اکو اتاق های مقاوم به صداهایی از خارج. بث کوچرا/شاتر

انتخاب هر یک از موضوعات روز – Brexit, تغییر آب و هوا یا مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی و سرگردان آنلاین.

آنچه که به احتمال زیاد برای پیدا کردن رادیکال قطبش – گروه های مختلف از مردم زندگی در جهان های مختلف جمعیت با کاملا متفاوت حقایق است.

بسیاری از مردم می خواهم به سرزنش “رسانه های اجتماعی حباب” – اعتقاد به این که همه انواع خود را به همفکر جوامع و شنود تنها همفکر views.

از دیدگاه من به عنوان یک فیلسوف که فکر می کند در مورد جوامع و اعتماد این شکست را در قلب مسئله است.

در ذهن من این مسئله بسیار مهم در حال حاضر چیزی نیست که مردم از شنیدن اما آنها مردم بر این باورند.

حباب یا فرقه ؟

پژوهش من بر “epistemic حباب” و “اکو اتاق.” این دو متمایز ایده است که مردم اغلب تاری با هم.

یک epistemic حباب است چه اتفاقی می افتد زمانی که خودی نیستند به مردم از طرف مقابل است.

اکو مجلسی است که چه اتفاقی می افتد زمانی که خودی آمده به بی اعتمادی همه در خارج.

یک epistemic حباب به عنوان مثال ممکن است فرم در یکی از رسانه های اجتماعی تغذیه. هنگامی که یک شخص می شود تمام اخبار و بحث های سیاسی از Facebook و Facebook به اشتراک گذاشتن دیدگاه های سیاسی خود را, آنها در یک epistemic حباب. آنها از شنیدن استدلال و شواهد تنها از سمت خود را از طیف سیاسی است. آنها هرگز در معرض طرف دیگر نمایش.

یک اتاق اکو منجر اعضای خود را به بی اعتمادی همه در خارج از آن اتاق. و این بدان معنی است که خودی اعتماد برای دیگر خودی می تواند به رشد بدون کنترل.

دو ارتباطات علمای کاتلین هال Jamieson و یوسف Cappella ارائه یک تحلیل دقیق از جناح راست رسانه های اتاق اکو در سال 2008 کتاب “اکو مجلسی.”

راش Limbaugh و روباه, اخبار تیم آنها گفت: به طور سیستماتیک دستکاری آنها خود را پیروان مورد اعتماد. Limbaugh ارائه شده جهان به عنوان یک دودویی ساده – به عنوان یک مبارزه بین خوب و بد است. مردم اعتماد اگر آنها در Limbaugh ، هر کسی در خارج شد و مخرب و غیرقابل اعتماد است.

در این راه یک اتاق اکو زیادی مانند یک فرقه است.

اکو اتاق منزوی کردن اعضای خود را نه با قطع خطوط خود را از ارتباط با جهان اما با تغییر آنها اعتماد. و اکو اتاق نیست فقط در سمت راست. من دیده ام اکو اتاق در سمت چپ بلکه در فرزند پروری, انجمن, تغذیه, مرجع تخصصی و حتی در اطراف روش ورزش.

در یک epistemic, حباب, خارج, صدای, نمی, شنیده می شود. در یک اتاق اکو در خارج صدای بی اعتبار.

همه فقط یک حباب است ؟

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که این مشکل از امروز قطبش می توان توضیح داد که از طریق epistemic حباب.

آیا رسانه های اجتماعی خوردها حد توانایی مردم از در معرض بودن به طیف وسیع تری از انداز? دانیل Krason/شاتر

با توجه به حقوقی, پژوهشگر و اقتصاددان رفتاری کاس Sunstein, علت اصلی قطبش است که فن آوری های اینترنت جهان ساخته شده اند به طوری که مردم واقعا اجرا به دیگر طرف دیگر.

بسیاری از مردم اخبار خود را از رسانه های اجتماعی خوردها. فیدهای خود با مردم مانند آنها – که معمولا به اشتراک گذاری دیدگاه های سیاسی خود را. Eli Pariser آنلاین فعال و اجرایی Upworthy نور افکن, چگونه نامرئی الگوریتم های پشت مردم را در اینترنت تجربه محدود کردن آنچه آنها را ببینید.

برای مثال می گوید: Pariser, گوگل نگه می دارد آهنگ از کاربر آن را انتخاب و تنظیمات و تغییر نتایج جستجوی خود را به آنها کت و شلوار. آن را تلاش می کند به افراد چه می خواهند – تا لیبرال کاربران برای مثال تمایل به دریافت نتایج جستجو است که آنها را به سمت لیبرال سایت های خبری.

اگر مشکل این است که حباب و سپس راه حل خواهد بود که قرار گرفتن در معرض. برای Sunstein, راه حل این است که برای ساخت بیشتر انجمن های عمومی که در آن مردم را اجرا خواهد کرد به طرف دیگر بیشتر است.

مشکل واقعی این است که اعتماد

به نظر من این کنندهی واقعی مشکل است.

تحقیقات جدید نشان می دهد احتمالا وجود ندارد واقعی epistemic حباب. به عنوان یک ماده در واقع بسیاری از مردم به طور منظم در معرض طرف دیگر.

علاوه بر این حباب باید آسان به پاپ: فقط در معرض خودی به استدلال آنها از دست رفته ام.

اما این نمی کند در واقع به نظر می رسد به کار در بسیاری از دنیای واقعی موارد است. برای نمونه منکران تغییرات آب و هوا. آنها به طور کامل آگاه از همه استدلال در طرف دیگر. اغلب آنها سر و صدا کردن تمام بحث استاندارد برای تغییر آب و هوا قبل از رد آنها. بسیاری از استاندارد انکار تغییرات آب و هوایی استدلال شامل ادعا می کند که موسسات علمی و رسانه های جریان اصلی خراب شده اند توسط نیروهای مخرب.

آنچه در نظر من نیست فقط یک حباب. این نیست که مردم را در رسانه های اجتماعی خوردها هستند مرتب به طوری که آنها نمی اجرا در سراسر هر گونه استدلال علمی; این است که آنها می آیند به طور سیستماتیک بی اعتمادی نهاد علم است.

این یک اکو مجلسی. اکو اتاق به مراتب بیشتر تثبیت شده و به مراتب مقاوم تر به صدای خارج از epistemic حباب. اکو مجلسی اعضا آماده شده است به صورت خلاف شواهد. خود را اکو حفره بینی شده است مرتب به اخراج که شواهد در منبع آن است.

آنها کاملا غیر منطقی است ، در عصر علمی تخصص افراد باید اعتماد پزشکان, آمار, زیست شناسان داروخانه ها فیزیکدانان هسته ای مهندسین و مهندسین هوانوردی فقط برای رفتن در مورد روز خود را. و آنها همیشه نمی توانید چک کنید با دقت کامل که آیا آنها اعتماد خود را در جای مناسب.

اکو مجلسی, عضو, اما, تأملی استاندارد منابع. اعتماد خود شده است هدایت و متمرکز در داخل اتاق اکو.

برای شکستن کسی از اکو مجلسی, شما می خواهم نیاز به تعمیر که اعتماد شکسته. و این یک کار بسیار سخت تر نسبت به سادگی ترکیدن یک حباب است.

[ دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه. ]The Conversation

C. Nguyen Thi دانشیار فلسفه دانشگاه یوتا دره دانشگاه

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im