تثلیث کاتولیک: نگاهی به ویژه لحظات ورزشی در جنگهای صلیبی تاریخچه

یک مدرسه به عنوان غنی از سنت و موفقیت به عنوان تثلیث کاتولیک بیش از حد بسیاری از لحظات بزرگ به دفعات مشاهده شده است. که گفت:, ما نگاهی به برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات از صلیبیون.

استمفورد کاتولیک

می رود بالا

سال قبل از آن شد تثلیث کاتولیک تیم بیس بال اضافه شده یک بنر در زیر نام استمفورد کاتولیک.

داشتن برنده FCIACs در سال 1990 صلیبیون یک اجرا به CIAC کلاس S قهرمانی زیر سال تحت مربی میکی Lione.

کاتولیک برنده خود را نیمه نهایی 4-3 بیش از Housatonic قبل از ضرب و شتم سنت توماس آکویناس در فینال 1-0 در Muzzy زمینه در بریستول.

تیم نهایی رسیده و در سال 1989 و در مرحله نیمه نهایی در سال 1990 قبل از برنده شدن این همه در سال 91.

“برای برنده شدن در این ارشد سال پس از نزدیک به دو سال قبل بود که یک راه خوب برای ترک کاتولیک بالا گفت:” گرگ Smyth بود که همه انتخاب کشور در سال 1991. “این یک زمان در Muzzy زمینه است. مربی Lione گریه میکرد و عاطفی. ما تا به حال هرگز دیده می شود او را مانند آن.”

مورگان کوران نیز به نام همه دولت در سال 1991.

چند ماه قبل از آن Lione رهبری تیم هاکی به آن حالت اول با عنوان 3-1 برنده بیش از Cheshire در بخش دوم به افسانه ای مربی تیم دو قهرمانی برنده توسط Stamford کاتولیک.

تثلیث کاتولیک 31,

جدید کنعان 28

جان Benalcazar لگد 21-حیاط زمینه هدف در وقت اضافه در سپتامبر. 25, 2012, بلند کردن صلیبیون به دراماتیک 31-28 ناراحت برنده بیش از FCIAC و دولت فوتبال نیروی عظیم منهدم کننده جدید کنعان, یک تیم است که تا به حال موفق به کسب چهار دولت عنوان در یک اجرا از شش راست قهرمانی بازی ظاهر.

این یکی از آخرین بازی های بزرگ بر روی چمن در, فارغ التحصیلان رشته و تثلیث آخرین پیروزی جدید کنعان برگزار 28-9 تمام زمان ثبت بیش از صلیبیون در زمین فوتبال است.

“این بهترین بازی فوتبال و من چیزی دور از سال 1993 قهرمانی کشور تیم یک بازی بهتر نسبت به زمانی که ما برنده FCIAC قهرمانی و من 84-85 هم تیمی های موافق” ترینیتی کاتولیک مربی پیت استوکس گفت: بعد از بازی. “دفاع ما برنده این بازی است. ما می دانستیم که ما تا به حال به پرتاب برخی از screwballs در آن وجود دارد را امتحان کنید و انجام چیزی.”

استوکس می دانستند که 28 سال قبل او برنده کارفرمایی که صلیبیون آخرین ضرب و شتم قوچ.

Shaquan Howsie به پایان رسید بازی با 139 متری در 22 حمل و دو زمین نشستن کامل هواپیما اجرا می شود.

پرتال تخصصی اولی تسلط

در 2000s کوچک تربیت بدنی در Newfield خیابان بود hub دولت بسکتبال جهان است.

از 2000-09 دختران تیم تحت تام Kriz برنده چهار FCIAC قهرمانی به نظر می رسد در چهار حالت بازی مسابقات و برنده سه CIAC کلاس S state عناوین..

پسران تیم مربی توسط مایک والش برنده FCIAC عنوان پنج بار ظاهر می شود در هشت فینال در آن اجرا شود. صلیبیون در زمان خانه سه دولت, تاج ظاهر می شود در دولت نهایی هفت بار.

“کسانی که در تیم های تغذیه کردن هر یک از دیگر” Kriz گفت. “پسران را تشویق دختران و دختران را تشویق پسران. بچه ها در هر دو تیم واقعا مراقبت در مورد هر یک از دیگر. این یک فضای بزرگ به درگیر در آن زمان. ما تا به حال بسیاری از بازیکنان خوب برای هر دو تیم است.”

سحر و جادو سال

این یک زمان جادویی برای دو و میدانی در استمفورد کاتولیک در سال 1969 و 1970.

بیس بال تیم برنده 1969 و 1970 FCIAC بیس بال قهرمانی و پسران بسکتبال تیم در زمان خانه 1969-70 FCIAC تاج.

“همه ما به پیروزی در هر ورزشی” گفت: Jim Moriarty, کاپیتان تیم بسکتبال و عضو هر دو تیم بیس بال. “هر بازی حداقل دو ورزش و اکثر مردم بازی سه. هر فصل این بود که آنچه را که شما بازی. آن را دشوار است به تیم های آن زمان بود و بسیاری از ارزش در آن است. ما تا به حال بچه ها که بسیار خوب بودند ما بیب روث تیم قطع از این تیم در استمفورد کاتولیک.”

پیوستن به Moriarty در بیس بال و بسکتبال تیم بودند ویکتور Carlucci که بازی فوتبال, بسکتبال و تمام شد-FCIAC در بیس بال و بابی Robustelli که بازی بسکتبال بود و دو بار همه FCIAC در بیس بال بعد از تبدیل شدن به مدیر ورزشی در ترینیتی کاتولیک.

Moriarty شد پسران بسکتبال مربی و مدیر ورزشی از استمفورد بالا است.

هنر DeFilippis که می تواند پیش نویس توسط واشنگتن سناتور در دور دوم از سال 1970 تازه کار, پیش نویس بود و سه بار همه دولت ها و همه FCIAC انتخاب و تام ویتی نامگذاری شد همه FCIAC در سال 1969 برای صلیبیون.

گذشته در چمن

وجود دارد چند زمینه در FCIAC با یک صفحه اصلی-field استفاده به عنوان بزرگ به عنوان فارغ التحصیلان رشته است.

به ویژه هنگامی که آن را بارید.

قدیمی, چمن — و مقدار زیادی از خاک — میدان شد آخرین چمن طبیعی سطح فوتبال در FCIAC و وقتی که خاک تبدیل به گل صلیبیون می دانستم که آنها تا به حال یک لبه.

“وجود دارد هیچ چیز مانند که زمین چمن. ما از دست چیزی که ما رو از شر آن” سابق تثلیث مربی فوتبال و بازیکن دانی Panapada گفت. “من هرگز فراموش نخواهم کرد که بازی کردن و مربیگری در بازی وجود دارد. بازی در گل و لای بود و یک مزیت بزرگ برای ما است. تیم را به سمت و دیدن که گل و لای و آنها در حال حاضر ضرب و شتم. من بسیاری از خاطرات آن زمینه است. بازی و شیوه است.”

در هالووین 2015, صلیبیون ضرب و شتم رقیب وستهیلل 56-28 در آخرین بازی میزبان در فارغ التحصیلان رشته است.

پس از این بازی بازیکنان با آخرین چمن لکه ها تا کنون انباشته شده بر روی شلوار و لباس راه می رفت دست در دست هم به سمت فارغ التحصیلان که در انتظار بودند در پایان مقابل منطقه.

اشک ریختن شد, آغوش برگزار شد کمی طولانی تر و بخش های چمن کشیده شد تا به عنوان یادگاری.

آن است که برای هر کسی که عینک سبز و طلا از سال 1959 تا سال 2015 و برای بسیاری از آن است که پایدار تصویر آنها را به یاد داشته باشید از مدرسه.

والیبال اجرا

سالن ورزش در مدرسه فعال بود در پاییز نیز هست.

استمفورد کاتولیک برنده CIAC کلاس S والیبال, قهرمانی در سال 1983, 1984, 1985 و 1988.

مربی کانکتیکات والیبال Hall of Famer Al Malizia این تیم رفت 23-0 در سال 1985 نیز برنده FCIAC قهرمانی و ظاهر می شود در سال 1983 و 1984 لیگ قهرمانی بازی ها.

در 22 سال زندگی حرفه ای Malizia تیم های ساخته شده از 16 متوالی FCIAC حذفی حضور و 17 متوالی CIAC دولت مسابقات حضور (در حال پیشروی به چهار نهایی) و او وارد یک .640 حرفه ای درصد پیروزی با 274 برنده و 154 ضرر و زیان است. او فقط از دست دادن پنج فصل در استمفورد کاتولیک.

در میان بازیکنان برای دریافت چند همه FCIAC افتخارات برای بازی Maizia شد کریس لینچ, مریم Amicucci و جاستین متز.

بهترین بر روی یخ

در سال 1991 استمفورد کاتولیک هاکی روی یخ تیم برنده CIAC بخش دوم قهرمانی اما در سال 1998 صلیبیون در زمان خانه من بخش تاج قرار دادن آنها در بالای دولت جهانی هاکی برای تنها زمان در مدرسه تاریخ است.

به عنوان یک شماره 5 دانه تثلیث ضرب و شتم نوتردام-Fairfield 7-1 در مرحله نیمه نهایی و جدید کنعان 3-1 در فینال برگزار شد در نیو هاون بزرگ, ازپشت 24 صرفه جویی توسط دروازه بان مایک Goo.

جدید کنعان تا به حال شکست صلیبیون دو بار در طول فصل به طور منظم.

صلیبیون شد FCIAC دونده-در سال 1996 1998 و 1999 دست به قوچ در هر زمان.

جیمی Bruno که تا به حال بیش از 200 نقطه در دبیرستان خود را حرفه ای بود به نام همه دولت ها و همه FCIAC در قهرمانی فصل است.

برونو به ثمر رساند اولین هدف در سال 1998 دولت نهایی.

Goo و فرد Orsaia پیوست برونو در نام بودن به همه FCIAC تیم در سال 1998 است.

در حال اجرا صلیبیون

در سال 1988 استمفورد کاتولیک دختران صلیب کشور تیم خانه آورده CIAC کلاس اس اس قهرمانی.

هدر کامینگز دوم قرار داده به طور کلی و شانون شیهان در آمد 14th, کمک به رهبری صلیبیون به اولین قهرمانی در عبور کشور است.

این تیم را با پیروزی عبور از کشور وزارت امور خارجه عناوین در سال 1989 1991 و 1995.

اولین عنوان

فقط هشت سال پس از شکل گیری این برنامه 1966 استمفورد کاتولیک تیم فوتبال بود و آماده برای مرحله بزرگ است.

در مقابل جمعیت بیش از 11,000 بویل در ورزشگاه استمفورد کاتولیک ضرب و شتم رقیب Rippowam و آن بازیکن ستاره بابی ولنتاین 32-6 در اولین FCIAC قهرمانی بازی تا کنون برگزار می شود.

این تیم بود که مربی توسط باب Horan که شروع به عنوان یک دستیار در سال 1960 مصرف بیش به عنوان سر مربی در سال 1964.

یک جوان میکی Lione جونیور دستیار مربی در تیم است.

کاتولیک بود quarterbacked توسط ریک Robustelli که فرزند ارشد NFL Hall of Famer اندی Robustelli.

“من به یاد داشته باشید به پایین آمدن به بازی با رنگ زرد در اتوبوس مدرسه و دیدن نه تنها جمعیت در بیل ورزشگاه اما طرفداران در پشت بام آپارتمان های بعدی به ورزشگاه. این یک احساس خاص,” Robustelli گفت. “Rippowam بود و بازیکنان بسیار خوب است و یک بازیکن بزرگ (ولنتاین). ما نمی هر گونه بازیکنان ستاره اما ما تا به حال 10 تا 14 بازیکنان بسیار خوب است. من بهترین خاطراتی از هم تیمی های من و عشق ما تا به حال برای هر یک از دیگر در آن 11-0 فصل است.”

Robustelli و جان Theis هر دو نام به نیوهیون ثبت نام همه امور خارجه, تیم, در حالی که فرانک Woodtke پیوست اواز یا موسیقی دو نفری که همه FCIAC انتخاب.

بازی همچنان یکی از مهمترین و صحبت در مورد حوادث در استمفورد تاریخچه ورزش.

استمفورد کاتولیک را به ضرب و شتم نوتردام-Fairfield در شکرگزاری و رای بودند توسط دولت فوتبال نویسندگان به عنوان دولت و قهرمانان برای سال 1966 هر چند هیچ پلی آف برگزار شد.

آخرین عنوان

آخرین قهرمانی کشور موفق به کسب شده توسط ترینیتی شد جاست با مایک والش مربیگری در حاشیه.

اما این بار والش بود مربیگری 2018-19 دختران تیم پس از مصرف بیش از midseason که اصلی مربی باقی مانده است.

Iyanna Lops انجام صلیبیون با 26 امتیاز و نه ریباند و شش بلوک های برنده شدن در کلاس S عنوان 52-45 بیش از بالا-کشت کانتون.

والش بازنشسته به عنوان مربی پسران در سال 2018 با 633 برنده چهارمین ترین دولت تاریخ است.

در زمان خود به عنوان رئیس پسران بسکتبال مربی تثلیث تیم تحت والش برنده هفت CIAC مسابقات قهرمانی کشور و شش FCIAC عناوین به عنوان صلیبیون رسیده دولت نهایی 13 بار و FCIAC قهرمانی بازی 11 بار با شروع والش اول FCIAC عنوان در سال 1993.

تثلیث آخرین پسران قهرمانی بود کلاس S عنوان در سال 2017.

دختران عنوان شد یکی از آخرین لحظه ای در آفتاب برای والش و همه تثلیث کاتولیک.

رفتن PRO

توماس Costigan یک 2015 تثلیث فارغ التحصیل به تازگی امضا به بازی فوتبال حرفه ای برای ادمونتون اسکیموها از لامپ کم مصرف, هر چند به دلیل coronavirus او هنوز به بازی یک بازی.

Costigan به دنبال یک اصل و نسب از بازیکنان رفتن از فارغ التحصیلان رشته به فوتبال حرفه ای.

پس از بازی در کالج در مریلند بو Hickey فراخوانده شد دو بار در سال 1967. Hickey گرفته شده در 14 دور توسط هر دو سنت لوئیس کاردینالز (NFL) و Denver Broncos (AFL). Hickey بازی یک فصل با Broncos.

کیر Swatland برنده مسابقات قهرمانی ملی به عنوان یک گارد تهاجمی در نوتردام قبل از گرفته شده در دور هشتم توسط پرستاران نیواورلئان (NFL) و هوستون روغن صنعتی (AFL) در سال 1968. او یک فصل با Oilers.

در دن Sileo با حضور مریلند سینسیناتی و میامی که در آن او با بازی در سال 1987 ملی قهرمانی تیم. Sileo انتخاب شد توسط خلیج تمپا Buccaneers در دور سوم از سال 1987 مکمل پیش نویس اصل بودن پیش نویس با 59 کلی انتخاب از سال 1988 پیش نویس NFL. Sileo بازی در 10 بازی برای Buccaneers به دنبال نانامی به بازی در لیگ جهانی و عرصه لیگ.

دیو Puzzuoli شده در پیتسبورگ قبل از انتخاب شدن در دور ششم با براونز کلیولند در سال 1987 پیش نویس است. او تا به حال 15 کیسه بیش از پنج سال فعالیت حرفه ای در خط دفاعی است.

تونی قهوه ای که در کالج در پیتسبورگ با Hall of Famer دن مارینو بازی چند بازی با لوایح بوفالو در طول سال 1987 فصل است.

ریک Robustelli که quarterbacked 1966 FCIAC قهرمانی تیم, بازی های برگزار شده در UConn قبل از امضای رایگان-عامل قرارداد با San Diego Chargers.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de