یک بی نظمی پس از این دیگر واقعا به ارمغان می آورد به سوال چگونه حزبی آیووا انجام شد آیووا حزب دموکرات و کمیته ملی حزب دموکرات (DNC).

 1. استاندارد طلا, نظرسنجی نام خاموش

این واقعیت است که “معروف دقیق” Selzer/DMR نظرسنجی نامیده می شد خاموش در دستور پیت Buttigieg در آستانه اعلام آن مطرح شده بسیاری از ابرو. به بیرون درز نتایج نشان می دهد ساندرز در سرب با 22 درصد و به دنبال آن Warren Buttigieg و بایدن (آخرین در 13%)

 1. در آخرین لحظات جلسه تغییر محل سکونت

این آخرین لحظه های پارلمانی تغییر مکان نیست دقیقا الهام بخش اعتماد به نفس در این روند به ویژه هنگامی که این حزب تا به حال ثبت نام رای دهندگان اطلاعات به خوبی در پیشبرد برای پیش بینی انتظار می رود مردم در انتخابات.

 1. معیوب نتایج پایین گزارش حوزه

این خطا مبتنی بر کم گزارش حوزه به نام “نتایج” تشکیل هسته ای از کل جلسه شب را پوشش تلویزیون نیز که از روز بعد همراه با رسانه های دیجیتال و چاپ, که, اعلام برنده با وجود آگاهی از این نرم افزار نماینده بازده بودن و نادرست بود که بی سر و صدا گزارش به طور جداگانه. Des Moines Register را معیوب نتایج قسمی هنوز در دسترس خود را در صفحه نتایج به عنوان این مقاله را انتشار.

 1. جعلی اعلام پیروزی

آن را فعال کنید یک نامزد بعید است مانند پیت Buttigieg به موعد مقرر اعلام پیروزی بر معیوب و نتایج خود را به احتمال زیاد با گرایش داده است. او مجبور به لغو اعلامیه صبح روز بعد اما رسانه ها را کمی تصحیح اولیه داستان و یا جلد دوم.

 1. نسبت به نتایج پایین تر از رای گیری

این معیوب نتایج نشان داد ساندرز انجام پایین تر از واقعی رای گیری نشان داد – آخرین سه نظرسنجی های اخیر او را تا با 7 امتیاز در هر. برخی از آن را شاید می توان به مشخص نبودن بخش باریکه های مختلف به نامزد.

 1. هیچ نظرسنجی های خروج

این واقعیت است که وجود دارد هیچ نظرسنجی های خروجباعث می شود این جلسه روند و نتایج خیلی بیشتر تأیید نشده با توجه به عدم ارتباط بیش از حوزه نتایج در طول جلسه زمان.

 1. هیچ دقیق مشارکت اعداد منتشر شد

واقعیت این است که در لحظه ای از قفقاز بسته شدن وجود دارد بدون مشارکت مردم شماره منتشر شد (فقط تخمین می زند) باعث می شود فرآیند تر به نظر می رسد مشکوک.

 1. حزبی را برانگیخت مجبور به رفتن به خانه قبل از نتایج منتقل می شود

حزبی را برانگیخت بودند ساخته شده برای رفتن به خانه در پایان جلسه زمان قبل از نهایی تماس گرفته شد در نتایج و نتیجه برآورد ترک مستندات در انجمن محل با نظرسنجی کارگران اما اخراج همه رای دهندگان از محل قبل از نتایج تصویب و تایید و اعلام کرد. فاصله بین رای دهندگان ترک و انتقال/اعلام نتایج باعث می شود یک تعجب می کنم اگر مردم کمتر سازمان یافته به هدف در زمان اعلام آن را به کمک دکل روند کاهش قابل اثبات شفافیت دوباره ؟ یکی دیگر از ترس تقلب از گزارش reassigned آرا در دوم تعداد.

 1. تاخیر در نتایج

این تاخیر در نتایج خود مشکوک است چرا که حزب دموکرات را تایید دنباله مقاله برای رله از نتایج.

 1. ماجرا خطوط تلفن

این خطوط تلفن به آیووا حزب دموکرات (پشتیبان نتایج گزارش طرح) در دفتر این ماجرا بودند و این واقعیت است که بسیاری از نتایج نمی شد با موفقیت گزارش شده تا رای دهندگان چپ نیز برگ بوی طولانی از بازی ناپاک است.

 1. حزبی نتیجه گزارش نرم افزار و تضاد منافع

در نهایت ما به حزبی خود نرم افزار. حزب دموکرات تعهد شرکت مخفف قرارداد تولید نرم افزار برای حوزه کاپیتان به “سایه” بود که تا حدودی تامین می شود پیت Buttigieg انتخاباتی – $43,000 حدود. آیووا حزب دموکرات و DNC ادعا می کنند که گزارش حوزه نتایج عملکرد خوب بود در این برنامه اما این سهم از نمایندگان ایالت تابع به حال یک خطا به احتمال زیاد نادرست است. شایان ذکر است که شرکت سایه و مخفف بودند آغاز شده توسط کلینتون در مبارزات انتخاباتی جانبازان از جمله هیلاری 2016 مدیر کمپین رابی Mook. جرارد Niemira که در خدمت به عنوان هیلاری کلینتون مدیر محصول در طول مبارزات انتخاباتی 2016 در حال حاضر مدیر عامل شرکت سایه.

وجود دارد, اما هیچ شواهدی از Mook را دخالت مستقیم در توسعه و یا در حال اجرا از این برنامه هر چند خود شرکت (دفاع از دموکراسی دیجیتال) داده شد قرارداد برای بررسی/بررسی برنامه یکپارچگی است. مخفف شرکت مدیر عامل CTO و اهسته بازمزمه ادا کردن در میان دیگران قبلا برای هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, دیوید Plouffe از اوباما تیم نیز پیوست مخفف هیئت مدیره و موسس/مدیر عامل ACROMYN تارا McGowan است به بالا Buttigieg مشاور.

اما ساندرز کمپین نیز آماده یک برنامه برای گزارش نتایج ساندرز کمپین حوزه کاپیتان به وضوح آنها را آموزش به گزارش دقیق و نتایج دور از هم جدا از نتایج گزارش شده در رسانه ها و از طریق نرم افزار توسعه یافته توسط سایه. بنابراین با شانس از پیش بینی Sanders مبارزات انتخاباتی و رای دهندگان باید یک فرصت برای به چالش کشیدن نتایج اعلام شده توسط معیوب نرم افزار توسعه یافته با Buttigieg بودجه و DNC سهل انگاری.

ما همیشه می دانیم که نتایج واقعی و می شود آنها را رسما به تصویب رساند? چه کسی می داند.

نویسنده یک محقق دکترا در مدرن و معاصر تاریخ در مرکز مطالعات تاریخی دانشگاه جواهر لعل نهرو هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر