Infinite را مایر وعده های جعلی اخبار مبارزه در تماس با اتحادیه اروپا برتون

فایل عکس: یک فرد دارای یک گوشی های هوشمند به عنوان Tik Tok لوگو نمایش داده شده در این تصویر تصویر گرفته شده در نوامبر 7, 2019. رویترز/Dado Ruvic/تصویر

بروکسل (العالم) – چینی تصویری برنامه Infinite جدید اجرایی کوین مایر گفته است, اتحادیه اروپا, دیجیتال, رئیس تیری برتون او در نظر دارد به نقش فعال مبارزه با دروغ های رسمی اتحادیه اروپا روز سه شنبه گفت: به عنوان برتون هل tech غول به گام تا تلاش های خود را در برابر خبر جعلی.

برتون در دو ماه گذشته برگزار شد ویدئو کنفرانس با Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ مدیر عامل گوگل Sundar Pichai مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و مدیر عامل توییتر جک دورسی برای ترویج مبارزات انتخاباتی خود در برابر جعلی اخبار و مسائل دیگر.

Infinite متعلق به شرکت چینی ByteDance اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد فیلم های کوتاه. این انفجار در محبوبیت در طول COVID-19 بحران اما به تازگی آمار با حفظ حریم خصوصی شکایت ها و نگرانی های ناشی از آن ظاهرا روابط نزدیک به پکن.

مایر قبلا والت دیزنی شرکت را بالا جریان اجرایی چپ در ایالات متحده سرگرمی و پارک های غول پیکر برای تبدیل شدن به Infinite مدیر عامل شرکت ماه گذشته.

“خوب, گفتگو با کوین مایر, مدیر عامل شرکت Infinite. سرگرم کننده میلیون ها نفر Infinite نقش بازی در برابر دروغ,” برتون گفت: در یک صدای جیر جیر در سه شنبه پس از یک تماس تصویری با مایر.

برتانیایی دعوت Infinite برای پیوستن به اتحادیه اروپا منشور اخلاقی گفت: اتحادیه اروپا رسمی بود که مجاز به صحبت های عمومی.

اعضای داوطلبانه رفتاری عبارتند از: Google, Facebook, Twitter و موزیلا که امضا در اکتبر 2018 به مبارزه با اخبار جعلی در سیستم عامل خود را در یک پیشنهاد به دفع بیشتر آمرانه مقررات.

“برتون انتظار آنلاین سیستم عامل به طور کلی و Infinite به طور خاص برای استفاده حکومت فعالانه به یک شریک در مبارزه با دروغ” این مقام گفت.

مایر متعهد به اقدام مسئولانه و به آدرس مسائل مربوط به غیر قانونی و مضر از جمله در نظر گرفتن گام های بیشتری در مبارزه با دروغ ،

گزارش Foo یون Chee; ویرایش توسط تام براون

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>