MEXICO CITY (العالم) – رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador روز پنج شنبه در دفاع از دولت خود را از دست داده و coronavirus پس از شیوع گسترده تر روش شمارش مرگ و میر منجر به روز بالا outstripping حتی ایالات متحده است.

فایل عکس: مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador دارای یک کنفرانس خبری در کاخ ملی مکزیکو سیتی, مکزیک, مارس 17 سال 2020 است. رویترز/هنری رومرو/فایل عکس

وزارت بهداشت گزارش 1,092 جدید مرگ و میر در چهارشنبه بیش از دو برابر قبلی رکورد روزانه. مقامات بهداشت گفت: این تعداد شامل بسیاری از مرگ و میر رخ داده است که هفته پیش و در حال حاضر درجۀ.

جدید تعداد به نظر می رسد برای تایید همه گیر شده تاثیر بیشتری در آمریکای لاتین دوم پرجمعیت ترین کشور از آمار رسمی نشان داده اند تا به حال. رفتن به جلو اعداد می تواند به طور متوسط بالاتر از قبل از انتخابات گفت: بررسی قبل از مرگ و میر بود ادامه دارد.

اما لوپز Obrador گفت: مکزیک تا به حال این ویروس را تحت کنترل و تاکید کرد که این روش جدید نیست که از 1000 نفر کشته شده بود در یک روز.

“این است که نه, نیویورک,” او گفت: در طول خود را به طور منظم صبح در کنفرانس خبری با اشاره به سخت ترین آمار ایالات متحده در شهرستان.

رئیس جمهور در ستایش خاص مراقبت از سالمندان توسط خانواده ها در خانه های خود و نه در مراقبت از امکانات مانند آنهایی که رانده اند تا مرگ و میر در اروپا و ایالات متحده است.

“ما همچنان مانند این, مراقبت از خود,” او گفت:. “ما نمی خواهد اجازه دهید ما گارد پایین.”

لوپز Obrador گفت: در این کشور شاهد کاهش تعداد مرگ و میر نسبت به جمعیت از ویروس از امثال فرانسه و اسپانیا و آلمان و برزیل.

“اجازه دهید وجود دارد نمی توان روان اجازه دهید وجود دارد و نمی شود ترس” او گفت:.

مکزیک در حال حاضر ثبت نام 101,238 موارد coronavirus و آن چوب خط حساب کردن از مرگ و میر است 11,729 و آن را هفتمین کشور با بیشترین مرگ و میر ناشی از این ویروس با توجه به جان هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

گزارش توسط Raul Cortes فرناندز و جولیا عشق; ویرایش توسط کریس ریس و جاناتان Oatis

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de