باعث: “سیاره انسان” و یک تماس برای هوش هیجانی

برای چند روز گذشته من در احاطه به تازگی منتشر شده, مستند سیاره انسان. پس از تماشای این فیلم من به سمت چپ پیچیده با بسیاری از احساسات. لحن کلی تیره است و مجادله و پایان که امکانات رنج اورانگوتان بود کابوسی به شاهد. من باقی مانده بود و اشک می ریخت. سوال که درنگ برای من پس از مشاهده اولیه شد: چه چیزی واقعی است ؟ که گفتن این داستان که به اعتقاد من درست است ؟ من امیدوار است که انرژیهای تجدید پذیر خواهد نجات بشریت ؟ آنچه باعث شده من ؟ آنچه در حال فراگیر حقایق است که از این فیلم ؟

من صرف جوان من از زندگی اختصاص داده شده به اطلاع خودم در مورد مسائل زیست محیطی در حال آماده شدن برای حرفه ای حفاظت از مکان های وحشی و گونه ها و کاهش تغییر آب و هوا. برای چند سال من شده اند تسهیل مردم از طریق تجربه خود را سنگین احساسات به عنوان آنها می آیند برای آگاهی از شدت ما سیستمیک بی عدالتی. من ایجاد جامعه فضاهای که کاهش انزوا و کمک به شرکت کنندگان در شناسایی چگونه و از کجا به سرمایه گذاری مجدد خود را از انرژی و احساسات به معنی تلاش. من و همسرم را توسعه داده اند متنوع 10-برنامه مرحله که در آن افراد تشریح هنجارهای فرهنگی ما هستند و دعوت به پیش بینی راه های جدید برای بودن در جهان خارج از آن هنجارها.

داشتن برخی از بینش جمعی غم و اندوه و عمده مسائل زیست محیطی, من می خواستم به مشاهده و درک بزرگتر گفتمان عمومی در اطراف سیاره انسان. اگر این فیلم به من چپ تفکر و احساس را برای روز بعد از آن را مشاهده چگونه با دیگران نشسته است ، آنها نشسته است ، یا من فقط از دیدن روده-پانچ رفلکس از چند نفر ؟ من با دعوت از همه من می دانم که به تأمل در آنچه در آن ساخته شده آنها را فکر می کنم و احساس می کنم. من به حفر, بررسی, نقد, و رسانه های اجتماعی پست و دیدم پاسخ شکستن مورخ و گمراه کننده آمار مورد استفاده در این مستند. بسیاری از را برجسته کرده اند که این حمله در محیطی رهبران و سازمان ها در انجام کار خوب به نظر می رسید نامتعادل. وجود و عدم از مردم از رنگ زنان و کارشناسان موجود در این قطعه. یک sloppily پیشنهاد راه حل برای این مسائل پرداخته شده است کنترل جمعیت بدون سوال عمیق تر از اثرات زیست محیطی از کسانی که از ما در زندگی پست مدرن جوامع است.

برای بسیاری از این معایب در این مستند بودند به اندازه کافی برای بی اعتبار ساختن آن را به طور کامل ترک برخی از صدای من با توجه به مجموع واکنش های خود را با تماس با آن “تلخه.”

چیزی است که وجود دارد عمیق تر اتفاق می افتد.

سیاره انسان ها باعث شده گسترده قطبش در میان کسانی که از ما نسبت به یک آینده قابل زندگی. که در آن ظریف بازتاب اعتراف به این که تکنولوژی نمی تواند ما را نجات دهد? من را دیده اند هر انتقادات ذکر است که مشکلات برجسته در این فیلم پیچیده هستند و شاید ما در حال عجله به “چیدن طرف” بدون اجازه می دهد خود را به احساس درد و بی سابقه در لحظه زندگی میکنیم. پاسخ من شاهد در حوزه به نظر می رسد برای جلوگیری از یک محل واکنش عاطفی و فرآوری نشده و اندوه متلاطم است ،

من نوشتن نقد من در اینجا.

چون من صرف هر روز فکر کردن در مورد آنچه در آینده برای ما گونه و چگونه برای کمک به افراد در پیدا کردن آژانس در این سمی فرهنگ من می خواستم برای اضافه کردن چند قطعه از بینش برای بررسی بیشتر. با وجود کاستی های آن, من از دیدن این سیاره از انسان به عنوان یک دعوت نامه به نگاه به بزرگتر مسائل سیستمیک بودن ارائه شده است.

بیایید شروع شده توسط واقعی در مورد که در آن ما خودمان را پیدا کنید:

· بحران آب و هوا واقعی است و اثرات آن در حال حاضر در اطراف این سیاره است. این اثرات بدتر خواهد شد تحت تاثیر قرار مناطق مختلف این سیاره در بسیاری از راه های. ما انتظار داریم شاهد افزایش خشکسالی و آتش سوزی, جاری شدن سیل, بردار, بیماری های منتقله از غذا ناامنی و جرم مهاجرت توسط آب و هوا پناهندگان.
· غرب پارادایم مبتنی بر بهره کشی از نیروی کار انسانی و اکوسیستم. ما در حال بلعیدن مناظر منابع طبیعی و سیاره گونه را که در حال تغییر و خدشه دار کردن منابع تجدید پذیر ما بستگی دارد برای حمایت از زندگی انسان است.
· نژاد پرستی و ظلم و ستم در حال ساخته شده را به سیستم فرهنگی ما
· بسیاری از, اگر نه بیشتر از ما تثبیت شده در غرب پارادایم احساس عمیق عدم معنی و اتصال است. ما انزوا و رانندگی سطح بی سابقه ای از افسردگی و اضطراب است.
· بیشتر بیماری های همه گیر هستند به احتمال زیاد به رخ می دهد در طول عمر ما.
· اختلال خواهد شد ما طبیعی است.
· بسیاری از ما زنده به چک چک و بسیاری از زندگی بدون دسترسی به مواد غذایی سالم, پاک, آب, و, فضاهای امن برای خواب و استراحت. این واقعیت وجود دارد در حالی که میلیاردرهای نیز وجود دارد.

این حقایق هستند و تقریبا غیر قابل تحمل را به در و بسیاری از ما در مقابله با دفن خودمان را در انکار اجتناب یا نادرست خوش بینی. یکی دیگر از حقیقت دردناک این است که هیچ وقت بیشتر به نگاه به دور و یا اجتناب از واقعیت است. ما باید به این مشکلات و روند احساسات همراه است که بوجود می آیند. وقت آن است که به تکیه به احساسات سنگین.

فرهنگ ما از جمله غالب محیط زیست و جنبش و ترویج این ایده که ما نباید کشف این احساسات دردناک آنها را بیش از حد وقت و انرژی از حرکت نیاز به سوخت های فسیلی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. بزرگتر جنبش زیست محیطی وحشت زده است که اگر ما اجازه می دهد خودمان را به شاقول به اعماق ناامیدی و یاس و ناامیدی وجود دارد نمی خواهد به اندازه کافی خوش بینی به ما حرکت رو به جلو است. بسیاری از ما احساس می کنید که اگر ما دعوت ما مشقت بار احساسات ما خواهد بود گیر با آنها را برای همیشه لطفا برای. این مفهوم نه تنها اشتباه آن را مضر است. و آن را به طور مداوم تداوم توسط ما سریع و بیش از حد ساده انگارانه و عاطفی نابالغ هنجارهای فرهنگی. از طریق تحقیقات من برای من مدرک کارشناسی ارشد و سال از نشستن با مردم در غم و اندوه من آمده ام تا ببینید که هر گونه راه حل اگر آنها به معنی دار خواهد آمد از آن دسته از ما که به اندازه کافی شجاع به وقت و انرژی خود را به احساس می کنم این ترسناک و ناراحت کننده احساسات است. از طریق پردازش ما غم و رو به واقعیت باز ما به راه حل های جدید است که قبلا در دسترس به ما. علاوه بر این اگر ما این کار را انجام پردازش در جامعه ما باز به ظهور لحظه ها و دیدگاه های جدید است که می تواند تنها birthed توسط یک احساس فوریت و درک درستی از شدت مخمصه.

بازی کوچک و با تکیه بر غلط خوشبینی به تغییر بزرگتر روایت ما را نگه می دارد به فکر ما تنها سازمان در ترویج انتقال به 100% انرژیهای تجدید پذیر و ارتقای برنامه های مانند سبز معامله جدید است. بسیاری از کارشناسان محیط زیست حفاظت از این ایده است که اگر ما فشار ما تکه تکه راه حل های سخت به اندازه کافی نظم سیاسی ممکن است سود در طلوع تجدید پذیر گذار. این استراتژی کار نکرده برای چند دهه گذشته و آن کار نمی کند در حال حاضر به خصوص که کشور ما در حال سقوط به یک دولت فاشیست. اگر ما به مقابله با این بزرگ پیوسته هستند که با بهره گیری از ما آموخته و ناتوانی و ما باید به قلب wrenching تحقق است که راه ما از زندگی در این سیاره در حال مخرب و ما در حال نابودی خودمان را همراه با زندگی-حمایت از اکوسیستم و گونه های بی حد و حصر.

که است که می گویند, آن مهم است برای حمایت از طرح های مانند سبز معامله جدید است. سبز جدید معامله و یا انتقال به 100% انرژیهای تجدید پذیر است که تنها یک نوع عمل است. یکی که بستگی به ما تماس با ما قانونگذاران و حفظ امید در بالا به پایین حل شده است. بسیاری از ما در جنبش زیست محیطی شده اند در انتظار برای کار بر روی و برگزاری امیدوار است برای این تغییرات است. آنها نمی آیند به سرعت به خصوص بدون مترقی رهبران.

وجود ندارد, یک راه حل است که رفع این مخمصه. Joanna Macy به ما می آموزد که وجود دارد سه نوع از اقدامات: برگزاری اقدامات زندگی حفظ سیستم و شیوه و تغییر در آگاهی. ما باید هر سه در این زمان. در واقع ما باید به طیف وسیعی از راه حل های بسیاری از آن ما نیست و شروع به تصور کنید که با توجه به عدم تمایل ما به صورت واقعیت از مخمصه. همچون آرونداتی روی به تازگی به ذکر است که آن زمان میلیون ها نفر از تصمیم گیری به ما را در اینجا و ما نمی توانیم خنثیسازی وضع فعلی با یک جارو عمل می کنند. به جای آن ما شروع به کشف بخیه از میلیون ها نفر از تصمیم گیری ساخته شده است.

ما می توانیم شروع به unweaving تا زمانی که ما با شجاعت چهره حقیقت این است که این شیوه زندگی است که ما را می کشد. و اگر ما نگه داشتن فشار جلو اقدامات برای سرپا نگه داشتن شیوه زندگی ما, ما هم خواهد مرد. نشستن با تحقق آن. بود با احساسات است که بوجود می آیند از خواندن آن کلمه است. این را من می دانم. اما این نیز درست است. ما باید چهره ما مرگ و میر از همه چیز. در نهایت همه چیز را ما می دانیم و عشق خواهد مرد. شیوه زندگی ما شده اند و تلاش نومیدانه برای دفع ما مرگ و میر. ما زودگذر موجوداتی که از دست داده اند بدست ما در تلاش برای جاودانگی. این حقایق را تغییر ندهید در رابطه با توانایی ما برای معده آنها.

اضطراب مرگ محقق شلدون جزایر (تصویر از “سیاره انسان”)

ما در حال دعوت به انتقال به تمرکز بر روی بازسازی اکوسیستم و همکاری ایجاد احیا کننده فرهنگ است. ما در حال خواسته به طراحی مجدد دموکراسی و حفاظت از کسانی که بیشترین آسیب پذیر است. هر یک از ما باید به دنبال دیگران به ما از این ظروف سرباز یا مسافر و به جای خود ما قهرمانان. برای کسانی از ما به اندازه کافی ممتاز به نیازهای اساسی ما ملاقات کرد و یک درآمد پایدار آن است که ما را به استفاده از این امتیاز برای شروع نقد پارادایم فعلی. آن زمان شروع به کشف موضوعات ما سمی فرهنگ است.

