این یک روز آفتابی در شمال غربی فرانسه — 8 ژوئن سال 1944 دو روز پس از D-روز و فرود نیروهای متفقین در سواحل نرماندی.

او احتمالا نمی دانید اسمیت نمی داند که اسمیت تا به حال فقط تبدیل 19 که او کشته شده بود در ساحل یوتا دو روز قبل از این که پدر و مادر خود لارنس و Callie پشت دروازه شهر, Va., در مورد به دریافت اخبار وحشتناک.

او دارای یک لیست طولانی و بسیاری از کیسه های به ثبت.

از لحظه ای کوچک در میان قریب به اتفاق جنگ جهانی دوم تهاجم تحت اشغال نازی ها در فرانسه دستگیر شد توسط ناشناس نیروی دریایی عکاس با مبارزه با عکاسی واحد 8. آن را اسکن از منابع ملی Archives توسط Harry B. Kidd, 74, از کنزینگتون., یک Archives داوطلب و خودش سابق نیروی دریایی عکاس و تکنسین.

آن است که در میان چند صد D-Day عکس که کید پیدا کرده است و در بایگانی بیش از پنج سال گذشته و ارسال شده به فلیکر صفحه — یادآوری امروز از تست های دیگر از آمریکا آرمان.

روز شنبه 76th سالگرد فرود دوستان ملی یادبود جنگ جهانی دوم برنامه ریزی های مجازی بزرگداشت و خصوصی تاج گل-تخمگذار در یادبود در بازار در واشنگتن است.

Kidd عکس نیست به خصوص تصویر معروف از D-روز. آن است که یک تصویر از سربازان عجله از هنر و صنعت فرود به سمت ساحل و یا از کشتی شلیک اسلحه.

آن است که آرام پرتره از یک کار کوچک, یک سرباز قصد کار و ماهیت این روز فاجعه است. مرده “تمام گذاشته در این زمینه” Kidd گفت. “آنها درمان آنها بهترین آنها می توانند.”

“فرد” اسمیت عضو 87 مراسم اهدای شیمیایی ملات گردان بود و فقط در ساحل می آیند زیر آتش سنگین صبح روز 6 ژوئن. او تا به حال شده است در خارج از کشور تنها از آوریل. او 19 on May 3.

او حفر سنگر زمانی که یک پوسته دشمن ضربه او را به قتل فورا به گفته مورخ مایکل کانلی که نوشته است در مورد گردان.

اسمیت بود 18 زمانی که او برای ثبت نام پیش نویس کمی بیش از یک سال پیش از آن در دروازه شهر یک شهر کوچک در نزدیکی پرچ کوه در جنوب غربی ویرجینیا. او وارد ارتش در 17 ژوئیه 1943. پدر او یک جنگ جهانی اول کهنه نیز یک ارتش خصوصی کلاس اول و خدمت در یک توپخانه باتری.

اسمیت کارت ثبت نام او را به عنوان توضیح 5-پا-11 با موهای بور و چشمان آبی. آن ذکر شده یک روستایی تحویل آدرس و اشاره کرد که با وجود تلفن در صفحه اصلی. او یک برادر و یک خواهر بزرگتر به نام کاتلین.

او یکی از 2,500 آمریکایی که جان در D-روز. و لارنس, 47 و Callie اسمیت, 39, تقریبا به طور قطع کردم تلگراف گفت: پسر خود کشته شده بود در عمل است. مرگ او اشاره شد, در میان بسیاری دیگر در 27 ژوئیه 1944 در Richmond Times-Dispatch.

آن را دقیقا مشخص نیست که گورستان بود, اما آن را احتمالا موقت آمریکایی St. Laurent گورستان تاسیس در Colleville-sur-Mer) در تاریخ 8 ژوئن سال 1944 با توجه به آمریکایی نبرد کمیسیون بناهای تاریخی.

این سایت در حال حاضر نرماندی آمریکا گورستان و بنای یادبود که شامل ردیف در ردیف گورهای 9,385 آمریکایی ها بسیاری از آنها کشته شدند در D-روز و در طول جنگ است که به دنبال.

اما اسمیت نمی ماند.

چهار سال بعد در ژوئیه 16 سال 1948 جسد او را حمل به خانه به دروازه شهر از طریق Kingsport دنیاست. فقط بیش از ایالت ویرجینیا خط. یک مراسم برنامه ریزی شده بود برای دو روز بعد در اولین Methodist Church. او به خاک سپرده شد در بخش جانبازان از Holston مشاهده گورستان در سراسر کوه در نزدیکی وبر شهرستان.

Pallbearers و رنگ نگهبان ارائه شد توسط محلی American Legion post به گفته یک روزنامه حساب در زمان.

روز بعد پدر خود را اعمال می شود به دولت برای یک برنز قبر نشانگر. آن را به سادگی دولت است که اسمیت خدمت در جنگ جهانی دوم زندگی می کردند و از مه 3 سال 1925 به 6 ژوئن 1944.

اسمیت مرده بود در افتتاح بزرگ “جنگهای صلیبی” به عنوان فرمانده متفقین ژنرال. Dwight D. Eisenhower, نام عملیات در تشویق نیروهای نظامی خود را.

“امید و نماز از آزادی مردم با محبت همه جا مارس با شما,” او گفت:. “من اعتماد به نفس کامل در خود شجاعت [و] از خود گذشتگی به وظیفه … [در] این مرد بزرگ و شریف انجام است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de