سنا شرکت بسته کمک مالی یک سرقت در پیشرفت’ هشدار منتقدان

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin برگ دفتر رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-n. y.) پس از مذاکرات در 2 تریلیون دلار محرک اقتصادی طرح در کنگره مارس 24 سال 2020 در واشنگتن (عکس: تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

به عنوان جزئیات سنا coronavirus طرح محرک به آرامی trickled در چهار شنبه مترقی منتقدان مشخص آلاینده بسته های قانونی به عنوان یک بی پروایی نشان دادن تلاش هر دو حزب سیاسی به استفاده از تریلیون ها دلار پول مالیات دهندگان به قید وثیقه و بیشتر غنی سازی شرکت های بزرگ در حالی که حول صرف خرده به آسیب پذیر ترین.

“این یک سرقت در پیشرفت” نوشته دیوید Dayen اجرایی سردبیر در آمریکا چشم انداز. “و این یک کمک مالی برای کوروناویروس. این کمک مالی برای دوازده سال از بی مسئولیتی شرکت های بزرگ ساخته شده است که این شرکت ها آنقدر شکننده است که چند هفته از اختلال خواهد آنها را از بین ببرد.”

“ما می توانیم آن را از اتحادیه اروپا ، اما این آنقدر بزرگ است که آن را بیشتر شبیه به کنگره این است که ایجاد یک دولت جدید برای اقتصاد ما جای ما دولت است. و این یکی ندارد معنی دار دموکراتیک حمایت. یک بیماری همه گیر کودتا.”
—باد صبا Teachout, Fordham قانون

در حالی که ترقی خواهان تحسین برخی از مقررات در بسته—از جمله گسترش قابل توجهی از مزایای بیکاری و حمایت از کارکنان خطوط هوایی—Dayen گفت: بسته محرک اقتصادی به عنوان یک کل است “ظالمانه خیانت” از آمریکا و “یک مهر لاستیکی مهر کردن بر روی یک سیستم نابرابر به ارمغان آورده است که مشکلات وحشتناک به اکثریت امریکا است.”

“مردم دریافت [یک بار] $1,200 آزمایش به معنی پرداخت و کمی دستمزد بیمه برای چهار ماه” Dayen نوشت. “شرکت یک تحول مقدار پول بازی برای حفظ سیستم خود را و پاک کردن از رقابت.”

یک رای گیری مجلس سنا در طرح محرک اقتصادی است که انتظار می رود در اوایل بعد از ظهر چهارشنبه حتی اگر کامل متن قانونی هنوز منتشر نشده است ،

این لایحه ایجاد 500 میلیارد دلار از صندوق طراحی شده برای کمک به شرکت های بزرگ ضربه سخت coronavirus بحران است. حدود 75 میلیارد دلار از این برنامه خواهد بود که با کنترل تهمت وزارت خزانه داری است که اختصاص داده شده برای صنعت هواپیمایی.

اما Dayen نوشت که “وقاحت از این کمک مالی است که زیر گزارش شده است.”

“دیگر $425 [میلیارد] کمک می کند تا سرمایه گذاری یک $4.25 تریلیون با T اهرمی تسهیلات وام در فدرال رزرو” Dayen گفت. “پس از آن یک 2 تریلیون دلار لایحه آن را نزدیک به $6 تریلیون و $4.3 تریلیون دلار از آن می آید در قالب یک بازوکا با هدف مدیران و سهامداران با تقریبا هیچ شرایط متصل شده است.”

به واشنگتن پست گزارش روز شنبه که محرک بسته همچنین شامل یک کمی متوجه $17 میلیارد دلار وام های فدرال برنامه که قرار داده شد تا حد زیادی به نفع هوافضا غول پیکر بوئینگ.

Dayen به نظر می رسد در HillTV‘s “طلوع” صبح روز چهارشنبه برای بحث در مورد افکار خود را بر روی این لایحه در مجلس سنا:

در حالی که رهبران دموکرات علنا جشن دو حزبی مقابله—با رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) خواستار آن را “بسیار خوب بیل”—دموکراتیک مشاوران بخش خصوصی ابراز خشم در قانون عظیم یارانه به شرکت های بزرگ و نسبتا محقر مزایای کارگران است.

“موقت بقا پول برای کارگران تریلیون دائمی نابرابری اقتصادی صرفه جویی در یک دسته از مدیران و نخبگان” یک خانه دموکراتیک دستیار گفت: چشم انداز.

باد صبا Teachout یک استاد در دانشگاه دنور دانیلز دانشکده حقوق و ضد فساد متخصص توییتی جمعه که “آن را فوق العاده سخت به صحبت کردن در برابر این به دلیل بزرگ کارهای بزرگ را در این لایحه است.”

“اما آن را غیر مسئولانه است و نه به” Teachout گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد چیزی بسیار بزرگ و رادیکال و فاقد نظارت است که ما تشویق نمی آن. واقعا ظالمانه است.”

اگر سنا بسته محرک چهارشنبه مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) انتظار می رود که به تلاش برای تصویب این قانون به اتفاق آرا رضایت داده است که بسیاری از قانونگذاران مجلس هستند به خارج از شهر و مشتاق به بازگشت به کاپیتول هیل در میان شیوع کروناویروس.

اگر فقط یک خانه عضو اشیاء پست گزارش داد که “به احتمال زیاد سناریو خواهد بود یک روز رای گیری که در آن عضو خواهد بود تشویق به گسترش سفرهای خود را به طبقه و نه جمع به عنوان رای گرفته شده است.”

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) ابراز نگرانی در مورد مجلس سنا قانون در مصاحبه شنبه شب با MSNBC‘s Chris Hayes.

“اگر ما نمی تواند این حق گفت:” Ocasio-کورتز “ما ریسک کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور تعطیل و بزرگ کسب تجربه در مجموع روز پرداخت با عدم پاسخگویی بیشتر تحکیم اقتصاد ما. و خواهد کرد که ایجاد یک نسل موضوع است.”

“ما واقعا نیاز به مطمئن شوید که ما این حق را برای جلوگیری از بدترین نتیجه ممکن,” Ocasio-کورتز اضافه شده است.

کار ما این است که تحت مجوز Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License. احساس رایگان برای دوباره و به اشتراک گذاری به طور گسترده ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر