برای جلوگیری از این فرقه از مغلوب ساختن پیشی جستن ما نیاز به برآوردن نیاز انسان برای معنای

حامیان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کمپین تجمع در لاس وگاس, نوادا. (فلیکر/Gage Skidmore)

چون من در زمینه باستان, دین و فرهنگ من دلیل خاص به احساس خطر مکرر مراجع به آسيبشناسی از رئیس جمهور و پیروان خود را به عنوان یک “فرقه است.” نه که من پیدا کردن این منابع گمراه کننده — بر خلاف آنها حاوی یک حقیقت است که خطرناک تر از ما ممکن است متوجه.

من به اندازه کافی به یاد داشته باشید “این Jonestown کشتار” از ماه نوامبر سال 1978 که در آن برخی از 900 آمریکایی ها متعهد آنچه آنها به نام “انقلابی خودکشی” در دستور آشفته عوام فریب. پس از این رویداد وحشتناک غرق شده در, من نمی تواند متوقف به درخواست خودم “چگونه می تواند 900 احتمالا تحصیل کرده بزرگ, بزرگسالان سم خود را — و در برخی موارد فرزندان خود را — و آن را برای چنین آشکار egotist? چه چیزی اشتباه است با آنها ؟ آنچه در آنها وجود ندارد؟”

به طرز عجیبی هیچ کس به نظر می رسید به پرسیدن این سوال واضح.

و از آنجا که هیچ کس آن را دوباره به ما امد و شد زیاد با بیشتر ضرورت است. اما این زمان آن را فقط در دایره پیروان فریب خورده — آن را به کل کشور که در رحمت از یک خودخواه عوام فریب. (خود را نیمه رسمی تشخیص خودشیفتگی بدخیم). و جام او ارائه نشده است سیانید اما ecocide: انقراض در تمام زندگی بر روی زمین است.

به عنوان بیل Moyers گفت: در مورد پدیده “ایمان” که در میلیون ها نفر از آمریکایی ها “این توهم است دیگر حاشیه ای.” چگونه این اتفاق می افتد ؟

یک سرنخ می آید از کاتولیک نویسنده G. K. Chesterton. Chesterton بود یک بار پرسید: “آیا این افتضاح; اگر مردم به خدا ایمان ندارند از آنها نمی خواهد که هر چیزی که به آن اعتقاد داریم.” او جواب داد: “نه خیلی بدتر: اگر مردم به خدا ایمان ندارند آنها معتقدند در هر چیزی است.” مهم نیست که چقدر خارق العاده — و یا خشونت. همانطور که می دانیم از این کابوس از نازیسم زمانی که “رهبر” پشتیبانی از توهم توطئه تئوری های یک عنصر فریب خورده در جامعه به عنوان رئیس جمهور انجام, این ترکیب می تواند به شدت خطرناک نسبت.

یک سرنخ دوم می آید از “انقلاب عشق” کتاب جدید توسط خاخام Michael Lerner. هر چند نه به طور خاص اشاره به فرقه ها لرنر اشاره می کند که — به عنوان انسان — ما باید معنوی عمیقی نیاز دارد و امروز این نیاز هستند “دستکاری شده توسط حق و نادیده گرفته شده توسط باقی مانده است.” به عبارت دیگر آنها پرداخته است. چگونه می تواند از آنها بود که ناگفته روایت از فرهنگ ما دارد که ما از هم جدا هستند, مواد قطعات شناور در یک بی معنی هستی ؟ قطعات ندارد و معنوی نیاز دارد. بی اثر ماده نیست و باید یک هدف مهم.

“تحقق معنوی است تکاملی ضروری است” نوشت: معلم مراقبه و نویسنده Eknath Easwaran. “می آید در رشد تمدن ها به عنوان افرادی که … پرسش از وجود مادی پاسخ داده شده است و در عین حال روح هنوز هم تشنه و چالش های فیزیکی بس را برآورده سازد. سپس بدون معنی دار آرمان های انسانی نوبت مخرب است.” بیشتر محتمل اسطوره چرخید توسط رهبر فرقه بیشتر قربانی او خواسته: به قربانی کردن برای چیزی است که به آن یک شبه معنی.

در این مورد از وحشتناک NXIVM فرقه که به تازگی شکسته در نیویورک تاکید بیشتری قرار گرفت جنسی, تحقیر از مرگ (اگر حداقل دو نفر از قربانیان آن را خودکشی.) این نشان می دهد, دوباره, طول, که مردم را هنگامی که آنها نیازهای معنوی برآورده نمی شود. اکثر NXIVM پیروان شد, مشاهیر و مردم را از دیگر زمینه بسیار موفق اما این “موفقیت” نیست برآوردن نیاز خود را برای معنی. زمانی که چپ نشده افراط و, از توهم و خشونت ممکن است در نتیجه. چون مصنوعی ساخت آن به طول می انجامد. فرانک به عنوان غنی گفت: ما در حال حاضر معضل “همه فرقه ها به پایان رسیده است و اغلب به طور ناگهانی و مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه است که هیچ اگر نه یک فرقه است.” در طول راه آن را فراموش فوق العاده آسیب.

ما یاد بگیرند که درس در سال 1978; بقای ما خواسته است که ما یاد بگیرند که آن را در حال حاضر.

به عبارت دیگر ما باید به مردم ارائه مدرک معتبر دانش در مورد نیازهای واقعی خود را به عنوان انسان و امکانات واقعی موجود برای تحقق آن نیاز دارد. حتی این احساس که ما در حال ساخت برخی از پیشرفت به سوی تحقق آن بالاتر نیاز می رود راه طولانی به عنوان کردن ناامید جستجو برای یک راه برای تامین برخی از صورت ظاهر از معنای مهم نیست که چقدر عجیب و غریب و یا مخرب.

تا حدود قرن 15 وجود دارد موثر شیوه های معنوی در غرب به عنوان مثال آنچه به نام غور و تعمق نماز فعال است که برخی از افراد برای پیدا کردن این نوع از معنی است. اما با ظهور ماتریالیسم آنها بیشتر یا کمتر پراکنده کردن (هر چند در یهودیت برخی از انواع مدیتیشن به طول انجامید کمی طولانی تر). اشکال این شیوه در حال احیا امروز در کنار قوی معنوی و شیوه های اتخاذ شده از ادیان شرقی شده اند که جمع نفوذ از ارائه نمایشی از Swami Vivekananda در کنفرانس جهانی ادیان در شیکاگو برگزار شد در سال 1893 (همان سال توسط یک تصادف عجیب و غریب که گاندی شروع به مقابله با تمدن غرب با دیگری بیشتر انجام جهان بینی در آفریقای جنوبی).

راه های مختلف هستند و بنابراین باز کردن در حال حاضر برای یک فرد است که تخیل به خارج از جعبه اطراف ما فرهنگ را با آن خفه کننده ماتریالیسم. چیزی در ما شورشیان در برابر این ایده که ما تنها جدا کردن مواد موجودات در جهان بی معنی و در اینجا وجود دارد و مردم در حال پیدا کردن راه قابل قبول برای کشف خود را بالاتر نیاز و پتانسیل های درونی. همه این راه بخشی از آنچه آمده است به نام “داستان جدید” که ما انسان های بدن, ذهن و روح و روان در جهان چشمگیر معنی. البته برای پیدا کردن یک روش که با این نسخهها کار برای یک فرد داده شده تماس برای برخی از بلوغ و بسیاری از تبعیض است. روحانی ضد فرهنگ امروز نیز باید سهم خود را از charlatans که خوراک هر دو نیاز شدید و عدم پختگی از مدرن ترین مردم در امور معنوی و برخی از این شخصیت بیش از حد بهره برداری از پیروان خود و ترویج ایده های خطرناک. قابل معنوی فرهنگ به نظر می رسد به نیاز مستمر در زندگی تجربه توسط مترجمین که می تواند مناسب هيدروليکي خود را تغییر بار. و آن طول می کشد زمان — یکی از کالا های ما ندارد.

آنچه ما باید انجام دهید این است که میراث معنوی — مشترک برای همه فرهنگ های انسانی در شرق و غرب — که در حال حاضر در دسترس تر را به یک تبعیض آمیز سالک از آن شده است برای چندین قرن. گاندی تا به حال یک پیشنهاد برای کمک به افراد آگاه از این میراث. او پیشنهاد کرد که همه دانش آموزان داده می شود و نه فقط یک آشنایی کلی با اما “یک محترمانه مطالعه” از جهان ادیان بزرگ. او این اجرا را در خود مدارس در نظر گرفته شده و آن را به عنوان یک مدل برای آینده آموزش و پرورش رسمی و غیر رسمی. من فکر می کنم آن را هنوز هم است.

دین یا معنویت است نه تنها راه برای پیدا کردن معنی. بعد از سونامی سال 2004 یک دریایی ایالات متحده بود که دقیق به دست مواد غذایی و پتو به قربانیان پرسیده شد که چگونه او احساس خود را در مورد انجام این نوع از کار بود که دقیقا آنچه که او برای امضا. “من در خدمت کشور من برای 30 سال” گفت: “این اولین بار است که بعد از من و بعد فورا رفت واز هر گونه رضایت از آن است.”

آن بوده است که خود من مشاهده و تجربه شخصی که درگیر شدن در اقدام غیر خشونت آمیز است که یک راه بسیار قوی برای پیدا کردن معنا در زندگی خود را. پس از همه, گاندی ادعا کرد که “عدم خشونت است که قانون ما گونه” و شما می توانید شنیدن پزشکان برداشتن در این زمانی که آنها می گویند چیزهایی مانند “شما نمی از دست دادن روح خود را در عدم خشونت” یا “من احساس من انجام آنچه که من قرار است به انجام است.”

در حالی که ایالات متحده خدمات مردان و زنان اقدام به خودکشی — 20 در هر روز با توجه به گزارش های جانبازان اداره متخصصان فعال صلح پل Chappel (سابق ارتش کاپیتان) اشاره می کند که “هیچ کس تا به حال بدست PTSD با انجام یک عمل محبت.” این فعالان شیر به یک قدرت شفا که در میان چیزهای دیگر insulates آنها را از درخواست تجدید نظر از مخرب قرار گرفتند. اما برای اقدامات خود را به ساخت تا به یک تغییر فرهنگی آنها به حمایت ما نیاز دارند.

آن را فوری در حال حاضر که آموزش گرفتن با “داستان جدید” طبیعت و به خصوص طبیعت انسان به برطرف کردن اسطوره از ما جدایی, مادیت و نیاز به رقابت و خشونت است. وجود دارد با شکوه داستان گفته شود در اینجا و ما نمی توانیم در نادیده گرفتن آن است.

وقتی که تهمت می افتد — و او باید سقوط برای همه رهبران فرقه ها به چرخه قربانی منطق به عنوان René Girard است تا توانایی نشان داده شده است — ما باید مطمئن شوید که این بار کل سیستم می افتد با او از جمله سیستم فرهنگی ساخته شده است که مانند یک هیولا اشتباه ممکن است در وهله اول.

این داستان تولید شد توسط Metta مرکز صلح

مایکل Nagler استاد ممتاز کلاسیک و ادبیات تطبیقی در دانشگاه UC برکلی جایی که او تاسیس صلح و جنگ مطالعات برنامه. او همچنین بنیانگذار Metta مرکز صلح و نویسنده برنده جایزه جستجو برای خشونت پرهیزی در آینده است. آخرین کتاب او است “سومین هماهنگی: خشونت و داستان جدید از طبیعت انسان است.”

بیشتر توسط مایکل NAGLER

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>