این کشورها ممنوعیت الکل و یا بسته شدن میله در پاسخ به کروناویروس موج

در جای دیگر در جهان, نوار تعطیلی و ممنوعیت فروش الکل تبدیل شده اند شایع است. به عنوان کشورهای چهره جدید موج در مورد اعداد در اینجا برخی از دولت ها که اعمال شده جدید مربوط به الکل محدودیت.

اسپانیا

اسپانیا تنها چند ماه پیش یکی از بدترین ضربه کشورها شده است به تدریج بازگشایی زیر یک رویکرد منطقه ای. اقتصادی بحرانزده کشور بود مشتاق به شروع آن سودآور گردشگری تابستان فصل زمانی که آن را برداشته ملی shutdown در ماه ژوئن. اما بازگشت از گردشگران و شلوغ میله و باشگاه است که آنها گله به — است همزمان با افزایش شدید موارد جدید.

شمال شرقی منطقه کاتالونیا که شامل بارسلونا ثبت کرده است بزرگترین. روز شنبه در منطقه ای دولت اعلام شد, خاموش, کاباره ها به عنوان این نوع از شلوغ و محصور مکانهای ایده آل برای تراکم-محبت ویروس شده اند و به طور گسترده ای مورد سرزنش برای گسترش آن وجود دارد.

که جلوگیری نمی کند افراد جوان که به جای جمع آوری شده در پارک در سواحل و در خیابان ها به نوشیدن و رقص.

بنابراین در روز سه شنبه دولت منطقه ای مطرح ریسک: نوشیدن الکل در هر نقطه خارج از یک مجوز برگزاری هم اکنون می توانید در یک نتیجه خوب اعم از 3000 یورو ($3,500) تا 15000 یورو ($17,600).

کنیا

کنیا روز دوشنبه ممنوع فروش مشروبات الکلی در رستوران ها و دستور میله بسته باقی می ماند پس از موارد در شرق کشور دو برابر شد در عرض سه هفته گذشته زمانی که دولت شروع به محدودیت های بلند.

موارد افزایش نگه دارید. بخشی از این افزایش در caseload نسبت به افزایش تست. اما برخی از کاربران به نام برای دولت به reimpose گسترده خاموش شدن ناگهانی. کنیاتا خودداری کرده است. “ما نمی توانیم به یک پلیس در هر خیابان و در هر روستا به اجرای قوانین او گفت:” در طول سخنرانی خود در روز شنبه.

در عوض دولت متناسب با سیاست های خود نسبت به یک زمینه که در آن تماس با ردیاب می گویند این ویروس به احتمال زیاد به گسترش: الکل سوخت اجتماعی به ویژه در میان نسل جوان.

“بزرگترین نگرانی در لحظه تهاجمی افزایش عفونت در میان جوانان کنیایی که در نوبه خود آلوده خود بزرگان” کنیاتا روز دوشنبه گفت:. “تماس با ردیابی های اخیر موجی از عفونت نشان می دهد که ما اجتماعی بدون توجه به محافظ رفتار به خصوص در محیط های خدمت به الکل در حال تبدیل شدن به یک عامل خطر.”

او ادامه داد: “هستند افرادی که باید تفسیر د-تشدید اقدامات به عنوان یک چراغ سبز به پرداخت بدون توجه به راهنمایی های ما مقامات بهداشتی. خود را بی پروا اقدامات در حال به خطر انداختن کسانی که در اطراف آنها و ما کل کشور است.”

آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی و قاره سخت ترین-آمار کشور مورد تایید شده تعداد نیز ممنوع فروش و توزیع الکل در ماه مارس در اوایل این بیماری همه گیر. سپس آن را برداشته حکومت در ماه ژوئن به این کشور را سخت shutdown کاسته تنها به reimpose آن در جولای 16, همراه با یک شب حکومت نظامی به عنوان موارد دوباره شروع به صعود. در ابتدا پس از مسطح منحنی آفریقای جنوبی در حال حاضر در جهان پنجم-بیشترین تعداد تایید coronavirus موارد است.

“تعدادی از مردم که گرفته اند به سازماندهی احزاب که نوشیدن sprees و برخی که راه رفتن در اطراف فضاهای شلوغ و بدون پوشیدن ماسک” جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa گفت: در اطلاعیه خود.

Ramaphosa گفت: بازگشت ممنوعیت های مورد نیاز برای کاهش فشار در بیمارستان بودند که رسیدن به ظرفیت و رویگردانی افراد بیمار. دولت ذکر شده مزایای مانند کاهش خشونت خانگی, خشونت علیه زنان و بازدید از بیمارستان الکل برای سوخت حوادث است.

آفریقای جنوبی بارها و از wineries اما هشدار داد که آنها در مالی آستانه. یکی از مخالفان حزب مبارزان آزادی اقتصادی مورد انتقاد Ramaphosa برای رفتن بیشتر و تعطیل کسب و کار بیشتر. این تصمیم فقط به ممنوعیت الکل آن را در بیانیه ای گفت: تلاش برای منحرف کردن اذهان از دیگر نتوانست همه گیر سیاست.

“با وجود این Ramaphosa همچنان به نادیده گرفتن درخواست برای اولویت بندی زندگی بیش از سود و نگه می دارد در قمار, رستوران ها, هتل های داخلی و هوا-سفر عملیاتی در مواجهه با مرگ از مردم این کشور” خواندن بیانیه ای ارسال شده به توییتر.

لبنان

لبنان عمل سریع برای تحمیل خاموش شدن ناگهانی طول اولیه آن شیوع کروناویروس. پایتخت آن بیروت است که معشوق خود را برای شب زنده داری پر جنب و جوش و نوار صحنه, اما این شهر کافه ها و رستوران ها باقی مانده است آرام برای بسیار از زمستان های قبل از آن است که هنوز هم می تواند به استطاعت اجازه داده شد برای بازگشایی است.

بخش اقتصاد بود و در حال حاضر تلاش قبل از همه گیر است که تحت فشار قرار دادند آن را به کاهش بیشتر است. شب زنده داری سالن مانند سایر کسب و کارهای کوچک در حال تلاش برای شناور باقی می ماند و با شروع ماه جولای 30, آنها را برای یک ثانیه خاموش.

دلار هنگ کنگ

اما در هفته های اخیر ناگهانی تجدید حیات فرستاده است زنگ آلارم دیوانه وار زنگ. اگر چه تعداد موارد جدید هنوز پایین در مقایسه با نقاط داغ مانند ایالات متحده و هنگ کنگ دولت به سرعت reimposed محدودیت در تجارت حرکت و تجمع در اماکن عمومی.

از ژوئیه 15 Aug. 4 — و احتمالا حتی بیشتر بسته به تعداد مورد رفتن — هنگ کنگ کافه ها و کاباره ها در میان سالن در حال حاضر بسته شده است.

ویتنام

پس از شیوع در شهر Danang ویتنام پایتخت هانوی تجمعات محدود و بسته بارها و بارها شنبه به سعی کنید به یک بحران گسترده تر رویترز گزارش داد.

“بیش از 21,000 مردم بازگشت به هانوی از Danang خواهد بود از نزدیک نظارت خواهد شد و تحت سریع تست” Nguyen Duc چانگ هانوی را رئیس sestab

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر