تثلیث کاتولیک زنده Warde می شود یکی از آخرین فرصت در یک FCIAC عنوان

FAIRFIELD — تثلیث کاتولیک پسران تیم بسکتبال است رفتن به یکی از آخرین FCIAC بازی مسابقات قهرمانی.

شماره 2 کشت صلیبیون باز کرد تا منجر زود پس از آن تا به حال به نگه داشتن به عنوان Warde شات در زنگ boucned خاموش جلو لبه دادن به تثلیث یک 57-55 پیروزی در FCIAC نیمه نهایی در ویلتون دبیرستان.

تثلیث را برنده شماره 4 Ludlowe و شماره 1 ریجفیلد در فینال روز شنبه در ویلتون.

تثلیث موفق به کسب شش FCIAC قهرمانی با گذشته و آینده در سال 2008 اما این آخرین اجرا با مجموعه مدرسه را در ماه ژوئن.

تثلیث که رهبری به عنوان بسیاری از 18 در سه ماهه سوم بود به مقاومت در برابر خشمگین Warde تجمع در سه ماهه چهارم.

با 1.6 دوم سمت چپ و Warde توسط سه Warde را برندان مک ماهون ضربه اول خود را رایگان در پرتاب.

او از دست رفته دوم در هدف و توپ منعکس کردن لبه به 3 نقطه از خط که در آن Justyn دیویس آن را برداشت و شلیک به سمت لبه.

شوت او ضربه جلو لبه و تثلیث بود در راه خود را به نهایی.

“Rashen فیشر ضربه بزرگ رایگان می اندازد پایین کشش و ما رو به این نوع از شروع ما می خواستیم” ترینیتی مربی برایان Kriftcher گفت. “در نیمه اول ما بازی این الماس-و-یک در مک ماهون از آنجا که ما احساس جرم رفت و از طریق او. سپس آنها را برش منجر به 10 و نگهداری chipping دور در آن است.”

فیشر آمار 5-از-6 رایگان می اندازد پایین کشش به مهر و موم برنده شوید.

فیشر به پایان رسید و با 15 امتیاز برای صلیبیون.

Warde رو در بازی با قفل کردن تثلیث را در دفاع از برگزاری آنها را به دو زمینه اهداف در چهارم.

“در حاصل کار دو تیم ما صحبت در مورد تلاش به آن را به سطح دیگری و من فکر می کنم ما که” Warde مربی Ryan Swaller گفت. “متاسفانه در سوم ما نمی تواند به دست آوردن هر زمین. در سه ماهه چهارم سال ما را ترک نمی کند. ما نگه داشته و با آن و دفاعی ما قادر به دریافت برخی از دزد و قرار دادن برخی از فشار بر آنها و بچه های ما آمار برخی از عکس های بزرگ.”

مک ماهون به ثمر رساند 13 از بازی-19 امتیاز در سه ماهه چهارم از جمله دو 3-اشاره گر.

بازیکن از بازی

مالکوم نیومن, تثلیث کاتولیک. نیومن led تثلیث به ثمر رساند با 18 امتیاز و کنترل سرعت با دست زدن به توپ و دریبل ،

کردنی

“من فکر می کنم این امر می تواند یک چیز بزرگ برای ترینیتی (برای پیروزی در آخرین عنوان). این یک جامعه نزدیک گره و مدرسه بسته است,” نیومن گفت. “ارواح هستند اما اگر ما برنده آن را همه ارواح ، این امر می تواند خوب برای بیرون رفتن با صدای بلند.”

ریجفیلد 54, LUDLOWE 47

در آنچه در حال تبدیل شدن به یک اتفاق معمول در ریجفیلد پسران تیم بسکتبال خواهد شد برای FCIAC قهرمانی شنبه شب.

برای بار سوم در گذشته چهار فصل, No. 1 ریجفیلد است عنوان بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا بازی پس از شکست دادن چهارم-کشت Ludlowe 54-47 در مرحله نیمه نهایی در ویلتون.

ببر که او نیز موفق به کسب عناوین در سال 2017 و دوباره در فصل گذشته را ردیف 2 تثلیث کاتولیک در 7 p. m. روز شنبه در ویلتون.

“این یک برنامه چیز در حال حاضر” ریجفیلد مربی اندرو McClellan گفت. “هنگامی که شما برخی از موفقیت مردم ببینید که چگونه از آن اتفاق می افتد و ما بچه های بزرگتر آنها را نشان می دهد آنچه که در offseason. پس از آن وجود دارد واقعا سطح بالایی از رقابت پذیری و چقرمگی روانی. این ترکیب اجازه می دهد تا ما را به ضرب و شتم برخی از تیم ها که شاید بیشتر با استعداد است. بهترین چیزی است که من دوست دارم در مورد برنامه های ما است که ما بسیار سازگار است. این است که چگونه شما برنده شوید به طور منظم-فصل-قهرمانی آن را, چگونه همیشه شما برنده حذفی مسابقات قهرمانی. ما 32 دقیقه و خواهد شد که یک آزمون بزرگ برای ما پنج شنبه.”

جانی Briody led ریجفیلد با 16 امتیاز از جمله چهار 3-اشاره گرها و لوقا McGarrity اضافه شده 15.

ریجفیلد پرید بیرون اولیه منجر شود و هر زمان Ludlowe نگاه مانند آن را ممکن است اجرا را به عقب بر گردیم به آن ببر پاسخ داده است.

“بچه های ما بازی فوق العاده سخت است. من اعتباری ریجفیلد آنها قطعا در زمان ما از راحت بودن در نیمه دادگاه” Ludlowe مربی جان Dailey گفت. “ما یک کار خوب دفاعی اما ما در سمت چپ برخی از بازیکنان خوبی مانند Briody و McGarrity گسترده ای باز ، که قطعا در برنامه بازی. هنگامی که ما واقعا نیاز به یک سبد خرید ما را اجرا نمی, و یک زن و شوهر از رابطه جنسی خشن هستند.”

بازیکن از بازی

لوقا McGarrity, ریجفیلد. ارشد آمار دو کلاچ 3s در سه ماهه چهارم, توقف دو پتانسیل Ludlowe اجرا می شود در آهنگ های خود را.

کردنی

“این به این معنی زیادی است. ما هشت سالمندان و همه ما عشق بازی با هم” McGarrity گفت. “ما کار کرده اند در تمام طول سال برای رسیدن به هدف ما گرفتن و بازگشت به قهرمانی. قادر به انجام این کار بزرگ است اما ما در حال انجام نشده است.”

[email protected]; @EricsonSports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر