سایه از طلا (2019)

آیا می دانید که در آن طلا در حلقه خود را می آید ؟

سایه از طلا با یک متین نگاه کنید که چگونه جهان مورد علاقه فلزات سنگین است که استخراج شده از زمین است. این فیلم به بررسی هر دو طرف صنعت: بزرگ شرکت های معدنی که در حفاری های عمیق و پین های شل کردن میرسد برای استخراج طلا از درجه پایین سنگ و کوچک-زمان معدن – حدود 20 میلیون نفر در جهان در فقیرترین کشورها – که در استخراج طلا توسط اغلب تولید فقط به اندازه کافی برای زنده ماندن.

ما در دیدار با پشت-راهنماهای کشور و کارآفرینان در مونتانا با سوء ظن در مورد یک پیشنهاد معدن طلا است که می تواند خود را از بین ببرد بکر بیابان مردم بومی در بریتیش کلمبیا در تلاش برای بازیابی از نشت سمی زباله معدن یک معدن در کنگو که مصمم است برای نگه داشتن طلا از تغذیه شعله های آتش جنگ, برادری, چینی, کارگران معدن بیمار با silicosis مبارزه با یک دولت متعلق به معدن طلا برای جبران و artisanal معدنچی در پرو چه کسی می داند که جیوه او استفاده می کند به روند طلا سمی و آلاینده اما احساس می کند او هیچ گزینه ای دیگر است.

و در بالای زنجیره تامین در لندن و دبی و تورنتو – ما نشان می دهد که چگونه جنگ طلا می رسد غافل مصرف کنندگان و چگونه طلا-معدن, شرکت های مجاز به آسیب به اکوسیستم با مصونیت از مجازات.

این فیلم نشان می دهد که پر زرق و برق طلا دارای یک سایه تیره. اما آن را نمی کند و ترک آن وجود دارد. ما در تعامل با مهندسین و دانشمندان و تجارت منصفانه طرفداران که کار با کارگران برای مقابله با طلا بدترین محیط زیست و مشکلات اجتماعی است. در یک صنعتی در مقیاس معدن ما دیدن تکنولوژی های جدید که جایگزین سیانید مبتنی بر پردازش با یک فرایند بیولوژیکی است که برگ های سمی سیانید در زباله. ما به تماشای مقیاس کوچک معدن بهره مندی از فن آوری است که جایگزین جیوه با سازگار با محیط زیست فرآیند است که در واقع تولید طلا بیشتر است. دیدار ما نمایشگاه جواهرات که متعهد به شفاف زنجیره تامین طرح های است که اطمینان مصرف کنندگان می دانید دقیقا همان جایی که طلا خود را می آید.

در پایان این سایه از طلا نیست, همه چیز در مورد طلا و یا حتی سایه آن است. این فیلم وارد زندگی می کند و می گوید در حال حرکت داستان از مردم سخت کوش که در صورت خطر فقط برای رفتن به محل کار هر روز به این امید از تامین زندگی بهتر برای خانواده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>