استمفورد — در شب تثلیث کاتولیک پسران هاکی روی یخ برنامه بازی نهایی خود در بازی دوستانه محدوده تری Conners یخ در استمفورد های صلیبیون تاسیس یک سنت جدید.

تثلیث کاتولیک بازنشسته شماره 24 hockey jersey فرسوده اواخر برایان لایحه در مراسم قبل از تثلیث مسیحیت در ویلتون FCIAC مسابقه برنده ویلتون, 3-1. لایحه شماره 24 استمفورد Youth Hockey jersey, قاب فقط زیر را ترینیتی کاتولیک سبز و طلا نیوجرسی در تاریخ دیوار Conners میدان یخ بازی.

به عنوان یک ارشد لایحه یک شرکت کاپیتان در سال 1997 تثلیث کاتولیک تیم ملی هاکی که از دست داده به عنوان یک شماره 7 دانه در این بخش من یک چهارم نهایی به نوتردام-Fairfield 7-3.

در سال 1998 به عنوان یک شماره 5 دانه تثلیث کاتولیک برنده بخش من دولت عنوان آن را به عنوان ضرب و شتم نوتردام-Fairfield, 7-1 در مرحله نیمه نهایی و جدید کنعان 3-1 در فینال برگزار شد در نیو هاون سالن بزرگ است.

صلیبیون شد FCIAC runnerups در 1997-98 و 1998-99.

“برایان بیل یک بازیکن بزرگ برای co-کاپیتان با” گفت: 1997 ارشد co-کاپیتان جان Scofield که پرواز از سیاتل به بخشی از دوشنبه شب مراسم. “برایان نبود کاپیتان که صحبت با صدای بلند گفت: یا کلمه بیشتر. او چند کلمه صحبت کرد. او با اقدامات خود و قلب خود را. او با الهام از بچه ها برای رفتن از 90 درصد تلاش برای دادن 100 درصد تلاش بر روی یخ. بچه ها در سال 1998 مسابقات قهرمانی کشور تیم گفت: Brian رهبری در سال 1997 در مرحله تنظیم خود را برای موفقیت است.”

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه نورویچ در ورمونت در سال 2001 لایحه داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی و در نهایت تبدیل به یک عضو از نخبگان نیروی دریایی ایالات متحده مهر تیم شش واحد.

در اوت 6, 2011 بیل یکی از 17 مهر و موم نیروی دریایی که در یک شب ماموریت در افغانستان است. بیل به دست آورده است که چهار برنز ستاره با شجاعت بود سن 31.

پس از جان مک گاورن (خدمت در ویتنام 1967) با بازی ‘God Bless America” در نی انبان قبل از ظرفیت جمعیت از تثلیث مدرسه کاتولیک و هاکی فارغ التحصیلان Rev. تام دیویس صحبت این کلمات از ادای احترام برای برایان لایحه.

“انواع بسیاری از مردان است. و بسیاری از انواع خدمات” Rev. دیویس گفت:. “برایان لایحه یک مرد از شجاعت است که هنگامی که او را دیدم بی عدالتی در جهان در پاسخ به تغییر وضعیت. اجازه دهید ما افتخار برایان بیل قربانی.”

Scofield درک برایان لایحه در جوانان خود را. و او را درک نیروی دریایی مهر و موم برایان لایحه.

اسکافیلد که به تثلیث کاتولیک و ویلتون بازیکنان هاکی ترکیب به گشودن پرچم آمریکا در مرکز یخ عمده در نیروی هوایی ایالات متحده ذخایر.

“برایان طراحی شده است برای خدمت و کمک به مردم است. او مدافع. او مجری خوب” Scofield گفت. “ما تغذیه کردن هر یک از دیگر در پسران پیشاهنگی در شنا, باشگاه هاکی روی یخ بازی. همین دلیل است که ما هر دو در ارتش. قلب و شور و شوق را نمی توان آموخت. برایان معتقد است که هر چیزی ممکن است.”

rdepreta

@stamfordadvocate.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de