برای حفظ coronavirus از کانادا کوچکترین استان نگه داشته و بقیه را از این کشور دور. در حال حاضر غیر خودی در حال بازگشت.

اواخر آوریل به, مرگ, شمارش شد و تیک تاک رو به بالا در سایر نقاط کانادا و افزایش در ایالات متحده آمریکا استان تایید کرده بود و تنها 27 مورد از این ویروس همه آنها مربوط به خارج از جزیره سفر می کند. هیچ یک از این بیماران در بیمارستان بستری شد و هیچ کس درگذشت.

پس از رفتن ماه بدون اثری از ویروس جزیره در اطراف 157,000 نفر در حال آزمایش آب محتاط بازگشایی حتی به دیگر کشورها تجدید نظر خود را به نرمی در سفر. استرالیا, مقامات, مثلا, مجموعه, نزدیک به مرز بین این کشور پرجمعیت ترین کشورهای سهشنبه شب در میان نصب موارد است. اما با شروع جمعه مسافران می تواند یک بار دیگر بدون اجباری انزوا دوره حرکت بین جزیره پرنس ادوارد در کانادا و سه دیگر اقیانوس اطلس استانهای نیوبرانزویک نیوفاندلند و لابرادور و نوا اسکوشیا.

تصمیم به شروع بازگشایی خوش آمدید مهلت برای برخی از تلاش صاحبان کسب و کار بسیاری از آنها می ترسید آنها را تماس بگیرید فصل تابستان — زمانی که تعداد زیادی از گردشگران به طور معمول گله به هلالی شکل جزیره شناخته شده برای آن قرمز-سواحل شنی و غذاهای دریایی تازه — از دست دادن کل. اما گریه به دور از شانس بهبودی کامل است. مرز کانادا است که هنوز هم بسته به غیر ضروری مسافران از ایالات متحده است. در تابستان گذشته کشتی های کروز به ارمغان آورد بیش از 128,000 بازدید کنندگان به جزیره پرنس ادوارد است. در این سال هیچ یک رود که به حوض.

“این هنوز ویرانگر برای صنعت گردشگری وجود دارد بدون شک در مورد آن” متیو مککی این استان را به وزیر اقتصادی, رشد گردشگری و فرهنگ گفت: در یک مصاحبه تلفنی. اما “اطلس حباب,” او گفت:, خواهد بود یک تعویض بازی برای بسیاری از صاحبان کسب و کار حتی اگر “وجود دارد مقدار زیادی از ترس هنوز وجود دارد که ما نمی خواهید به پایان با موارد است.”

ترس از شیوع

اکثریت قریب به اتفاق کانادا بیش از 105,000 coronavirus موارد ثبت شده در کبک و انتاریو بزرگترین استان از لحاظ جمعیتی. تمام چهار استان گنجانده شده است در سفر جدید حباب که شانس نسبتا خوبی است. نیوفاندلند و لابرادور تایید کرده است تنها 261 موارد و سه مرگ و میر. در نوا اسکوشیا که در آن نخست وزیر درخواست مردم به “اقامت blazes صفحه اصلی” رفت و ویروسی 1,064 موارد تایید شده اند و 63 نفر کشته شده اند. نیوبرانزویک ثبت 165 مورد و دو مرگ.

با وجود نسبتا کم تلفات در منطقه نیست هر کس در جزیره پرنس ادوارد می بیند محتاط بازگشایی به عنوان یک خطر آنها خوشحال. کانادا پرس گزارش هفته گذشته که برخی از مردم با خارج از استان پلاک به اشتراک گذاشته اند در رسانه های اجتماعی است که اتومبیل های خود را آسیب دیده اند و یا ساکنان ابراز نگرانی کرده اند آنها می تواند حامل ویروس. برخی از مردم محلی مخالف با سیاست است که اجازه صدها نفر از صاحبان کلبه برای ورود به این جزیره در هفته های اخیر, پیش از روز جمعه حباب.

حتی با برداشته شدن محدودیت های مسافرتی کلی دویل رئیس و بنیانگذار شرکت PEI انتخاب تورهای انتظار ندارد و مشتریان در این تابستان. شرکت خود را caters به ژاپنی گردشگران بسیاری از آنها کشیده می شوند به جزیره عشق خود را از “آن شرلی در گرین گیبلز” در سال 1908 رمان توسط لوسی مود مونتگمری که قرار است در این جزیره است. خود را “نان و کره” تور بازدید کنندگان ارائه می دهد از ژاپن تمام روز غوطه وری در جهان “Anne of Green Gables” و نویسنده آن است.

این بیماری همه گیر است منجر به ضرر و زیان های جدی از کسانی که دویل رنج می برد پس از بحران های دیگر مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس, او گفت:. اما با دولت حفاظت از برنامه های در محل برای کمک به صاحبان کسب و کار سوار کردن ضرر و زیان دویل می گوید حفظ این استان جدا شده از تهدید این ویروس یک شرط بندی امن تر از بازگشایی.

“برای چند دلار است که ما در حال رفتن به از جهانگردی من نمی بینم هر یک نیاز به باز کردن آن,” او گفت:.

جزیره پرنس ادوارد را انتخاب کنید Tours co-founder Katsue مسودا گفت: برخی از مشتریان از ژاپن به امید اجازه داده شود به این استان به زودی. در ضمن آنها در حال تلاش برای نگه داشتن مشتریان درگیر با ارسال عکس در این شرکت حساب های رسانه های اجتماعی. “ما فقط ایجاد اشتیاق خود را برای آمدن” او گفت:.

موریسون استان های برتر بهداشت عمومی رسمی اذعان کرد که برخی از مردم نگران هستند که هجوم بازدید کنندگان را به این جزیره می تواند جرقه شیوع. اما محتاط بازگشایی او یک “عمل تعادل بین تلاش برای محافظت از مردم و شناخت اجتماعی و اقتصادی اثرات مربوط به محدودیت هایی که در محل هستند برای بیش از حد طولانی است.”

“ما در حال تلاش برای حرکت رو به جلو در بلند کردن و یا کاهش در بسیاری از این محدودیت ها با دقت و به آرامی از آنجا که هنگامی که ما نگاه به کشورهای دیگر و ما شاهد افزایش در مرگ و میر و بسیاری از مکان های که انجام داده اند به طوری که با احتیاط در این است که نگرانی برای ما,” او گفت: در یک تماس تلفنی. “من فکر می کنم کانادا به عنوان یک کل است که واقعا یک کار خوب انجام داده در نه تنها مسطح منحنی اما مصرف آن به طرف دیگر.”

این جزیره استفاده

کانادا در اقیانوس اطلس استان در حال برداشتن گام های کوچک برای بازگشایی به چندین ایالت آمریکا reimpose محدودیت های مقامات پس از برداشته خاموش کردن اقدامات است. جهش بزرگ در مورد اعداد شروع به پایمال کردن برخی از ایالات متحده بیمارستان ها و مراکز تست.

مککی گفت که علم منجر به تصمیم گیری برای بازگشایی اطلس استان ها و مقامات ادامه خواهد داد به دنبال خود بهداشت عمومی همکاران راهنمایی. همکاری با مقامات بهداشتی و بسته شدن مرزهای اولیه او گفت: “قطعا بخش بزرگی از دلیل ما در حال انجام به خوبی در حال حاضر.”

اسحاق Bogoch های عفونی-متخصص بیماری های در تورنتو بیمارستان عمومی است که در درمان coronavirus بیماران گفت: در تماس تلفنی که آتلانتیک کانادا محدود کردن گسترش ویروس است که احتمالا به دلیل یک “ترکیبی از سیاست خوب پایبندی به آن سیاست خوب و جغرافیا است.”

بسیاری از کانادایی ها در حال مشاهده افزایش موارد جنوب مرز با “ناباوری و نگرانی,” او گفت:. “شما نیاز به سلامت انسان به سلامت اقتصادی.”

موریسون گفت: حس عمیق از جامعه و مسئولیت جمعی در جزیره پرنس ادوارد نیز رفته است یک راه طولانی است.

“جزایر پاسخ داده اند در چنین باور نکردنی راهی به این covid بحران و آنها واقعا با هم می خواستم به نگاه کردن به یکدیگر” موریسون گفت. “من در پایان هر کنفرانس مطبوعاتی توسط ما یادآوری میکند که ما همه نشینان که ما در این کار با هم و اجازه دهید بیمار با یکدیگر و نوع به یکدیگر است. و من فکر می کنم ما واقعا در حال انجام است و در حال دیدن نتایج.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de