توکیو المپیک قرار است باز جمعه است. به جای این شهرستان رو به افزایش coronavirus موارد است.

این 68,000-صندلی عرصه $هزینه 1.4 میلیارد دلار است. اما یک نظرسنجی این هفته توسط ژاپن Kyodo News Agency یافت که کمتر از یک در چهار نفر در ژاپن حتی می خواهید برای میزبانی بازی های دیگر. یک سوم از پاسخ دهندگان گفت: این بازی ها باید لغو شود در حالی که 36 درصد ابراز علاقه به تعویق انداختن آنها را برای بیش از یک سال است.

“اگر وضعیت فعلی ادامه یابد ما نمی تواند [میزبان],”توکیو بازی های المپیک کمیته برگزاری جمهور Yoshiro موری روز چهارشنبه گفت آسوشیتد پرس گزارش داد.

در روز پنج شنبه, ژاپن, ثبت بیش از 830 جدید کروناویروس موارد محیط جدید روزانه بالا برای کشور یک روز پس از ضرب و شتم رکورد قدیمی افزایش است. از ژانویه ژاپن تایید کرده است بیش از 28,700 موارد و 1,005 مرگ و میر مربوط به covid-19.

ژاپن برداشته آن وضعیت اضطراری دو ماه پیش پس از حاوی اولیه شیوع کروناویروس. اما تحت فشار برای بازگشایی اقتصاد دولت گفت: آن را نمی خواهد به بازگشت به عمده خاموش شدن ناگهانی حتی به عنوان موارد در این موج دوم ادامه به افزایش است.

اعداد در ژاپن باقی می ماند بسیار کم در مقایسه با نقاط مانند ایالات متحده و برزیل است. تعداد موارد جدی در آخرین موج حداقل تا کنون باقی مانده است کم با تهاجمی تر تست در محل.

با خیلی قطعیت در طول مسیر از همه گیر و پیشرفت واکسن تلاش های آن باقی مانده است غیر ممکن است برای پیش بینی آنچه که زندگی را مانند نگاه در توکیو در زمان یک سال.

عمومی, سازمان, برای توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک باقی می ماند تا حد زیادی خوش بین است. اما آنها باید در نظر که آیا طرفداران خواهد بود قادر به حضور موکول حوادث و یا اگر برنامه ای به قرنطینه شرکت کنندگان است.

“این امر می تواند بیش از حد برای ما برای پاسخ به هر یک از این سوالات فرضی,” موری گفت. “من فکر نمی کنم این وضعیت را برای یک سال دیگر.”

او افزود: “اینکه آیا بازی های المپیک انجام می شود یا نه در مورد اینکه آیا بشریت می تواند ضرب و شتم coronavirus. به طور خاص به توسعه یک واکسن یا دارو است اولین نقطه است.”

اگر رقابت نمی تواند برگزار نمی شود تابستان آینده سازمان گفت: آنها لغو خواهد آن را به طور کامل به جای به تعویق انداختن یک بار دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net