Thich Nhat Hanh در پیدا کردن صلح


نوع بشر تبدیل شده است بسیار خطرناک گونه است. ما نیاز به افرادی که می تواند بنشیند و قادر به لبخند که می تواند راه رفتن مسالمت آمیز است. ما باید از مردم می خواهم که برای نجات ما.

به تازگی من نشسته بود با یک گروه از کودکان و یک پسر به نام تیم بود و لبخند زیبایی. به من گفت: “تیم شما بسیار زیبا لبخند” و او گفت: “متشکرم.” به او گفتم: “شما لازم نیست به من تشکر می کنم من باید از شما تشکر کنم. به دلیل لبخند خود را, شما زندگی را زیبا تر. به جای گفتن “با تشکر از شما” شما باید بگوییم: “قابلی ندارد.”

پخش كردن, شادی

اگر یک کودک لبخند اگر یک فرد بالغ لبخند که بسیار مهم است. اگر ما در زندگی روزانه می تواند لبخند, اگر ما می تواند صلح آمیز و شاد نه تنها ما بلکه همه خواهد شد و سود حاصل از آن. این اساسی ترین نوع از صلح است. زمانی که من تیم لبخند بر لب من خیلی خوشحال هستم. اگر او آگاه است که او در حال ساخت دیگر افراد شاد او می گویند: “قابلی ندارد.”

بسیاری از ما نگرانی در مورد وضعیت جهان است. ما نمی دانیم که زمانی که بمب منفجر خواهد شد. ما احساس می کنیم که ما بر لبه زمان. به عنوان افراد ما احساس درماندگی مایوس. این وضعیت بسیار خطرناک و بی عدالتی است به طوری گسترده خطر نزدیک است.

در این نوع از وضعیت اگر ما وحشت همه چیز فقط بدتر شده. ما نیاز به آرامش را به وضوح ببینید. مراقبه است که آگاه باشید و سعی کنید برای کمک به.

آرامش در طوفان

من می خواهم به استفاده از یک مثال از یک قایق کوچک عبور از خلیج سیام. در ویتنام وجود دارد بسیاری از مردم به نام قایق افرادی که کشور را ترک کنند در قایق های کوچک. اغلب قایق ها در دریاهای خشن یا طوفان افراد ممکن است در وحشت و قایق ممکن است غرق شوند.

اما اگر حتی یک نفر سرنشین می تواند باقی می ماند آرام, شفاف, دانستن اینکه چه چیزی را و به چه کار او می تواند کمک قایق زنده ماندن. او بیان – در صورت صوتی ارتباط برقرار وضوح و آرامش است و مردم باید با اعتماد به آن شخص است. آنها را به گوش دادن به آنچه او می گوید.

یک فرد می تواند در صرفه جویی در زندگی بسیاری از.

شما که فرد

جهان ما این است که چیزی شبیه به یک قایق کوچک. در مقایسه با کیهان سیاره ما این است که یک قایق کوچک. ما در حال وحشت به دلیل وضعیت ما بهتر از این وضعیت از قایق های کوچک در دریای. شما می دانید که ما بیش از 50,000 سلاح های هسته ای.

مهایانه می گوید که شما که فرد است که هر یک از شما این است که فرد.

نوع بشر تبدیل شده است بسیار خطرناک گونه است. ما نیاز به افرادی که می تواند بنشیند و قادر به لبخند که می تواند راه رفتن مسالمت آمیز است. ما باید از مردم می خواهم که برای نجات ما. مهایانه می گوید که شما که فرد است که هر یک از شما این است که فرد.

شگفتی های زندگی

زندگی پر درد و رنج اما آن را نیز پر شده با بسیاری از شگفتی های, مانند, آبی, آسمان, آفتاب, چشم یک کودک.

به رنج می برند به اندازه کافی نیست. ما نیز باید در تماس با شگفتی از زندگی است. آنها در درون ما و در اطراف ما در همه جا در همه زمان ها.

اگر ما خوشحال هستند اگر ما صلح آمیز ما نمی توانیم به اشتراک گذاری صلح و شادی با دیگران حتی کسانی که ما را دوست دارم کسانی که زندگی زیر یک سقف. اگر ما صلح آمیز است و اگر ما خوشحال هستند ما می توانیم لبخند و شکوفه مانند یک گل و هر کس در خانواده ما ما کل جامعه را بهره مند از صلح ما است.
 

The wonders of life
شگفتی های زندگی همه در اطراف شما هستند اگر شما هم به دنبال. تصویر: یوئل Kamara
 

لذت بردن از هر دقیقه

آیا ما نیاز به تلاش ویژه ای برای لذت بردن از زیبایی از آسمان آبی ؟ آیا ما باید به عمل قادر به لذت بردن از آن ؟ ما فقط از آن لذت ببرید. هر ثانیه و هر دقیقه از زندگی ما می تواند بود.

هر جا که ما هر زمان ما باید از این ظرفیت برای لذت بردن از آفتاب حضور هر یک از دیگر حتی احساس ما تنفس.

هر جا که ما هر زمان ما باید از این ظرفیت برای لذت بردن از آفتاب حضور هر یک از دیگر حتی احساس ما تنفس. ما لازم نیست برای رفتن به چین برای لذت بردن از آسمان آبی. ما لازم نیست که به سفر به آینده برای لذت بردن از ما تنفس. ما می تواند در تماس با این چیزها در حال حاضر. آن خواهد بود حیف اگر ما تنها آگاه از درد و رنج.

ساخت بسیاری از وقت با ارزش ما

ما مشغول هستند ما به سختی هم به نگاه مردم ما حتی در خانواده خود ما را به خودمان نگاه کنیم.

جامعه سازماندهی شده است در راه است که حتی زمانی که ما به برخی از اوقات فراغت ما نمی دانیم که چگونه به استفاده از آن را به عقب بر گردیم در تماس با خودمان است.

ما میلیون ها نفر از راه برای از دست دادن این وقت گرانبها – ما به نوبه خود در تلویزیون و یا انتخاب کنید تا به تلفن و یا شروع به ماشین و جایی بروید. ما استفاده می شود به حال با خودمان و عمل کنیم که اگر ما نمی مانند خودمان و در حال تلاش برای فرار از خودمان است.

زیبایی زیر

مراقبه این است که برای آگاهی از آنچه در جریان است در بدن ما در ما احساسات در ذهن ما و در جهان است. هر روز 40,000 کودکان از گرسنگی می میرند. این ابرقدرت در حال حاضر بیش از 50 ، 000 کلاهک هسته ای به اندازه کافی برای از بین بردن سیاره ما بسیاری از بار.

در عین حال طلوع است و رز که نمایاندن صبح امروز در امتداد دیوار یک معجزه است.

زندگی است که هر دو بسیار ناراحت کننده و فوق العاده است. برای تمرین مدیتیشن است که در تماس با هر دو جنبه. لطفا فکر نمی کنم ما باید جدی در سفارش به تفکر. در واقع به تفکر ما را به لبخند زیادی است.

گزیده ای از بودن صلح با Thich Nhat Hanh.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>