ظلم و ستم از ادب

توجه داشته باشید: من شناخته شده برنی سندرز برای 21 سال است. او شده است یک قهرمان برای من. من عمیقا احترام زندگی خود را و او همچنان الهام بخش من — و هیچ مقدار از پس از انتخابات شایعات punditry یا غیبت که تغییر خواهد کرد. کار در مبارزات انتخاباتی خود افتخار بزرگی بود و من از او تشکر کرد و بسیاری دیگر که برای تجربه. آنچه در زیر برخی از فرانک takeaways از مبارزات انتخاباتی. ما اجرای کامل مسابقه — و در هر دو برنده و از دست دادن مبارزات قبول دارم سهم من از مسئولیت است. خداوند می داند که من به سختی کامل و از ابتدا تا پایان, من گرفته ام سهم من از انتقاد. اما من معتقدم که ما باید یک تعهد برای نگاه کردن به گذشته دردناک از آنجا که ما همیشه باید سعی کنید برای یادگیری درس برای آینده است. – D

اگر شما را خوانده ام کالبد شکافی از برنی 2020 مبارزات انتخاباتی در, نیویورک تایمز, the Huffington Post, the Wall Street Journal, Politico, Buzzfeed یا سی ان ان, شما احتمالا خواندن یک نسخه از یک داستان است که می رود چیزی شبیه به این: pollster بن Tulchin co-صندلی نینا ترنر و من آتش تنفس هیولا به شدت هل دادن برنی به “حمله” جو بایدن برنی حاضر به انجام آن است و به همین دلیل برنی از دست داد.

وجود دارد برخی از قطعات از حقیقت در اینجا, اما نیز وجود دارد برخی از داستان — و پس از آن است که ارزش جدا کردن حقایق از فانتزی به منظور درک یک-اما-کوچک-بحث مشکل فاکتورها باعث ایجاد پلاک حزب دموکرات که من تماس استبداد ادب.

چیزی که درست است: ما تحت فشار قرار دادند با برخی از اما نه به اندازه کافی موفقیت

بله درست است — یک گروه کوچک از ما با سال های بسیاری از کمپین تجربه قرار دادند و برنی به شدت کنتراست خود را مترقی رکورد با بایدن رکورد از همکاری با جمهوری خواهان در برابر دموکراتیک دستور کار است. من شده است در هفت فلک زده چلنجر مبارزات در زندگی من بود و برنده چند از آنها را — این است که مبارزه 101: شما کنتراست و یا شما از دست بدهند. و با بایدن تضاد بود به خصوص استارک.

در حالی که برنی شد مبارزه برای جلوگیری از جنگ عراق بایدن کمک کرد ایران با عبور از جنگ عراق قطعنامه و رای پایین دموکراتیک اصلاحات به وضوح. در حالی که برنی شد مبارزه برای جلوگیری از ورشکستگی لایحه بایدن کمک کرد ایران با تصویب این قانون که در حال حاضر می تواند پیروز شدن صدها هزار نفر از آمریکایی ها در طول coronavirus رکود است. در حالی که برنی و پل Wellstone شد هل دادن یک لایحه به قیمت پایین تر از داروهای تجویزی و جلوگیری از احتکار کردن واکسن تهیه شده در مالیات دهندگان هزینه بایدن بود که به جمهوری خواهان کشتن ابتکار. و به من گفت: MSNBC در حالی که برنی شد مبارزه برای حفظ و گسترش امنیت اجتماعی بایدن کمک شد اکو خواه استدلال برای برش امنیت اجتماعی است.

حتی اگر بایدن در زمان پاتولوژی دروغ در مورد برخی از این حقایق (در یک نقطه او در واقع اصرار او کمک نمی کند نوشتن خود لایحه ورشکستگی!), این رکورد قابل اثبات است نه در اختلاف است. یک گروه از ما بر این باور بود که برای این مهم رکورد به آنه — چون استراتژی خوب و خوب برای دموکراسی است.

ما را هل داد برنی به “حمله” بایدن در برخی از مرتب کردن بر اساس از راه باطل. ما تحت فشار قرار دادند و او را به جای به سادگی و صراحت بازیگران اصلی به عنوان یک انتخاب بین یک دیدگاه مترقی تغییر و بایدن وعده به او اهدا کنندگان که “هیچ چیز را اساسا تغییر دهید.”

به اعتبار خود برنی در زمان کار با ما و در آغوش استراتژی — و هنگامی که او در آن موفق بود (رجوع کنید به او امنیت اجتماعی در مقابل با بایدن در آیووا و دیدن خود در مقابل با شراب غار پیت در نیوهمپشایر).

