بارش باران های سیل انتقام کشتار در یمن و کشتار ده ها تن

ارومیه — سیل فلش را زده عصری جنگ زده یمن خروج ده ها تن مرده و از بین بردن هزاران نفر از خانه های مقامات امنیتی و کمک گروه روز دوشنبه گفت:.

در زمانی که یمن در حال حاضر فرو رفته در تشدید مبارزه با گرسنگی گسترده و عمده شیوع کروناویروس که موجی از بارش باران های سیل تشدید جهان را بدترین فاجعه انسانی قرار دارد.

“ترکیبی از coronavirus درگیری و باران های سنگین در این سال است که صدمه زدن به میلیون ها یمنی در سراسر کشور” گفت: اسماعیل عبدی رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ ماموریت در یمن.

در جنوب یمن, 33,000 نفر غیرنظامی بودند که پناه در اردوگاه های خود را از دست داد چادر و وسایل در سیل و صلیب سرخ گزارش داد و اضافه کرد که ده ها نفر در سراسر کشور است.

در فقیر غربی به استانهای حجه و Hodeida امنیت کشور گفت: 23 نفر کشته شدند و یا از دست رفته بیش از 24 ساعت گذشته و 187 خانه تخریب شد. با مشابه جارو دور جاده ها و ده ها تن از اتومبیل صدها تازگی خانواده های آواره در منطقه باید تبدیل به رشته بدون دسترسی به مواد غذایی است. کثیف floodwater است آلوده چاه که بسیاری از یمنی تکیه بر آب است. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به کوتاهی رسانه ها.

یک هتل marooned در گل آلود کردن آب در پایتخت یمن سقوط اواخر روز دوشنبه کشته شدن چهار نفر و مجروح شدن سه. تیم های امداد و نجات همچنان در جستجوی دیگر از دست رفته مردم است.

در مرکز استان مأرب یک پناهگاه برای برخی از 750,000 یمنی که وینگز شورشی حملات پس از شروع جنگ در روز غیر طبیعی شدید باران باید آمار 5,500 خانواده فرو چادر خود را در آب و گل و شستن دور خود کمک غذایی یمن روز سه شنبه با صبا خبر داد هفته گذشته است.

سیل های ویرانگر در جهان عرب به فقیرترین کشور را تشدید یک شیوع وبا با 127,900 موارد مشکوک در سراسر هشت استان از ژانویه, سازمان بهداشت جهانی گفت: در اوایل این ماه.

صلیب سرخ هشدار داد که سیل نیز شتاب گسترش تب دانگ و مالاریا به پشه های حامل بیماری نژاد در گودال کوچک آب.

ایران در حال حاضر سنگ زنی به ششمین سال خود شده است به کشته شدن بیش از 100 ، 000 مردم آورده و میلیون ها نفر را در آستانه قحطی.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de