بالا ما دادگاه پشت برای حفاظت از همجنسگرایان کارگران

دادگاه عالی ایالات متحده حکم داد که کارفرمایان که آتش کارگران برای همجنسگرا بودن یا فراجنسیتی در حال شکستن این کشور حقوق مدنی ،

در یک 6-3 تصمیم گیری آن گفت: قانون فدرال که منع تبعیض بر اساس جنسیت باید درک شود که شامل گرایش های جنسی.

حاکم اصلی پیروزی برای همجنسگرایان کارگران و متحدان خود.

و از آن می آید حتی اگر دادگاه به رشد محافظه کارانه تر است.

“یک کارفرما که آتش سوزی یک فرد برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی آتش سوزی که فرد برای صفات یا اقدامات آن را مورد سوال در اعضای مختلف انجمن” قاضی نیل Gorsuch نوشت.

آقای Gorsuch که نامزد دریافت جایزه بود به دادگاه توسط رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رد این ایده است که نویسندگان این قانون تا به حال در نظر گرفته نشده چنین گسترده به معنی.

“محدودیت های تدوین کنندگان’ تخیل عرضه هیچ دلیلی برای نادیده گرفتن قانون خواسته,” او نوشت.

چه مواردی ؟

عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 منع کارفرمایان از تبعیض علیه کارکنان بر اساس جنسیت و همچنین جنسیت و نژاد و رنگ و ملیت و مذهب.

حاکم حل سه مورد آورده توسط مردم گفت که آنها تا به حال از کار اخراج شده پس از کارفرمایان خود را آموخته بودند گی یا فراجنسیتی.

دونالد Zarda یک مربی چتربازی از نیویورک که در یک حادثه چتربازی در سال 2014 گفت: او اخراج شد و پس از شوخی با مشتری با او پشت سر هم-غواصی نیست به نگرانی در مورد نزدیک تماس فیزیکی زیرا او “100% گی”.

آن را دشوار است به گزافه گویی اهمیت تصمیم.

در حالی که دادگاه این است که ایجاد یک سابقه طولانی از تصمیم گیری در حال گسترش گی حقوق این اولین بار است که از آن صحبت به طور مستقیم در مورد حمایتهای قانونی برای تغییر جنسیت افراد است.

که این حکم بیرون می آید تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که از بین بردن فراجنسیتی سلامت-بیمه تنها حمایت قرار می دهد و این مسئله در تضاد امداد.

تغییر جنسیت و حقوق در حال تبدیل شدن به یک میدان جنگ سیاسی و اکثریت دیوان عالی کشور به تازگی اعلام کرد که طرف آن را در.

این شرکت نگهداری می شود او به دلیل اخراج او به اطلاعات شخصی با مشتری نیست چرا که او همجنسگرا بود اما یک دادگاه در نیویورک حکم آقای Zarda را به نفع.

جرالد Bostock سابق رفاه کودک services co-ordinator از گرجستان از دست رفته خود پس از پیوستن به یک, گی, تفریحی, سافتبال بانوان لیگ, در نتیجه برای عموم آشکار خود گرایش جنسی.

کارفرمای خود Clayton County گفت: او اخراج شد و در نتیجه از “رفتار ناخوشایند از یک کارمند شهرستان”.

آقای Bostock خود را از دست داده تبعیض پرونده در یک دادگاه فدرال در آتلانتا.

میشیگان funeral home کارمند Aimee استفن می گوید او از کار اخراج شد برای بیرون آمدن به عنوان نما.

او تا به حال مشغول به کار به عنوان آنتونی Stephens برای شش سال قبل از نوشتن نامه ای به همکارانش گفت او را از بازگشت به کار “را به عنوان خود واقعی, Aimee استرالیا است. در کسب و کار مناسب لباس”.

دو هفته بعد Ms Stephens اخراج شد برای اصرار در کار و در لباس زنان.

در دادگاه تشکیل پرونده در سال گذشته مراسم تشییع جنازه صاحب خانه به آن استدلال می کنند می خواستم Ms Stephens مطابق با کد “قابل اجرا است.’ بیولوژیکی جنس”.

دادگاه بدوی طرفه با Ms Stephens.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de