آن را در هر یک از ما برای شروع به درمان از داخل به خارج است. شما باید تمایل به آن احساسات قریب به اتفاق شما در حال حاضر. شما مسئول احساس خود را در طیف گسترده ای از احساسات خود را اذعان امتیاز و در نظر گرفتن به طور جدی موقعیت های که در آن شما به خودتان پیدا کنید. شما و هر کس دیگری موظف است به ساختارشکنی خود را در سیستم باور و آمد از محل کنجکاوی و nimbleness. شما به تنهایی در انجام این کار و نه شما مسئول رفع همه چیز به خودتان. بسیاری از ما در حال ورود به فضاهای جمعی برای التیام این زخم و ساخت شجاعت برای راه پیش رو.

این است که دعوت نامه شما را به گرد هم می آیند در قلب محور جامعه برای ایجاد آگاهی در اطراف این گرفتاریها. اگر شما احساس می کنید شما در حال دست و پا زدن به یاد داشته باشید وجود دارد و راهنماهای مسیر-بفرس که نشسته بوده و با تضعیف روحیه و دشوار حقایق از زمان ما است. هر راهنمای مسیر-کفپوش ناقص انسان با محدودیت و هیچ یک رهبر یا سازمان باید آن را به طور کامل درست است. انجام برخی از تحقیقات خود را. استفاده از خود بصیرت. اجازه می دهد به معنی شفقت بینش و فضل مستقیم راه است. وجود دارد هیچ زمان بیشتری را هدر ندهید.

 

لورا اشمیت مدیر موسس خوب غم و اندوه شبکه

یک griefworker یک بار به من گفت: “غم و اندوه مرا انتخاب کرد.” من احساس می کنم که احساسات. از سن خیلی زود من شده است احاطه شده و جاسازی شده در– غم و اندوه. پدر و مادر من بودند الکلی ها/معتادان و من با تجربه قابل توجهی تروما و بسیاری از مرگ و میر در طول راه.

با چنین پر سر و صدا تربیت من داده شد انتخاب: را و را و یا کشف کردن که چرا من اینجا هستم و به معنی به خود من هستی. من انتخاب دوم. من را انتخاب کنید به یک نیروی خوب در جهان است.

من ماهر در نگه داشتن فضا و با عدم قطعیت و ناراحتی است. من با کار کرده و از طریق یک سری از روش های برای من روشن تروما و عمل تبدیل شدن به بهترین نسخه از خودم.

من آموزش دیده در نافرمانی مدنی بدون خشونت و هستم آب و هوا حقیقت رهبری سپاه و عضو مربی.

در حالی که یک بیت از یک خانه بدوش من تگرگ از میشیگان و فارغ التحصیل از دانشگاه میشیگان مرکزی با یک BS در مطالعات زیست محیطی, زیست شناسی و مطالعات دینی. من کارشناس ارشد محیط زیست انسانی به دست آورده بود از دانشگاه یوتا.

من به درک اهمیت محل از طریق صرف برخی از زمان زندگی و بازی در کارولینای شمالی و bayous لوئیزیانا (به طور مستقیم پس از نشت نفت BP). الهام می یابد من در مناظر طبیعی و صادقانه باز دل گفت و گو است. شما می توانید به من در لورا(در)goodgriefnetwork(dot)org


خوب غم و اندوه ایجاد شبکه شخصی انعطاف پذیری در حالی که تقویت جامعه روابط برای کمک به مبارزه با ناامیدی و انفعال محیط زیست-اضطراب و سایر احساسات سنگین در مواجهه با دلهره آور سیستمیک گرفتاریها. چک کردن وب سایت خود را برای اطلاعات بیشتر. این یک منبع عالی. – Ed