مشکل این است که راه حل: چگونه Permaculture-طراحی خانوار انزوا می تواند منجر به Retrosuburbia

به عنوان COVID-19 همه گیر برای اولین بار منفجر شد ما در سراسر جهان جهانی شده من خودم مطمئن نیستید از اولویت ها در این زمان از محوری تغییر, حتی اگر من تا به حال شده است ردیابی اطلاعات در مورد ووهان از ژانویه تاکنون است. نه به این دلیل من نمی دانم که جهانی همه گیر از این مقیاس بر روی کارت و یا که آن را پایمال می تواند پیشرفته ترین و قدرتمند سازمان ملل در این سیاره است. نه به دلیل آن می تواند شتاب از آنچه که من ابداع “انرژی تبار آینده” از دو دهه پیش (در Permaculture: اصول و مسیرهای فراتر از پایداری). و نه به این دلیل که ما آماده نیست و در مقایسه با اکثر به آب و طوفان است.

آن را بیشتر تحقق این حال بزرگ نقطه عطفی است که آزمون یک عمر کار در تبیین و نشان دادن راه زندگی متصل به محل و فصل با حداقل اثرات زیست محیطی, حفظ ارزش منابع غیر تجدید پذیر و تجدید سرمایه طبیعی که می تواند به حفظ نسل های آینده پس از پالس های فسیلی سوخت تمدن کمرنگ شده.

حتی بیشتر به شدت آن را درک است که از جمله نقاط عطف هستند فرصت به اهرم تغییر در جهت مثبت و اجتناب از بدترین عواقب ناشی از تاخیر و تردید است.

از سوی دیگر پس از اجرای آخرین رزرو تور Melliodora – تورهای است که ما انجام شده از سال 1990 – part of me (65) می خواست به “بازنشسته” و تماشای آن همه اشکار اعتماد به نفس است که ما تا به حال گذشت و ما بینش و مهارت و شور و شوق را بر روی نسل جدیدی از permaculture پزشکان طراحان معلمان و فعالان است. اعتماد به نفس است که این قدرت آنها را برای ایجاد یک دنیای بهتر در حال حاضر با هر آنچه که ما می تواند نجات از منسوخ یکی در حالی که گرامی داشتن هدایای طبیعت هستند که هنوز هم در دست است.

البته برای بسیاری از مردم در تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با روزانه تغییر, اخبار, مشاوره و سفارشات در شروع یک فرمان اقتصاد (که در آن دولت به جای بازار اجرا می شود نشان می دهد) من چشم انداز احتمالا به نظر می رسد مانند آخرالزمانی بی معنی است. بیماری های همه گیر رخ داده قبل و جامعه مقابله و بهبود. مطمئنا ارتباطات مدرن و طب معنی خواهد بود که اثرات کمتر خواهد بود و بهبود سريعتر. آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر این مزیت ما بیش از ما forebears می تواند برای جبران این مناجات از معلولیت ها و آسیب پذیری های ایجاد شده توسط دهه از بدهی سوخت و جهانی شده سرمایه داری مصرف کننده.

COVID-19 نامرئی عامل است که به سختی واجد شرایط به عنوان یک lifeform است آوردن قدرتمند ترین تمدن جهان تا به حال دیده می شود به توقف سنگ زنی. در سه ماه آن را ممکن است منجر به 10 تا 20 برابر بیشتر کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از تمام علوم بحث و فناوری انجام داده اند در بیش از سه دهه است.

صفحه اصلی مبتنی بر شیوه زندگی از self-reliance, حداقل و آهسته سفر می کند حفاظت در برابر گرفتن یک ویروس عفونی به عنوان COVID-19 اما آن را فراهم می کند یک پایگاه اجتماعی فاصله و انزوا است که تحریک و سالم به جای یک محل بازداشت. این سلامت روانی-دادن عامل ممکن است مهم تر در این دوران از سطح واقعی خودکفایی دست آمده در اقتصاد خانواده.

با این وجود یک گیاهی باغ chooks و درختان میوه تهیه و فریزر از خانه حفظ و فله خریداری مواد غذایی می دهد و احساس امنیت وجود ندارد برای بسیاری از افراد وابسته به 24/7 سوپر مارکت ها شلوغ با ترس خریداران. پر جنب و جوش و شلوغ اقتصاد خانواده که جوان و پیر کمک فراهم می کند تمرکز و معنی به جای خستگی و مقید کردن ناکامی. توانایی برای ارتباط با طبیعت و حیوانات را فراهم می کند تعادل به 24/7 اخبار چرخه و رسانه های اجتماعی.

علاوه بر این, رفتارها مانند خود تأمین خرید به صورت عمده و حداقل سفر نه تنها به کاهش اثرات زیست محیطی و تحریک خانواده و جامعه و اقتصاد آنها نیز “صاف منحنی” عفونت در نتیجه به نظام سلامت بهترین فرصت برای پاسخ به کسانی که نیاز دارند و کاهش تعداد افراد به شدت وابسته به کمک های دولتی و کمک.

دور از مانده خروج از جامعه permaculture طراحی شده خود و جمعی اعتماد به نفس در سطح خانواده ما است بهترین گزینه برای پایین به بالا در پاسخ به بحران های متعدد تولید شده توسط سرمایه داری جهانی شده. نزدیک به دو دهه پیش من شروع به تغییر من تمرکز استراتژیک به تبیین فرصت ها برای درجا انطباق و مقاوم سازی از ساخته های بیولوژیکی و رفتاری زمینه های اقتصاد خانواده. این دما در نشریه ما پرفروشترین (11,000 نسخه به فروش می رسد) دستی RetroSuburbia, در فوریه 2018.

در سال های قبل از انتشار من مضطرب که wobbles در سیستم مالی منجر به سقوط قبل از این ایده ها رو در خارج وجود دارد برای تسریع در موضوعات متنوع از اکشن در لیگ های مرتبط با شبکه. اگر چه رسانه های جریان اصلی تا حد زیادی نادیده انقلاب آرام كردن در حومه منطقه ای در شهرها و روستا های محلی شده اند حمایت از ما پیام با حوادث در سراسر کشور است که در آن من “استرالیا St” permaculture soap opera نشان می دهد که چگونه ما برای زنده ماندن و رشد در دوم “رکود بزرگ”.

در حالی که این بیماری همه گیر خواهد شد و یا فقط تبدیل به یک تکرار بخشی از بار بیماری بشریت, محرمانه سحر و جادو از بانک مرکزی به قید وثیقه از بانک ها و شرکت های بزرگ بعید است به کار به عنوان به خوبی به عنوان آن را در GFC. اگر وجود دارد یک نقش برای چاپ پول آن باید به ایجاد جهانی درآمد اولیه اجازه می دهد تا هر کس برای زنده ماندن این بیماری همه گیر در حالی که مسطح منحنی تاثیر بر کل جامعه است. این موریسون دولت بسته محرک ممکن است یک فرصت برای مردم به راه اندازی مجدد اقتصاد با انتخاب آنچه آنها می خواهند به جای دولت فرض کنید که یک مصرف کننده در اقتصاد تحت سلطه مول, قلدر و Cunnings چیزی است که استرالیایی ها نیاز دارید.

در حالی که سیاست های عمومی ممکن است کمک کند و یا مانع از پایین به بالا بازسازی از خانواده و جامعه خود و جمعی از اتکا به سرعت همه گیر جهانی است تاثیر jolting مردم به عمل سریع تر از سقوط از ایمان بی وقفه رو به افزایش خانه و به اشتراک گذاری قیمت superannuation پرداخت و “فیات” ارز بر اساس چاپ پول.

بودن در خانه در محل کار و مدرسه به ارمغان می آورد مردم به صورت چهره به چهره با فرصت های به kickstart و یا احیای خود به اقتصاد خانواده. حتی کاغذ توالت کمبود ایجاد وحشت خرید خواهد شد بسیاری از مردم متوجه جایگزین اعم از برگ گیاه به تلفن کتاب و یا اگر مردم پس از انتخاب نرم لمسی از “خانواده های پارچه ای.”

بنابراین آنچه که من در مورد انجام آن را به غیر از آنچه پدر و مادر من به نام “یک صندلی دانشگاهی”? داشتن آمادگی ما سه نیمه مستقل خانوار در Melliodora برای جداسازی به ما کمی به “صاف منحنی” و تأمین انرژی تا ما کار آنلاین با همکاران نوشتن این قطعه کمک کرده است تا کار کردن آنچه که من می تواند و باید انجام دهد.

ما در مورد به صرف بسیاری از ما صرفه جویی در چاپ یکی دیگر از 6000 نسخه از RetroSuburbia با تمرکز بر چاپ در ملبورن در یک عمل از ایمان است که این کتاب بهترین منبع ما برای ارائه به مردم cooped در خانه تعجب کنید که چگونه برای جلوگیری از رفتن دیوانه تبدیل به مولد و kickstart خود به اقتصاد خانواده.

اوه آره, که چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به خرید یک $85 کتاب در استرالیا که در آن تمام کمپوست تبدیل شراب دم chook کشمکش permies در حال حاضر یک کپی کرد ؟ ؟ خوب شاید زمان مناسب برای RetroSuburbia به “immunise” کل کشور…

در نتیجه ما در حال گرفتن یک جهش و انتشار یک نسخه دیجیتال از RetroSuburbia در دسترس برای هر نفر می توانید استطاعت. امیدوارم بیشتر خواهد پرداخت چیزی معقول در قبال 592 صفحه به طور کامل نشان داده شده اطلاعات متراکم متن برای جبران از دست دادن فروش کتاب واقعی و در حفظ و حمایت ما RetroSuburbia Rollout.

این یک حرکت خطرناک برای آمریکا و شرکای کسب و کار ما که وابسته به, فیزیکی, فروش کتاب. بنابراین اگر یک نسخه دیجیتال از RetroSuburbia می رود ویروسی تبدیل استرالیا برای بهتر شدن و ما با چند تن از كلاسيك توالت کاغذ ؟ آن خواهد شد ارزش آن را – و شاید به اندازه کافی مردم را درک محتوا می خواهید به چیزی واقعی را در دست دارند و برخی ممکن است انتخاب کنید برای هدیه نسخه های متعدد به کسانی که آنها را دوست دارم و برای مراقبت و دیگران آنها را می دانیم بهره مند خواهند شد. ما حتی امیدوار است که برخی از حامیان ممکن است حمایت مردم از permaculture و قوم و خویشی شبکه های بیکار از خود تمایلی کار در اصطلاح “اقتصاد واقعی” به دنبال شور و شوق خود را برای تسریع پر جنب و جوش جوامع محلی ما پس از تصویب از طریق چشم از طوفان است.

من می دانم که بسیاری از شما در حال حاضر زندگی permaculture و retrosuburban زندگی در حال حاضر مشغول کمک به دیگران به اشتراک (در یک فاصله) مهارت های خود آگاهی و دیدگاه ها در زندگی است. این بیماری همه گیر را فراهم می کند یک فرصت منحصر به فرد به اهرم تغییرات مثبت که دهه تداوم گفتمان شکست خورده اند برای رسیدن به. در حالی که تغییرات در سیاست های عمومی سطح ممکن است مجبور به صبر کنید تا زمانی که بحران کنونی متهم پایین تا سطح خانواده و جامعه تغییرات نیاز به تصویب در حال حاضر منجر به انعطاف پذیر و قادر به خانوار هستند که پایه و اساس ضروری برای قوی تر همسایگی اتصالات و دوباره ترجمه شده اقتصاد.

در هفته آینده ما خواهد دیجیتال RetroSuburbia موجود در یک “پرداخت آنچه شما احساس می کنید” پایه و اساس.

ما امیدواریم که adopters اولیه در حال حاضر در این مسیر را تبدیل به سفیران به اشتراک گذاری این خلاق adaptions ما به دنیای جدید توسط:

  • اجازه دادن به کسانی که به شما کمک کند می دانم که به کمک شما همه بخشی از زندگی یک زندگی بهتر در حال حاضر در RetroSuburbia تصویر بزرگتر.
  • ارسال مردم این لینک به من استرالیا St ارائه به صورت یک نور دل روایت مقدمه به RetroSuburbia.
  • با استفاده از رسانه های اجتماعی بحث پشت رادیو و یا به معنای دیگر به مردم بگویید که این خبر خوبی است.
  • گفتن ما در مورد عملی راهنمایان و دیگر منابع است که شما را پیدا مفید در سفر خود را که ما می توانیم اضافه کردن به فصل منابع در صفحات retrosuburbia.com.
  • بررسی مطالعات موردی در retrosuburbia.com و اگر با توجه به محل شما می تواند اضافه کردن به تنوع ما می خواهم به برجسته – به یاد داشته باشید, ما همه در حال یادگیری از یکدیگر است.
  • خرید کتاب, کتاب های الکترونیکی و یا دیگر نشریات ما از فروشگاه های آنلاین به عنوان هدیه.
  • از نظر مالی کمک بنابراین ما می توانیم پشتیبانی permaculture فعالان به قدرت موجود خود را کار می کنند.

به هر کس در retrosuburbia جامعه با تشکر از شما برای حمایت خود را قوی باقی بماند ایمن ماندن و اجازه دهید با استفاده از این زمان برای انجام کارهای بزرگ به عنوان ما در مجموع کمک به ساخت دنیای جدید در سایه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>