Infinite برای خروج بازار هنگ کنگ ‘روز’

Infinite گفت: آن را ترک هنگ کنگ در بازار پس از چین تحمیل امنیتی جدید قانون در شهر است.

“در پرتو وقایع اخیر ما تصمیم به توقف عملیات Infinite برنامه در هنگ کنگ” یک سخنگوی بی بی سی گفت.

این شرکت از خروج از شهرستان می آیند “در روز” با توجه به آژانس خبری رویترز.

Facebook و توییتر گفت: این هفته آنها “توقف” همکاری با پلیس هنگ کنگ بیش از اطلاعات کاربر.

کوتاه-فرم درخواست راه اندازی شد چین بر اساس ByteDance برای کاربران خارج از سرزمین اصلی چین به عنوان بخشی از یک استراتژی برای رشد آن مخاطبان جهانی.

این شرکت با تکنولوژی عمل مشابه فیلم کوتاه به اشتراک گذاری برنامه در چین به نام Douyin.

Infinite در حال حاضر اجرا شده توسط سابق والت دیزنی اجرایی کوین مایر گفت: در گذشته که این برنامه اطلاعات کاربر ذخیره شده است در چین.

Infinite تصمیم به خروج از هنگ کنگ می آید و پس از چین را تحت فشار قرار دادند از طریق یک بحث جدید امنیت ملی قانون برای این مستعمره سابق بریتانیا.

فراگیر قانون مجازات آنچه در چین توصیف گسترده به عنوان تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به زندگی در زندان است.

منتقدان می گویند آن را نابود هنگ کنگ آزادی به عنوان یک نیمه خودمختار منطقه از جمله آزادی بیان.

Facebook, WhatsApp, توییتر, گوگل و تلگرام باید تمام این هفته اعلام کرد که آنها نیز تغییرات به عملیات خود در هنگ کنگ پس از امنیتی جدید قانون به اجرا در آمد هفته گذشته است.

تکنولوژی شرکت گفته اند که آنها در حال پردازش اطلاعات درخواست از پلیس هنگ کنگ در حالی که آنها با ارزیابی مداوم تغییرات سیاسی در این شهرستان است.

در روز سه شنبه دلار هنگ کنگ رهبر کری لام گفت: امنیت ملی قانون اعمال شده توسط پکن بود و نه “دل تنگی و عذاب” برای شهرستان.

Ms لام گفت: قانون خواهد بازگرداندن هنگ کنگ وضعیت به عنوان یکی از امن ترین شهرستانها در جهان پس از دموکراسی تظاهرات سال گذشته اغلب خشونت تبدیل شد.

“در مقایسه با قوانین امنیت ملی از کشورهای دیگر است خفیف و نه قانون. دامنه آن است که به عنوان گسترده ای به عنوان است که در کشورهای دیگر و حتی چین,” او گفت:.

این قانون بوده است به شدت مورد انتقاد جهانی برای تضعیف آزادی های تضمین شده در زیر “یک کشور دو سیستم” توافق کردند که به عنوان بخشی از این مستعمره سابق بریتانیا بازگشت به قانون در سال 1997.

همچنین در روز سه شنبه وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفته فاکس نیوز گفت: “قطعا به دنبال” ممنوعیت چینی برنامه های رسانه های اجتماعی از جمله Infinite.

“من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور (دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن) اما آن چیزی است که ما به دنبال در” آقای Pompeo گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de