به جوان Superpowered و سیاه

به جوان Superpowered و سیاه
مارس 17, 1994

در Lorestone کمیک در فورت گرین بروکلین و یک آمریکایی آفریقایی تبار پسر همه از هشت برروی آن بکشید از طریق پشته از پلاستیک پیچیده, کمیک خود را بیان خشک به ربودهشده blankness. پول در جیب خود نیاز به صرف مانند سریع و کل جهان ظاهر می شود و ناپدید تحت زل زل نگاه کردن او در جانشینی سریع دلار-بیست و پنج جهانهای نگاه و سپس تبعید در محاسن براق فویل را پوشش می دهد.

یک بار پس از یک زمان کمی را گزینه های فرار باریک حیطه انواع: Superman, Batman, Captain America, Thor — سفید-نان ابرقهرمانان برای نان سفید کودکان است. X-Men شد و به عنوان بد بو خود را به عنوان خرید کردم کسانی که freaky جهش در حال نزدیک ترین جریان اصلی کمیک آمده به منعکس کننده زندگی به طور بالقوه حاشیه کودکان و نوجوانان. به تازگی هر چند محدوده خود از خرید و تصاویر بدست بطور قابل توجهی گسترده تر و تیره تر است. دور از این سیاه و سفید متعلق به نمای در دفاتر شرکت های بزرگ که در آن تصمیم گیری در مورد کتاب های کمیک ساخته می شوند قهرمانانه چهره سیاه و سفید در آخرین خشم: DC Comics شروع می شود خود را سیاه و سفید-اجرای طرح نقطه عطف; کمیک مارول به ارمغان می آورد ’70s آیکون Luke Cage, قهرمان, برای استخدام; مستقل انتشار چهار رنگ Afrocentric کتاب (از جمله محبوب caped اسپایک لی مشترک نوشته شده توسط سنبله برادر عدد پنج) در حالی که کوچک پرس مانند Posro Komics خود دمدمی چیز سیاه و سفید است. حتی هالیوود بدست در عمل: Robert Townsend بود شهاب مرد, وسلی اسنایپس, می خواهد به پلنگ سیاه و سفید, Carl Lumbly این فیلم تلویزیونی آخوندک را به فاکس به عنوان یک سری بعدی سقوط Damon Wayans است به ستاره به عنوان Blankman.

اما به مرد کوچک در Lorestone. او به من می گوید که او را به قرار دادن نام خود را به غریبه ها. اما آنچه شما به عنوان خوانده شده ؟

مردان ایکس و مرد عنکبوتی,” او می گوید مایکروسافت. برادر بزرگش 13 و دیگر کتاب های کمیک فن (“این بچه ها”), اشاره او و به او می گوید که او می خواند X-نیروی بیش از حد.

“آره. X-Force.” چگونه آمده است ؟ او پرسم دوباره. “من مانند پوشش می دهد.” آیا شما تماشای X-Men کارتون نشان می دهد ؟ او آشکارا روشن بدون شک فکر sugared غلات و حبوبات است. “آره هر هفته.” آیا شما خواندن هر black comic books? او به نظر می رسد در من برای یک ثانیه. “طوفان سیاه” او نشان می دهد و در نهایت محتاط اشاره به X-Men را نشانه negress.

دو نفر از آنها شده اند مرور با یک دختر بچه حدود 13 که لوله تا که او می خواند نقطه عطف آیکون. “این رو خوب هنر است و آن را در مورد این دختر که یک هم تیمی با یک بیگانه است و او این کمربند خاص است که به او قدرت.”

طوفان’s یک دختر بچه” هشت سال زمزمه. پس از آن دو نوجوان هستند بیش از حد مشغول خندیدن به او برای پاسخ به هر گونه سوال بیشتر.

در سراسر شهر در منهتن ممنوع سیاره وجود دارد بیشتر بچه ها سیاه و سفید جوراب زنانه ساقه بلند در کتاب: آنها حرکت می کند درست مثل هر کس دیگری بصری برچسب مسابقه خود تنها مشخصه متمایز. یک مادر می آید در برگزاری رشته کیف پول به یک نه ساله است که می خواهد برای خرید او را از خانه و خانه. او می خواهد همه چیز را هیچ یک از آن سیاه و سفید با مضمون. “او دوست دارد آنهایی که با ابرقهرمانان,” او توضیح می دهد در حالی که او می سازد یک پشته به عنوان ضخامت به عنوان ساعد.

من یک پسر 14 در آمده و خرید کل ردیف شگفتی از جمله قفسو نقطه عطف خون سندیکا. “من مانند یک نقطه عطف” او به من می گوید ” چون آنها رو خوب هنر است و آن را همه چیز در مورد این باند می شود که آلوده… قفس بسیاری از دعوا با دیگر ابرقهرمانان مانند هالک. او یک پسر خوب, اما او هنوز هم به دعوا می شود.” آیا شما مانند کمیک با شخصیت های سیاه بهتر است ؟ “آره, من حدس می زنم.”

چگونه آمده است ؟ او به نظر می رسد در من برای حدود یک دقیقه به طور ناگهانی ترس از گفتن چیزی اشتباه است. “علت آنها چیست؟”

از نشستن در نقطه عطف رسانه های منطقه پذیرش تصمیم گرفتم که من می توانم بگویم بلافاصله می کند که آنچه در اینجا از لباس های خود را — که آن مرد در کت و شلوار باید در امور مالی که طولانی loping رقم در شلوار جین به یک مداد سوار کار ماهر. معلوم می شود من تنها نیمی از حق.

راه اندازی در سال گذشته نقطه عطف سگ بالا است در طنز biz با شش عنوان و بیش از 5 میلیون کتاب به فروش می رسد. تاسیس یک هسته گروه متشکل از درک تو خالی, Michael Davis, Denys کوان و Dwayne McDuffie — تو خالی و دیویس پول پایان کوان و McDuffie تصاویر و کلمات — نقطه عطف نشسته و به راحتی در زیر سایه یک کمیک DC توزیع کرد. آنها را کمیک و DC توزیع آنها در حالی که DC پدر و مادر کنگلومرا, تایم وارنر, ساعت از پنت هاوس. همه پول تا کنون.

کوان و McDuffie ملاقات در کمیک مارول در حالی که کار بر روی Deathlok, کوان, نقشه کشی, McDuffie نوشتن. McDuffie کت و شلوار من misidentified زودتر خواهد قطع بلند و استوار upwardly موبایل شکل پشت سر خود PowerBook اگر نیست آن را برای ردیابی از درس خوان, نوجوان انرژی است که هنوز هم قراردادن موشواره در اطراف چشم خود را. او را ترسیم به من چگونه او بسیار کاهش یافت و به کمیک های حادثه اما بچه او استفاده می شود که واقعا صحبت کردن و توضیح داد که چگونه برطرف او این است که زنان به چنین سرد ،

“من در دانشگاه نیویورک برای فیلم مدرسه و فرار از پول, بنابراین من در زمان یک کار کپی و ویرایش جداول: جداول و اعداد و بسیاری از بسیاری از جداول اعداد. من bitching در مورد کار من یک دسته کامل به یک مرد که مشغول به کار بود در تعجب و او گفت: وجود دارد یک کار ویرایش باز در اینجا شما باید برای آن اعمال می شود. من آن را کردم و در زمان عمده کاهش پرداخت اما آن را قطعا خیلی بهتر از جداول اعداد. من شروع به نوشتن کمیک به مکمل درآمد من در بر داشت و من دوست داشتم نوشتن خیلی بهتر از ویرایش. من در نوشتن بسیاری از چیزهای بچه مانند بسته قدرت مرد عنکبوتی و کتاب آموزشی. من همیشه می خواستم برای انجام مرد عنکبوتیاما نزدیک من شد مرد عنکبوتی “شما می توانید یک مهندس” کتاب “یا” مرد عنکبوتی می آموزد دوچرخه ایمنی” چیزهایی مانند آن. سپس من به پایان رسید تا انجام Deathlok.”

برای 25 مسائل زد که بین سال 1991 و 1993, McDuffie چرخید داستان یک برادر به نام مایکل کالینز یک آرمان متخصص کامپیوتر که تصادفا در سراسر راز Deathlok cyber-جنگجو پروژه و شخصیت او را دریافت و حک شده بر روی ماشین کشتار سایبورگ. Deathlok تا به حال کوتاه اجرا در اواخر دهه 70 به عنوان یک مرد سفید اما McDuffie به ارمغان آورد او را به پشت, سیاه, بازنویسی شخصیت به عنوان یکی از طولانی اخته-اضطراب mindfuck.

McDuffie خاموش زمان خود را در مارول با یک سری خاص که در آن Deathlok همکاری با مارول قدیمی مدرسه قهرمان پلنگ سیاه و سفید برای نجات کشور آفریقایی از mentality mag از یک آمریکایی آفریقایی تبار supervillain که می خواستم به حرکت مردم سیاه و سفید بازگشت به سرزمین مادری. “من فکر نمی کنم بسیاری از تحریریه در مارول واقعا درک آنچه که من انجام شده بود با شخصیت, اما آن را می شود به سوال خود را چگونه من به کمیک. وقتی که من بچه بودم من فقط یک خفیف علاقه ای به کمیک. من دوست داشتم مسخره کردن مهمات که در آن مردم خواهد تبدیل به لاک پشت غول پیکر و مسائل است. من دیدم مرد عنکبوتی و من دوست داشتم که به خاطر او این درس خوان علم و دانش آموز بود که مخفیانه و خنک که مطمئن شوید که صدا مثل من به من. من واقعا شناخته شده است. اما آن را هنوز هم یک نوع علاقه گاه به گاه.

“سپس من تو را دیدم ‘پلنگ خشم’ [دان مک گرگور خوبی در نظر گرفته اواسط 70s پلنگ سیاه داستان] زمانی که من 11 یا 12 و آن را کاملا پرچ من. من واقعا نمی دانم چرا در آن زمان است. به دنبال بازگشت به آن را آسان ببینید که وجود دارد چیزی واقعا خاص واقعا اعتبار مورد دیدن خودتان منعکس شده در رسانه ها با عزت و با هوش است. پلنگ سیاه شد تمام چیزهایی که سیاه و سفید شخصیت های کمیک هرگز شد. من هرگز به فروشگاه رفت به طور خاص برای کتاب تا ‘پلنگ خشم” اما هنگامی که من آن را دیدم, من در, من نمی تواند دور از آن.”

پلنگ بدل به چهار اولیه عنوان نقطه عطف در: آیکون, سخت افزار, خون سندیکاو استاتیک. تا زمانی که همه چیز حل و فصل کردن در شرکت جدید McDuffie برگزار شد تنها نوشتن اعتباری بر روی آیکون و سخت افزاربه علاوه کمک در استراحت و همچنین به عنوان بیش از حد arching عنوان سردبیر. آن را تقریبا بی سابقه ای برای هر طنز-کتاب, نویسنده, سیاه یا سفید برای نظارت بر تولید کل جهان چیزی شبیه به نقش افسانه ای استن لی در حال شکل گیری مارول.

“آنچه ما سعی به از مارول — از اوایل مارول است — آنچه که ما فقط پاره پاره شد به این معنا که ما در حال انجام ابرقهرمانان اما آنها برای زندگی در جهان است که به نظر می رسد بیشتر شبیه به جهان ما” McDuffie می گوید. کلید ساخت نقطه عطف جهان نگاه کنید بیشتر شبیه به McDuffie است که در شهرستان داکوتا که در آن بسیاری از نقطه عطف کتاب مجموعه هستند. این “واقعی بودن” از این محیط شهری (یک متوسط پایین-در-آن-شانس, چند نژادی جامعه) است چه تضمین واقعی بودن این شخصیت است. به عنوان مدرک از کار آنها قرار داده ایم را در جهان McDuffie به من نشان می دهد که نقطه عطف مقدس یک تلفن-کتاب-اندازه مجموعه ای از افراد و مکان ها و چیزهایی که در داکوتای. McDuffie و کوان شکل که اگر آنها nabes حق ساخت شخصیت خود را ساکنان به جای بازدید کنندگان و سپس داستان خود را نمی خواهد کهنه و یا احمقانه است. که اوایل مارول فلسفه که در ’60s به معنای داشتن پیتر پارکر رفتن به Empire State University در حالی که دکتر عجیب آویزان کرد.

هزار و نهصد و نود سیاه مردم نیازی به گفتن اشغال بسیار متفاوت فضاهای شهری. خون سندیکاکه می گوید از ماجراهای یک پاسی که توسعه ابرقدرت با تشکر از دولت antigang برنامه رفته چپ چپ تنظیم شده است در پاریس جزیره بیرون درز دار کوچک است. گرفتن کرک خانه ها و خدمه رقیب این اتحادیه در تلاش برای زنده ماندن و کشف توطئه است که آنها را ایجاد کرده. استاتیکداستان از ویرژیل Hawkins, superpowered بالا معلم مدرسه ابتدایی با یک از شوخ طبعی و یک خاردار له شدن یک دختر بچه در Sadler یک brownstone به صف جامعه مجزا یادآور فورت گرین. تا کنون ویرژیل است درهم با فروشندگان مواد مخدر و اراذل و اوباش را شکست داد superpowered معلمان دانش آموزان قلدر و رهبری کردن یک تاج ارتفاعات مانند مسابقه شورش — در این بین مشغول به کار در مواد غذایی سریع مشترک و نگه داشتن خود را نمرات بالا.

آیکون است که نقطه عطف گل سرسبد عنوان. داکوتای سوپرمن, آیکون است که یک بیگانه که crashlanded به عنوان یک کودک در ایالات جنوبی از سال 1839. در نظر گرفتن نقطه عطف اخلاق در مورد سایت ويژگی به یک آیکون تجارب سیاهی فقط به عنوان یک خودسرانه دولت از ذهن خود آفریقایی Americanness قفل شده در توسط حادثه اولیه خود را کشف توسط یک برده. او تا به حال یافت شده است توسط Ma و Pa, Kent, او می خواهم نگاه و فکر می کنم مانند آنها. در حال حاضر او مشخصه متمایز است و گرایش به سمت و اخلاقی نماز جماعت خواهد بود که نکته قابل توجهی که از Supes دهان, اما به زبان آمده توسط برادر را در یک قطعا نومحافظه شیب.

دیگر McDuffie کتاب سخت افزاربه Deathlok-مانند داستان مهندسی ویز به نام کورتیس متکالف و شگفت انگیز خود را کت و شلوار از زره پوش. چسبیده به داکوتای مجلل و عمدتا سفید با تکنولوژی بالا انکلاوها سخت افزار افتضاح به بار قتل و جرح در نیروهای شرکت های بزرگ شیطانی در آنچه که می تواند تنها یک ریف در McDuffie و Co.’s تجربیات خود در کمیک biz. کورتیس مشکل بزرگ تا کنون این بوده است که با او کینه توز ابرقهرمان سفر کمی بیش از حد — و نمی توانید تصمیم بگیرید اگر جنگ خود را هر گونه ارتباط به افرادی که کار نمی کنند در پنت هاوس.

در چند ماه گذشته نقطه عطف آغاز شده است انشعاب اضافه کردن برخی از سایه بیشتر به این شرکت در حال حاضر رنگارنگ پالت. برای اولین بار وجود دارد سایه جنگ متقاطع حماسه که شامل تقریبا تمام نقطه عطف قهرمانان و معرفی دو عنوان جدید: Xombi, آسیایی, ابرقهرمان آمریکایی (“او یک هنرمند رزمی می گوید:” یک نقطه عطف کارمند) و کابینه سایهیک نژاد مخلوط superteam. در این ماه این شرکت با در نظر گرفتن جدایی طلب در مقابل integrationist معضل است که زمینه آن شرکت خود را در وجود دیگری متقاطع miniseries, Worlds Collide. هنگامی که یک interdimensional ریفت را تهدید می کند و داکوتای شهر نماد و بقیه نقطه عطف قهرمانان می آیند چهره به چهره با سوپرمن و برخی دیگر (سفید) مردمی از DC به طور منظم و با ثبات است.

به عنوان اگر دستکاری تمام کسانی که داستان ها و فضاهای کافی نبود نقطه عطف را نیز در مجموعه خود این کار را انجام می دهند تا بدون ایجاد هیچ گونه جدید مدل نقش مثبت. است که می گویند, Dwayne McDuffie یکی از بچه ها بود که برای اولین بار تبدیل به کمیک توسط بزرگترین black comic-book نقش مدل در تمام دوران پلنگ سیاه را به جای نوشتن نیست هر خود را با تشکر از شما. “مدل های نقش یک تله” او می گوید: به طور ناگهانی رفته مرگبار جدی است. “نقش مدل های دیگر کلیشه, Sidney Poitier در اوایل 60s ، ما مردم نه یک تصویر و آن را واقعا نمی هر چیزی را حل کند به جای منفی کلیشه با مثبت کلیشه. هیچ انسانی در جریان است برای زندگی کردن به آن است. من فقط می خواهم کتاب که شکستن یکپارچه ایده از آنچه مردم سیاه و سفید هستند. یک الگوی مثبت است وزن بیش از حد برای هر کسی است.”

Blacker-از-تو استدلال به نور پوست خود کهیر اما شما فقط نمی توانید اجتناب از آنها را هر زمان که شما سرمایه گذاری بر روی این موضوع از کتاب های کمیک است.

هنگامی که شرکت های بزرگ فکر نقطه عطف شکست به عنوان فوری طنز سنگین وزن تنها گروه دیگر با انتشار بیش از یک سیاه گرا عنوان شد ANIA یک کنسرسیوم مستقل در اوکلند. نه حزب می خواهد به دقیقا همان است که در آغاز دشمنی (اگر چه کلمه در طنز صحنه امتیاز نسبت ANIA) اما آن را طولانی نیست قبل از شرکت مربوطه PR مردم فکس broadsides به مطبوعات در مورد که در کتاب های بیشتر فرهنگی و آگاه است. تلاش برای موقعیت خود را به ضبط تازه کشف شده بازار سیاه هر شرکت افتخار است که آن را می دانستم که بهترین راه برای رندر سیاه مردم قهرمانانه در کمیک.

ANIA جمهور اریک گریفین گفت: در مطبوعات که نقطه عطف نبود “سیاه و سفید به اندازه کافی” که در آن مقابله با کمیک DC تشکیل sellout. نقطه عطف McDuffie مقابله با “ما نمی خواهید به فروش کتاب های ما از پشت یک کامیون: در آن طول می کشد دور زمان از کار خلاق است.” به نظر می رسد نقطه عطف برنده شرکت های بزرگ جنگ اراده ها: بدون میدانی توزیع کننده و حامی مثل DC Comics, ANIA به تازگی به حالت تعلیق انتشار.

با اینحال گریفین حفاری به نظر می رسید به نیش fellas در نقطه عطف در راه است که تمرین اشاره به بازار رو به رشد سهم نمی تواند تسکین; آنها به رسمیت شناخته شده طنز از انجام سیاه ابرقهرمانان در یک رسانه است که به طور سنتی بازیگران تصاویر سیاه و سفید به کمتر از قهرمانانه. نکته خنده دار این است که همواره وجود داشته است قهرمانانه جسم سیاه در کتاب های کمیک فرمت از یک اسلحه toting هنوز ریزه اندام Harriet Tubman اصلی X-Man-مالکوم که در اوایل فرضی superteam, استعداد دهم. در فولتن بازار فقط چند بلوک از Lorestone کمیک فروشگاه می توانید جاسوسی همه این افراد ارائه شده و کاهش می یابد به چهار رنگ کمیک تن فروخته شده توسط فروشندگان خیابانی همراه با نشان بزرگ سیاه پادشاهان آفریقا تقویم اسپانسر شده از طرف شرکت آبجو و سیاه و سفید متعلق به خانه های مراسم تشییع جنازه.

چیز کمی از موهای هر چند هنگامی که شما در رسیدن به جوهر و کاغذ فوق العاده سیاهان مانند پلنگ سیاه یا Luke Cage یا X-Men چند ساله بازیکن تیم طوفان (دیدن ستون های فرعی زیر). این سیاه ابرقهرمانان ایجاد شده توسط جریان اصلی شرکت به صورت سیاه و سفید مصرف و در حقیقت آنها به نظر می رسد تعریف بسیار مشکل. این پلنگ اشراف (آفریقایی prince به نام T’Challa تبدیل جنگنده جرم و جنایت) قفس رپ ورق (ex-con-تقدیر-حرفه ای ابرقهرمان) و طوفان غریب (جنگل باران الهه) هستند و در بسیاری از کلیشه های نژادپرستانه اما متوقف نشده black comic نویسندگان و طرفداران از استناد به آنها و بیش از بیش. پس از تمام شده برای اتاق های کوچک دیگری در بازار و پس از آن همیشه وجود دارد شانس فعال است که در این ماه موضوع شخصیت ممکن است فقط به بالا و فراتر از آن همه بازخرید آلوده تاریخچه از نمایندگی در کمیک.

