دیوید Kawai خبرگزاری بلومبرگ

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در حال سخنرانی در جولای 16 کنفرانس خبری در اتاوا.

تورنتو — نخست وزیر جاستین ترودو در دفاع از خود در انظار عمومی ظاهر قبل از اینکه یک کمیته پارلمانی در روز پنج شنبه گفت او هیچ چیز برای نفوذ در دولت خود تصمیم به انتخاب یک موسسه خیریه با دیرینه روابط با خانواده خود به اجرای یک $670 میلیون دلار کمک مالی برنامه برای دانشجویان داوطلب — و حتی “تحت فشار قرار دادند” که حزبی خدمات عمومی آن توصیه می شود.

“ما خیریه بدون دریافت درمان ترجیحی — نه از من و نه از هر کس دیگری” ترودو گفت: در ظاهر قبل از مجلس عوام کمیته مالی غیر معمول برای یک نخست وزیر است.

لیبرال رهبر عذرخواهی کرد برای شکست خود را به recuse خود را از بحث در معامله. او در تلاش برای آرام رو به رشد اخلاق رسوایی است که بازیگران پال خود دولت اقلیت کشیده سوم اخلاق تحقیقات به عنوان نخست وزیر و سوخت تماس که او و وزیر دارایی استعفا دهد.

اما که می تواند به اثبات دشوار است. پس ترودو در ماه ژوئن اعلام کرد که تورنتو-ما بر اساس خیریه را اداره برنامه یک جریان ثابت از آیات در مطبوعات و در مجلس شهادت تنها منجر به بیشتر سوالات.

[ترودو گفت: او در زمان ‘درس های بسیاری از خود گذشته و با اخلاق رسوایی. در حال حاضر او در یکی دیگر.]

توافق برای آن وجود نداشت مناقصه رقابتی فرآیند به دست آورد توجه منفی بلافاصله. ترودو صحبت کرده است در چند ما رویدادهای خیریه از جمله آن سالانه ما روز جوانان توانمند تظاهرات. همسرش سوفی Grégoire ترودو است که ما “سفیر.”

میان چرخش جنجال توافق منحل شد و دولت فدرال گفت که این برنامه می توان به اجرا و توسط خدمتگزاران مردم به جای. کانادا مستقل اخلاق دیده بان راه اندازی کاوشگر ترودو.

سپس گزارش های رسانه ها و شهادت نشان داد که این موسسه خیریه و برای سود بازوی پرداخت کرده ترودو مادر مارگارت و برادرش الکساندر بیش از $220000 به نظر می رسد و صحبت در حوادث آن از سال 2016 تا 2020 و تحت پوشش بیش از 150.000 دلار در هزینه های خود را.

ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau که خانواده خود روابط به موسسه خیریه عذرخواهی برای عدم recuse خود را از کابینه بحث. اما آن نشده است به اندازه کافی برای tamp پایین جنجال.

بلر شیروانی

ایسنا

کانادا وزیر دارایی لایحه Morneau به نظر می رسد به عنوان ترودو صحبت می کند در اتاوا در ماه مارس است.

در طول Morneau را به نوبه خود در صندلی داغ هفته گذشته وزیر دارایی گفت: این کمیته که او که صبح قطع یک بررسی به ما خیریه برای بیش از $30,000 در سفر هزینه های متحمل شده در سال 2017 زمانی که او و اعضای خانواده اش سفر کرده و با سازمان به کنیا و اکوادور.

Morneau است که در حال بررسی توسط اخلاق دیده بان گفت که او تا به حال متوجه شدم که تنها هفته است که او تا به حال پرداخت هزینه های آن. او اصرار داشت این بود که همیشه قصد خود را “به پرداخت کامل هزینه های سفر” و ارائه یکی دیگر از عذرخواهی.

اما ما خیریه گفت: این سفر بوده است “تعریف شده است.” در انتشار اخبار این سازمان گفت: آن گاه دعوت اهدا کنندگان بالقوه در سفر برای دیدن کار خود را از نزدیک و گسترده دعوت به Morneau و همسر خود را به خاطر آنها به خوبی شناخته شده خیر.

[نخست وزیر کانادا جاستین ترودو معذرت خواهی دوباره. این زمان آن را برای یک عمده اخلاق تخلف.]

دولت ارائه اطلاعات متناقض در مورد جوانان گرانت برنامه و سوالات در مورد ریشه های آن باقی می ماند. دولت گفت در ماه ژوئن که ما خیریه خواهد پرداخت 14 میلیون دلار به اجرای این برنامه کمک خواهد کرد که دانش آموزان بودند که با داشتن مشکل پیدا کردن شغل تابستان در طول شیوع کروناویروس با پرداخت آنها به داوطلب در جوامع خود. بعد از گزارش های خبری و شهادت نشان داد که توافق شد با ما بنیاد خیریه یک نهاد خیریه می گوید مدیریت “مسئولیت حقوقی” و که در آن ایستاده بود به دریافت تا $32 میلیون.

ترودو اصرار دارد که این موسسه خیریه انتخاب شد در مشاوره حزبی خدمات عمومی که حاکی از آن بود که بهترین و تنها یکی برای کار — یک ادعا می کنند که دیگران در امور خیریه بخش به چالش کشیده اند.

پس از یک مقام ارشد بنده شهادت دادند که ما خیریه فرستاده بود پیشنهاد برای جوانان-برنامه های مربوط به کابینه وزرای ادارات در ماه آوریل قبل از برنامه اعلام شد, مخالفت نمایندگان مجلس با تعجب که آیا سیاسی کارکنان قرار دادن انگشت شست در مقیاس.

[جاستین ترودو ای برای بار دوم به تضاد منافع]

ما خیریه بنیانگذاران برادران کریگ و مارک african scholar دفاع خود را قبل از این کمیته روز سه شنبه. کریگ گفت: نه او و نه برادر او تا به حال تا کنون اجتماعی با ترودو خانواده که خدمات مدنی آغاز برنامه بود که “هیچ سود مالی” برای خیریه.

“ما خیریه توافق برای پیاده سازی دانشجویی در کانادا خدمات اعطای نمی شود با کمک دولت اما به کمک دولت و برای کمک به افراد جوان در سراسر کانادا” کریگ african scholar گفت: در اغلب خصمانه چهار ساعت جلسه.

نظرسنجی ها نشان می دهد که رسوایی chipping دور در پشتیبانی از ترودو که تا به حال دیده می شود دستاوردهای دولت خود را به طور کلی مورد تحسین قرار گرفته پاسخ به این بیماری همه گیر.

ترودو که در مبارزات انتخاباتی وعده را “آفتابی راه” و شفافیت به دولت قبل از او انتخاب نخست وزیر در سال 2015 شد ای دو بار با اخلاق ناظر برای contravening جنگ از منافع قوانین در دستور. خود را لیبرال خود را از دست داده و اکثریت در ماه اکتبر انتخابات; او در حال حاضر منجر به یک دولت اقلیت.

[جاستین ترودو را دوست دارد عذر خواهی. نه با این خاص رسوایی.]

این Kielburgers تاسیس خیریه ما به رایگان کودکان در سال 1995. آن امور مالی املاک و مستغلات امپراتوری و حکومت مدل آمده اند تحت بررسی در میان این جنجال باعث چندین حامیان به قطع روابط و بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا دولت فدرال را خود علت سعی و کوشش.

میشل داگلاس فعال حقوق بشر که ریاست این موسسه خیریه کانادا مدیره شهادت این هفته است که این موسسه خیریه مدیران حاضر درخواست خود را به نشان می دهد که هیئت مدیره اسناد مالی که توجیه تخمگذار کردن صدها نفر از کارگران است. او گفت که او خواسته شد تا استعفا در ماه مارس انجام داد.

داگلاس گفت: او تا به حال نگرانی در مورد ما بنیاد خیریه. او گفت: آن را به هیئت مدیره را درک است که مهمانان ما در روز پرداخت نشده است.

ما خیریه گفت: در این ماه که آن را راه اندازی یک بررسی و تجدید ساختار مقیاس فعالیت و لغو آینده ما روز فعالیت هایی را برای آینده قابل پیش بینی.

کانادا, دادگاه می گوید فرستادن پناهجویان به آمریکا نقض حقوق خود

برخی از کسب و کار در کانادا می خواهید به اجازه آمریکایی ها پشت در. بسیاری از کانادایی ها نیست.

کانادا, Nunavut: در یک سرزمین وسیع با چند نفر — و هیچ coronavirus

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de