یک باغ وحش که قبلا متعلق به ستاره Netflix مستند ببر پادشاه است که دست به زن او به جرم تلاش برای را کشته اند.

یک قاضی فدرال داده کارول Baskin کنترل جو عجیب و غریب قدیمی باغ وحش در ایالت اوکلاهما به عنوان بخشی از یک حکم در یک $1m (£800,000) اختلاف علامت تجاری.

جو عجیب و غریب است که در حال حاضر در حال خدمت به 22 سال حبس برای دخالت خود را در قتل-برای-استخدام طرح و سوء استفاده از حیوانات.

این باغ وحش در حال حاضر اپراتور شده است و دستور به ترک در ظرف 120 روز.

ببر پادشاه که تبدیل به یک ضربه بزرگ در Netflix بکشد در ماه مارس می گوید از جو عجیب و غریب و رنگارنگ زندگی و رقابت خود را با Baskin صاحب یک پناهگاه حیوانات در فلوریدا.

رقابت گسترده به عجیب و غریب – نام واقعی یوسف Maldonado-عبور – استفاده از آرم که شبیه آن متعلق به Baskin Big Cat Rescue شرکت.

بسکین شکایت عجیب و غریب برای نقض قوانین علامت تجاری در سال 2011 یک مورد به پایان رسید که دو سال بعد با دومی بودن دستور به پرداخت Big Cat Rescue $1m.

در سال 2016 Big Cat Rescue, شکایت عجیب و غریب را شرلی Schreibvogel ادعا او متقلبانه منتقل باغ وحش خود را به او را به اجتناب از پرداخت Baskin و وام دهندگان دیگر.

با توجه به اسناد و مدارک آنلاین, ما قاضی منطقه Scott L Palk انتقال یافت تا به حال ساخته شده است به “حذف [باغ وحش] از دسترس Big Cat Rescue”.

Jeff Lowe, جو عجیب و غریب سابق شریک کسب و کار گفته شده است به تخلیه محل در Wynnewood اوکلاهما و حذف از حیوانات عجیب و غریب.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de