مدرسه جدید از کمیک سازان می خواهد که رستگاری در حال حاضر. بهره گیری از سال خود را به عنوان طرفداران و دستیاران و همچنین به عنوان یک فرهنگی از لحظه ای که از “تحت کنترل” است و مطمئن فروش زمین های انواع خلاق در این شرکت ها می خواهند به بازنویسی تمام کسانی که در اوایل شخصیت. برای انجام این کار هر چند آنها را به آمده تا با یک زبان جدید ایجاد یک مجموعه جدید از ریشه. این می تواند یک مشکل با توجه به این که همه درگیر گذشته را صرف 20 سال خواب بود که او هم Luke Cage تنظیم همه چیز راست بالای شهر یا Prince T’Challa از mentality mag منتظر لحظه مناسب برای بهار از مرطوب سایه های غول پیکر آفریقایی کف دست.

راجر بارنز نویسنده و penciller برای Heru: پسر Ausarاست صدایی کمی اعترافی بیش از این گوشی. “آنچه که من به عنوان خوانده شده ؟” او می پرسد: بازتاب سوال من در تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای پاسخ به آن است. “من خواندن PowerMan — Luke Cage: قهرمان برای استخدام.”

که Dwayne McDuffie نقل از شاهوار پلنگ در حالی که راجر بارنز ادعا free wheeling, funketeer قفس می گوید چیزی در مورد تفاوت بین نقطه عطف و مستقل از رقبا. حتی اگر McDuffie می خواهد به حرکت به دور از ایجاد پلنگ-esque بچه های خوب, خود نقطه عطفی است که قطعا “رسمی” سیاه کمیک شرکت از لحظه ای او و Denys کوان به عنوان نزدیک به عنوان سیاه و سفید مردم به طنز-کتاب خانواده سلطنتی. در مقایسه مرده ANIA (یک Swahili واژه “محافظت” و یا “دفاع”) نبود حتی یک شرکت وقتی که می رفت زیر. ایده این بود که به اعتصاب در کمیک DC از طریق نیروی عظیم منهدم کننده کوچک و چالاک توزیع ترکیب متشکل از اعضای با سبک های متنوع و منافع. در ابتدا چهار امضا: Africa Rising (خانه سیاه جنگجو), Afrocentric کتاب های کمیک (سوگند), U. P. کمیک (پاکسازی) و تیره Zulu دروغ (Zwanna, پسر Zulu.) قفس به نظر می رسد مناسب حامی برای این بود outsider خدمه.

هنگامی که ما صحبت کرد, ANIA هنوز هم در کسب و کار و بارنز پر از شور و شوق مسری. او و Afrocentric کتاب های کمیک خود را شروع کردم در سال 1991 با یک کتاب طنز به نام هروس: Son of Osiris. “قبل از سال 1990 هیچ کس انجام شد سیاه, کمیک,” او توضیح می دهد. “در حال حاضر همه و مادر خود را در حال انجام آن است. در این زمان تنها چیزی که وجود دارد یک کتاب به نام Brothermanسپس همه ناگهانی ما تا به حال یک سیل سیاه کمیک تقریبا همه سیاه و سفید. تازگی زد هر چند و به زودی همه چیز نیست فروش به عنوان به خوبی.

“من تا به حال شناخته شده اریک و Nabile [اریک گریفین از پوست جنگجو و Nabile حقه از Zwanna] و ANIA بسیار شروع کردن با من و اریک صحبت کردن در تلفن. ما می خواستیم به بیرون آمدن با رنگ سیاه کتاب و آبنوس جنگجو و سوگند اولین کسانی بودند که ما انجام دادیم.” به عنوان ضد نقطه عطف ANIA برنامه ریزی برای تمرکز بر روی یک Afrocentric دیدگاه “چیزی در امتداد خطوط از آنچه استاد Jeffries می آموزد چیزهایی که شما یاد بگیرند که زمانی که شما گرفتن یک مدرک در مطالعات. این که آیا شما موافق یا مخالف با Afrocentrism آن است که چشم انداز متناوب چیزی است که مردم باید در معرض.” پس از آن می آید تنها نقطه عطف jab گفتگو کارگردانی در خون سندیکا: “ما فکر می کنم انجام این نوع از چیزهایی است که ارزشمند تر و سپس با داشتن شخصیت را از ترک خانه.”

اگر که مورد سپس آنچه در مورد لوقا قفس ؟ کوس ترک خانه است و دقیقا این نوع از چیزی که شما ممکن است پیدا کردن یک قهرمان برای استخدام انجام می دهند. “خوب او بسیاری از انتقاد, اما من هنوز هم او را دوست داشت. Spidey بود محبوب تر اما قفس سیاه و سفید بود ، وجود ندارد بسیار, بسیاری, بنابراین من فقط به عنوان خوانده شده Luke Cage. پس از او به نظر می رسد در بسیاری از کمیک های دیگر که به معنای جمع آوری همه چیز. اگر او در چهار فوق العادهمن که شماره چهار عکس; اگر او به نظر می رسد در جایی دیگر خریداری شده است. من هنوز هم هر شماره از سری اصلی و همچنین تمام چیزهای دیگر. من حتی آنها را نوشت نامه ای که چاپ شد در مورد نگه داشتن او زمانی که مارول در حال برنامه ریزی برای خلاص شدن از این کتاب است. این نوع یک بحث پپ: بیایید جدی در اینجا ما می توانید انجام دهید و یا این که به حفظ کتاب می رویم.” پس تعجب به او گوش نمی بارنز را دنبال نمی کند قفس جدید سری. “آنها باید او را نگه داشته و سازمان ملل متحد به ارمغان آورد.”

لوک کیج زندگی می کند, اگر چه, و نه فقط در کتاب جدید خود در تعجب. در Heruبارنز امر عادت دقت او آموخته است که به عنوان یک قفس محقق به یک شی جدید: Egyptian mythology. حمایت بارنز را مدرک پیشرفته در تاریخ (طنز حتی دریافت مطلوب اطلاع در اسمیتسونیان magazine), سوگند می گوید از معجزه ظاهر سوگند در Kemet (که در مصر باستان برای من و شما سیاه و سفید فوقانی پادشاهی که از همه مصر قدرت و فلسفه سرازیر شد پایین رود نیل) در زمان سلطنت فرعون Akhenaton. داستان در می یابد مهربانی Akhenaton روی تخت بزرگ به عنوان نور پوست عرب و مدیترانه وحشی از شمال حرکت به پایین پادشاهی در droves تاب و سوء تفاهم ارزش خود مردم است. سوگند می رسد شگفت انگیز-قدرت های جادویی فقط در نیک از زمان در یک بار تایید و مخدوش از اعتقادات مصریان.

آن را سخت به آن را به عنوان یک نظر بر روی کتاب های کمیک به طور کلی در زمانی که مشاور سلطنتی Hosef می گوید Akhenaton: “ما برخلاف اسرار گرفته شده به معنای واقعی کلمه توسط این نادان خودی. که برابر قانون باید از مغز به درک ما نماد.” پس از همه, طنز fandom بسیار محرمانه جامعه — کسی که وسواسی توجه به جزئیات و تداوم اغلب باعث می شود آن را نامفهوم به کسانی که به شدت به این کتاب. بارنز را پیگیری قفس در سراسر عناوین و سال های عمیق علمی از کتاب های کمیک جهان گرایش به کیمیاگری recombinations از خطوط داستان که لینک طرفداران کمیک به JFK assassination علاقمندان و بشقاب پرنده ها علاقه مندان است. این است که چرا بارنز کتاب می تواند بسیار Afrocentric و deliriously پالپ در همان زمان آن اشباع شده browns rusts و مدال طلا استقراض از فانک سیاه-مخمل نقاشی و قطعا به عنوان داستان خود را متکی به حجیم تحقیقات Molefi Asante را Kemet, Afrocentricity و دانش.

فاقد یک موضوع وحدت به جز یک استراتژی بازاریابی و درخواست تجدید نظر خود را به برخی از جمعیتی ANIA دیگر کتاب را در جنوب-ظاهری محیطهای جوامع تقسیم شده تنها با جرم و جنایت و نژاد پرستی به قهرمانان خود-نفرت از اراذل و اوباش و ساده و مردمی است. اریک گریفین را پوست جنگجو می گوید داستان از Komal جکسون یک سیاه tech-ویز که بر خلاف سخت افزار, تبدیل کردن شرکتهای فورچون 500 را به حرکت به عقب به جنوب شهر. روز Jackson می آموزد اما در شب او دون تکنولوژی بالا کت و شلوار از زره پوش را بیرون می کشد و Yorktown را نيستم. پاکسازینوشته شده توسط روزولت پیت و برجسته هنر توسط بیل هابز که به راحتی صفوف با هر یک از رشته های اصلی’ کتاب می خواند مثل یک سیاه پوست جنگجو که شده آب پز را به ناب ترین جوهر. به تاریخ خود قهرمان است و هیچ زندگی و یا هویت خارج از ضرب و شتم نمایندگی های پایین. سیاه ronin او فقط نگه می دارد انجام خشونت آمیز خود چیزی zeroing در خود گریزان معدن: بزرگ (یعنی سفید) واردکنندگان مواد مخدر.

“مهم ترین چیز برای ما این است که این شرکت توان سیاه و سفید-کنترل گفت:” بارنز قبل از اینکه روز به روز در حال اجرا یک کسب و کار را ANIA در. “این چیزی است که ما نگران هستند.” علاوه بر آجیل و پیچ و مهره از قرار دادن کتاب, اگر چه, ANIA نیز تا به حال یک تصویر مشکل خود را به ادعا. Zwannaیکی از عناوین اصلی در گروه زیر آتش برای نژادپرستانه توصیفاتی از سفید پوستان است. بارنز نمی نوشتن یا ویرایش Zwannaو این کتاب برای اولین بار به رها کردن از ANIA برابر, اما او می توانست دفاع در برابر اتهام نژادپرستی: “Zwanna: پسر Zulu بود کشیده شده توسط یک هنرمند. بسیاری از مردم به دنبال که در آن کتاب ممکن است فکر می کنم آن است. اما اگر Zwanna دارای یک هنرمند چگونه می تواند از ما در برابر تبعیض آن بخش از جمعیت است؟”

بارنز است بیش از حد خوب یک پسر برای فروختن یک دوست است, اما حقیقت این است که نژاد پرستی در برابر سفید پوستان است حداقل از Zwanna’s مشکلات. Zwanna یک نسل از Chaka Zulu, زندگی در آمریکا و ثبت نام در سیاه دولت آمریکا دانشگاه. هر زمان که نژاد پرستی را تهدید می کند, او “Zhaabs از” تبدیل شدن به یک کمر-لباس فوق العاده-آفریقایی. از دست داده در راه خود را به یک زندگی رنگ و طرح Zwanna سیخ نژادپرستانه نهاوند بر نیزه خود را میان یک آستر. تمسخر ریف در پلنگ Zwanna اسباب سرگرمی دوست دختر خود را با چیز شیرین مانند “من که جنگل عشق برای شما عزیزم!”

پس از آن وجود دارد این صحنه که در آن رهبران در سراسر جهان نژادپرستانه توطئه را Zwanna زنجیر گسترش-eagled در حالی که آنها croon, “ما برخی از کون عیار.” به تصویر کشیده شده در این کتاب به عنوان یک lisping کوارتت سفید مرد دوجنسه, آنها برنامه ریزی برای شکستن آفریقا را با تجاوز Zwanna. Zwanna معافیت های رایگان و اعزام آنها به نوبه خود impaling آنها را بر نیزه “سگی به سبک.”

این کتاب مملو از چنین آشکارا توهین آمیز, لحظات, لحظات اصلی ناشر نمی تواند دور با اما است که این کتاب نویسنده Nabile حقه دارای اثبات مستقل خود را comix اعتبار. Zwanna نمی کند و ذخیره خود را دشمنی برای نهاوند و drag queens, هر چند — آن تف سم در افراد سیاه و سفید بیش از حد: احمقانه sellout Toms یا dippy زنان آمریکایی آفریقایی تبار که می خواهید به رختخواب Zwanna در paroxysms از Mandingo گل میخ تب. برای کشش طولانی تابستان گذشته و سقوط Zwanna شد چهره ANIA (در مطبوعات حداقل) و زشتی که در تصویر ممکن است چیزی برای انجام با عنوان توافق طرفین پس از خروج از ANIA. آن را به عنوان یک درس در بازاریابی, سپس, که سیاه و سفید “متعلق به” و “سیاه کنترل می شود” کافی بود یک زمین را به یک loincloth-پوشیدن نیزه حمل Zulu نام Zwanna خود را در 15 دقیقه از معتبر-سیاه-ابرقهرمان شهرت.

من از Posro Komics را سر نویسنده و هنرمند (رولاند Laird و Elihu بیع دوم) چه کتاب خود را خواهد بود اگر آن را یک رکورد است. این تنها چیزی است که شما می توانید بپرسید ، Posro کتاب MC2نیست یک ابرقهرمان کمیک آن hip-hop, طنز, داستان ارل Terrel منظم-جو هارلم باربر سبک جیپ و رویاهای برنامه نویسی, سیاه با مضمون بازی های رایانه ای. آیا با موسیقی متن فیلم, اما این پیشنهاد از ضربه است که در همه جا در MC2از باشگاه ها که ارل frequents به روح او نقش خود را در ماشین.

“من استفاده می شود به فکر می کنم که اگر MC2 بود آن را ثبت و ضبط می شود Tribe Called Quest را مردم غریزی سفر,” Laird می گوید پس از یک لحظه فکر کردم به عنوان بیع گره. “که و اولین De La Soul.”

“آره قطعا می گوید:” بیع.

“وجود دارد می تواند یک کمی از PE در آن وجود دارد بیش از حد, اما من به خاطر آمدن به قبیله و De La Soul چون آنها فقط خیلی متفاوت زمانی که آنها بیرون آمد. موسیقی به هر حال.”

این باعث می شود مقدار مشخصی از حس. به سوال بپرسید من تا به حال به یک ترنتون-محدود قطار گذشته جوی-zee بزرگراه درخت پوشیده از تپه های سوخته کارخانه سیگار پالایشگاه و پشت ایوان از مختصر و مفید خانه به ادیسون پاک و حومه شهر که در آن صاحب زمین زندگی و کار می کند. این نوع از سوار شما می توانید در LIRR به De La روح لانگ آیلند.

Laird استفاده می شود برای زندگی در بروکلین اما او تا به حال برای رفتن به نیوجرسی به نوشتن کمیک خود را مجبور به “خارج از گام به آرام برای دریافت کار انجام می شود” را به عنوان او به من می گوید. پس از حرارت و سر و صدا از نقطه عطف/ANIA جنگ آرام به نظر می رسد مثل یک مکان خوب بود و صاحب زمین و طنز را از چمن به خوبی بنا کردن. نقطه عطف بخشی از کمیک اصلی و ANIA در خود Afrocentric راه می خواهد اما Posro های خارجی شرکت انجام کمیک سیاه و سفید خواب و کار نسبت به زمان بزرگ اما هنوز هم پیدا کردن رضایت در لذت های کوچکی.

Laird البته ترجیح اصطلاح خاص به کوچک. “این مهم را به انجام چیزی که مربوط به هیپ-هاپ” او می گوید: “و به تصویر کشیده هیپ-هاپ را تطبیق پذیری به عنوان یک رسانه پس MC2 نیست یک ابرقهرمان کمیک. کمیک سقوط تحت کلیشه درست مثل مردم سیاه و سفید انجام دهید. شما بگویید کسی به شما در حال انجام یک کتاب کمیک و آنها انتظار capes, لباس, کل نه. ما می خواستیم به انجام چیزی است که کاملا متفاوت بود که در MC2‘s ارل است که به طور منظم آن را در مورد یک فرد عادی.

“من برای تصاویر مثبت, اما من دوست دارم. نشان دادن نمای متعادل. MC2 نیست یک شخصیت برای مردم به قهرمان عبادت او بیشتر یک شخصیت است که شما می توانید نوع از پشت. که چیزی او روز خود را در آفتاب, پس به صحبت می کنند.”

و ارل بعد از آن است که همه از آن. در چند مسائل او کاهش مو کودکان و نوجوانان در اطراف با خواهر کوچک خود را می کند و برخی از برنامه نویسی می رود به یک باشگاه آویزان با homeboy و غيره تنها “هیجان” در آینده هنگامی که کسی تلاش می کند به سرقت سوار خود را. آهسته اتفاق می افتند از زمان و صحنه در طنز است که بر خلاف هر چیزی که در “جریان اصلی” سیاه کتاب به جز شاید نقطه عطف استاتیکو حتی کتاب که در تسلیم به شرکت sharklike نیاز به نگه داشتن شنا کردن در عمل بسته بندی آب. بیع و صاحب زمین می گویند که آنها می تواند انجام دهد “mad اقدام” اگر آنها می خواستند اما در حال حاضر دیگر ظریف ماهی را سرخ کنید.

“زمانی که من کار بر روی MC2 من در تلاش بود برای نشان دادن زیبایی در چیزهایی که نیست که.” این است که بیع صحبت کردن و پاسخ دادن به یک سوال در مورد آنچه که او می خواست از طنز. “من استفاده می شود به نگاهی خاص و عام مانند Pete Rock and CL صاف ویدئوها و آن را می توان در یک محیط شهری که در آن سنگ خاکستری و سرد اما در این ویدئو وجود دارد خواهد بود در تمام این تن زمین در اطراف حتی در ساختمان ها و همه خواهد بود در حال حرکت در حرکت آهسته. شما در واقع شاهد زیبایی پنهان وجود دارد و من می خواستم برای ضبط که در این کتاب است. به خودم گفتم: من میخوام مطمئن شوید که من تصرف است.

“از آنجا که زمانی که شما زندگی می کنند در محله یهودی نشین, زمانی که شما زندگی می کنند در یک محیط زیست ضعیف هر روز بد نیست. هر روز بد نیست. گاهی اوقات شما از خواب بیدار و آن را فقط مانند…” بیع جستجو برای کلمات و سپس حل و فصل در یک شانه را بالا انداختن.

بعد از چند مسائل در حال رفتن به لمس در زن ستیزی در هیپ-هاپ Negro لیگ بیس بال و یک مرگ در ارل ، مخلوط خواهید بود چیزی که در این کتاب به عنوان ارل درایوهای خود را 4×4 به پایین خیابان های مختلف و به موقعیت های جدید است که به ارمغان می آورد تا این پرسش که چگونه بیع و صاحب زمین رو به این نقطه خاص خود را سوار.

“من نمی تواند به یاد داشته باشید زمانی که من نقاشی می گوید:” بیع دست در موهای خود را شانه مایکروسافت. “در واقع من در مارول مانند هر کس دیگری. ناخودآگاه من می خواستم به دیدن تصاویر سیاه و سفید, بنابراین من می خواهم رنگ ثور و شخصیت های مختلف قهوه ای, قرعه کشی آنها را بیش از شاید آنها متفاوت صحنه و لباس حتی اگر آنها هنوز هم می خواهم که طولانی کنید.”

Laird به من می دهد نیمی از بی اعتنایی بیش از حد. “من همیشه در حال اجرا در اطراف انجام کارهای مختلف. من به عنوان خوانده شده کمیک اما من نه یک هنرمند. من واقعا بیشتر از یک کارتون فرد است. من احتمالا می تواند به نام هر کارتون, هر قسمت. کارتون مورد علاقه من است Flintstones. باور کنید یا نه. من مانند ماوس توانا بیش از حد و… Heckle and Jeckle. من دوست دارم خود را… طراوت و چالاکی.”

هر سه ما را به خنده زمانی که او اشاره Heckle and Jeckle. همه ما به یاد داشته باشید تماشای این جت سیاه و سفید کلاغ با یک صغیر غیر قابل توصیف و اندازه گیری, از, گناه, خنده آنها در حالی که مطمئن نیستید که فقط شوخی بود. معمولا من می خواهم فکر می کنم دو بار قبل از اعتراف من تا به حال دوست داشتم چیزی شبیه Heckle and Jeckleاما نه امروز. Laird و Bey به نظر می رسد فقط بیش از حد دلپذیر به قضاوت من برای بیراهه, من در راه من به حلق آویز کردن با آنها را در اینجا در “آرام-خارج” از ادیسون.

Lorestone کمیک را لیز سیاه و دیوید سانتانا در حال برگزاری دادگاه در فورت گرین, فروشگاه, صحبت کردن تاریخ سیاه کمیک. لیز و دیوید در کسب و کار مردم, اما آنها همچنین طرفداران اختصاص داده شده. شما باید برای گوش دادن به دقت به نگه دارید تا با آنها. آنها صحبت می کنند در آریتمی cadences باید علاقه کمی در پس گرد و آنها هرگز عذر خواهی برای دانستن بیشتر در مورد کمیک از فقط در مورد هر کسی که آنها هرگز ملاقات در زندگی است. این تقصیر آنها نیست شما احمق هستید.

لیز: “در اواسط دهه 60 وجود پلنگ سیاه ظاهر می شود در Avengers. بعد از آن در ’60s شما شروع به گرفتن تعداد زیادی از دیگر شخصیت های سیاه مانند—”

“لوک کیج.” دیوید تماس ،

“درست است. می گوید:” لیز. دیوید توسط یک زن و شوهر از سال, اما او اجازه می دهد تا آن را اسلاید. “بود که مارول. و در سی شما تا به حال—”

“سیاه و سفید از رعد و برق.”

“سیاه و سفید از رعد و برق. آنها سنگین به کلمه سیاه و سفید.”

“سیاه جالوت?” David ارائه می دهد.

“آره. سیاه, جالوت, سیاه, رعد و برق سیاه و سفید این سیاه که…” از وجود این دو می تواند و خواهد شد در ساعت نصب و راه اندازی کل معاینات از حاشیه های یک موضوع ستاره مهمان و همچنین-rans که شامل بخش عمده ای از ابرقهرمان جهان — شاهین موسی مگنوم برادر افسون, نوجوان تیتان’ Cyborg — و در طریق هنوز شمارش کتاب و سال.

Lorestone است لیز و دیوید در بسیاری از جهات یک فضای فیزیکی که درگاه های باز بر روی هزاران نفر از فانتزی اتاق یک موضوع در یک زمان. و لیز و دیوید قائم مقام پدر و مادر از این خانه منجر هزینه های خود را از طریق قفسه های کتاب مانند آنها برخی از نوع بیابان. بچه ها این را می دانند به طوری که آنها با شتاب در کتاب حول آنها به و وپیش در سراسر نمای وجود دارد به ناچار می آید لحظه ای که عنوان می شود برگزار می شود تا لیز و دیوید برای بازرسی و مشاوره. “چگونه است این ؟” کسی که معمولا جوان و مرد را بپرسید و سپس دیوید خواهد لبخند یا اخم قبل از تیک تاک کردن نام کتاب او را دوست داشت و بهتر است. این توجه باعث می شود فروشگاه یک آهنربا برای بچه های محله که شما رول را از طریق بعد از مدرسه به فهرست و خرید.

لیز و دیوید مانند بسیاری از کتاب های کمیک خوب است. یک راه مطمئن برای یک کمیک به خود به طرف بد است این است که برای کپی کردن یا rip کردن شخصیت ها و انواع آنها را دیده ام قبل از. که دیوید مشکل با نقطه عطف خون سندیکا. “New Jack City با قدرت” او خواستار آن است.

لیز بیشتر جامعه شناختی گله کرد و گفت او نگرانی در مورد ارزش هایی که در این کتاب آموزش ممکن است به تاثیرپذیر بچه ها. “این به اندازه کافی به فقط می گویند شما در حال مثبت” او چهره اشاره کرد که بسیاری از “مثبت” کمیک اغلب بیشتر اعتیاد به مواد مخدره بیش از ماده است. او همچنین دارای احساسات متناقضی در مورد این نوع از غرور و افتخار است که برخی از این توسط-برای-و-در مورد شرکت هایی مانند سابق در حال فروش است. “در حال سیاه, درک, سیاه بودن افتخار, سیاه, معنا نیست که “من هستم و من افتخار می کنم و هر کس دیگری کمتر است’, ” او می گوید. “این به این معنی من درک می کنم که من چه هستم و من خوشحال هستم در مورد آن. برخی از مردم در ANIA به نظر نمی رسد به درک که آنها فکر می کنم سیاه و غرور به معنی نفرت سفید. پس داود و من تصمیم ما فروش نیست که کتاب که Zwanna: پسر Zulu. به خصوص برای بچه ها. ما ترجیح به خوردن قیمت در آن از فروش آن به کودکان و نوجوانان است.”

اما آن را به “کودکان و نوجوانان” که خرید های سیاه و سفید کتاب در وهله اول. به عنوان یک بعد از ظهر را صرف در Lorestone آشکار خواهد شد ذخیره می کند و بسیاری از آن کسب و کار در سیاه و سفید کتاب با مردان جوان در دهه بیست سالگی خود را در هر یک از آنها را با بیان و سیاسی دلایل که چرا آنها خرید آنچه آنها را خرید. مخاطبان هنوز هم جوان به اندازه کافی برای تحت تاثیر قرار, سیاه, کمیک, به عنوان مخالف به صرفا احساس خشنودی توسط آنها اقدام به خرید جریان بی پایان از X-Men و بتمن , کمیک با bangzoom نقطه عطف مطالب مانند خون سندیکای پرتاب در اینجا و وجود دارد.

آن طول می کشد در حالی که برای لیز به اعتراف او چگونه و دیوید اطراف به شدت ضعیف طعم جوانتر خود را به مشتریان. هنگامی که او به من بگویید که آن را در تن سایه توطئه: “شما می دانید,” او می گوید: صدای او رفته کمی پایین “گاهی اوقات ما فقط به کتاب های دور فقط به اونا دور. واقعا….”

حتی اگر لیز است صحبت کردن در مورد چند نمونه در اینجا وجود دارد و دیوید که خود را صرف تمام زندگی مشغول به کار در سراسر کمیک می خواهد به مطمئن شوید که من درک می کنم آنچه که او بدان معنی است. در زمان های مختلف او را ساخته, سریع, اظهارات مبهم در مورد Lorestone “بازسازی” در مورد چقدر سخت این کسب و کار است که در مورد این احتمال که ممکن است او را مجبور به بازگشت به فقط انجام رومیز فروش در نشان می دهد تجارت و یا پیدا کردن یک محل با پایین تر اجاره. و در واقع چند هفته بعد مغازه را پایین جعبهها از قهرمانان سیاه و سفید ناپدید شدن به دیوید آپارتمان تا زمانی که آنها می توانید پیدا کردن یک محل دائمی برای زندگی می کنند. یا نه دیوید می داند همه این است که در فروشگاه برای Lorestone در حال حاضر او نمی گفت. آنچه او می کند می خواهم بگویم در اندازه گیری عبارت است چرا او و لیز ممکن است را انتخاب کنید تا به برخی از سهام های دور به صورت رایگان.

“ما آنها را دور,” او می گوید: “فقط به قرار دادن کتاب در دست کسی را. اگر ما یک کتاب بخوانید و ما آن را دوست دارم و فکر می کنم آن را تا به چیزی برای ارائه به ما می گویند: در اینجا نگاهی به این. نه به این دلیل که ما نمی تواند آنها را به فروش برساند و یا اینکه ما می خواستم برای خلاص شدن از آنها اما از آنجا که ما می خواهیم مردم را به خواندن آنها.”

“خواندن آنچه آنها وجود دارد” می افزاید: لیز.

دیوید پس از آن به من می گوید که در ابتدا آنها به بسیاری از سیاه و سفید خود را کتاب های کمیک دور: سپس آنها آغاز شده و فروش فقط در مورد همه آنها به مشتریان مانند 15 ساله است که فقط راه می رفت به خرید یک سخت افزار comic. نه خیلی جوان و خیلی پیر تا آنجا که طرفداران کمیک رفتن او به نظر نمی آید در اطراف چت و یا فهرست. او فقط خود کتاب و پول خود را با هم و سر به ثبت نام. وقتی که من از او بپرسید که چرا او خریداری خاص که عنوان او به نظر می رسد اذیت سوال.

“از آنجا که او را” او می گوید: به من نگاه کن مثل من احمق. ■

ریشه بخش 1: پلنگ سیاه

در ابتدا معرفی شده در ’60s-دوران فوق العاده چهار به عنوان یک هیپ مرجع به آزادی حرکات پلنگ سیاه (ne T’Challa) بود نجیب شاهزاده داستانی پسااستعماری ملت mentality mag. پس از چند مهمان نقاط پلنگ یافت می شود کار مداوم با دیگر superteam Avengers, که در آن او مبارزه قاچاقچیان, شکارچیان استثماری شرکت های چند ملیتی و مانند آن — در میان وام برادرانه دست به آفریقایی-آمریکایی است. توسط 70s اوایل او تا به حال نقل مکان به امریکا و بدست خود او در کتاب. گروگان یک نویسنده همین McGregor, Black Panther مجموعه استاندارد برای یک مقدار شبیه طنز سیاه نوع: نقش-مدل ابرقهرمان. تاریخ رویای بزرگ ملت-ساختمان مدل تی’Challa بود مقتدر و شکنجه توسط بی عدالتی, good-looking, فداکارانه به گسل در سلامت جامعه فکر غنی بدون شک het و نه فقط افریقایی اما سلطنتی. او آنچه شما می خواهم تماس واقعی مثبت برادر — جای تعجب نیست که وسلی اسنایپس می خواهد به بازی با او.

پس از مبارزه با عوامل از کنگلومرا است چه نجیب شاهزادگان mentality mag تصور می شد به عنوان به طور طبیعی به عنوان تنفس پلنگ سیاه سازندگان احساس بدون نیاز به هدیه او را با هر نوع قدرت خاص است. یک متخصص آفریقایی در مبارزه و عرفانی هنر او بود که از او یک پلنگ سیاه — یواشکی, سریع, قدرتمند و آه ، تا آنجا که قدرت های ویژه ای نگران بودند چرا پلنگ به آنها نیاز دارید ؟ آن را مانند او در جنگ سیاره-خوردن Galactus به طور منظم.

ریشه های قسمت 2: Storm (Ororo)

Ororo زندگی در سایه هر دو Africanness و وضعیت او به عنوان یک عضو از X-مردان است. یک مختصر نوع روانی که دور از مثبت عمل ارقام در جهان پرفروشترین طنز Ororo قرار می دهد در سه گانه وظیفه به عنوان تیم ساده حرف مفت زن nurturer و عجیب و غریب. کشیده شده با t&مهمترین در ذهن او را برای همیشه لطفا برای پرواز کردن به باران به پاک کردن سر خود را و یا پانسمان یکی از نر X-Men را برای عدم توجه کافی به کسی خر خر کردن احساسات.

Ororo خود احساسات مات با طراحی و ساخت کاملا مودی موجب تغییر در یک چشم بر هم زدن از باد-سواری دختر طبیعت به دشوار-به-روش-یخ-ملکه-با-یک-مرموز-گذشته. غم انگیز دو رگه از قلب آفریقا Ororo شد این تیم اسمی رهبر برای املا اما حتی در یک ظرفیت رهبری او سودا و خارج به عنوان اگر تعریف فوق العاده محبوب اما هرگز کاملا در مرکز صحنه. تا زمانی که او می شود در خود کتاب های املاک شکوه به نظر می رسد به مقصد خارج از چارچوب fandom در میان چیزهای دیگر او زندگی می کند در اینترنت به عنوان یک جزء اصلی از X-Men/لز با مضمون انجمن.

ریشه بخش 3: Luke Cage

یک موجودی از ’70s, مارول لوقا قفس نیست قدیمی ترین عمده, سیاه, قهرمانان, اما او تا به حال طولانی ترین اجرای خود را در عنوان (هر چند در تلاش برای افزایش فروش تضعیف عنوان تغییر نگه داشته — از Luke Cage, قهرمان, برای استخدام به PowerMan به PowerMan و مشت آهنین). با توجه قدرت مافوق انسانی و جراحی پوست مانند یک زندان-خانه آزمایش قفس شد یک پیاده روی کلیشه سیاه ماچو. زمانی که مارول همکاری او با عارف هنرمند رزمی مشت آهنین یک blaxploitation تیم رویایی متولد شد. قهرمانان برای استخدام این جفت ارز بیشتر مواجه رنگارنگ hustler, انواع supergangsters و فروشندگان مواد مخدر و همچنین به عنوان گاه به گاه Roxxon یا A. I. M. دانشمند به دنبال تکثیر PowerMan روند.

کم ظرافت و سنگین در عمل این کتاب چیست-خیابان تنظیم و مک-پدر بد ضربه بالا یادداشت کامل ’70s funk قبل از گرفتن لغو شد در سال 1986. دو سال پیش مارول تصمیم به احیای شخصیت در یک کتاب به نام به سادگی قفس. تا کنون, سری جدید در حال انجام oedipal درام آوردن قفس بازگشت به سایت فوق العاده خود را از مبدا. نویسنده مارکوس McLaurin می خواهد به گفت و گو با ’70s, سیاه, ماچو — تاریخی فضای قفس منشاء امید به نقد این نوع در حالی که هنوز هم با تکیه بر آن به طنز سرگرم کننده است. آن را شسته و رفته به اندازه کافی ترفند زمانی که کار می کند اما زمانی که آن را نمی کند, امروز قفس یک پرش رکورد ضربه زدن به همان پر باد توجه داشته باشید و بیش از بیش.

ریشه های بخش 4: Brotherman

تولید شده توسط مردم که بدیهی است که بزرگ شدم دیوانه , مجله Brotherman دیکتاتور از نظم و انضباط یکی از اولین کمیک, توسط, و در مورد سیاه مردمی است. انجام شده توسط سه برادر (به معنای واقعی کلمه: مرد Sims می نویسد دیوید سیمز تساوی و جیسون Sims دسته کسب و کار پایان) از ایروینگ تگزاس Brotherman’s قهرمان eponymous است که به سختی جدید در این ژانر است. آنتونیو شجاعت است که فقط خود را متوسط, سیاه, دادستان منطقه است که می تواند ندهید آن طول می کشد هیچ mo’ و تبدیل جرم و جنایت جنگنده — blah blah blah. این عمل در کتاب اتفاق می افتد به سمت جایی که دیوید سیمز مخلوط به نظر می رسد با اقتباس از نقاشی های دیواری هنر و هموار-سطوح خاکستری از مورت دراکر را دیوانه فیلم تقلید.

به طور مشابه, نویسنده مرد Sims را علاقه برای صحنه های جمعیت است که در آن هر یک به دقت کشیده شده را کمی پخش است کاملا به پایان رسیده one-liner به ارائه نشان می دهد شیفتگی با این کار از اوایل Mad خالق هاروی Kurtzman. خود مولف به نوبه خود هر چند به Brotherman’s جزئیات این عشق و علاقه به کتاب های کمیک دستگاه. نه تنها آنتونیو یک همکار و عاشق پنهانی به نام ملودی, اما تمام مسائل اختصاص داده شده به او حسرت برای او — یک روایت که از همه بیشتر تند و تلخ برای جعلی ویتنی-esque آهنگ شناور dirgelike از طریق گفت و گو جعبه بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر