طوفان گرمسیری آماندا کشته شدن حداقل هفت نفر در السالوادور

سان سالوادور (ایسنا) – طوفان گرمسیری آماندا کشته شدن حداقل هفت نفر در السالوادور به عنوان باران های سنگین ساخته شده رودخانه ها سرریز آب گرفتگی در خیابان های شهر و تولید لغزش وزیر کشور ماریو Duran گفت: در روز یکشنبه.

“ما دیده ایم مردم درخواست کمک, درخواست برای دولت است. ما نمی مستقر در همه جا این وضعیت طاقت فرسا است گفت: Duran.

در میان کسانی که کشته شد و هشت ساله که پس از خانه او در فرو ریخت در حالی که فرد دیگری کشته شد سقوط دیوار و دیگری غرق در تورم رودخانه السالوادور مدنی حفاظت از مقامات گفت.

ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان (NHC) گفت: Amanda یا آن باقی مانده انتظار می رود برای تولید باران بالغ بر 10 تا 15 اینچ بیش از السالوادور, جنوب گواتمالا و هندوراس غربی و ایالات مکزیک از سس فلفلی تاباسکو و وراکروس.

طوفان بارش باران های سنگین می تواند “علت تهدید کننده زندگی تلفات سیل و رانش زمین در سراسر بخش هایی از آمریکای مرکزی و جنوبی مکزیک و این تهدیدات ادامه خواهد داد و بیش از چند روز آینده و حتی پس از آماندا دیگر گردباد گرمسیری گفت:” NHC.

آماندا بود بسته بندی حداکثر پایدار باد حدود 40 کیلومتر در ساعت (65 کیلومتر در ساعت) و بالاتر gusts شد و انتظار می رود به تضعیف “به زودی” به عنوان مرکز آن حرکت دورتر داخلی گفت: NHC.

آن است که هوا را به انحطاط به باقی مانده کم یا دفع بیش از کوه های مرکزی امریکا بعد در روز یکشنبه.

گزارش نلسون alexandria pro uk; نوشتن توسط آنتونی اسپوزیتو; ویرایش توسط Chizu Nomiyama

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>