گرمسیری طوفان گونزالو به عنوان اشکال دوم گرمسیری اختلال چرخش در خلیج مکزیک


گرمسیری طوفان گونزالو به عنوان بازدید از طریق ماهواره در ژوئیه 22. (گرمسیری خیلی چیزهای)

گرمسیری طوفان گونزالو تشکیل شده صبح روز چهارشنبه بیش از این باز اقیانوس اطلس است و به رهبری غرب به سمت بالقوه قرار ملاقات گذاشتن با کارائیب در اوایل هفته آینده. گونزالو اولین “G” طوفان ثبت شده در مناطق گرمسیری اقیانوس اطلس. با توجه به National Hurricane Center (NHC) گونزالو پیش بینی شده است برای تبدیل شدن به یک طوفان روز اما آن را باید پس از آن تضعیف بازگشت به طوفان گرمسیری وضعیت به زودی پس از آن.

در همان زمان یک دوم سیستم کمین غرب فلوریدا نیز بالا بردن ابرو چند آن را به عنوان منحرف غرب به خلیج مکزیک. ملی طوفان مرکز (NHC) است که سیستم 50 درصد شانس ابتلا به افسردگی گرمسیری بیش از چند روز آینده.

گونزالو توسعه است که در رشته چشمگیر نقاط عطف ادعا رکورد شلوغ شروع به 2020 فصل طوفان. این سال در حال حاضر, ویژه, اولین, C, E و F طوفان در رکورد Cristobal, Edouard و پری — و گونزالو فقط snagged رکورد خود را. قبلی نقطه بالا برگزار شد طوفان گرمسیری Gert که شکل گرفته در خلیج کامپچه در جولای 24, 2005, قبل از قابل توجه مکزیک.

متوسط تاریخ از اقیانوس اطلس طوفان فصل هفتم به نام طوفان سپتامبر است. 16.

پشت گونزالو مدل ها اشاره که یک سوم سیستم نوپای آفریقایی شرقی موج می تواند به توسعه و پس از آن ظهور در سواحل غربی آفریقا است.

گونزالو اشکال صبح روز چهارشنبه


گرمسیری طوفان گونزالو کشف از طریق ماهواره در ژوئیه 22. (Weathernerds.org)

در ساعت 11 صبح به وقت شرق آمریکا در روز چهارشنبه گرمسیری طوفان گونزالو شد محور حدود 1200 مایلی شرق-جنوب شرقی از جزایر بادگیر حرکت غرب در حدود 14 مایل در ساعت. گونزالو را برآورد حداکثر پایدار باد علامت رو به بالا به 50 مایل در ساعت.

در روزهای آینده گونزالو است به احتمال زیاد به شدت به طوفان روز و حفظ آن شدت طریق پنج شنبه قبل از ضعیف شدن به یک طوفان گرمسیری از طریق اوایل هفته آینده. دمای آب مقدار زیادی گرم به حمایت از تقویت, اما هوای خشک همراه با باد برشی — و یا تغییر سرعت یا جهت با ارتفاع عمل می تواند در برابر گونزالو را بلوغ با دخالت سازمان از آن رعد و برق.

در نهایت گونزالو ممکن است روبرو می شوند بیشتر حمایت محیط اطراف بیش از آخر هفته اجازه می دهد برای برخی از تقویت.

در حال حاضر NHC پروژه های گونزالو به رخ کشیدن حداکثر پایدار باد در حدود 65 تا 70 مایل در ساعت به عنوان آن ورقه را از طریق جنوب جزایر بادگیر بعد از ظهر روز شنبه به یکشنبه. اما شدت طوفان پیش بینی کرده اند میزان بالایی از عدم قطعیت تا کنون در پیشبرد. در حالی که گونزالو قویترین بادهای ممکن است درست در مرکز آن باران های سنگین از طوفان می تواند تاثیر گسترده تر منطقه است.

