بالا-کشت محصولات اساسی تازه بدوران رسیده ریجفیلد رسیدن به FCIAC نهایی

ترومبول — هنگامی که راب Coloney در زمان بیش از ریجفیلد بسکتبال دختران برنامه قبل از این فصل او را نگه داشته و انتظارات خود را در چک.

Coloney بود به امید بهبود هر هفته و تیم او می تواند افتخار در پایان فصل است.

او در انتظار به FCIAC بازی مسابقات قهرمانی.

تیم خود را شگفت زده و نه تنها او بلکه بقیه FCIAC رفتن از شماره 7 دانه تمام راه را برای قهرمانی پس از ضرب و شتم شماره 3 ترومبول 41-38 در مرحله نیمه نهایی سه شنبه شب.

ریجفیلد در حال حاضر می شود و یک شانس برای همه شوک زمانی که آن چهره No. 1 دانه کالاهای اساسی در قهرمانی بازی پنج شنبه شب در ترومبول بالا است.

“ما می آیند خیلی فوق العاده کنون” ریجفیلد ارشد مگان Klosowski گفت. “این است که هرگز آسان به خصوص در سال آخر با یک مربی جدید. اما او تا به انجام یک کار بزرگ ایجاد برنامه های ما با احترام و رهبری و تشویق. من خیلی خوش شانس را به بخشی از آن, من واقعا هستم.”

بازی گره خورده بود 27-27 بعد از سه چهارم اما ریجفیلد قادر به سرب در باز کردن در اختیار چهارم و آن را نگه دارید و بقیه راه است.

ببر ساخته شده نه پرتاب آزاد در سه ماهه چهارم به ماندن بگیرید پیش.

ترومبول بود توپ زیر ریجفیلد سبد با 3.6 ثانیه های باقی مانده اما نمی تواند خاموش شات قبل از زنگ.

“من به ریجفیلد مقدار زیادی از اعتبار. من فکر کردم آنها یک ارشد تیم تحت سلطه و در آن نشان داد در سه ماهه چهارم” Trumbull مربی استیو Tobitsch گفت. “آنها واقعا توپ قوی است و از آنها محافظت هر توپ در اختیار داشتن. من فکر کردم ما رو واقعا درهم و برهم بسکتبال. آنها یک زن و شوهر فوق العاده اموال از حمله ریباند و این تفاوت در 3 نقطه بازی است.”

سارا Stolze led ترومبول با 14 امتیاز.

عقاب بودند جلوتر 19-16 در نیمه نگه داشته که منجر شود تا ببر را به ثمر رساند در اختیار داشتن آخرین سومین بستن آن است.

بازیکن از بازی

کالی Stietzel, ریجفیلد. Stietzel تا به حال 14 امتیاز از جمله صفحه کلاچ 3-اشاره گر و سه پرتاب آزاد در چهارم. او همچنین در طبقه تمام شب برای دور انداختن توپ سست.

کردنی

“من عاشق این گروه” ریجفیلد مربی راب Coloney گفت. “من نمی دانم اگر آن را آسان خواهد بود برای بازگشت به مربیگری اما آنها ساخته شده آن را بسیار ویژه. ما هرگز در مورد اهداف برای یک فصل ما فقط صحبت در مورد که وجود دارد برای هر یک از دیگر و از طریق مبارزه با سختی. هنگامی که شما فکر می کنم در مورد راه های مختلف ما را به دست آورد و از دست داد در این سال من با افتخار از آنها را برای مبارزه با. ترومبول تا به حال 7 نقطه منجر شود در یک نقطه و ما می خورده اما آنها نمی کند.”

کالاهای اساسی 62 گرینویچ 59

جوان گرینویچ دختران تیم بسکتبال در زمان شماره 1 کشت ارشد-سنگین کالاهای اساسی به سیم اما در پایان آن را کالاهای اساسی تجربه ساخت تفاوت پایین کشش.

این آفات زدم کلاچ پرتاب آزاد در دقیقه آخر در راه به یک 62-59 پیروزی در FCIAC نیمه نهایی سه شنبه شب.

کالاهای اساسی خواهد بود که برای اولین FCIAC عنوان از سال 1995 شنبه مقابل برنده مشروب قبل از خواب بین شماره 7 ریجفیلد و شماره 3 ترومبول.

این آفات قادر به جلو و پیروزی با تمام دولت رو به جلو آریانا Gerig روی نیمکت برای نهایی 1:14 بازی داشتن خراب کردن پس از به ثمر 30 امتیاز.

“این احساس بسیار خوبی است. ما انجام نداده اند این در بیش از یک دهه و من خیلی هیجان زده” Gerig گفت. “(پس از رسوب کردن) من فکر کردم من که قرار بود به پرتاب. من می دانم که من و هم تیمی های آنها بازیکنان بزرگی هستند و تو می تواند با یا بدون من.”

با Gerig از آن همکار سالمندان Marisa Shorrock و کاتلین lee thfc ضربه پرتاب آزاد به مهر و موم پیروزی.

گرینویچ trailed با 12 عنوان بسیاری از نقاط در سه ماهه سوم قبل از اینکه چراغ عقب توسط دو نفر از دانشجویان سال اول.

آوا Sollenne آمار چهار 3-اشاره گرها در سوم و شش بازی در پایان با 20 امتیاز و مکنزی نلسون به پایان رسید با 19 امتیاز, تغذیه Sollenne در تمام چهار سوم-چهارم 3s.

“من فوق العاده بود افتخار از تلاش آنها داد اما امشب ما فقط سقوط کرد. آنها تا به حال یک نیمکت عمیق تر از ما بود” گرینویچ مربی Chrys هرناندز گفت. “آوا یک کار شگفت انگیز بود steeping و آمار برخی از عکس های بزرگ در لحظات. مک (نلسون) آنچه را که او انجام داده است برای همه ما فصل است.”

گرینویچ در زمان اول آن منجر شود از game48-47 در اوایل سه ماهه چهارم اما کالاهای اساسی به سرعت برداشت و آن را به عقب در سبد توسط Gerig.

بازیکن از بازی

آریانا Gerig استیپلز. Gerig بود مشکوک قبل از بازی با مصدومیت زانو شد اما قادر به بازی و سرب تمام گلزنان.

کردنی

“کسانی گرینویچ دختران در حال رفتن به اطراف برای یک مدت زمان طولانی. آنها عالی هستند و آنها هرگز و تحت فشار قرار دادند و همه ما را به راه” استیپلز مربی Paco Fabian گفت. “من به آنها گفت: (پس از Gerig خراب کردن) که ما نمی دانیم که اگر ما می خواهم حتی آریانا پس چه یک دقیقه و 20 ثانیه ؟ ما می توانیم بازی 1:20 بدون او. هیچ راهی وجود دارد Ari رفتن را به ماندن کردن کف چرا که او می خواهد این دوره از مسابقات بیش از هر چیزی است.”

[email protected]; @EricsonSports

ریجفیلد 41 ترومبول 38

ریجفیلد 8 8 11 14-41

ترومبول 11 8 7 11-38

ریجفیلد (16-6)

کالی Stietzel 2 9-10 14; مگان Klosowski 0 1-4 1; کیت واگنر 3 1-2 7; کامرون McClellan 0 0-0 0; Cara Sheafe 0 0-3 0; Kathleen فلین 4 4-4 12; Kelly Chittedan 0 3-5 3.مجموع: 10 20-29 41

ترومبول (17-5)

فضل لسکو 0 1-2 1; سارا Stolze 7 0-2 14; Cassi Barbato 5 1-4 11; Emi روبرتو 2 4-4 9; Maeve Hampford 0 0-0 0; Amanda Ruchalski0 0-3 0; Julia Lindwall 0 2-2 2; اما Gentry 0 0-1 0. مجموع: 14 8-16 38

3-نقطه اهداف رشته: R—Stietzel; T—Roberto

خراب کردن: R—Wagner; T—Hampford

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر