تصادفات کامیون به مرکز شهر استمفورد خانه

استمفورد — یک زن و شوهر از دیدن پدر و مادر در گرو خیابان به طور معجزه آسایی موفق به فرار آسیب جدی اوایل صبح روز یکشنبه هنگامی که 18-ویلر سقوط کرد و به اتاق خواب آنها خواب بودند پس از کامیون مجبور شد جاده توسط چه پلیس گفت: یک دونده رنگ قرمز.

یک زن که زندگی در این خانه گفت: 23 سال از نورواک و خود را 22 ساله و دختر زندگی می کند که در استمفورد گرفته شد به استمفورد بیمارستان برای درمان جراحات جزئی در 3:50 a. m. مرکز شهر سقوط در بیشه و جنگل خیابان.

“آنها واقعا شانس برای زنده ماندن است” گفت: این زن است که نمی خواهم نام او منتشر شده است.”آن را به حال شده است برای اتاق خواب استاد, کامیون را ضربه آنها را به طور مستقیم در سر خود را. راه تخت راه اندازی شد آنها می شده اند به طور مستقیم ضربه به سر.”

پلیس می گوید این حادثه آن آغاز یک زن و شوهر از دقیقه زودتر درست در مقابل مقر پلیس در بدفورد خیابان.

گروهبان. رابرت Shawinsky گفت: افسر Ryan Lee شد در روال گشت فقط قبل از 3:50 a. m. زمانی که او کشف یک خاکستری نیسان Rogue, رانندگی, راه را اشتباه در بدفورد خیابان. SUV تبدیل رو به مشرق در جنگل و خیابان و لی کشیده تا در کنار آن و motioned راننده به جلو و بیش از, اما راننده متوقف نمی شود, پلیس گفت:.

Shawinsky گفت که در حالی که لی watching سرکش سوار را از طریق یک نور قرمز در گرو خیابان در همان زمان 18-ویلر بود که رانندگی را از طریق تقاطع در مورد به سر تپه با نور سبز.

سقوط دو دستگاه خودرو انداخت اندازه کامل نیمه تراکتور به یک موازنه در هواپیمای دوباله که رو آن را به اتاق خواب جدا از صفحه اصلی در گرو خیابان. نیمه سپس بدبختانه بر روی آن راست سمت به دام انداختن راننده که تا به حال به قطع از دکل توسط آتش نشان, Shawinsky گفت. تقاطع بسته شد برای ساعت به عنوان یک اوراقچی کار می کرد به حق کامیون و یدک کش آن را خاموش.

مرد رانندگی Rogue, شکارچی, پارک, 20, از تاکستان رانندگی در نورواک داشت راه رفتن به دور از تصادف یک فاصله ای کوتاه با یک برش عمیق به یکی از آغوش او Shawinsky گفت. پارک آورده بود به استمفورد بیمارستان برای درمان و بازگشت به استمفورد مقر پلیس و رزرو به اتهام رانندگی بدون مجوز ترک صحنه تصادف بی پروا عمل و عدم توقف در پشت چراغ قرمز. او منتشر شد و بعد از آن صبح روز یکشنبه پس از ارسال 5000 دلار اوراق قرضه.

پارک دارای پنج در حال بررسی موارد در نورواک دادگاه به اتهام اعم از دخالت پلیس برای چهارم-درجه larceny, جنایی, تجاوز و درجه دوم سرقت.

Shawinsky گفت: راننده کامیون تنها دچار آسیب سطحی و تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد از استمفورد بیمارستان.

زنی که زندگی در این خانه گفت: در ابتدا او فکر آن را یک کف زدن رعد و برق و یا نزدیک ترانسفورماتور انفجار.

“آن را تکان داد تمام خانه. من ترسیده بود,” او گفت:. او رفت و برای دیدن اگر مادر او خوب بود و متوجه شدم او به عنوان بدقت نظاره گر به مادرش حمام که او به دنبال به طور مستقیم در گوشه ای از بیشه و جنگل خیابان, با کامیون و تریلر متصل به خانه به این دلیل که در خارج از دیوار نزدیک به تقاطع دور زده شده است.

قادر به رسیدن به اتاق خواب که در آن پسر و دوست دختر خود شده بود او رفت خارج برای دیدن اگر او می تواند پیدا کردن یکی دیگر از راه در.

“من راه می رفت بیرون و من شنیده ام او را تلفنی برای من و چیزی که من می بینم این است که او در حال آمدن است از یک نرم افزار یا بخش کوچک از خانه,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de