برای زمان حال پیش بینی گونزالو آینده با شدت و آن آهنگ ساخته خواهد شد سخت تر گردباد به اندازه کوچک. کوچکتر مکش بیشتر بی ثبات است و می تواند حساس به ظریف تغییرات زیست محیطی. آنها می توانند پالس بالا و رو به پایین در شدت در جهت کوتاه بازده چالش های اضافی برای پیش بینی.

بالقوه ‘وطنی’ گرمسیری سیستم


سرمایه گذاری 91L کمین بیش از خلیج مکزیک به عنوان دیده می شود در ماهواره ژوئیه 22. (گرمسیری خیلی چیزهای)

در ضمن یک دوم سیستم دم است و نزدیک به خانه. یک سیستم آب و هوا تعیین شده سرمایه گذاری 91L متشکل از طیف های خوشه ای از رعد و برق فعالیت لنگر حدود 300 مایلی غرب از کلید های فلوریدا و آن را تا 50 درصد شانس ابتلا به افسردگی گرمسیری با توجه به NHC.

گرمسیری افسردگی باید بادها از 34 تا 39 مایل در ساعت و از جمله سیستم های پیش سازهای به طوفان گرمسیری.

آهسته و مداوم سازمان 91L است که انتظار می رود در روزهای آینده آن را به عنوان fends off خشک سطح متوسط هوایی به غرب آن. که رطوبت-گرسنگی توده هوا آشکار بود بر روی تصاویر ماهواره ای صبح روز چهارشنبه.

در روز سه شنبه و سنگین بارندگی قوس به گسترده سیستم از شرق آورده 3.11 اینچ از بارش باران به شهرستان میامی-Dade, فلوریدا,., در حالی که بخش هایی از کلیدهای دیدم چند اینچ به عنوان به خوبی.

با نگاه به آینده 91L پیش بینی ادامه دست خوش پیشامد میشه به غرب بهره گیری از خلیج مکزیک درجه حرارت آب است که در حال اجرا هستند نزدیک به یک درجه بالاتر از حد متوسط برای این زمان از سال است.

جمعه, سیستم مرکز — بدون در نظر گرفتن چگونه سازمان یافته است که در آن نقطه ممکن است رویکرد تگزاس یا لوئیزیانا خط ساحلی است.

غفلت سرعت باد که بیشتر مبتنی بر سیستم خود را به طور کلی شدت در آن نقطه باران سنگین به نظر می رسد به یقین برای مناطق تحت تاثیر سیستم. یک نگاه اولیه در داده ها نشان می دهد که سنگین ترین بارش باران ممکن است سقوط در امتداد ساحل بین Matagorda خلیج در تگزاس و نیواورلئان, اگر چه آن منطقه خواهد شد و تصفیه شده به عنوان ما به نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته.

چند اینچ از باران هستند ممکن است با تهدید داخلی جاری شدن سیل. آن را از این سوال است که یک یا دو جوامع دیدن رو به بالا از نیم پای باران.

در خارج از فرصتی که 91L تشدید و در نهایت به عنوان یک طوفان گرمسیری, “هانا” خواهد بود تا بعد از گونزالو.


طوفان مایکل تخریب خانه ها در مکزیک, ساحل, Fla., در اکتبر سال 2018 است. (AP Photo/جرالد هربرت)

پیش بینی پیش بینی شده است غیر منتظره ای فعال 2020 فصل طوفان با توجه به تعدادی از عوامل. این شامل الگوهای گردش جوی مانند توسعه La Ninã در مناطق گرمسیری اقیانوس آرام را به اقیانوس اطلس بیشتر ایده آل برای طوفان سازند.

Anomalously آب گرم درجه حرارت در این فصل نیز تغییر شانس نسبت بالقوه قوی تر و با سرعت بیشتری تشدید طوفان در این سال هر دو گرایش مرتبط در بخشی به انسان ناشی از تغییر آب و هوا.

کومودو به طور معمول در اطراف قله هفت. 15.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de