هزاران نفر در برلین در اعتراض به محدودیت ها به عنوان ویروس موارد در ادامه به افزایش

صورتحساب به عنوان “روز آزادی” در اعتراض به خود جلب کرد حدود 15000 نفر, به گفته پلیس ارقام ذکر شده توسط رسانه های آلمان. این تظاهرات که توسط سازمان Querdenken 771 یک گروه مستقر در غرب شهر اشتوتگارت پدید آمده است که از هفتگی ضد قفل تظاهرات در اوایل بیماری همه گیر. اعضای گاهی اوقات پوشیدن tinfoil کلاه یا گردنبند در آنچه آنها می گویند یک حفاری در حال نوشته شده به عنوان نظریه پردازان توطئه.

کسانی که در حال حاضر در شنبه شامل یک چیز درهم و برهم از علم منتقدان معتقدین آلمان دور از حق و قانون اساسی وفاداران رویترز گزارش داد.

تظاهرات علیه coronavirus اقدامات صورت گرفته از لندن به میشیگان اما گردهمایی در برلین یکی از بزرگترین و در عین حال. پلیس با استفاده از بلندگو به اصرار تا حد زیادی ماسک-کمتر جمعیت به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Querdenken 771 تظاهرکنندگان در گذشته برافراشته بیش از توطئههای مجبور واکسیناسیون microchipping و دیگر ادعاهای دروغین در اطراف covid-19 که شامل بیل گیتس و شرکت های دارویی.

شعار بر روی صفحه نمایش از پنج شنبه به طول انجامید طیف وسیعی از نارضایتی ها و اتهامات.

“فکر می کنم! آیا پوشیدن یک ماسک!” برخی شعار می دادند در کنار پلاکارد مطلب “تاج هشدار اشتباه” و “ما مجبور به پوشیدن یک پوزه” رسانه های محلی گزارش شده است. دیگران فریاد زد: “ما اینجا هستیم و ما با صدای بلند از آنجا که ما در حال سرقت از آزادی ما” و یا برگزار می شود تا علائم و گفت: “دفاع طبیعی به جای واکسیناسیون.”

روزنامه نگاران با پوشیدن ماسک مواجه شد با شعارهای “ماسک دور!” توسط جمعیت با توجه به Der Tagesspiegel روزنامه.

مراقبت های بهداشتی کارشناسان می گویند در صورت ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله بسیار مهم است برای جلوگیری از گسترش این ویروس باعث covid-19. آنها استدلال می کنند که به طور موقت محدودیت در زندگی روزمره است که به دلیل توجیه گرانش بحران بهداشت عمومی. در آلمان مردم باید از پوشیدن چهره و پوشش در مغازه ها و سوپر مارکت ها.

آلمان تا به حال یکی از فعال ترین جنبشهای اعتراضی علیه coronavirus اقدامات در اوایل بعد از همه گیر با وجود داشتن نسبتا کمتر محدودیت نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر در اروپا است. تظاهرات جلب ترکیب التقاطی از نظریه پردازان توطئه های راست به چپ و دیگران که گفت: آنها نگران تاثیر در اقتصاد و یا محدودیت هایی بر حقوق اساسی است.

در ماه های اخیر این تعداد در تظاهرات مشکلاتی روبرو شده اند.

Andreas Geisel برلین دولت وزیر کشور گفت: RBB رادیو در روز جمعه که نئو نازی ها سازمان ها تا به حال به نام اعضای خود برای پیوستن به تظاهرات. او گفت: آن را نه یک “قانون آزادی” را به مخاطره می اندازد یکی سلامت خود و دیگران در میان یک بیماری همه گیر.

“ما دیگر نمی توانیم این خطرناک مزخرف ایم” Jan Redmann یک نماینده مجلس با آلمان آنگلا مرکل دموکرات مسیحی ،

آلمان گزارش داد یکی دیگر از 870 مثبت coronavirus موارد در روز جمعه. تعدادی از عفونت های جدید باقی مانده است که بسیار پایین تر از نقاط مانند ایالات متحده و همچنین بیش از 6000 در روز آلمان قبلا دیدم در این بیماری همه گیر. کشور رفت و به مستند در ماه مارس و به تدریج شروع به بلند کردن اقدامات منطقه در اواخر ماه مه.

اما آلمانی بهداشت مقامات گفته اند که “پراکندن” طبیعت از زمان افزایش در اعداد است در مورد.

پس از این کشور آغاز شد بازگشایی قبلی خوشه در عفونت عمدتا محدود به خوشه در مکان های مانند کشتارگاه ها و خانه های سالمندان که مقامات می تواند سرعت کار را داشته باشد. با این حال شهروندان در حال حاضر آلوده در طیف گسترده ای از حوادث در سراسر کشور است.

“آخرین تحولات covid-19 موارد هستند یک منبع بزرگ نگرانی” Lothar Wieler رئیس جمهور آلمان رابرت کخ موسسه نظارت بر بهداشت گفت: در اوایل این هفته یورونیوز گزارش داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر