وجود دارد یک راه گریز همراه بسته آمریکا و کانادا مرز. زوج های ازدواج وجود دارد.

آنها صحبت از چند فوت از هم جدا Smith, 27 بصورتی پایدار و محکم کاشته شده از طرف ایالات متحده در واشنگتن و Bosello, 31 در سمت کانادا. افسران مرزی eavesdropped و کامیون و توپ رو با غرق کردن خود را در حال حاضر مکالمات گنگ گفتند.

دیگر زوج ها و خانواده ها شروع به نشان دادن تا در 0 خیابان خندق بیش از حد. برای ماه آن را عجیب و غریب و گرد و خاکی meetup نقطه که در آن زوج ها می خواهم برای دیدن هر یک از دیگر و اغلب متوجه دیگران انجام همان.

جلسه این راه دردناک بود Bosello گفت: “اما آن را هنوز هم بهتر از هیچ چیز است.”

به عنوان آب و هوا گرم و خاموش شدن ناگهانی برداشته برتر مراسم نقطه ظهور در اواسط ماه مه: صلح طاق پارک. وجود عرضی-ملی زوج ها و خانواده ها در واقع می تواند در آغوش — در آخرین طولانی.

به تازگی بازگشایی پارک واقع شده است بین بلین بشویید. و سوری, B. C.

“هنگامی که من در نهایت او را در آغوش گرفت دوباره آن را احساس مانند آن را اولین بار من تا به حال,” Bosello گفت.

در واقع زن و شوهر که با هم برای پنج سال آنقدر نشئه به اتحاد دوباره آنها در زمان یک رابطه جهش. در ژوئن 6, آنها به جمع آوری یک گروه کوچک از خانواده و دوستان و ازدواج کردم.

“جدا بودن ما را در تحقق بخشیدن به آنچه که واقعا برای ما مهم” اسمیت گفت. “شرایط ما خودمان را واقعا برجسته است که ما می خواستیم آن را به رسمی.”

زن و شوهر دستور داده سیلیکون حلقه های آنلاین برای استفاده به عنوان موقت عکس عروسی و Bosello عینک نیروی دریایی لباس او دستور داده بود برای یک عروسی زوجی با کفش.

“این همه بسیار گاه به گاه و بداهه” Bosello گفت. “اما آن را مانند یک روز فوق العاده و خیلی خوب فقط به خاموش کردن هر چیز دیگری در جهان است.”

این زن و شوهر که در پارک روزانه امیدوار است ازدواج خود را به سرعت بخشیدن به روند اسمیت و دائمی ساکن کانادا که او در ارائه یک نرم افزار تقریبا دو سال پیش.

اسمیت است که در اصل از بلتسویل, Md., بود و در ارتش خدمت در کره جنوبی زمانی که او ملاقات کرد Bosello بود که به طور موقت کار در خارج از کشور به عنوان یک معلم.

Bosello نقل مکان کرد خانه را به کانادا سه هفته پس از زن و شوهر آمار آن را در یک بار در سئول و از آنها بوده ام در ارتباط راه دور بوده است. او در آنجا ماند در ونکوور در حالی که اسمیت به سیاتل نقل مکان کرد و در نهایت به بلین.

این زن و شوهر را از یکدیگر به طور منظم به دلیل رانندگی بین خانه های مربوطه است که تنها در حدود 40 دقیقه است.

“در حالی که فاصله بسیار کنترل” Bosello گفت. “سپس همه گیر رسید.”

آنها نه تنها زن و شوهر که تا به حال این ایده به کراوات گره در مرز.

قبل از پارک بازگشایی لیز پیترز پدر و مادر سوار هفت ساعت از پرتلند سنگ., به جشن عروسی خود را در امتداد 0 خیابان در حالی که هنوز ایستاده در خاک آمریکا. زن و شوهر, عروسی نزدیک و ملاقات پدر و مادر خود را درست پس از به جشن می گیرند چرا که آنها نمی تواند در این مراسم است.

“من بسیار نزدیک با پدر و مادر من و هرگز نمی تواند تصور کنید که آنها نه در حال وجود دارد و من در روز عروسی” گفت: Peters, 27 زندگی می کند که در Abbotsford, B. C.

اما به عنوان کلمه شروع کردن در مورد خوش شانس گریز در صلح طاق پارک lovesick آمریکایی ها و کانادایی ها شروع به نشان دادن تا در آنجا با هم باشیم.

روز پس از اسمیت و Bosello گره خورده است گره رایان همیلتون 26 و ساوانا Koop, 25, آیا بیش از حد.

Koop های کانادا و آمریکا نیز ملاقات به طور منظم در امتداد 0 خیابان قبل از پارک بازگشایی هر کدام با خود قهوه و تنقلات به صورت هفتگی شب تاریخ.

“این خیلی سخت بود خیلی نزدیک و در عین حال تا کنون” Koop گفت.

زمانی که زن و شوهر شنیده پارک بازگشایی آنها نیز تصمیم گرفتیم تا عشق خود را رسمی در تنها جایی که آنها می تواند هم بعد از عروسی اصلی لغو شد به دلیل بیماری همه گیر.

این خود به خودی مراسم آنها گفت که حتی بیش از خاص بعد از وقت خود را از هم جدا.

این پارک در نظر گرفته شده است قسمت مساوی آمریکا و کانادا — یک قلمرو برای شهروندان هر دو کشور برای بازدید است. نيمه جنوبی متعلق به Washington State Parks, در حالی که نیمه شمالی متعلق به استان بریتیش کلمبیا پارک.

راههای ورودی از هر دو آمریکایی و کانادایی طرف در حال گشت و پارک خود surveilled برای اطمینان از هیچ یک خروجی طرف اشتباه. اما تا زمانی که بازدید کنندگان اقامت در 42 هکتار مساحت آنها مجاز به آزادانه پرسه زدن در سراسر زمین. با توجه به این پارک سایت, آن است که یک فضایی است که “اختصاص داده شده به صلح و آرامش است.”

چلسی هورنر, 30, است که در میان آمریکایی روند مهاجرت در زمان یک کشتی با دو بچه از کانادا به ملاقات شوهرش که بر اساس Whidbey Island بشویید.

“هر چیزی است که ارزش آن قادر به دیدن فرد شما را دوست دارم و متحد کردن خانواده خود را,” او گفت:.

این زن و شوهر که به طور معمول رفت و آمد جلو و عقب باید برنامه ای برای ملاقات در پارک دوباره برای روز پدر این آخر هفته.

در علاوه بر این به زوج ها این است که یک جلسه مهم نقطه برای دیگر عزیزان.

کایلی Hults, 34 بازدید با پدر و مادرش در پارک. او درایوهای دو ساعت از Brenton, بشویید., در حالی که او مردمی سفر 10 دقیقه از مرز کانادا.

Hults که تنها فرزند است گفت: این بار هم شده است بسیار مهم برای پدر و مادر او در طول بیماری همه گیر.

برای آنها و بسیاری دیگر صلح طاق پارک “شادترین مکان روی زمین.”

“این است که دیزنی لند از شمال غربی اقیانوس آرام گفت:” اریک Buddingh, 33.

کانادا مرد جرأت به پارک دوباره با خود آمریکا که پرواز از ایندیانا به سیاتل و سپس سوار به مرز برای چند سرقت ساعت با او.

“پارک پر از پدربزرگ و مادربزرگ جلسه نوه های خود را برای اولین بار خانواده reuniting پس از تقسیم مرز بسته شدن ارتباط با هم و حتی دوستان قدیمی ملاقات فقط به گرفتن تا” Buddingh گفت.

زمان جدا از راه دور عشق آموخته است او را به درک چیزهای کوچک, او گفت:.

بالاتر از همه اینکه “این پارک نشان می دهد که عشق می داند هیچ مرزهای.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de