در زمان های دیگر, اگر چه, کمپین حمایت کردن و نمی توقیف فرصت به صراحت و به طور مستمر املا از تفاوت های بزرگ بین این نامزدها.

در نهایت بایدن قادر به جلوگیری از داشتن به طور مداوم سعی کنید برای توضیح توهین آمیز خود را ضبط. در عوض به او اجازه داده شد به تصویر کشیدن خود را به عنوان امن electable “وحدت” نامزد شده است.

آن را سرگرم کننده برای همیشه یکی از افراد سوق دادن مبارزات به تهاجمی تر و همچنین خوردن گه در توییتر ظاهرا برای بودن “سمی” برای سادگی به tweeting چند ویدئوها از بایدن هل دادن برخی از grotesquely رتروگراد سیاست ؟ آن را سرگرم کننده نیست. من بیشتر موهای خاکستری و کمتر پوشش معده به خاطر من تحت فشار قرار دادند. من هیچ قهرمان یا شهید, اما من می توانم به شما بگویم این بود افتضاح مشقت بار و دلخراش.

اما لازم بود.

چیزی که ممکن است یا نه ممکن است درست باشد: برنده

آیا ما باید برنده بود و ما همواره در تقابل با بایدن? اگر ما میخوایم بازی نباید-اسم-woulda من دوست دارم به می گویند بله. اما من نمی توانم بگویم که با اعتماد به نفس کل چون بسیاری از متغیرها و چون بایدن بسیار قدرتمند اولیه نامزد حتی اگر او ممکن است به نظر می رسید مانند آن به طور متوسط onlooker.

اجازه دهید به یاد داشته باشید: در گذشته 65+ سال در حال حاضر و یا گذشته فوری معاون رئیس جمهور تا به حال سوار جدی برای رئيس جمهور اجرا و با موفقیت امن خود را از نامزدی حداقل یک بار. که مبهم آمار evinces یک حقیقت هسته: اگر با توجه به انتخاب رای دهندگان از هر دو طرف تقریبا همیشه به معرفی افرادی که ضربان قلب به دور از انتخابات ریاست جمهوری (و فوق العاده با همه بحث در مورد “electability” آنها این را انجام داده اند حتی اگر معاون رئیس جمهور ندارد و یک رکورد بزرگ در انتخابات).

به عنوان معاون رئيس جمهور سابق که پس از bragged در مورد اینکه یکی از محافظه کار ترین نمایندگان مجلس در واکنش بایدن به حمایت از بسیاری از شرکت های بزرگ-تراز وسط قرار دارد, پارتی, تأسیس, و همچنین به عنوان میلیاردر کلاس است که به درستی دیدم برنی به عنوان یک بی سابقه ای تهدید وجودی برای منافع اقتصادی خود.

که استقرار ممکن است ضعیف تر از همیشه — اما آن است که هنوز هم بسیار قدرتمند به خصوص از آنجا که خیلی از رسانه ها اغلب پژواک اهداف آن است. برخی از نمونه ها: سی ان ان تشبیه برنی به کوروناویروس. MSNBC زد همه جانبه علیه ما. خود توصیف “واقعیت-چکرز” خائنانه پنهان حقایق و منحرف انتقاد از بایدن را بسیار روشن ضبط. و به عنوان سیاسی گزارش “بایدن لذت بردم تقریبا 72 میلیون دلار در تقریبا به طور کامل مثبت به دست آورده رسانه” در محوری روزهای منتهی به سه شنبه.

شاید واضح تر کنتراست اسم غلبه بر این شاید نه. من مطمئن نیستم.

من مطمئن هستم که قوی تر و کنتراست می توانست حداقل ما را در بهتر موقعیت برای زنده ماندن تا زمانی که بتو Klobuchar و شراب غار پیت همه سقوط در پشت بایدن برای کمک به او را مهر و موم سه شنبه.

در شرایطی دشوار نقد در اوایل و با هیچ روز به روز تمرکز خود را ثبت بایدن قادر به تحکیم یک “electability” استدلال او سزاوار نیست یا کسب درآمد.

با توجه به نظرسنجی های خروج بایدن قادر به برنده شدن بزرگترین سهم از رای دهندگان دموکرات در 15 متحده که گفت مراقبت از سلامت خود را در اولویت قرار داده و حتی اگر اکثریت رای دهندگان دموکرات در این کشورها گفت: آنها پشتیبانی جایگزینی بیمه خصوصی با دولت در اجرای طرح به یک موقعیت بایدن مخالف.

بایدن برنده Midwest states شده اند که ویران شده توسط تجارت می پردازد که او خود را پشتیبانی می کند.

بایدن حتی دموکراتیک ترین رای دهندگان در 11 متحده گفت که آب و هوا را مسئله با وجود او به مراتب ضعیف تر آب و هوا طرح است.

در زمان ما مبارزات انتخاباتی شد و در نهایت راحت و به طور مداوم ساخت یک مورد قوی در برابر او آن بود که پس از شنبه و از آن خیلی دیر شده بود.

یک چیز است که خطرناکی نادرست: تضاد بد هستند

اگر شما را خوانده ام, این دور, من می دانم آنچه شما در حال تعجب: چه توضیح می دهد برنی مقاومت به شدت متضاد با بایدن?

IMO سه چیز که بیشترین مشکل را برای آینده:

1) برنی است عمیقا اصولی نماینده مجلس نیست و یک زمین سوخته سیاستمدار و هرگز شده است. از او برای اولین بار به انتخاب یک دفتر عمومی خود رویکرد است که به نظر می رسد تعریف شده توسط یک باور است که برای ایجاد تغییر واقعی از خارج شما باید فشار سخت اما همیشه حفظ یک پا در داخل ساختار قدرت نمی کنید و سعی کنید برای سوزاندن آن را تمام راه را به پایین. محاسبه شده است که اگر شما بیش از حد خصمانه علیه نظام به شما خواهد شد فورا به حاشیه رانده شده به تصویر کشیده شده به عنوان بی ربط و disempowered (توجه داشته باشید جانبی: به عنوان نتایج اولیه نشان می دهد مشکل این نظریه این است که حتی اگر شما خوب هستند و نمی رفتن زمین سوخته به ساختار قدرت راه های دیگر برای شکست ترقی خواهان).

2) همانطور که خود او گفت: برنی را دوست دارد و احترام می گذارد بایدن. من شخصا باور نمی کنم که میل توجیه است با توجه به بایدن را قانونی, ضبط, اما من قصد ندارم به طرح دعوی آن نقطه است. آن است که آنچه در آن است.

3) حزب دموکرات تولید شده است یک فرهنگ است که باعث ایجاد متعارف عقل و ادراک است که هر گونه تلاش در مقابل مخالفان سوابق از سمت چپ در اصلی است “منفی” و در نتیجه مخرب است.

که فرهنگ است ساختاری عامل است که طول می کشد فراتر از برنی کمپین و این یک مشکل بزرگ است. این یک استبداد از ادب است که با هدف متقاعد کردن رای دهندگان به ارزش آداب تعارفات و حزب وحدت بیش از هر چیز دیگری-حتی خود منافع اقتصادی.

اجازه دهید به یاد داشته باشید: ما فقط با تجربه, مدرن, تاریخچه اولین رقابت دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه است که در آن داوطلبان کاهش یافته است به طور جدی انتقاد از یکدیگر در هر نوع پایدار راه است.

وجود دارد قطعا لحظه flashpoint اما در مقایسه با گذشته مقدماتی این بود خاموش امر — و اگر شما به نحوی فکر می کنم این اصلی بود منحصر به فرد “منفی” از آنجا که برنی یک بار در در حالی که به آرامی ذکر جو بایدن برای رای دادن به جنگ عراق شما ظاهرا Rip Van Winkle بیدار شدن از خواب از 50 سال خواب. شما به نحوی دیدم هرگز دموکراتیک تبلیغات علیه Howard Dean در سال 2004 شما را دیدم هرگز هیلاری کلینتون تبلیغات به تصویر می کشد باراک اوباما به عنوان فاسد و شما هرگز شنیده اوباما در تبلیغات و سخنرانی تصویر هیلاری کلینتون به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی از شرکت های بزرگ لابی.

مخالف پویا تعریف 2020 اولیه. به عنوان صنعت مراقبت های بهداشتی تبلیغات زد بدنام کردن برنی امضا مدیکر برای همه طرح و به عنوان یک سوپر پک پخش تبلیغات نشان می دهد برنی نمی تواند پیروزی در انتخابات و ظلم و ستم از ادب تحت سلطه نامزد گفتمان.

در هر زمان برنی بسیار به عنوان یک عبور ذکر است یکی از بایدن بد آرا وجود دارد عصبی اتهامات که برنی بود “رفتن منفی” wringing دست هشدارها در مورد “خطرات رفتن منفی” با تیم بایدن ریختن اشک تمساح در مورد “حملات منفی.” این شفاف مزخرف به زودی حمله به کارکنان که جرأت به این نکته اشاره نقص در بایدن ثبت ترنر و دبیر مطبوعاتی Briahna خاکستری به طور معمول شرور و اهریمن در رسانه های اجتماعی و من خودم با برچسب سمی “حمله سگ” برای جرم و جنایت بالا از دوره ای به tweeting لینک کلیک کنید برای بایدن سخنرانی در کنگره ثبت.

این تلاش به تهمت ناروا زدن به سیاست انتقاد ظاهرا منعکس افزایش نگرانی ها در مورد “electability” — این ایده ترویج شده توسط سیاستمداران دموکرات و صاحب نظران که تیز تضاد ممکن است تضعیف احتمالی دموکرات نامزد در برابر تهدید وجودی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

و در عین حال, تاریخچه استدلال می کند دقیقا مخالف — رابطه جنسی خشن, وحشیانه, مقدماتی اغلب تا پایان نبرد-تست نامزد و آنها را قوی تر (نگاه کنید به باراک اوباما رئیس جمهور). در راه همان جزئی لیگ می تواند به آماده سازی بازیکنان برای لیگ های بزرگ, وحشیانه, intraparty مسابقات, موضوع احتمالی استاندارد حامل و آنها نیز suss کردن نقاط ضعف احتمالی در اوایل نقطه زمانی که یک حزب هنوز هم می تواند متفاوت نامزدی انتخاب است.

در مقابل, مقدماتی تحت سلطه خواسته برای “حسن ادب” به “وحدت” و “نجابت” ایجاد تاج-و تاج خطر ایجاد نامزد که نه به اندازه کافی جاده تست شده و کسی که تنها برای عموم vetted در بالا و مخاطرات انتخابات و پس از حزب می تواند ساخته شده اند ،

این جایی است که ما در حال حاضر یک استبداد از ادب به ما داده است presumptive نامزد که ضبط شده است به خوبی طلبه و یا به چالش کشیده است.

یکی از آخرین چیزی که درست است: رقابت مقدماتی خوب هستند

در حال حاضر آن را درست: دموکراتها فریادهای “شما بیش از حد منفی!” – و تمام overdramatic جادوها غش در مورد توییتهایی به C-Span ویدئوها — آیا کار در اصلی. تاکتیک های موفقیت scandalized هر مشروع موشکافی بایدن رکورد به نقطه که در آن خفیف انتقاد از خاص آرا شد فورا به تصویر کشیده شده به عنوان یک ماده-رایگان “جنجال” در مورد تن.

اما همان کسانی که ارزان تاکتیک — جیغ در مورد منفی ناله های جادوها غش — در حال رفتن به محل کار هنگامی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف یک میلیارد دلار منفی تبلیغات چکش بایدن رای برای نفتا و ورشکستگی لایحه رای که بایدن می توانست بهتر آماده برای مقابله با آنها شده است کاونتی در اصلی. او هنوز هم ممکن است قادر به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن (و من گفت: من امیدوارم که او می کند) اما نسبتا نرم و اولیه را تقویت نمی او را برای انتخابات عمومی.

نگاه به آینده فراتر از سال 2020 ما نمی توانیم اجازه می دهد این خفقان عبادت از ادب به تعریف دموکرات فرهنگ سیاسی. ما باید به یاد داشته باشید که intraparty کنتراست خوب است در مقدماتی.

هیلاری هجوم اوباما خوب بود.

اوباما هجوم هیلاری خوب بود.

همان می رود برای پایین رای گیری مسابقه: Ned لمانت در حال اجرا سختی اولیه در برابر جو لیبرمن خوب بود. اسکندریه Ocasio-کورتز پایان دادن به جو کراولی سیاسی حرفه ای و خوب بود.

2020 اولیه بود و لذت بخش عمران و مودب و بد است.

ما در میان ناخوشایند uncivil و بی ادبانه شرایط اضطراری که تهدیدی برای کشور ما و سیاره ما است. جهانی و همه گیر نمی خواهد متوقف شود niceties. شرکت های بهره سلامت مراقبت از بحران نخواهد بود خنثی با رفتار خوب ، سوخت فسیلی غول تشدید آب و هوا تحولات ناگهانی و عمده نخواهد بود منصرف gentility. و انتخابات را نمی توان به دست آورد و با اولویت خوب ادب بیش از هر چیز دیگری.

در کوتاه: جلوگیری از واقعی کنتراست و تضاد بیش از ایده ها تنها در خدمت استقرار و سیاستمداران که می دانند که بررسی خواهد شد و تضعیف قدرت خود را به تصمیم می گیرید نامزدی مسابقات و کنترل آینده است.

اما برنده نامزدی مسابقات بدون بررسی صلاحیت واقعی نه تنها در خدمت شرکت های بزرگ قدرت آن را نیز خدشه دار که بسیار vaunted با کیفیت است که احزاب ادعا می کنند به مراقبت زیادی در مورد: کلی انتخابات “electability.”

Sirota را از دست

P. S. اگر شما علاقه مند در بینش بیشتر در مورد کمپین اینجا را کلیک کنید به تماشای این مصاحبه من این هفته با Cenk Uygur از ترکان جوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>