Troconis: “این یک اشتباه بود که اعتماد Fotis Dulos

در نظرات عمومی پس از بازداشت نزدیک به پیش میشل Troconis گفت: “این یک اشتباه بود که مورد اعتماد” Fotis Dulos اما او نمی داند که در آن جنیفر Dulos است و یا چه اتفاقی برای او افتاده.

Troconis’ وکیل جان Schoenhorn در روز پنج شنبه منتشر شد یک بیانیه صوتی ضبط شده توسط خود مشتری به زبان اسپانیایی همراه با ترجمه انگلیسی.

Troconis شده است به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل دستکاری با شواهد و مانع پیگرد قانونی در ارتباط با 24 مه 2019 ناپدید شدن جنیفر Dulos.

سابق خود را دوست پسر, Fotis Dulos, 52, درگذشت, در ماه ژانویه از یک خودکشی ظاهری در حالی که رو به قتل آدم ربایی و دیگر اتهامات در ارتباط با مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا.

“به کسانی که سریع به قضاوت مردم آنها را نمی دانم اجازه دهید من می گویند این است: ممکن است به بد قضاوت دیگران. یا نه Fotis Dulos قادر به انجام کارهای پلیس و دادستان متهم او را از انجام, من نمی دانم,” او گفت:. “اما بر اساس آنچه که من آموخته اند که در سال گذشته من فکر می کنم این یک اشتباه بود باید به او اعتماد کنیم.”

یک پیام باقی مانده بود پنج شنبه با رئیس دولت وکیل ریچارد News که اداره دادستانی در این مورد.

Troconis’ در بیانیه ای با اشاره به نزدیک شدن به annversary از جنیفر Dulos’ ناپدید شدن و اشاره کرد که در زمان پس از “مردم باید گفت بسیاری از چیزهایی که در مورد من – نوعی برخی بی رحمانه است.”

او گفت که او توصیه شد توسط وکلا به می گویند هر چیزی در مورد این مورد که “برای من بسیار خسته کننده به دلیل وجود مقدار زیادی من مایل به می گویند.”

“آن شده است نزدیک به یک سال پس از من برای اولین بار شنیده در مورد ناپدید شدن جنیفر Dulos,” Troconis گفت. “به عنوان یک مادر, من غمگین برای از دست دادن است که این پنج فرزند رنج می برد که بدون پدر و مادر هر دو در یک دوره کوتاه از زمان.”

“اما با وجود این راه من درمان شده اند توسط پلیس, من می دانم که هیچ چیز در مورد جنیفر Dulos’ محل و یا آنچه ممکن است اتفاق افتاده است به او” Troconis گفت. “من می دانم که آمریکا تحت قانون من لازم نیست برای اثبات بی گناهی من اما در واقع من آن را احساس می کند که در طول تمام این مدت در حالی که تحت نظارت عمومی.”

در یک توجه داشته باشید در سمت چپ در ماشین خود Fotis Dulos اعلام کرد او بی گناه بود از اتهامات و که Troconis و دادستان سابق کنت Mawhinney است که او نیز به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل شد و نه درگیر در جرم و جنایت.

Troconis دارای یک تاریخ دادگاه در مورد ماه آینده است اما به احتمال زیاد خواهد شد ادامه داد: مگر اینکه یک ایالت بسته شدن بسیاری از دولت courthouses اصلاح شده توسط شعبه قضایی مقامات.

Troconis’ وکیل شده بود در روند اخذ کشف شواهدی از دادستان قبل از بسته شدن.

با توجه به حکم بازداشت پلیس بر این باورند Fotis Dulos حمله همسر خود جدا در گاراژ جدید کنعان خانه وقتی که او در بازگشت از رها کردن فرزندان خود را در نزدیکی یک مدرسه در اطراف ساعت 8 صبح در مه 24.

پلیس گفت که آنها در بر داشت نشانه های جنیفر Dulos قربانی “جدی حمله فیزیکی” بر اساس شواهد خون آنها را در گاراژ حکم بازداشت دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>