تهدید به دستگیری معترضان ترک استمفورد گاه

استمفورد — تهدید به بازداشت در صورتی که حرکت معترضان که اشغال کرده اند Latham پارک در استمفورد برای یک هفته بسته بندی شده تا وسایل خود را و پاک کردن از مرکز شهر پارک صبح جمعه.

سروان. سو Bretthauer گفت: پلیس رسید و مدت کوتاهی قبل از ساعت 8 صبح و گفت: معترضان آنها را مجبور به ترک پارک. این donstrators پیروی.

او گفت: هیچ دستگیری ساخته شد و در ساعت 9 صبح معترضان همچنان به بی سر و صدا بسته تا دنده خود را به عنوان حدود 10 افسران پلیس نگاه همراه با شهرستان امنیت عمومی مدیر تد Jankowski.

معترضان که شماره بین 20 و 30 شده اند کمپینگ در پارک از شنبه پس از یک ماه مارس در اعتراض به مرگ استیون سد که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در سال گذشته گفت: آنها نا امید از صبح زود پلیس اقدام به ضربه آنها را.

مانع درگذشت در 23 پس از تولد منجر پلیس در تعقیب پا پشت خانه اش در غرب خیابان در Oct. 23. دولت معاینات پزشکی گفت: او پس از حمله قلبی رنج می برد. سپس استمفورد ایالت وکیل ریچارد News گفت: وجود دارد هیچ نشانه ای از آسیب دیدگی بر روی بدن او وجود دارد و شواهد یک تیزر استفاده شد که پلیس او را بازداشت.

“این یک اعتراض مسالمت آمیز. من فکر نمی کنم آنها باید لگد ما” گفت: Kira Ortoleva از میلفورد که خواب در این پارک از شنبه. “من نمی خواهد که انتظار می رود هر یک کمتر از اداره پلیس. من اعتقاد دارم که مشخصات خود را از این اعتراضات به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند موضوع بسیار متفاوت از دیگر اعتراضات به همین دلیل است که آنها در پایین ترک خورده ما بیش از آنها را برای دیگران.”

پلیس گفت: این اردوگاه که لقب خود را Latham لغو اردوی گفته شد در اوایل بعد از ظهر چهارشنبه توسط Bretthauer که آنها نقض شهرستان احکام توسط کمپینگ در پارک و مجبور به تخلیه این منطقه است.

پارک معترضان که می گویند چرا که آنها معترض هستند آیا نیاز به یک مجوز به در پارک و حفاظت شده توسط متمم اول قانون اساسی در اوایل این هفته وعده داده شده باقی می ماند وجود دارد تا شهرستان رهبران پایبند به چندین خواسته است که شامل از بین بردن منابع مالی از استمفورد اداره پلیس “demilitarizing” اداره پلیس و شفاف تر داخلی تحقیقات پلیس.

ایزابلا Mulas, 22 گفت: پلیس او نقض متمم اول قانون اساسی درست است. “من فکر می کنم که حرارت استفاده شده است (پلیس) و من فکر می کنم آنها می خواهند صدای ما را به سکوت می شود اما من در اینجا به اجازه دهید آنها را می دانم که اتفاق می افتد نیست و ما به عدالت برای استیون مانع است. نه تنها این بلکه هر ساکن در استمفورد می دانید که نام خود را در پایان از این که مثبت” Mulas گفت.

سامانتا Pleasants, 26, از دارین که حضور به UConn در استمفورد گفت که او تا به حال حق را به جمع آوری در یک اردوگاه. “من فکر می کنم آنچه که آنها انجام خواهد شد مخل به آنها و نه ما,” او گفت:.

Bretthauer نمی خواهد بحث در مورد چگونه بسیاری از افسران وارد پارک در حدود 7:40 صبح به زور حذف جز به می گویند که “کافی” شماره برای اطمینان از همه ایمنی.

“همانطور که می بینید هیچ دستگیری ساخته شد آنها پیروی داوطلبانه و در زمان گاه و آنها در حال حرکت هموار,” او گفت: در حالی که و دیگر افسران پلیس به تماشای او باقی مانده چند معترضان جمع آوری اموال خود را.

Jankowski گفت: پلیس در عمل بسیار حرفه ای و معترضان صلح آمیز است.

“این یک عملیات خوب. برای معترضان صدای آنها شنیده شد و به این ترتیب نگرانی های خود گفت:” Jankowski که وارد پارک صبح جمعه با پلیس است.

ماریا آلتامورا, 27, از جدید کنعان گفت: حذف آنها ثابت کرد که گروه متمم اول قانون اساسی حقوق نمی شد در نظر گرفته. “آنها اساسا قرار دادن پارک سیاست فوق در حقوق ما به عنوان شهروندان آمریکایی است. من نا امید کرد به خصوص که آنها آمدند تا در اوایل صبح زمانی که آن را باران وجود دارد بسیاری از عوامل است. آنها می رفته اند در مورد آن را در یک راه بهتر به خصوص در این نامه آنها به ما داد. آن را ساختگی” او گفت:.

او گفت: این گروه جمع آوری شده 1,400 امضا از ساکنان شهر که مورد تایید آنها ماندن در پارک.

با وجود اینکه لگد او گفت: وجود دارد یک حرکت صعودی برای این تلاش است.

“اما من واقعا خوشحال هستم چرا که من فکر می کنم ما قادر به گسترش استیون داستان برای بسیاری از شهروندان از استمفورد که تا به حال هیچ ایده آنچه تا به حال صورت گرفته است. بنابراین من خوشحالم w قادر به دریافت آن کلمه و ایجاد زیر را به عنوان” آلتامورا گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de