عاقبت: آنچه به دنبال خواهد داشت مشکل ما تمدن? (2020)

با باز کردن قدرتمند عمیق زمان’ دیدگاه را از ابتدا در زمین حاضر ما این فیلم را به رسمیت می شناسد اساسی ناپایداری از جامعه امروز و به جرات پرسیدن سوال بزرگ: چه خواهد شد ؟

در سراسر جهان, تازه شاخه های در حال حاضر در حال ظهور به عنوان مردم در توسعه مهارت ها و منابع لازم برای پس گرفتن ابتکار عمل و تصور دوباره تمدن اغلب در خرابه های سقوط جریان اصلی اقتصاد.

ما برخورد فوق العاده ای پروژه ها و مردم از چهار قاره از امثال تبادل نظر اقتصاددان کیت Raworth محافظه کار فیلسوف Roger Scruton و Gaian بوم استفان هاردینگ به محلی سازی انقلابی هلنا Norberg-Hodge, الهام بخش, practivist راب هاپکینز محیط زیست پیشگام جاناتان Porritt و نیکوکار آهنگساز پیتر بافت, در میان بسیاری دیگر.

آنها در حال پرورش مقاومتی متکی غیر ممکن است وعده ابدی رشد اقتصادی; توسعه متنوع رضایت بخش جشنی زمینه برای زندگی خوب زندگی می کردند. و زندگی است که می تواند ترک یک میراث به افتخار – آینده ارزش نام.

همانطور که ما کشف شدند با الهام از یک اثر نادر عمق است که تقویت خوش بینی در خلاقیت و هوش انسان به پرستار جوامع ما و محیط زیست به سلامت – لاغر منطق: یک فرهنگ لغت برای آینده و چگونه به زنده ماندن آن پس از مرگ نویسنده منتشر شده lifework از اواخر دیوید فلمینگ. در کلمات:

“ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام است. ما نیاز به ساخت عاقبت به قرعه کشی بر الهام است که lain خفته مانند دانه زیر برف.”


توجه داشته باشید از فیلمهای اکشن: فیلمسازان باید سخاوتمندانه خود را منتشر فیلم آنلاین رایگان برای همهدر روح هدیه!

اگر شما می خواهم به خود را نشان می دهد با تشکر ما شما را تشویق به خرید دی وی دی یا اجاره فیلم در Vimeo.

این فیلم در دسترس برای استفاده های آموزشی از غوک بزرگ امریکایی فیلم.


پست-فیلم منابع:

‘بازمانده آینده: گفتگو برای زمان ما’
– هشت هفته دوره آنلاین شروع آوریل 6. بحث ما بار با مهمان معلمان از جمله کیت Raworth و غارت هاپکینز

آنلاین تعاملی جستجو نسخه از منطق ناب,
اواخر دیوید فلمینگ افسانه ای ‘دیکشنری برای آینده و چگونه به زنده ماندن در آن’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر