برترین دیپلمات های ایالات متحده تماس U. N. حقوق بدن یک پناهگاه برای دیکتاتورها

فرانکفورت, آلمان — وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: این تصمیم توسط U. N. بالا حقوق بشر به کمیسیون گزارش پلیس و مسابقه در میان اعتراضات بین المللی موجب شده توسط جورج فلوید مرگ “علائم کم جدید” و تایید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به خروج از شورای حقوق بشر در سال 2018 است.

این شورا موافقت جمعه در ژنو به کمیسیون سازمان ملل متحد در گزارش سیستمیک نژاد پرستی و تبعیض علیه مردم سیاه و سفید در حالی که توقف کوتاه از سفارش فشرده تر بررسی singling کردن, ایالات متحده است. فلوید یک دست به دستبند, سیاه, مرد درگذشت ماه گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

در پاسخ Pompeo در شنبه توصیف شورای حقوق بشر به عنوان “پناهگاه دیکتاتورها و دموکراسی که افراط آنها” و گفت: شورا باید تمرکز توجه خود را در جای دیگر.

“اگر این شورا بودند جدی در مورد حفاظت از حقوق بشر وجود دارد مقدار زیادی از نیازهای مشروع برای توجه خود را مانند سیستمیک نژادی و نابرابری در مکان هایی مانند کوبا و چین و ایران” Pompeo در بیانیه ای گفت شنبه.

فلوید را به بستگان و خانواده های دیگر قربانیان آمریکا خشونت پلیس و صدها نفر از گروه های حمایت از خواست شورای حقوق بشر به این مسئله.

یک گروه حقوق بشر مستقر در آمریکا, حقوق بشر, اولین, مقابله Pompeo بیانیه در مورد ایران گفت که این شورا منصوب کرد یک کارشناس مستقل برای نظارت بر حقوق بشر در آن کشور است.

ایران مانیتور Jan. 28 گزارش ابراز نگرانی در مورد مرگ و میر ناشی از معترضان در بازداشت, اعدام زیر سن متهمان اعترافات اجباری و تبعیض علیه اقلیت ها و زنان است.

اجماع قطعنامه مصوب جمعه به دنبال روز از قلاب بر زبان پس از کشورهای آفریقایی حمایت خود را از فشار اولیه برای یک کمیسیون تحقیق شورای ترین سرزده شکل موشکافی که تمرکز بیشتر در ایالات متحده

به جای قطعنامه اشاره تاریخی نژادپرستی در ایالات متحده آمریکا است اما تنها خواستار یک عمومی بیشتر گزارش می شود نوشته شده توسط U. N. حقوق بشر رئیس دفتر و در خارج از کارشناسان.

هدف این است که “برای کمک به پاسخگویی و جبران خسارت برای قربانیان” در ایالات متحده و فراتر از قطعنامه متحده است.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de