فکر می کنم دو بار قبل از فریاد خود را به فضائل آنلاین – اخلاقی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا ناسالم است

کسانی که بلندترین در اخلاق ترین ممکن اخلاقی در میان ما. RTRO/شاتر.com

در دوران تلخ تعصب سیاسی اختلافات و ostracization از کسانی که با منفور انداز آمریکایی ها در واقع در یک چیز توافق دارند: 85 درصد می گویند گفتمان سیاسی بدست بدتر در طول چند سال گذشته با توجه به تحقیقات پیو.

قطبش نقش در همه جا در جامعه از تعطیلات خصوصی به تجمعات عمومی بسیار مکالمات در رسانه های اجتماعی که در آن بحث است به خصوص سمی و تهاجمی است.

برای روانشناسان مثل خودم که به مطالعه رفتار انسان, این گسترده nastiness است که هر دو یک مشکل اجتماعی و فرصت پژوهش. من و همکارانم zeroed در یک جنبه خاص است که ممکن است کمک به توضیح آمریکا را ناکارآمد گفتمان اخلاقی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.

اخلاقی و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا

این اصطلاح ممکن است نا آشنا اما بسیاری از افراد تجربه کرده اند اخلاقی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.

نمونه اخلاقی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا عبارتند از: هنگامی که یک دوست باعث می شود بزرگ و شدید سیاسی در توییتر در مورد عمیق خود برگزار ارزش در مورد تغییر آب و هوا و برای مثال زمانی که یک مبارزه سیاستمدار باعث پررنگ – اما به وضوح نادرست – ایدئولوژیک ادعا می کند در مورد مهاجرت.

اخلاقی grandstanders فریاد ارزش خود را. آنها ممکن است آنها را زندگی می کنند. www.shutterstock.com

فیلسوفان ابداع عبارت برای توصیف سوء استفاده از اصطلاح “اخلاقی بحث” – یک اصطلاح چتر فراگیر تمام مکالمات انسان درباره ما, سیاست, باورها, ارزش ها و اخلاق.

معمولا افراد درگیر در بحث اخلاقی به یادگیری از اتصال و یا متقاعد کردن شخص دیگری. آنها می گویند ممکن است تصمیم خود را به خوردن هر گونه محصولات حیوانی برای مثال “من وگان برای محیط زیست و حقوق حیوانات دلایل.”

اخلاقی و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا رخ می دهد زمانی که مردم استفاده از اخلاقی بحث, عوض,, برای ترویج خود و یا به دنبال وضعیت. بنابراین اخلاقی grandstander وجود دارد ممکن است می گویند “من وگان به دلیل آن است که تنها اخلاقی تصمیم گیری است. اگر شما در مورد مراقبت از این سیاره شما نمی توانید خوردن محصولات حیوانی.”

برای اخلاقی grandstanders گفتگو ابزاری است برای یک پایان – یک رایگان تبادل ایده ها.

میل به احترام ما از همسالان عادی است در انسان هستند و خواسته های ایمنی و عشق و تعلق. دانشمندان علوم اجتماعی را ترسیم تکاملی ریشه های وضعیت به دنبال به زمان ماقبل تاریخ.

اخلاقی و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا است یک نوع خاص از وضعیت به دنبال. این نشان میدهد که کسی با استفاده از گفتگو در مورد مهم یا موضوعات بحث برانگیز صرفا برای جلب توجه و یا تحت تاثیر قرار دادن دیگران است.

قطع روابط و روابط شکسته

فقط به خاطر کسی که سیاهی فضائل خود – که آیا در توییتر و یا در مکالمه – بدان معنا نیست که آنها از نظر اخلاقی نسبت به هر کس دیگری.

در به تازگی منتشر شده مطالعه انجام شده با یک تیم دیگر از روانشناسان و فیلسوفان ما خواسته 6,000 آمریکایی ها یک سری از سوالات در مورد چه کسانی و چرا آنها خود را به اشتراک بگذارید عمیق اخلاقی و اعتقادات سیاسی ، افرادی که گزارش های اعتقادات به دست آوردن احترام و تحسین و یا وضعیت شناخته شدند grandstanders.

تقریبا همه نشان داد که آنها تا به حال برخی از تاریخ عضو کمیته نیروهای مسلح سنا, اما تنها چند – 2% به 5% نشان داد آنها در درجه اول با استفاده اخلاقی خود به بحث ترویج خود.

ما در بر داشت که اخلاقی grandstanders بودند بیشتر احتمال دارد به تجربه اختلاف در زندگی شخصی خود است. افرادی که عضو کمیته نیروهای مسلح سنا گزارش بیشتر نیز گزارش شده بیشتر تجارب استدلال با عزیزان و قطع روابط با دوستان و یا اعضای خانواده بیش از سیاسی یا اخلاقی اختلافات.

مردم که نشان داد که با استفاده از آنها برگزار شد عمیق ترین اعتقادات برای تقویت موقعیت خود در زندگی واقعی نیز گزارش سمی تر رسانه های اجتماعی رفتارهای چیدن دعوا بر سیاست در Facebook به عنوان مثال و سرزنش کردن غریبه ها در توییتر برای داشتن “اشتباه” نظرات.

فلسفی حساب عضو کمیته نیروهای مسلح سنا به شدت نشان می دهد که اخلاقی grandstanders رفتار از نظر اخلاقی کمتر نسبت به افراد دیگر از راه های دیگر بیش از حد. آنها احتمال بیشتری برای گستاخانه تماس با دیگران را برای بودن با فضیلت به اندازه کافی به طور سیستماتیک بی اعتبار کردن کل گروه از مردم و ربودن مکالمات مهم برای خدمت به اهداف خود را دارند.

زمانی که طبیعی انسان میل به احترام مردم به دنبال وضعیت در شرایط زمانی که آنها بهتر خواهد بود خدمت با گوش دادن آن را به نظر می رسد این رفتار می تواند درایو خانواده ها و جوامع از هم جدا.

دلایل دیگر برای اختلاف

ظهور اخلاقی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا است تنها دلیل گفتمان در ایالات متحده گرفته شده به نوبه خود برای بدتر است.

اخلاقی صحبت می شود. www.shutterstock.com

سیاست رشد فوق العاده قطبی است که هر دو علت و اثر اجتماعی قطبش. فعال سیاسی مردم بیشتر احساس خصومت و اعتماد کمتر نسبت به “طرف دیگر” از آنها در نسل.

رسانه های اجتماعی خود را به نظر می رسد برای سرعت بخشیدن به درگیری ایجاد کنندهی از مردم قرار دهند که در حال گالوانیزه در برابر دیگران و رانندگی چرخه خشم این است که به سرعت تشدید می شود و سرکوب مشارکت عمومی در مکالمات مهم.

پس از پایان اخلاقی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا نمی جادویی رفع این بحث های عمومی در ایالات متحده است. اما چرخی آن را به این کشور منجر شود در پربارتر جهت.

نحوه رسیدگی اخلاقی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا

در نظر گرفتن ارزیابی خود گفتگو, سبک, بازتاب در مورد آنچه به شما می گویند به دیگران و به همین دلیل است. زمانی که شما وارد ستیز خاک با کسی که متفاوت در نظر بپرسید که آیا شما در حال انجام این کار دلیل این که شما واقعا علاقه مند به برقراری ارتباط و اتصال خود را با انسان دیگر – و یا شما فقط در تلاش برای نمره امتیاز ؟

فکر صادقانه در مورد نامزدی خود در رسانه های اجتماعی – ground zero برای اخلاقی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا – این است که به ویژه مهم است.

آیا شما در پست بحث مواد فقط برای سرگرمی و رسانهها? آیا شما به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی پست ها از مردم شما مخالفم فقط با به عموم مسخره آنها ؟ آیا شما به خودتان پیدا کنید در تلاش برای یکی کردن اعمال خوب از شخص دیگری به خودتان نگاه خوب به افرادی که احترام شما طلب?

اگر چنین است, سپس شما ممکن است اخلاقی grandstander وجود دارد.

اگر نه, شما هنوز هم می تواند مبارزه اخلاقی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا با شناخت و dissuading این رفتارهای دیگران است. با توجه به این که اخلاقی grandstanders طلب وضعیت احترام و اعتماد به نفس از دیگران محروم کردن آنها از توجه آنها به دنبال این است که احتمالا بهترین عامل بازدارنده.

[ شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید برجسته ما هر آخر هفته. ]The Conversation

جاشوا B. Grubbs, استادیار, Bowling Green State University

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر