو فیلیس اتاق و پیت Putzel رابرت چمبرز دستور داده شده بود هرگز به صحبت می کنند به هر افسر پلیس بدون تماس با وکیل خود.

پدر شهادت دادند که او می خواهم به پایان رسید تا در Diomede در یک antebuilding. وجود او شهادت او می گفت: پلیس “من می خواهم برای دیدن ، او یک وکیل و او باید خود را وکیل.” Diomede مسئول پلیس کمکی برنامه هیچ ربطی به این قتل تحقیقات و در واقع در سمت چپ 7 به صورت وظیفه در کوئینز. او شهادت داد که پدر از او خواسته بود تا اگر او فکر کرد که او پسر مورد نیاز یک وکیل. “من به او گفت: اگر او می خواست او می تواند نگه دارید برای دیدن چه چیزهایی داده است ، من نمی دانم آنچه که او در واقع در درگیر.”

پدر کرونیکل بود کمی مبهم است. او گفت که در حدود 10 p. m. “صدا” به او گفت: پسر خود را خواهد بود به زودی به پایان رسید. سپس در حدود 11:15, Lt. دویل و “دیگری” او را در بر داشت به او بگویید که او پسر خواهد بود دستگیر و به قتل است. او هنوز هم مجاز به دیدن پسرش که در حال حاضر “مشغول” با کارآگاه شیهان.

به عنوان Fairstein شروع به عبور-بررسی پدر Litman نقل مکان کرد و صندلی خود را به دور از میز خود, به طوری که او نشسته بود در مقابل قاضی. او می خواهم انجام همان چیزی که زمانی که او متقابل مورد بررسی قرار گرفت ، شاید این ساخته شده آن را آسان تر برای پرش به بالا و شیء است.

Litman کردم تا بارها و بارها با اعتراض به سوالات خاص. (“نه وابسته به این جلسه. Putzel کارت. که وابسته.”) اعتراض زمانی که او rephrased یک سوال. (“او فقط پاسخ داد که قاضی.”) اعتراض زمانی که او جستوجو کرد به آنچه که او انجام نداده بود. (“بعدی آن خواهید بود او صعود بیش از یک حصار و بسکتبال بازی کند.”) او می خواست به یک نقطه البته در مورد آنچه پدر انجام نداده بود. او فکر نمی کنم او می خواهم تا کنون گفت: نام “پیت Putzel” یا “پسر من یک وکیل و او باید خود را وکیل.”

Fairstein سعی کردم به او را به توصیف افسران او می خواهم به صحبت مانند “صدا” که می گفت: پسر خود را خواهد بود به زودی به پایان رسید. “این باید یک خوش آمدید, صدای,” Fairstein گفت sarcastically. “شما می خواهم وجود دارد چهار ساعت. شما نمی سعی کنید برای مطابقت با صدای که با یک فرد؟” اتاق های ارشد گفت: “من احساس اطمینان است.” در واقع او نمی تواند به یاد بیاورید هر نام و یا توصیف هر افسران (اما Diomede) او گفت: او می خواهم به صحبت در مورد یک وکیل. اما او به یاد داشته باشید شیهان و دویل است. کارآگاه شیهان معلوم بود که یک دوست قدیمی — کسی که او استفاده می شود برای دیدن او گفت: سه بار در هفته.

Fairstein پرسید: اگر او می گفت: نام “Putzel” یا شیهان یا دویل است. او گفت که او نمی یاد. او حمایت کردن خواسته درباره چند جزئیات دیگر و reapproached. “تنها نام افسران شما به یاد داشته باشید شدند شیهان و دویل?” این طوری بود. “آیا به شما می گویند به هر کدام از آنها را به نام ‘Putzel’? “او تا به حال نه او اعتراف کرد. “آیا به شما بگویم که هر کدام از آنها که شب که پسر شما تا به حال یک وکیل؟” او تا به حال نه. “تنها آنهایی که شما را به صحبت در مورد آن بودند افسران شما نمی توانید توصیف و که نام شما را نمی دانم?” او به این نتیجه رسیدند.

هر چند Litman شروع به پریدن کرد به ذکر است Diomede, Fairstein تا به حال به وضوح تضعیف پدر اعتبار. آن شد و ظریف ، و آن را نمی سرفصل.

یک بار آزمایشی, آغاز می شود, لیندا Fairstein خواهد شد که این کار از اثبات اتاق گناه “فراتر از شک معقول.” Litman استراتژی خواهد بود که ایجاد شک و تردید در اطراف هر شهادت یا شواهدی که نمی کند با توجه به داستان خود را. اگر ممکن است او را بالا می برد مسائل جدید به منظور ایجاد شک و تردید. من باور دارم که چرا او اجازه دادگاه در ماه جولای برای کارشناسان پزشکی به تشریح یک بخش از لوین ستون فقرات نشان می دهد که او ممکن است در اثر صدمه به ستون فقرات. کالبد شکافی متوجه شد که او خفه شده است. اما اگر Litman می تواند ایجاد عدم اطمینان در مورد که او می تواند ایجاد عدم اطمینان در مورد قتل خود را. Fairstein استدلال کرد که آزمون در حال حاضر نشان داده شده بدون آسیب به ستون فقرات و کالبد شکافی حتی می تواند به آن آسیب برساند و منجر به نادرست نتیجه گیری. در اوت 8, قاضی بل در برابر حکومت Litman و گفت که او تا به حال موفق به نشان می دهد دلیل اصلی کالبد شکافی کافی بود.

با “جنسیت خاطرات” به “آسیب نخاعی” و سرکوب جلسات خود Litman است به طور مستمر قرار داده و پیگرد قانونی در موضع دفاعی است. Fairstein گرفته تهاجمی خودش را با بررسی اتاق برای خود ادعا منازل به قصد سرقت. اما هیچ یک از این اطلاعات می توان به معرفی در قتل محاکمه — و نه می تواند خود سابقه مواد مخدر — مگر اینکه اتاق طول می کشد ایستاده است. متهم در حقوق و در آینده در معرض خطر هستند. در حالی که به عنوان Litman با اشاره به در “خاطرات” قسمت جنیفر لوین دیگر هیچ حقوق.

ضروری واقعیت از یک متهم است که قربانی وجود ندارد و احساسات مرکز در دست نیست. این داستان که می شود گفت پس از آن مورد بحث است. Gaylin احساس در هرین مورد که دادستان باید تبدیل به یک مدافع برای بانی حلقه گل قرار دادن. در عوض او به درستی با اشاره به نقص در Litman دفاع اما استدلال او بود و ویژگی های او ساخته شده آن را با خونسردی. “داوران را به صورت یک تصور کلی از یک ارائه شفاهی که صاف خواهد شد بیش از منطقی متناقض جزئیات به خصوص زمانی که گفته پرقدرت پرشوری و صادقانه حمایت” گفت: Gaylin.

لیندا Fairstein نمی خواهد این اشتباه. “ما می خواهیم [جنیفر لوین] به صورت بسیار زنده در آن دادگاه,” او گفت:. Fairstein گفته او ایجاد انگیزه برای Levin قتل. او نمی خواهد می گویند در حال حاضر چه چیزی است. قانون او حتی نمی نیاز به ارائه یک. اما بخشی از Litman دفاع خواهد بود که مجلس تا به حال هیچ انگیزه که او رانده شد به آن شرایط فوق العاده ای.

داستان هر یک از وکیل می گوید خواهد بود ساخته شده در اطراف شواهد فیزیکی. به پزشکی قانونی گفته مداوم فشار به لوین گردن به مدت حداقل 20 ثانیه به مراتب بیش از حد طولانی برای یک ضربه ژست. Litman مدعی است که مرگ می تواند رخ داده در عنوان کمی تا دو ثانیه زمان مناسب تر به یک حادثه است. او استخدام کرده است سابق معاینات پزشکی Dominick DeMaio که شهادت خواهد داد که لوین صدمات بودند سازگار با اتاق های داستان.

Litman ادامه خواهد داد به منظور توسعه این عکس از لحاظ جنسی تهاجمی 18 ساله, به دنبال خراب مرد جوان که تا به حال برای مبارزه با پیشرفت خود را. من خودم جای تعجب نیست اگر او تلاش برای بدست آوردن خاطرات, دوباره, حتی در حال حاضر که قاضی حکم کرد آن را بی ربط است. Litman هرگز از کاهش دوباره استدلال زمانی که تصمیم می رود در برابر او. و در این مورد نقطه خواهد بود برای بالا بردن ایده از یک “فیلم خاطرات” با حضور هیئت منصفه. در ماه آوریل گذشته قانون ملی مجله گزارش او به دنبال “آگهی لوین در مورد زندگی جنسی مردان با چه کسی او ممکن است تا به حال مقاربت.” Fairstein در ضمن اشاره می کند که در 8000 تجاوز جنسی مواردی است که باید از طریق دفتر او بیش از 10 سال گذشته اتاقهای است به گزارش در حال حمله توسط یک زن — و یکی که وزن 100 پوند کمتر از آن است. Fairstein همه چیز را او می تواند به نگه داشتن Litman از معرفی لوین تاریخچه جنسی در دادگاه. “این مربوط به حوادث ماه اوت 25 و 26 در همه,” می گوید Fairstein. “ما میخوایم برای مبارزه با او.”

شدید منافع عمومی در اطراف این مورد در حال حاضر فراتر از اوایل prurient واکنش های فراتر از نور و روشنایی چهره رابرت چمبرز فراتر از مجلل تنظیم. مرگ جنیفر لوین لمس یک عصب به خصوص پس از دفاع شروع به تلاش برای بهانه آن است.

در ماه نوامبر گذشته یک تعداد کمی از زنان احساس مجبور به تشکیل یک گروه به نام عدالت برای جنیفر گفت: آنها صحبت می کنند برای این بدخیم قربانی که دیگر نمی تواند صحبت می کنند برای خودش. فرشتگان نگهبان برگزار شد تظاهرات در خارج از اتاق های خانه و Litman دفتر “در اعتراض به sleazy تاکتیک Litman استفاده کرده است به قتل جنیفر لوین برای بار دوم.”

یک روز در این تابستان یک زن رو به دادگاه آسانسور پوشیدن بزرگ, در خانه, دکمه که گفت: “اگر چه Litman تاکتیک ها ممکن است تلقی اخلاقی توسط lawbook دستورالعمل من هنوز هم فکر می کنم آنها sleazy.” من از او پرسید که آیا او بخشی از. “هیچ” او پاسخ داد. “این فقط من ناراحتی. من اعتقاد ندارم هر یک از آن.” بنابراین او گاهی اوقات سوار از خانه او در وستچستر برای حضور در جلسات. در ابتدا که تیتر “اتاق: من تجاوز” بود و آنچه رو به او. سپس او گفت: او کاتولیک بود و واقعا از او ناراحت است که کلیسا را حمایت اتاق تا به آسانی به خصوص هنگامی که آن را به حال انجام بهترین خود را به او احساس گناه در مورد سقط جنین. و او نمی تواند آن ایستاده است که Litman خواهد سعی کنید به استفاده از لوین زندگی جنسی علیه او.

“من هرگز طرفدار جنبش زنان” او گفت:. “من در حسرت داشتن گوش. اما این فقط یک فمینیست موضوع آن انسان دوستانه موضوع است. من امیدوارم که مردان به مراقبت بیش از حد.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de